Erkekler ne giyinmeli, kadınlar ne almalı?

  Beyler, Sevgililer Günü için kusursuz stil sırrı nasıl bir program yapacağınızla ilintili. İşte farklı ruhlara farklı öneriler, alternatif planlara alternatif kombin önerileri

  Garantici, özenli ve şık

  Nereye gitmeli? Popüler mekânlardan, elegan adreslerden şaşmayın. Gündüz de birlikte vakit geçirme şansınız olursa
  baş başa yemek yiyin,
  alışverişe çıkın.
  Güzel bir yemekle, eğlenceli bir filmle günün anlam ve önemine de çok da bulaşmadan geçirilecek sakin, rahat bir gün ne şaşırtır ne de hayal kırıklığına uğratır.
  Erkek ne giymeli? Hem gündüz hem de gece giymeye yönelik lacivert kadife bir ceket, içine beyaz gömlek, altına paçaları kıvrılmış jean. Gömleğin sıradanlığını, cekete uygun renklerdeki ekoseli kaşmir bir kaşkolla bozun, ağır ve
  demode olmayan bir salon erkeğine dönüşün.
  Kadın ne hediye almalı? Manşetli gömlekleriyle kullanacağı şık, özel yapım kol düğmelerinden alın. Sofistike bir hediyedir. Deri eldiven ve kaşmir bir kaşkol de aynı zarif etkiyi gösterebilir.

  Aktif, dinamik ve heyecanlı/_np/8665/19198665.jpg

  Nereye gitmeli? İşi gücü kırıp tüm günü beraber geçirmeye bakın. Sabah sahilde kahvaltı, öğlen deniz kenarında uzun uzun yürüyüş, akşam baş başa dans ve eğlence.
  Erkek ne giyinmeli? Rahat ama şık olmaya bakın, öğlen yürürken de akşam bir yerde içki içerken de işinizi görecek pratik bir kombin yaratın. Denim ve kanvas pantolon, renkli spor bir ayakkabı,  ekoseli gömlek işinizi görür.
  Kadın ne almalı? Ona tüm gün kullanacağı, her işini göreceği bir sırt çantası alın.

  Maceracı, deneysel ve orijinal

  Nereye gitmeli? Boğaz’da birkaç saatliğine küçük motorlu kayıklardan kiralayın. İşi gücü bir günlüğüne ekebiliyorsanız şehre birkaç saat uzaklıktaki küçük kasabaların kır lokantalarını keşfe çıkın.
  Erkek ne giymeli? Böyle bir buluşmanın kombini şık bir kahve deri ceket, camel rengi bot, hoş ekoseli bir kaşkol, kasket, gözlük ve bir postacı çantası olmalı. Stil sahibi bir kâşif olmak için kanvas pantolonuzun paçalarını botların içine sokmayı unutmayın.
  Kadın ne hediye almalı? Her pantolonuyla rahatça kombinlenecek ekoseli gömleklerden alın. Pratik bir hediyedir. Bot, puf yelek, kep ve gözlük de alternatif olabilir.

  Soru: İşim gereği her iş günü takım elbise giyiyorum. Gün boyu bilgisayarımı yanımda taşımam lazım. Evet, bir laptop çantam var ama fazla sıradan geliyor.
  Ne önerirsiniz?

  Takım elbise sırt çantası uyumu

  Yanıt: Nasıl bir laptop çantası kullanıyorsunuz bilmiyorum ama eğer elinizde Bond model bir evrak ve laptop çantası varsa hemen dolaba geri koyun. Size tavsiyem şık bir sırt çantası.
  İçine hem laptopunuz hem de
  diğer günlük eşyalarınız da sığar. Gündüz kombininizi geceye çevirecek tişört, atkı bile taşıyabilirsiniz içinde. Hem pratik, hem  moda.
  ‘Takım elbiseyle olur mu?’ diye düşünmeyin. Tek dikkat etmeniz gereken yazılı, renkli ve çok spor olmaması. Trekkinge gitmiyoruz sonuçta. Tavsiyem siyah ya da camel, tek renk, deri bir çantası.

   

  Yazarın Son Yazıları
  26 Eylül 2015, Cumartesi
  19 Eylül 2015, Cumartesi
  12 Eylül 2015, Cumartesi
  05 Eylül 2015, Cumartesi
  29 Ağustos 2015, Cumartesi
  22 Ağustos 2015, Cumartesi
  15 Ağustos 2015, Cumartesi
  08 Ağustos 2015, Cumartesi
  25 Temmuz 2015, Cumartesi
  18 Temmuz 2015, Cumartesi
  Merhaba
  Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

  YAZARLAR

  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
  Kapat
  Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.