Yumruklu Saldırı


 • Kılıçdaroğlu'na yumruk atan saldırgana yakalama kararı - yumruklu saldırı

  Kılıçdaroğlu'na yumruk atan saldırgana yakalama kararı09.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na TBMM'deki yumruklu saldırı olayıyla ilgili sanık Orhan Övet hakkında açılan davanın görülmesine başlandı.Övet, hakkında yakalama kararı çıkartıldı
 • G.Saray bizim için yok hükmündedir - yumruklu saldırı

  G.Saray bizim için yok hükmündedir06.05.2014

  Futbol

  Salondaki gerginlik sonrası F.Bahçe, “G.Saray yöneticilerinin son terbiyesizliğini unutmayacak olmakla birlikte, kendileriyle hiçbir platformda ortak paydada buluşmayacağımızın bilinmesini isteriz” dedi.
 • G.Saray'dan Fenerbahçe'ye jet cevap - yumruklu saldırı

  G.Saray'dan Fenerbahçe'ye jet cevap05.05.2014

  Futbol

  TKBL final serisi son maçında Galatasaray Odeabank - Fenerbahçe mücadelesindeki olaylar nedeniyle bugün Fenerbahçe'den çok sert bir açıklama gelmişti.Sarı lacviertlilerin bu açıklamasına Galatasaray'dan cevap gecikmedi.
 • AK Partili başkana yumruklu saldırı - yumruklu saldırı

  AK Partili başkana yumruklu saldırı17.04.2014

  Gündem2008

  Rize’nin Çayeli İlçesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Dr.Atilla Esmen ile şoförü Hasan Esmen, 10 kişilik bir grubun yumruklu saldırısı sonucu yaralandı.
 • Hayırlı iş, ‘Şarlatan’a devam - yumruklu saldırı

  Hayırlı iş, ‘Şarlatan’a devam15.04.2014

  Gündem2008

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dünkü grup toplantısında kendisine dava açan işadamı Reza Zarrab’a iki defa daha “Şarlatan” dedi.
 • Bahçeli'ye yumruk önlemi - yumruklu saldırı

  Bahçeli'ye yumruk önlemi14.04.2014

  Gündem2008

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis grup toplantısında konuştu.Bahçeli'ye yaklaşık 10 koruma eşlik etti.Geçen hafta Kemal Kılıçdaroğlu'nun uğradığı yumruklu saldırı sonrası bugün Bahçeli'ye korumalar özel güvenlik önlemleri aldı.Bahçeli, konuşmasında AK Parti'den istifa eden eski Bakan İdris Naim Şahin için ''AKP hükümetleri içerisinde gelmiş geçmiş en başarılı, en şahsiyetli bakan'' demesi dikkat çekti.
 • Kılıçdaroğlu'ndan 'yumruklu saldırı' açıklaması - yumruklu saldırı

  Kılıçdaroğlu'ndan 'yumruklu saldırı' açıklaması13.04.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yumruklu saldırının ardından gelen destek ve geçmiş olsun mesajları üzerine yayımladığı teşekkür mesajında, "Bana atılan yumruklar kurup yeşerttiğimiz ve eksiksiz kurumlaştırmak istediğimiz cumhuriyetimizedir.Meclis'ten savrulan yumruklar, kararlılıkla savunduğumuz insan hak ve özgürlüklerinedir, ulusal birliğimizedir, özgür yaşamımızadır, barışadır ve kardeşliğimizedir" ifadelerini kullandı.
 • Orhan Övet'in yeni görüntüleri ortaya çıktı - yumruklu saldırı

  Orhan Övet'in yeni görüntüleri ortaya çıktı09.04.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na grup toplantısına gittiği sırada koridorda yumruk atarak saldırıda bulunan Orhan Övet’in TBMM yerleşkesinde dolaşırken çeşitli güvenlik kameralarına yansıyan yeni görüntüleri ortaya çıktı.
 • Akif BEKİ

  Yumruk olayının tesellisi - yumruklu saldırı

  Yumruk olayının tesellisi09.04.2014

  Yazarlar

  RÖVANŞİST çığlıklar duymadık, AK Parti tribünlerinden ‘Oh olsun’ sesleri yükselmedi, bir yumruklu saldırının karşısına başka bir yumruklu saldırı konmadı.
 • Hüseyin Çelik'ten flaş tweet - yumruklu saldırı

  Hüseyin Çelik'ten flaş tweet08.04.2014

  Gündem2008

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yumruk atan saldırganın AK Parti üyesi olduğunu ve olaydan sonra ihraç edildiğini açıkladı.
 • O saldırı Başbakan'a yapılmış olsaydı - yumruklu saldırı

  O saldırı Başbakan'a yapılmış olsaydı08.04.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan yumruklu saldırı ve meclis güvenliğine ilişkin, Meclis İdare Amiri Malik Ecder Özdemir, CNN Türk’te yayınlanan 5N1K programına konuk olarak Gazeteci Cüneyt Özdemir’in sorularını yanıtladı.
 • CHP'li Demirçalı: Gökçek'in ifadesi alınsın - yumruklu saldırı

  CHP'li Demirçalı: Gökçek'in ifadesi alınsın08.04.2014

  Gündem2008

  CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na TBMM'de düzenlenen saldırı ile ilgili Melih Gökçek'in ifadesinin alınmasını istedi, gerekçe olarak da seçimler öncesi sosyal medyadaki ve televizyon kanallarındaki açıklamalarını gösterdi.
 • Saldırgan: Şikayetçiyim - yumruklu saldırı

  Saldırgan: Şikayetçiyim08.04.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na saldıran Orhan Övet’in ifadesinde ''Kılıçdaroğlu’nun görüşlerini beğenmediğim için yumruk attım'' dediği öğrenildi.Ayrıca Övet'in kendisini tokatlayan vekillerden şikayetçi olduğu da belirtildi.
 • CHP'li Oran: Saldırgana referans olan var mıdır? - yumruklu saldırı

  CHP'li Oran: Saldırgana referans olan var mıdır?08.04.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, dün Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM'de uğradığı yumruklu saldırı sonrası 3 ayrı soru önergesi verdi.
 • Kadıköy'e 2 kadın Başkan Yardımcısı - yumruklu saldırı

  Kadıköy'e 2 kadın Başkan Yardımcısı08.04.2014

  Gündem2008

  Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, 2'sini belediye başkan yardımcısı olarak görevlendirdiği 13 kadın meclis üyesini tanıttı.Başkan Nuhoğlu, Bingöl'de AK Parti'den belediye meclis üyesi seçilen Nurten Ertuğrul'un görev verilmeyeceği için istifasıyla ilgili olarak da "Kadın adayın hem seçilmesi hem de belediye başkanlığı yardımcılığı görevinde sırf kadın olduğu için bulundurulmaması bu çağda hiç konuşulmaması gereken bir şey" dedi.
 • 'Benim bebem dolduruşa geldi' - yumruklu saldırı

  'Benim bebem dolduruşa geldi'08.04.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırıda bulunan Orhan Övet'in annesi Vesile Övet, "Ben çok üzgünüm.Kılıçdaroğlu'ndan, ailesinden çok özür dilerim.Benim bebem dolduruşa geldi" dedi.
 • Saldırgan muayene edildi terörle mücadeleye götürüldü - yumruklu saldırı

  Saldırgan muayene edildi terörle mücadeleye götürüldü07.04.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na TBMM'de yumruklu saldırıda bulunan Orhan Ö.gözaltına alındı.Saldırı sonrası partililerin tepkisini çeken Orhan Ö.muayene edildi.Bu arada Orhan Ö.'nün Facebook'ta nişanlı göründüğü, nüfusta evli olduğu ve bir çocuğu olduğu öğrenildi.
 • Meclis'te 4 eski bakanın soruşturma önergeleri okundu - yumruklu saldırı

  Meclis'te 4 eski bakanın soruşturma önergeleri okundu07.04.2014

  Gündem2008

  TBMM Genel Kurulu'nda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan yumruklu saldırı kınandı.
 • Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı - yumruklu saldırı

  Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı07.04.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te yumruklu saldırıda bulunuldu.Saldırı anı saniye saniye kameralara yansıdı.
 • Kılıçdaroğlu saldırı sonrası grup toplantısında konuştu - yumruklu saldırı

  Kılıçdaroğlu saldırı sonrası grup toplantısında konuştu07.04.2014

  Gündem2008

  CHP Grup salonu girişinde yumruklu saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
 • Gazeteciler hedefteydi - yumruklu saldırı

  Gazeteciler hedefteydi13.03.2014

  Gündem2008

  İstanbul’da Burakcan Karamanoğlu’nun cenazesi sırasında, Ankara da ise Berkin Elvan için düzenlenen eylemde gazeteciler hedefteydi.
 • Göstericilerden gazetecilere tepki - yumruklu saldırı

  Göstericilerden gazetecilere tepki12.03.2014

  Gündem2008

  Burakcan Karamanoğlu için Fatih Sultan Mehmet Konak Camisi’nde kılınan namazın ardından cenaze Piyale Paşa Camii’ne götürüldü.
 • Seçim bürosu önünde yumruk iddiası - yumruklu saldırı

  Seçim bürosu önünde yumruk iddiası07.03.2014

  Gündem2008

  CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş’ı bir televizyon programında söylediği iddia edilen sözler nedeniyle protesto etmek isteyen Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası üyeleri olduğu öne sürülen grup ile partililer arasında arbede yaşandı.Çıkan olayda Beyaz TV muhabiri Gencay Ünal’a CHP’li olduğu iddia edilen bir kişinin yumruk attığı attığı görüldü.
 • Meğer HSYK daha önce de açıklama yapmış - yumruklu saldırı

  Meğer HSYK daha önce de açıklama yapmış26.12.2013

  Gündem2008

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bakanlığının ilk açıklamasını bu sabah yaparak, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) dün yaptığı açıklamayı çok sert ifadelerle eleştirdi.Bozdağ, ilgili kanun maddelerini tek tek sıralayarak, HSYK'nın "açıklama yapma yetkisi olmadığını" vurguladı.HSYK'nın ise bundan sadece üç ay önce, üstelik bizzat Bekir Bozdağ ile ilgili bir konuda açıklama yaptığı ortaya çıktı.
 • Hacıbektaş'ta emniyet amiri açığa alındı - yumruklu saldırı

  Hacıbektaş'ta emniyet amiri açığa alındı21.08.2013

  Gündem2008

  Nevşehir'in Hacıbektaş İlçesi'nde düzenlenen Hacıbektaş-ı Veli'yi anma törenlerinde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a yönelik saldırı sonrasında; İlçe Emniyet Müdürü Yasin Karip, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürü Faruk Yaman ile 3 polis memuru olmak üzere toplam 5 polis açığa alındı.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Başımıza gelince. - yumruklu saldırı

  Başımıza gelince.19.08.2013

  Yazarlar

  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, kendisine yumruk atan saldırganın savcılık tarafından serbest bırakılmasına isyan etti.
 • HSYK'dan saldırgan Hüseyin Satı açıklaması - yumruklu saldırı

  HSYK'dan saldırgan Hüseyin Satı açıklaması19.08.2013

  Gündem2008

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a yumrukla saldıran Hüseyin Satı'nın neden serbest bırakıldığına dair açıklama yaptı.Açıklamada hakimlerin verdiğin kararın arkasında duran HSYK, "İstenen cezanın iki yıldan fazla olmadığı suçlarda tutuklama kararı verilemez" dedi.Oysa Bozdağ, saldırganın serbest bırakılmasını eleştirerek "Bu kararı veren hakimler, savcılar benim gibi yumruk yemez, yumruk yediklerinde takip edeceğim bakalım ne yapacaklar" diye konuşmuştu.
 • Bekir Bozdağ'dan yumruklu saldırı eleştirisi - yumruklu saldırı

  Bekir Bozdağ'dan yumruklu saldırı eleştirisi18.08.2013

  Gündem2008

  Başbakan yardımcısı Bekir Bozdağ Hacı Bektaş-ı Veli’yi anma töreninde uğradığı yumruklu saldırıyla ilgili konuştu.Bozdağ saldırganın serbest bırakılmasını eleştirdi.
 • Bozdağ'a saldıran kişi serbest kaldı - yumruklu saldırı

  Bozdağ'a saldıran kişi serbest kaldı17.08.2013

  Gündem2008

  NEVŞEHİR’in Hacıbektaş İlçesi’nde düzenlenen Hacıbektaş-ı Veli'yi Anma Kültür ve Sanat etkinliklerine katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a saldıran Hüseyin Satı serbest kaldı.Satı, adliye çıkışı gazetecilere "Pişman değilim" dedi.
 • CHP'li Umut Oran o saldırgana neden sarıldı - yumruklu saldırı

  CHP'li Umut Oran o saldırgana neden sarıldı16.08.2013

  Gündem2008

  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, dün Nevşehir'de katıldığı Hacı Bektaş-ı Veli'yi anma törenlerinde önce kürsüde konuşurken yuhalandı, sonra da yumruklu saldırıya uğradı.Bir anda arbede çıktı.Tansiyonu düşürmek için CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran da saldırgan Hüseyin Satı'nın yanına gitti.Sonrasında durum sakinleşse de sular durulmadı.AK Partili Bozdağ, Oran için “Neredeyse CHP’liler alnından öpecekti” dedi.Oran bu sözlere yazılı yanıt verdi: Olayın daha da büyümemesini sağladık.
 • Bozdağ o anları anlattı - yumruklu saldırı

  Bozdağ o anları anlattı16.08.2013

  Gündem2008

  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Hacı Bektaş-ı Veli etkinliklerinde uğradığı saldırı anını şöyle anlattı: "Konuşmamı bitirdikten sonra kürsüden inerken orada 'neden buraya geldin' diye bir ses duydum.'O sese doğru kafamı çevireyim' derken bir yumruk geldi.''
 • Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a önce protesto sonra yumruklu saldırı - yumruklu saldırı

  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a önce protesto sonra yumruklu saldırı15.08.2013

  Gündem2008

  Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen "50.Ulusal 24.Uluslararası Hacı Bektaş-ı Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri"ne katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, konuşması sırasında protesto edildi.Bozdağ kürsüden indikten sonra da bir anda ortalık karıştı.Hüseyin Satı adlı bir kişi Başbakan Yardımcısı Bozdağ'a yumruk atmaya çalıştı.Bozdağ yüzüne ve göğsüne darbe aldı.Yaşanan arbededen sonra çevik kuvvet ekipleri Bozdağ'ın çevresinde etten duvar ördü.
 • Bakan Bozdağ'a hakaret tweetleri - yumruklu saldırı

  Bakan Bozdağ'a hakaret tweetleri15.08.2013

  Gündem2008

  Hacı Bektaş-ı Veliyi anma törenlerinde önce yuhalanan ardından da yumruklu saldırıya uğrayan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın yaşadıkları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.CHP Milletvekili Sabahat Akkiraz'ın erkek kardeşi ve aynı zamanda menajeri Hasan Akkiraz'ın Twitter hesabından hakaret dolu tweetler atıldı.Sosyal medyada büyük tepki gören bu tweetler üzerine Akkiraz'ın kardeşi tweetleri kendisinin atmadığını öne sürdü.
 • Yumruk Bozdağ'ın suratına ve göğsüne gelmiş - yumruklu saldırı

  Yumruk Bozdağ'ın suratına ve göğsüne gelmiş15.08.2013

  Gündem2008

  Hacı Bektaş-ı Veli’yi anma törenlerinde yaptığı konuşma sırasında protesto edilen, kürsüden indiği sırada da yumruklu saldırıya uğrayan Bekir Bozdağ’ın, suratına darbe aldığı ortaya çıktı.
 • Bozdağ'dan olaylı törenin ardından ilk açıklama - yumruklu saldırı

  Bozdağ'dan olaylı törenin ardından ilk açıklama15.08.2013

  Gündem2008

  Hacı Bektaş-ı Veli'yi anma töreninde yaptığı konuşmanın ardından yumruklu saldırıya uğrayan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ gazetecilere açıklama yaptı.
 • YUMRUĞU Horoz yedi - yumruklu saldırı

  YUMRUĞU Horoz yedi15.04.2013

  Ege

  33 puanda kalan ve düşme korkusunu iyiden iyiye hissetmeye başlayan Denizlispor’da, derbinin ardından Başkan Süleyman Urkay’a yapılan yumruklu saldırı üzüntüyü katladı.
 • Baykal'la konuşurken CHP'liler tepki gösterdi - yumruklu saldırı

  Baykal'la konuşurken CHP'liler tepki gösterdi27.03.2012

  Gündem2008

  TBMM Genel Kurulu’nda AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ın twitterda yazdığı ’4+4+4 okulları değil meyhaneleri vurdu, CHP’li vekiller tam kadro Meclis’te’ mesajı bugünkü oturumda da kısa süreli gerginliğe neden oldu.
 • Olaylı kongrede kazanan Terzi oldu - yumruklu saldırı

  Olaylı kongrede kazanan Terzi oldu04.03.2012

  Ankara

  Arbede ve biber gazı olaylarının damga vurduğu CHP Yenimahalle İlçe Kongresi’nin galibi Şerafettin Terzi oldu.Kongredeki seçimde Ensar Kılıç ve Şerafetdin Terzi yarıştı.Terzi, delegelerden 224’nün oyunu alırken Ensar Kılıç 160 oy aldı.
 • Sağlık memuruna yumruklu saldırı - yumruklu saldırı

  Sağlık memuruna yumruklu saldırı23.08.2011

  Ege Anasayfa

  Bileklerini kestiği için Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne ambulansla getirilen S.L’nin, kendisine müdahale eden sağlık memuru Cem Süllen’e yumrukla saldırdığı öne sürüldü.
 • Ereğli Belediye Başkanı'na yumruklu saldırı - yumruklu saldırı

  Ereğli Belediye Başkanı'na yumruklu saldırı19.08.2011

  Gündem2008

  Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı CHP’li Halil Posbıyık, AK Parti eski Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan’ın verdiği iftarın ardından çıkışta Türk Metal Sendikası üyesi bir grubun yumruklu saldırısına uğradı.Başkan Posbıyık, korumasının araya girmesiyle olaydan yara almadan kurtuldu.Polis, biber gazıyla müdahale ettiği olayda 8 kişiyi gözaltına aldı.
 • CHP kongresindeki eski vekile yumruklu saldırı - yumruklu saldırı

  CHP kongresindeki eski vekile yumruklu saldırı07.08.2011

  Gündem2008

  CHP Bursa il kongresinde çıkan olayda geçen yıl Mudanya ilçe başkanlığı görevinden alınan Hasan Yıldırım, eski Bursa milletvekili Abdullah Özer’e yumruklu saldırıda bulundu.Burnu kanayan Abdullah Özer’in tedavisi kongre salonunda yapılırken kaçan Hasan Yıldırım, polis tarafından aranıyor.
 • Ligin kaderi belli oluyor - yumruklu saldırı

  Ligin kaderi belli oluyor18.07.2011

  Futbol

  TFF Yönetim Kurulu, İstinye'deki merkezinde Türk futbol tarihinin en kritik toplantılarından birini yapacak.Toplantı yöneticilerin toplanmasıyla beraber başladı.
 • Türk'ü yumruklayan aday seçime itiraz etti - yumruklu saldırı

  Türk'ü yumruklayan aday seçime itiraz etti12.06.2011

  Gündem2008

  SAMSUN’da Ahmet Türk’e yumruk atan ve bağımsız milletvekili adayı olarak seçime giren 28 yaşındaki İsmail Çelik, oy pusulasında adının küçük yazıldığını öne sürerek, seçime itiraz etti.İtiraz dilekçesini İl Seçim Kurulu’na veren Çelik, "Bana oy atacak seçmenler pusulada adımı göremediği için oy atamadıklarını söyledi.Bu yüzden Samsun’daki seçimin tekrar yapılmasını istiyorum" dedi.İl Seçim Kurulu, itiraz dilekçesini Yüksek Seçim Kurulu’na gönderdi.
 • Bakana yumruklu saldırı - yumruklu saldırı

  Bakana yumruklu saldırı17.05.2011

  Gündem2008

  Mersin’in Erdemli İlçesi’nde seçim çalışması yapan Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’a akli dengesinin bozuk olduğu ileri sürülen Şuayip G.(45) yumruk savurdu.Çağlayan yumruğu fark ederek geri çekilince yumruk isabet etmedi.
 • Aile hekimine yumruklu saldırı - yumruklu saldırı

  Aile hekimine yumruklu saldırı02.05.2011

  Gündem2008

  KONYA’da Aile Sağlığı Merkezi doktoru Mehmet Bülüç, muayene edilmediğini iddia eden hasta ve yakınlarının saldırısına uğradı.Gözü moraran Dr.Mehmet Bülüç’e saldırı anı, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.Saldırıya uğrayan Dr.Bülüç’ün şikayeti üzerine soruşturma başlatılırken, Konya Tabip Odası ile Aile Hekimleri Derneği saldırıyı kınadı.
 • Eski başkana konserde yumruklu saldırı - yumruklu saldırı

  Eski başkana konserde yumruklu saldırı10.04.2011

  Gündem2008

  MUĞLA’nın Fethiye İlçesi’nde düzenlenen Selda Bağcan konserinde CHP Fethiye eski İlçe Başkanı Yusuf Ziya Hıra, bir grubun yumruklu saldırısına uğradı.
 • AK Partili başkana yumruklu saldırı - yumruklu saldırı

  AK Partili başkana yumruklu saldırı15.03.2011

  Gündem

  AK Parti Kars Merkez İlçe Başkanı Ahmet Tüzen, parti binasında yumruklu saldırıya uğradı.Başından yaralanan Ahmet Tüzen hastanede tedavi altına alınırken, saldırganın aynı partiden olduğu öğrenildi.
 • ÇGD 2010’un başarılı gazetecilerini seçti - yumruklu saldırı

  ÇGD 2010’un başarılı gazetecilerini seçti30.01.2011

  Ankara

  Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) “2010 Yılının Başarılı Gazetecilerini” açıkladı.ÇGD’den yapılan yazılı açıklamada, ÇGD Genel Yönetim Kurulu tarafından 563 ürün arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda belirlenen ödüllerin 16 dalda gazetecilere verildiği belirtildi.
 • ÇGD Özel Onur Ödülü Yaşar Kemal’in oldu - yumruklu saldırı

  ÇGD Özel Onur Ödülü Yaşar Kemal’in oldu30.01.2011

  Gündem

  ÇAĞDAŞ Gazeteciler Derneği “Özel Onur Ödülü” bu yıl, düşünce ve kültür yaşamına yaptığı katkı nedeniyle Türk edebiyatının önde gelen romancılarından Yaşar Kemal’in oldu.
 • CNN Türk'e 2 ödül - yumruklu saldırı

  CNN Türk'e 2 ödül30.01.2011

  Gündem

  Çağdaş Gazeteciler Derneği “2010 Yılının Başarılı Gazetecilerini” açıkladı.CNN Türk'ün başarılı isimleri de 2 dalda ödüle layık görüldü.
içinde

Yumruklu Saldırı


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz