Yumruklu Saldırı

 • Serbest bırakma bu ayıbı örtemez - yumruklu saldırı
  Serbest bırakma bu ayıbı örtemez27.12.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 16 yaşındaki liseli M.E.A.’nın ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret’ten tutuklanıp dün serbest kalmasına ilişkin, “Hapse atılması bizim kaldıracağımız bir olay değildir.Serbest bırakılması bu acımızı dindirmez, bu ayıbın da üstünü örtemez” dedi.
 • Kılıçdaroğlu'na yumruk atan saldırgana yakalama kararı - yumruklu saldırı
  Kılıçdaroğlu'na yumruk atan saldırgana yakalama kararı09.12.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na TBMM'deki yumruklu saldırı olayıyla ilgili sanık Orhan Övet hakkında açılan davanın görülmesine başlandı.Övet, hakkında yakalama kararı çıkartıldı
 • G.Saray bizim için yok hükmündedir - yumruklu saldırı
  G.Saray bizim için yok hükmündedir07.05.2014
  FutbolSalondaki gerginlik sonrası F.Bahçe, “G.Saray yöneticilerinin son terbiyesizliğini unutmayacak olmakla birlikte, kendileriyle hiçbir platformda ortak paydada buluşmayacağımızın bilinmesini isteriz” dedi.
 • G.Saray'dan Fenerbahçe'ye jet cevap - yumruklu saldırı
  G.Saray'dan Fenerbahçe'ye jet cevap06.05.2014
  FutbolTKBL final serisi son maçında Galatasaray Odeabank - Fenerbahçe mücadelesindeki olaylar nedeniyle bugün Fenerbahçe'den çok sert bir açıklama gelmişti.Sarı lacviertlilerin bu açıklamasına Galatasaray'dan cevap gecikmedi.
 • AK Partili başkana yumruklu saldırı - yumruklu saldırı
  AK Partili başkana yumruklu saldırı18.04.2014
  GündemRize’nin Çayeli İlçesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Dr.Atilla Esmen ile şoförü Hasan Esmen, 10 kişilik bir grubun yumruklu saldırısı sonucu yaralandı.
 • Hayırlı iş, ‘Şarlatan’a devam - yumruklu saldırı
  Hayırlı iş, ‘Şarlatan’a devam16.04.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dünkü grup toplantısında kendisine dava açan işadamı Reza Zarrab’a iki defa daha “Şarlatan” dedi.
 • Bahçeli'ye yumruk önlemi - yumruklu saldırı
  Bahçeli'ye yumruk önlemi15.04.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis grup toplantısında konuştu.Bahçeli'ye yaklaşık 10 koruma eşlik etti.Geçen hafta Kemal Kılıçdaroğlu'nun uğradığı yumruklu saldırı sonrası bugün Bahçeli'ye korumalar özel güvenlik önlemleri aldı.Bahçeli, konuşmasında AK Parti'den istifa eden eski Bakan İdris Naim Şahin için ''AKP hükümetleri içerisinde gelmiş geçmiş en başarılı, en şahsiyetli bakan'' demesi dikkat çekti.
 • Kılıçdaroğlu'ndan 'yumruklu saldırı' açıklaması - yumruklu saldırı
  Kılıçdaroğlu'ndan 'yumruklu saldırı' açıklaması14.04.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yumruklu saldırının ardından gelen destek ve geçmiş olsun mesajları üzerine yayımladığı teşekkür mesajında, "Bana atılan yumruklar kurup yeşerttiğimiz ve eksiksiz kurumlaştırmak istediğimiz cumhuriyetimizedir.Meclis'ten savrulan yumruklar, kararlılıkla savunduğumuz insan hak ve özgürlüklerinedir, ulusal birliğimizedir, özgür yaşamımızadır, barışadır ve kardeşliğimizedir" ifadelerini kullandı.
 • Akif BEKİ

  Yumruk olayının tesellisi - yumruklu saldırı
  Yumruk olayının tesellisi10.04.2014
  YazarlarRÖVANŞİST çığlıklar duymadık, AK Parti tribünlerinden ‘Oh olsun’ sesleri yükselmedi, bir yumruklu saldırının karşısına başka bir yumruklu saldırı konmadı.
 • Orhan Övet'in yeni görüntüleri ortaya çıktı - yumruklu saldırı
  Orhan Övet'in yeni görüntüleri ortaya çıktı10.04.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na grup toplantısına gittiği sırada koridorda yumruk atarak saldırıda bulunan Orhan Övet’in TBMM yerleşkesinde dolaşırken çeşitli güvenlik kameralarına yansıyan yeni görüntüleri ortaya çıktı.
 • 'Benim bebem dolduruşa geldi' - yumruklu saldırı
  'Benim bebem dolduruşa geldi'09.04.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırıda bulunan Orhan Övet'in annesi Vesile Övet, "Ben çok üzgünüm.Kılıçdaroğlu'ndan, ailesinden çok özür dilerim.Benim bebem dolduruşa geldi" dedi.
 • CHP'li Demirçalı: Gökçek'in ifadesi alınsın - yumruklu saldırı
  CHP'li Demirçalı: Gökçek'in ifadesi alınsın09.04.2014
  GündemCHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na TBMM'de düzenlenen saldırı ile ilgili Melih Gökçek'in ifadesinin alınmasını istedi, gerekçe olarak da seçimler öncesi sosyal medyadaki ve televizyon kanallarındaki açıklamalarını gösterdi.
 • Saldırgan: Şikayetçiyim - yumruklu saldırı
  Saldırgan: Şikayetçiyim09.04.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na saldıran Orhan Övet’in ifadesinde ''Kılıçdaroğlu’nun görüşlerini beğenmediğim için yumruk attım'' dediği öğrenildi.Ayrıca Övet'in kendisini tokatlayan vekillerden şikayetçi olduğu da belirtildi.
 • Kadıköy'e 2 kadın Başkan Yardımcısı - yumruklu saldırı
  Kadıköy'e 2 kadın Başkan Yardımcısı09.04.2014
  GündemKadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, 2'sini belediye başkan yardımcısı olarak görevlendirdiği 13 kadın meclis üyesini tanıttı.Başkan Nuhoğlu, Bingöl'de AK Parti'den belediye meclis üyesi seçilen Nurten Ertuğrul'un görev verilmeyeceği için istifasıyla ilgili olarak da "Kadın adayın hem seçilmesi hem de belediye başkanlığı yardımcılığı görevinde sırf kadın olduğu için bulundurulmaması bu çağda hiç konuşulmaması gereken bir şey" dedi.
 • Hüseyin Çelik'ten flaş tweet - yumruklu saldırı
  Hüseyin Çelik'ten flaş tweet09.04.2014
  GündemAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yumruk atan saldırganın AK Parti üyesi olduğunu ve olaydan sonra ihraç edildiğini açıkladı.
 • CHP'li Oran: Saldırgana referans olan var mıdır? - yumruklu saldırı
  CHP'li Oran: Saldırgana referans olan var mıdır?09.04.2014
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, dün Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM'de uğradığı yumruklu saldırı sonrası 3 ayrı soru önergesi verdi.
 • O saldırı Başbakan'a yapılmış olsaydı - yumruklu saldırı
  O saldırı Başbakan'a yapılmış olsaydı09.04.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan yumruklu saldırı ve meclis güvenliğine ilişkin, Meclis İdare Amiri Malik Ecder Özdemir, CNN Türk’te yayınlanan 5N1K programına konuk olarak Gazeteci Cüneyt Özdemir’in sorularını yanıtladı.
 • Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı - yumruklu saldırı
  Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı08.04.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te yumruklu saldırıda bulunuldu.Saldırı anı saniye saniye kameralara yansıdı.
 • Kılıçdaroğlu saldırı sonrası grup toplantısında konuştu - yumruklu saldırı
  Kılıçdaroğlu saldırı sonrası grup toplantısında konuştu08.04.2014
  GündemCHP Grup salonu girişinde yumruklu saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
 • Meclis'te 4 eski bakanın soruşturma önergeleri okundu - yumruklu saldırı
  Meclis'te 4 eski bakanın soruşturma önergeleri okundu08.04.2014
  GündemTBMM Genel Kurulu'nda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan yumruklu saldırı kınandı.
 • Saldırgan muayene edildi terörle mücadeleye götürüldü - yumruklu saldırı
  Saldırgan muayene edildi terörle mücadeleye götürüldü08.04.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na TBMM'de yumruklu saldırıda bulunan Orhan Ö.gözaltına alındı.Saldırı sonrası partililerin tepkisini çeken Orhan Ö.muayene edildi.Bu arada Orhan Ö.'nün Facebook'ta nişanlı göründüğü, nüfusta evli olduğu ve bir çocuğu olduğu öğrenildi.
 • Göstericilerden gazetecilere tepki - yumruklu saldırı
  Göstericilerden gazetecilere tepki14.03.2014
  GündemBurakcan Karamanoğlu'nun cenaze töreni sırasında Piyale Paşa Caddesi üzerinde yürümek isteyen grubun önünü polisler kesti.Grup daha sonra yaya geçidi üzerinde çekim yapan gazetecilere taş attı.Daha sonra bir gösterici çekim yapan gazeteciye yumruklarla saldırdı.Olay büyümeden polis müdahale ederek ortalığı yatıştırdı.
 • Gazeteciler hedefteydi - yumruklu saldırı
  Gazeteciler hedefteydi14.03.2014
  Gündemİstanbul’da Burakcan Karamanoğlu’nun cenazesi sırasında, Ankara da ise Berkin Elvan için düzenlenen eylemde gazeteciler hedefteydi.
 • Seçim bürosu önünde yumruk iddiası - yumruklu saldırı
  Seçim bürosu önünde yumruk iddiası08.03.2014
  GündemCHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş’ı bir televizyon programında söylediği iddia edilen sözler nedeniyle protesto etmek isteyen Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası üyeleri olduğu öne sürülen grup ile partililer arasında arbede yaşandı.Çıkan olayda Beyaz TV muhabiri Gencay Ünal’a CHP’li olduğu iddia edilen bir kişinin yumruk attığı attığı görüldü.
 • Meğer HSYK daha önce de açıklama yapmış - yumruklu saldırı
  Meğer HSYK daha önce de açıklama yapmış27.12.2013
  GündemAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, bakanlığının ilk açıklamasını bu sabah yaparak, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) dün yaptığı açıklamayı çok sert ifadelerle eleştirdi.Bozdağ, ilgili kanun maddelerini tek tek sıralayarak, HSYK'nın "açıklama yapma yetkisi olmadığını" vurguladı.HSYK'nın ise bundan sadece üç ay önce, üstelik bizzat Bekir Bozdağ ile ilgili bir konuda açıklama yaptığı ortaya çıktı.
 • Hacıbektaş'ta emniyet amiri açığa alındı - yumruklu saldırı
  Hacıbektaş'ta emniyet amiri açığa alındı22.08.2013
  GündemNevşehir'in Hacıbektaş İlçesi'nde düzenlenen Hacıbektaş-ı Veli'yi anma törenlerinde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a yönelik saldırı sonrasında; İlçe Emniyet Müdürü Yasin Karip, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürü Faruk Yaman ile 3 polis memuru olmak üzere toplam 5 polis açığa alındı.
 • Bozdağ'a saldıran kişi serbest kaldı - yumruklu saldırı
  Bozdağ'a saldıran kişi serbest kaldı21.08.2013
  GündemNEVŞEHİR’in Hacıbektaş İlçesi’nde düzenlenen Hacıbektaş-ı Veli'yi Anma Kültür ve Sanat etkinliklerine katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a saldıran Hüseyin Satı serbest kaldı.Satı, adliye çıkışı gazetecilere "Pişman değilim" dedi.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Başımıza gelince. - yumruklu saldırı
  Başımıza gelince.20.08.2013
  YazarlarBaşbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, kendisine yumruk atan saldırganın savcılık tarafından serbest bırakılmasına isyan etti.
 • HSYK'dan saldırgan Hüseyin Satı açıklaması - yumruklu saldırı
  HSYK'dan saldırgan Hüseyin Satı açıklaması20.08.2013
  GündemHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a yumrukla saldıran Hüseyin Satı'nın neden serbest bırakıldığına dair açıklama yaptı.Açıklamada hakimlerin verdiğin kararın arkasında duran HSYK, "İstenen cezanın iki yıldan fazla olmadığı suçlarda tutuklama kararı verilemez" dedi.Oysa Bozdağ, saldırganın serbest bırakılmasını eleştirerek "Bu kararı veren hakimler, savcılar benim gibi yumruk yemez, yumruk yediklerinde takip edeceğim bakalım ne yapacaklar" diye konuşmuştu.
 • Bekir Bozdağ'dan yumruklu saldırı eleştirisi - yumruklu saldırı
  Bekir Bozdağ'dan yumruklu saldırı eleştirisi19.08.2013
  GündemBaşbakan yardımcısı Bekir Bozdağ Hacı Bektaş-ı Veli’yi anma töreninde uğradığı yumruklu saldırıyla ilgili konuştu.Bozdağ saldırganın serbest bırakılmasını eleştirdi.
 • Bakan Bozdağ'a hakaret tweetleri - yumruklu saldırı
  Bakan Bozdağ'a hakaret tweetleri17.08.2013
  GündemHacı Bektaş-ı Veliyi anma törenlerinde önce yuhalanan ardından da yumruklu saldırıya uğrayan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın yaşadıkları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.CHP Milletvekili Sabahat Akkiraz'ın erkek kardeşi ve aynı zamanda menajeri Hasan Akkiraz'ın Twitter hesabından hakaret dolu tweetler atıldı.Sosyal medyada büyük tepki gören bu tweetler üzerine Akkiraz'ın kardeşi tweetleri kendisinin atmadığını öne sürdü.
 • CHP'li Umut Oran o saldırgana neden sarıldı - yumruklu saldırı
  CHP'li Umut Oran o saldırgana neden sarıldı17.08.2013
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, dün Nevşehir'de katıldığı Hacı Bektaş-ı Veli'yi anma törenlerinde önce kürsüde konuşurken yuhalandı, sonra da yumruklu saldırıya uğradı.Bir anda arbede çıktı.Tansiyonu düşürmek için CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran da saldırgan Hüseyin Satı'nın yanına gitti.Sonrasında durum sakinleşse de sular durulmadı.AK Partili Bozdağ, Oran için “Neredeyse CHP’liler alnından öpecekti” dedi.Oran bu sözlere yazılı yanıt verdi: Olayın daha da büyümemesini sağladık.
 • Bozdağ o anları anlattı - yumruklu saldırı
  Bozdağ o anları anlattı17.08.2013
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Hacı Bektaş-ı Veli etkinliklerinde uğradığı saldırı anını şöyle anlattı: "Konuşmamı bitirdikten sonra kürsüden inerken orada 'neden buraya geldin' diye bir ses duydum.'O sese doğru kafamı çevireyim' derken bir yumruk geldi.''
 • Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a önce protesto sonra yumruklu saldırı - yumruklu saldırı
  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a önce protesto sonra yumruklu saldırı16.08.2013
  GündemNevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen "50.Ulusal 24.Uluslararası Hacı Bektaş-ı Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri"ne katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, konuşması sırasında protesto edildi.Bozdağ kürsüden indikten sonra da bir anda ortalık karıştı.Hüseyin Satı adlı bir kişi Başbakan Yardımcısı Bozdağ'a yumruk atmaya çalıştı.Bozdağ yüzüne ve göğsüne darbe aldı.Yaşanan arbededen sonra çevik kuvvet ekipleri Bozdağ'ın çevresinde etten duvar ördü.
 • Bozdağ'dan olaylı törenin ardından ilk açıklama - yumruklu saldırı
  Bozdağ'dan olaylı törenin ardından ilk açıklama16.08.2013
  GündemHacı Bektaş-ı Veli'yi anma töreninde yaptığı konuşmanın ardından yumruklu saldırıya uğrayan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ gazetecilere açıklama yaptı.
 • Yumruk Bozdağ'ın suratına ve göğsüne gelmiş - yumruklu saldırı
  Yumruk Bozdağ'ın suratına ve göğsüne gelmiş16.08.2013
  GündemHacı Bektaş-ı Veli’yi anma törenlerinde yaptığı konuşma sırasında protesto edilen, kürsüden indiği sırada da yumruklu saldırıya uğrayan Bekir Bozdağ’ın, suratına darbe aldığı ortaya çıktı.
 • YUMRUĞU Horoz yedi - yumruklu saldırı
  YUMRUĞU Horoz yedi16.04.2013
  Ege33 puanda kalan ve düşme korkusunu iyiden iyiye hissetmeye başlayan Denizlispor’da, derbinin ardından Başkan Süleyman Urkay’a yapılan yumruklu saldırı üzüntüyü katladı.
 • Baykal'la konuşurken CHP'liler tepki gösterdi - yumruklu saldırı
  Baykal'la konuşurken CHP'liler tepki gösterdi28.03.2012
  GündemTBMM Genel Kurulu’nda AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ın twitterda yazdığı ’4+4+4 okulları değil meyhaneleri vurdu, CHP’li vekiller tam kadro Meclis’te’ mesajı bugünkü oturumda da kısa süreli gerginliğe neden oldu.
 • Olaylı kongrede kazanan Terzi oldu - yumruklu saldırı
  Olaylı kongrede kazanan Terzi oldu05.03.2012
  AnkaraArbede ve biber gazı olaylarının damga vurduğu CHP Yenimahalle İlçe Kongresi’nin galibi Şerafettin Terzi oldu.Kongredeki seçimde Ensar Kılıç ve Şerafetdin Terzi yarıştı.Terzi, delegelerden 224’nün oyunu alırken Ensar Kılıç 160 oy aldı.
 • Sağlık memuruna yumruklu saldırı - yumruklu saldırı
  Sağlık memuruna yumruklu saldırı24.08.2011
  EgeBileklerini kestiği için Denizli Servergazi Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne ambulansla getirilen S.L’nin, kendisine müdahale eden sağlık memuru Cem Süllen’e yumrukla saldırdığı öne sürüldü.
 • Ereğli Belediye Başkanı'na yumruklu saldırı - yumruklu saldırı
  Ereğli Belediye Başkanı'na yumruklu saldırı20.08.2011
  GündemZonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı CHP’li Halil Posbıyık, AK Parti eski Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan’ın verdiği iftarın ardından çıkışta Türk Metal Sendikası üyesi bir grubun yumruklu saldırısına uğradı.Başkan Posbıyık, korumasının araya girmesiyle olaydan yara almadan kurtuldu.Polis, biber gazıyla müdahale ettiği olayda 8 kişiyi gözaltına aldı.
 • CHP kongresindeki eski vekile yumruklu saldırı - yumruklu saldırı
  CHP kongresindeki eski vekile yumruklu saldırı08.08.2011
  GündemCHP Bursa il kongresinde çıkan olayda geçen yıl Mudanya ilçe başkanlığı görevinden alınan Hasan Yıldırım, eski Bursa milletvekili Abdullah Özer’e yumruklu saldırıda bulundu.Burnu kanayan Abdullah Özer’in tedavisi kongre salonunda yapılırken kaçan Hasan Yıldırım, polis tarafından aranıyor.
 • Ligin kaderi belli oluyor - yumruklu saldırı
  Ligin kaderi belli oluyor19.07.2011
  FutbolTFF Yönetim Kurulu, İstinye'deki merkezinde Türk futbol tarihinin en kritik toplantılarından birini yapacak.Toplantı yöneticilerin toplanmasıyla beraber başladı.
 • Türk'ü yumruklayan aday seçime itiraz etti - yumruklu saldırı
  Türk'ü yumruklayan aday seçime itiraz etti13.06.2011
  GündemSAMSUN’da Ahmet Türk’e yumruk atan ve bağımsız milletvekili adayı olarak seçime giren 28 yaşındaki İsmail Çelik, oy pusulasında adının küçük yazıldığını öne sürerek, seçime itiraz etti.İtiraz dilekçesini İl Seçim Kurulu’na veren Çelik, "Bana oy atacak seçmenler pusulada adımı göremediği için oy atamadıklarını söyledi.Bu yüzden Samsun’daki seçimin tekrar yapılmasını istiyorum" dedi.İl Seçim Kurulu, itiraz dilekçesini Yüksek Seçim Kurulu’na gönderdi.
 • Bakana yumruklu saldırı - yumruklu saldırı
  Bakana yumruklu saldırı18.05.2011
  GündemMersin’in Erdemli İlçesi’nde seçim çalışması yapan Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’a akli dengesinin bozuk olduğu ileri sürülen Şuayip G.(45) yumruk savurdu.Çağlayan yumruğu fark ederek geri çekilince yumruk isabet etmedi.
 • Aile hekimine yumruklu saldırı - yumruklu saldırı
  Aile hekimine yumruklu saldırı03.05.2011
  GündemKONYA’da Aile Sağlığı Merkezi doktoru Mehmet Bülüç, muayene edilmediğini iddia eden hasta ve yakınlarının saldırısına uğradı.Gözü moraran Dr.Mehmet Bülüç’e saldırı anı, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.Saldırıya uğrayan Dr.Bülüç’ün şikayeti üzerine soruşturma başlatılırken, Konya Tabip Odası ile Aile Hekimleri Derneği saldırıyı kınadı.
 • Eski başkana konserde yumruklu saldırı - yumruklu saldırı
  Eski başkana konserde yumruklu saldırı11.04.2011
  GündemMUĞLA’nın Fethiye İlçesi’nde düzenlenen Selda Bağcan konserinde CHP Fethiye eski İlçe Başkanı Yusuf Ziya Hıra, bir grubun yumruklu saldırısına uğradı.
 • AK Partili başkana yumruklu saldırı - yumruklu saldırı
  AK Partili başkana yumruklu saldırı16.03.2011
  GündemAK Parti Kars Merkez İlçe Başkanı Ahmet Tüzen, parti binasında yumruklu saldırıya uğradı.Başından yaralanan Ahmet Tüzen hastanede tedavi altına alınırken, saldırganın aynı partiden olduğu öğrenildi.
 • ÇGD 2010’un başarılı gazetecilerini seçti - yumruklu saldırı
  ÇGD 2010’un başarılı gazetecilerini seçti31.01.2011
  AnkaraÇağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) “2010 Yılının Başarılı Gazetecilerini” açıkladı.ÇGD’den yapılan yazılı açıklamada, ÇGD Genel Yönetim Kurulu tarafından 563 ürün arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda belirlenen ödüllerin 16 dalda gazetecilere verildiği belirtildi.
 • ÇGD Özel Onur Ödülü Yaşar Kemal’in oldu - yumruklu saldırı
  ÇGD Özel Onur Ödülü Yaşar Kemal’in oldu31.01.2011
  GündemÇAĞDAŞ Gazeteciler Derneği “Özel Onur Ödülü” bu yıl, düşünce ve kültür yaşamına yaptığı katkı nedeniyle Türk edebiyatının önde gelen romancılarından Yaşar Kemal’in oldu.
içinde

Yumruklu Saldırı


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz