MENÜ
Arşiv

Survivor

Survivor ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Survivor haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.732 Survivor haberi bulunmuştur.

Survivor, dünya üzerinde birçok ülkede yapılan televizyon yarışmasıdır. Survivor formatı 1992'de İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından oluşturulmuştur. Programda, yarışmacılar yerleşim yerinden uzak bir bölgede soyutlanarak; para ödülü ve diğer ödüller için çekişirler.

Yarışmada kademeli eleme sistemi kullanılır. Yarışmacılar, yalnızca bir yarışmacı kalana kadar diğer takım arkadaşlarını kapalı oylama ile elerler. Yarışmayı kazanan "Sole Survivor" (Hayatta kalan kişi) unvanını da alır. Türkiye'de Tv8'de yayınlanan Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma, Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir. Survivor yarışması bir dönem Star TV ve Kanal D'de de yayınlanmıştır.

Survivor Haberleri

Acun Ilıcalı kızlarının videosunu ilk kez paylaştı

Acun Ilıcalı kızlarının videosunu ilk kez paylaştı!

Survivor çekimleri nedeniyle bir süredir Dominik'te bulunan Acun Ilıcalı boş kaldığı her anı kızları ile geçiriyor. Kızlarının renkli anlarını videoya çeken Ilıcalı, görüntüleri sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

25.3.2017Magazin
Acun Ilıcalı kızlarının videosunu ilk kez paylaştı

Acun Ilıcalı kızlarının videosunu ilk kez paylaştı

Survivor çekimleri nedeniyle bir süredri Dominik'te bulunan Acun Ilıcalı boş kaldığı her anı kızları ile geçiriyor. 

25.3.2017Magazin
Survivor 2017 - 47. bölüm tanıtımı

Survivor 2017 - 47. bölüm tanıtımı

Survivor 2017 yeni bölümüyle yarın akşam 20:00'de TV8'de...

25.3.2017Ekran
Survivorda dün akşam bireysel sembolü kimler kazandı

Survivor'da dün akşam bireysel sembolü kimler kazandı?

Survivor yarışması dün akşam olduk heyecanlı bir sembol ödülü günü geçirdi. Survivor'da yarışmacılar bu zamana kadar aldıkları semboller ile bir can sahibi olurken, her kaybettikleri oyunda bir canları eksildi ve sonuca ulaşıldı. Peki Survivor'da dün akşam sembol ödülünü kim kazandı?

25.3.2017Televizyon
TV 8,5 frekans bilgileri ve hangi platformda kaçıncı kanalda yer aldığı belli oldu

TV 8,5 frekans bilgileri ve hangi platformda kaçıncı kanalda yer aldığı belli oldu!

TV 8,5 frekans bilgileri ve hangi dijital platformlarda kaçıncı kanallarda yer aldığı birçok vatandaş tarafından araştırılan konulardan biri haline geldi. TV 8.5 frekans ayarının yanı sıra bu kanalda hangi programların olacağı merak konusu. 7/24 spor yayını yapacak bu kanal sporseverleri ekrana kitleyecek. Spor yayınının yanı sıra sevilen yarışma programı survivor'la ilgili birçok detayda bu kanalda ortaya çıkacak. İzleyiciler TV 8,5'la eğlencelinin dibine vuracak. Peki, TV 8,5 frekans bilgileri ve hangi platformda kaçıncı kanalda yer alıyor? İşte detaylar.

24.3.2017Spor
Sabriyeden şoke eden itiraf

Sabriye'den şoke eden itiraf!

Survivor'da yarışmacı arkadaş Adem'le aşk dedikodularına karışan ve sürekli tartışmalarda adı geçen Sabriye'den ilginç yemek itirafı geldi.

24.3.2017Magazin
Ekranda ‘savaş’ var

Ekranda ‘savaş’ var

Yeni bir devrin eşiğindeyiz. Militarist iklimin yarattığı talebe, yapım şirketleri geç kalmadan cevap verdi. Önümüzdeki haftalarda üç asker dizisi birbiri ardına yayına giriyor.

24.3.2017Televizyon
Survivorda dün akşam ödül oyununu kim kazandı Berna ve Elif kavgasının ardından şok..

Survivor'da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? Berna ve Elif kavgasının ardından şok..

Survivor'da dün akşam heyecanlı bir ödül oyunu yaşandı. Ödül oyununda verilen ödül piknik olunca yarışmacılar canlarını dişine takıp, tüm güçlerini gösterdiler. Peynir, reçel, bal gibi en çok özlem duydukları şeyler ödül olarak karşılarına gelince şok yaşayan yarışmacılar hırslı bir oyun sergiledi. Gönüllüler adasında yaşanan kavga ise dün geceye damga vurdu. Peki Survivor'da dün akşam ödül oyununu kim kazandı

24.3.2017Televizyon
Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Bulut Özdemiroğlu kimdir Aslen nerelidir Kaç yaşındadır

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Bulut Özdemiroğlu kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Bulut Özdemiroğlu, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Bulut Özdemiroğlu'nun ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans merak ediliyor. Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Hasan Özdemiroğlu'nun oğlu olan Bulut Özdemiroğlu, bu sayede de izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki, Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Bulut Özdemiroğlu kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

23.3.2017Televizyon
Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Burçak Tuncer kimdir Aslen nerelidir Kaç yaşındadır

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Burçak Tuncer kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Burçak Tuncer, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Burçak Tuncer'in ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans merak ediliyor. Survivor başladığından beri gösterdiği performansla izleyicileri şaşırtan Burçak Tuncer, uyumlu yapısıyla da ada hayatında izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki, Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Burçak Tuncer kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

23.3.2017Televizyon
Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Ogeday Girişken kimdir Aslen nerelidir

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Ogeday Girişken kimdir? Aslen nerelidir?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Ogeday Girişken, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Ogeday Girişken'in ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans dikkat çekiyor. Son zamanlarda oyunlarda gösterdiği mücadele ve başarıyla adından söz ettiren Ogeday Girişken'in bu akşam Berna Kekliklerle olan tartışması da ekranlara damgasını vuracak. Peki, Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Ogeday Girişken kimdir? Aslen nerelidir?

23.3.2017Televizyon
Survivor 2017 yarışmacısı Elif Şadoğlu kimdir Elif Şadoğlu diskalifiye mi olacak

Survivor 2017 yarışmacısı Elif Şadoğlu kimdir? Elif Şadoğlu diskalifiye mi olacak?

Survivor 2017 yarışmacısı Elif Şadoğlu, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Elif Şadoğlu'nun ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans oldukça dikkat çekmeye devam ediyor. Survivor'un bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Elif Şadoğlu'nun Berna Keklikler ile yaşadığı gerilimin sonucunda diskalifiye olunacak mı merak ediliyor. Birbirlerine sert temas uygulayan iki yarışmacı adaya veda edecek mi? Peki, Survivor 2017 yarışmacısı Elif Şadoğlu kimdir? Elif Şadoğlu diskalifiye mi olacak?

23.3.2017Kelebek
Survivor 2017 yarışmacısı Berna Keklikler kimdir Berna Keklikler diskalifiye mi olacak

Survivor 2017 yarışmacısı Berna Keklikler kimdir? Berna Keklikler diskalifiye mi olacak?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Berna Keklikler, birçok izleyici tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor ada hayatında tartışmaların en ön plandaki yüzü olan Berna Keklikler olay yaratmaya devam ediyor. Survivor'un bu akşam ekrana gelecek olan bölümünde Berna Keklikler ve Elif Şadoğlu arasında tansiyon oldukça artıyor. Agresif ve ters yapısıyla izleyicilerin dikkatini çeken Berna Keklikler, oy potansiyeline de oldukça güveniyor. Peki, Survivor 2017 yarışmacısı Berna Keklikler kimdir? Berna Keklikler diskalifiye mi olacak?

23.3.2017Kelebek
Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Tuğçe Melis Demir kimdir Aslen nerelidir Kaç yaşındadır

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Tuğçe Melis Demir kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Tuğçe Melis Demir, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Tuğçe Melis Demir'in ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans merak ediliyordu. Performansı ve düzgün fiziğiyle oldukça dikkat çeken Tuğçe Melis Demir'in özel hayatı da izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Tuğçe Melis Demir kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır? İşte, Tuğçe Melis Demir'in hayatı hakkında detaylar.

23.3.2017Televizyon
Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Volkan Çetinkaya kimdir Aslen nerelidir

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Volkan Çetinkaya kimdir? Aslen nerelidir?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Volkan Çetinkaya, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Volkan Çetinkaya'nın ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans merak ediliyordu. Ada hayatındaki lider tavrı ve TSK geçmişiyle dikkat çeken Volkan Çetinkaya arkadaşları tarafından da adeta bir abi gibi benimseniyor. Peki, Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Volkan Çetinkaya kimdir? Aslen nerelidir? İşte, Volkan Çetinkaya'nın hayatına dair bilgiler.

23.3.2017Televizyon
Tuğba Özay, Adana sahnesinde

Tuğba Özay, Adana sahnesinde

Tuğba Özay, Adana sahnesinde

23.3.2017Adana
Survivor 45. bölüm fragmanı

Survivor 45. bölüm fragmanı

Survivor 45. bölüm fragmanı

23.3.2017Ekran
TV8,5 frekans bilgileri nedir

TV8,5 frekans bilgileri nedir?

TV8,5 frekans bilgilerini sizler için hazırladık. Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı olan TV8,5'ta sevilen program survivor ekstra ve birçok program daha yer alıyor. Türksat 4A üzerinden yayın yapan TV8,5 kanalı Shop 90 kanalının yerine geçerek yayın hayatına başladı. Peki, survivor'a dair her bilginin yer aldığı TV8,5 frekans bilgileri nedir? TV8,5 kanalı nasıl televizyona eklenir?

22.3.2017Televizyon
Gönüllülerde Berna krizi

Gönüllüler'de Berna krizi

Survivor'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

22.3.2017Ekran
Survivor 2017 eleme adayları arasından kim gitti Survivor 45. bölüm fragmanında Berna gerilimi

Survivor 2017 eleme adayları arasından kim gitti? Survivor 45. bölüm fragmanında Berna gerilimi!

Survivor 2017'nin dün akşam yayınlanan bölümünde elenen isim herkesi şok etti. Halk oylaması ile 21 Mart akşamı bir kişi adaya veda etti. Survivor 2017'nin elenen ismi ünlüler takımından çıktı. Dün akşama damgasını vuran bir diğer konu ise Sabriye ile Adem arasında çıkan kavga oldu. İkili arasındaki gerilim kısa sürede çözülse de sözler ağır oldu. Peki, Survivor 2017'de dün akşam kim gitti? İşte, 45. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

22.3.2017Televizyon
Survivor 2017ye veda eden isim belli oldu

Survivor 2017'ye veda eden isim belli oldu!

Survivor 2017'de bir eleme konseyi daha geride kaldı. Elemeye çıkan 4 isimden biri olan Sedat yarışmaya veda etti.

22.3.2017Magazin
Survivorda dün akşam kim elendi İşte Survivorda kim elendi sorusunun cevabı

Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı

Survivor'da kim elendi sorusu sürpriz bir cevap ile son buldu. Survivor yarışmasında ünlüler arka arkaya iki dokunulmazlık oyunu da kaybedince adadan elenmek üzere 4 arkadaşlarını eleme potasına koymak zorunda kaldılar. Survivor'da SMS oylarına göre rakiplerinden daha az oy alarak elenen isim belli oldu. Peki dün akşam Survivor'da kim elendi? İşte merak edilen sorunun cevabı

22.3.2017 Televizyon
Şahika Ercümen kimdir Survivor Şahika kaç yaşında

Şahika Ercümen kimdir? Survivor Şahika kaç yaşında?

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Şahika Ercümen, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmuş durumda. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Şahika Ercümen'in ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans merak ediliyordu. Şahika Ercümen ada hayatında arkadaşları tarafından oldukça dışlanmış durumda ve performansının kötü olması sebebiyle eleştirilere maruz kalıyor. Peki, Milli Sporcu Şahika Ercümen kimdir? Kaç yaşındadır?

21.3.2017Televizyon
Fatih Hürkan kimdir Ne iş yapıyor

Fatih Hürkan kimdir? Ne iş yapıyor?

Fatih Hürkan, Survivor 2017'de ünlüler takımına sonradan dahil oldu ve takım arkadaşları tarafından performansı nedeniyle istenmeyen kişi ilan edildi. Ailesine olan bağlılığı ile tanınan Fatih Hürkan, ailesi ve sivil hayatı ile merak edilen isim oldu. Peki, İlhan ile meydana gelen tartışma sonrasında ada içerisinde iyice yalnızlaşan ve elenen kişi olan Fatih Hürkan kimdir? İşte, yarışmacı hakkında bazı bilgiler ve sivil yaşamından merak edilen kareler

21.3.2017Televizyon
Nagihan Karadere kimdir Gardırop Savaşları yarışmacısı Nagihan Karadere kaç yaşında

Nagihan Karadere kimdir? Gardırop Savaşları yarışmacısı Nagihan Karadere kaç yaşında?

Nagihan Karadere, hafta içi her gün Fox TV'de izleyicilerle buluşan moda programı 'Gardırop Savaşları’nın son yarışmacısı oldu. Survivor şampiyonluğunu son anda kaçıran milli atleten Nagihan Karadere, iddiasını moda yarışmasında da koruyor. Peki, milli atlet Nagihan Karadere kimdir, kaç yaşında?

21.3.2017Kelebek
Survivor 2017 - 44. bölüm tanıtımı

Survivor 2017 - 44. bölüm tanıtımı

Survivor 2017 yeni bölümüyle yarın akşam 20:00'de

21.3.2017Ekran
Altı sezon sonra gelen birinciliği böyle kutladı

Altı sezon sonra gelen birinciliği böyle kutladı

Hadise, O Ses Türkiye'de 6 sezon sonra gelen birinciliğini coşkulu bir şekilde kutladı. 

20.3.2017Magazin
Survivor son bölümde dokunulmazlığı kim kazandı Kimin adı yazıldı

Survivor son bölümde dokunulmazlığı kim kazandı? Kimin adı yazıldı?

Survivor'da kimin adı yazıldı sorusu bugün netlik kazanacak. İlk dokunulmazlık oyununun ardından iki kişinin ismi eleme potasına yazılırken, ikinci dokunulmazlık oyunu ile birlikte diğer iki kişinin ismi bu akşam belirlenecek. Survivor 2017'nin son bölümünde oyunu kazanan gönüllüler takımı, ünlüler takımını ada konseyine göndermiş, bunun sonucunda iki kişi eleme adayı olmuştu. Peki, Survivor son bölümünde neler yaşandı? İşte, detaylar

20.3.2017Televizyon
Hadisenin altı sezon sonra gelen mutluluğu

Hadise'nin altı sezon sonra gelen mutluluğu

Hadise, O Ses Türkiye'de 6 sezon sonra gelen birinciliğini coşkulu bir şekilde kutladı. 

20.3.2017Magazin
Cihangir Moralı kimdir, kaç yaşındadır

Cihangir Moralı kimdir, kaç yaşındadır?

Cihangir Moralı, O Ses Türkiye yarışmasında rakipleriyle arasıda yaş farkı olmasına rağmen inanılmaz bir performans sergileyerek adını finale yazdırmayı başarmıştır. O Ses Türkiye yarışmasına İzmir'den katılan Cihangir Moralı, tarz olarak juri üyelerini oldukça şaşırtan isimler arasında yer almıştır. Peki, Cihangi Moralı kimdir, kaç yaşındadır? İşte, yarışmacı hakkında detaylı bilgiler

19.3.2017Televizyon
Survivor 2017 - 43. bölüm tanıtımı

Survivor 2017 - 43. bölüm tanıtımı

Survivor 2017 yeni bölümüyle yarın akşam 20:00'de

19.3.2017Ekran
Survivorda kimin adı yazıldı 18 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor'da kimin adı yazıldı? 18 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da 18 Mart Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunu, ada konseyinde eleme adayları arasına yazılan isimleri merak ettirdi. Gönüllüler ve ünlüler takımının oynadığı oyunun ardından iki aday, eleme isimleri arasında yerini aldı. Peki, Survivor'da 18 Mart Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kim kaybetti? İşte, dokunulmazlık oyununda yaşanan olaylar ve Survivor'da ismi yazılan adaylar

19.3.2017Televizyon
Survivor 2017nin 42. bölüm tanıtımı

Survivor 2017'nin 42. bölüm tanıtımı

Survivor 2017'nin 42. bölüm tanıtımı yayınladı.

18.3.2017Ekran
Survivorda dokunulmazlık oyununu kim kazandı Kimin adı yazıldı

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Kimin adı yazıldı?

Survivor 2017'de dokunulmazlık oyunu büyük heyecana neden oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı, içlerinden bir kişiyi daha göndermemek için inanılmaz bir mücadele verdi. Survivor dokunulmazlık oyununu kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Bu ünvanı kazanan yarışmacı ise haftanın ikinci eleme ismini belirledi. İşte, Survivor 2017'nin 18 Mart akşamı oynanan dokunulmazlık oyunundan detaylı bilgiler

18.3.2017Televizyon
Avatar Atakan romantizmi

Avatar Atakan romantizmi

Tasarımcı Serap Korkmaz ile 5 Mart'ta evlenen Survivor 2016 şampiyonu Çağan Atakan Arslan, eşiyle birlikte balayı için Endonezya'yı tercih etti.

17.3.2017Magazin
Fatmagül Fakı: Güzellik gelip geçici

Fatmagül Fakı: Güzellik gelip geçici

“Survivor” yarışmasıyla tanınan, Adriana Lima’ya olan benzerliğiyle hafızlara kazınan Fatmagül Fakı, “Fatmagül Tatilde” adlı gezi programıyla bugünden itibaren her cumartesi farklı bir ülkeden ekrana gelecek.

17.3.2017Magazin
‘Survivor’da tek adam mücadelesi

‘Survivor’da tek adam mücadelesi

Dominik; Adem ve İlhan Mansız arasında sessiz ve derinden ilerleyen bir liderlik savaşına sahne oluyor...

17.3.2017Televizyon
Survivor All Star’ın ilk yarışmacısı Ümit Karan mı

Survivor All Star’ın ilk yarışmacısı Ümit Karan mı?

Acun Ilıcalı'nın geçen hafta Survivor konseyinde "All Star yapmam için baskı yapıyorlar" şeklindeki açıklamasının ardından, Ümit Karan'ın sarf ettiği sözler acaba 2018'de yayınlanması planlanan 'All Star yarışmacılarından biri mi olacak?' sorusunu akıllara getirdi

17.3.2017Televizyon
Survivor 2017 - 41. bölüm tanıtımı

Survivor 2017 - 41. bölüm tanıtımı

Survivor 2017 yeni bölümüyle bu akşamı 20:00'de TV8'de...

17.3.2017Ekran
Cihangir Moralı kimdir, kaç yaşında

Cihangir Moralı kimdir, kaç yaşında?

Cihangir Moralı, katıldığı ilk O Ses Türkiye yarışmasının ilk programında I Feel Good şarkısını söylerek tüm juriyi etkilemeyi başarmıştır. Yaşı itibariyle performansına hayran bırakan Cihangi Moralı, müziğe ilk olarak Türk Sanat Müziği ile adım atmıştır. Peki, enerjisi ile büyüleyen Cihangir Moralı kimdir, kaç yaşındadır? İşte, yarışmacı hakkında bazı bilgiler

16.3.2017Televizyon
Larissa Gacemer isyan etti

Larissa Gacemer isyan etti!

Bir dönem Survivor'da ter döken oyuncu ve model Larissa Gacemer gitmeyen inatçı kilolara isyan etti.

16.3.2017Magazin
Larissa Gacemer isyan etti

Larissa Gacemer isyan etti

Bir dönem Survivor'da ter döken oyuncu Larissa Gacemer gitmeyen inatçı kilolara isyan etti.

16.3.2017Magazin
Fatih Hürkan kimdir İşte Survivordan elenen Fatih Hürkanın ailesi

Fatih Hürkan kimdir? İşte Survivor'dan elenen Fatih Hürkan'ın ailesi

Fatih Hürkan, Survivor 2017 macerasını 14 Mart Salı günü noktaladı. Özellikle İlhan Mansız ile yaşadığı tartışmalarla hafızalara kazınan ve birkaç kez diskalifiye noktasına gelen Fatih Hürkan, eleme konseyinde ailesine kavuşacağı için mutlu olduğunu dile getirdi. Oyunculuk geçmişi bulunan yarışmacının özel hayatı ve ailesi merak konusu oldu. İşte, Survivor'dan elenen Fatih Hürkan'ın ailesi!

15.3.2017Televizyon
Eser West Cansel dövmesini sildirdi

Eser West 'Cansel' dövmesini sildirdi

Kanal D'de geçen sezon yayınlanan Kısmetse Olur programını ile ünlenen, yaşadıkları ilişki ile adlarından söz ettiren Eser West ve Cansel Çördük'ten kötü haber geldi. Survivor'dan döndükten sonra çift ayrılık kararı aldı. Eser West kolundaki Cansel videosunu sildirdi ve o anları sosyal medyada paylaştı.

15.3.2017Magazin
Acun Ilıcalıdan Sabriyeye büyük müjde

Acun Ilıcalı'dan Sabriye'ye büyük müjde!

Survivor'da eleme konseyi öncesi Acun Ilıcalı, Ünlüler Takımı'nda mücadele veren Sabriye'ye güzel bir haber verdi. Ilıcalı'nın Sabriye'ye "Sen bu hafta teyze oldun" diyerek güzel haberi vermesi üzerine Ünlüler Takımı yarışmacısı sevinç gözyaşları döktü. Daha sonra Sabriye, Acun Ilıcalı'ya sarılarak mutluluğunu paylaşmak istedi. Acun Ilıcalı, Sabriye'nin bu isteğini geri çevirmedi ve duygusal yarışmacıya sarılarak onun mutluluğunu paylaştı.

15.3.2017Magazin
Survivorda kim elendi sorusu böyle cevap buldu.. İşte Survivorda dün akşam elenen isim

Survivor'da kim elendi sorusu böyle cevap buldu.. İşte Survivor'da dün akşam elenen isim

Survivor'da dün gece nefes kesen bir eleme heyecanı yaşandı.. Adada kavgaların, tartışmaların eksik olmadığı ünlüler takımında 4 aday elenme potasına çıkmış ve kimin eleneceği merak konusu olmuştu. Survivor'da dün akşam elenen isim belli oldu. Takım arkadaşlarından daha düşük SMS oyu alarak adaya veda eden kişi halk tarafından belirlendi. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi?

15.3.2017Kelebek
Adem Kılıççı kimdir Kaç yaşındadır (Survivor eleme adayı)

Adem Kılıççı kimdir? Kaç yaşındadır? (Survivor eleme adayı)

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Adem Kılıççı ada hayatındaki yaşamı ve arkadaşları arasında yaşanan diyaloglarla ön plana çıkmaya devam ediyor. Survivor başladığı günden itibaren Sabriye ve Şahika'yı koruma altına alan ve arkadaşları tarafından avukatlık yapmakla suçlanan Adem Kılıççı bu aralar sıkıntı yaşıyor. Fakat oyun alanında gösterdiği performansla oldukça dikkat çeken Adem Kılıççı, güçlü fiziğinin avantajını korumaya devam ediyor. Türkiye'yi sayısız turnuvada temsil eden Adem Kılıççı kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

14.3.2017Televizyon
Şahika Ercümen kimdir Kaç yaşındadır (Survivor eleme adayı)

Şahika Ercümen kimdir? Kaç yaşındadır? (Survivor eleme adayı)

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Şahika Ercümen ada hayatında arkadaşları tarafından yalancılıkla ve iftirayla suçlanıyor. Survivor başladığı günden itibaren yüzücü kimliğiyle su oyunlarında oldukça başarılı olan Şahika Ercümen, son zamanlarda performans düşüklüğünden dolayı arkadaşları tarafından eleştiri yağmuruna maruz kalıyor. 2014 yılı itibarıyla serbest dalış alanında 6 adet resmi dünya rekoru sahibi olan Şahika Ercümen kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

14.3.2017Televizyon
Pınar Saka kimdir Kaç yaşındadır (Survivor eleme adayı)

Pınar Saka kimdir? Kaç yaşındadır? (Survivor eleme adayı)

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı olan Pınar Saka ada hayatında son dönemlerde oldukça zor zamanlar geçiriyor. Survivor başladığı günden itibaren Milli sporcu kimliğiyle ve hızlı yapısıyla oyunlarda başarısını gösteren Pınar Saka, son zamanlarda yaşadığı performans düşüklüğünden dolayı arkadaşları tarafından eleştiriliyor. Milli atlet olan Pınar Saka, 100, 200 ve 400 metre kategorilerinde ülkemiz adına birçok başarıya imza attı. Peki, Pınar Saka kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

14.3.2017Televizyon
Survivor Sabriye: Adem beni kıskanıyor...

Survivor Sabriye: Adem beni kıskanıyor...

Ünlüler takımının olay ismi Sabriye Şengül, bir süredir gergin olduğu yarışmacı arkadaşlarının kendisiyle yakınlaşmasından ötürü "Adem kıskanıyor olabilir" diyerek, ilginç bir yorumda bulundu.

14.3.2017Televizyon