Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

kredi_ve_yurtlar_kurumu/

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.096  adet haber bulundu.


 • Üniversitede ‘taciz’ protestosu - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Üniversitede ‘taciz’ protestosu04.03.2015
  EğitimKütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğrencileri kampüs ile yurt arasındaki yolda kız öğrencilerin bazı kişiler tarafından sözlü tacize uğramalarını yürüyüş yaparak protesto etti.
 • ÖSYM Başkanı açıkladı: Üniversiteye giriş sistemi değişiyor mu? - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  ÖSYM Başkanı açıkladı: Üniversiteye giriş sistemi değişiyor mu?28.02.2015
  EğitimÖSYM Başkanı Prof.Dr.Ali Demir, “2015 YGS tarihi 22 Mart olacaktı, Nevruz’a denk geldiği için 15 Mart’ta yapmaya karar verdik.Seçimler 14 Haziran’da olacaktı, Yüksek Seçim Kurulu ile görüştük, o tarihte sınav olduğunu söyledik, 7 Haziran’a aldılar” dedi.Üniversiteye giriş sınavlarında da açık uçlu sınav yapmak için çalışma yaptıklarını ancak kısa sürede gerçekleşmeyeceğini belirten Demir, “Bunlar üzerinde çalıştığımız projeler” diye konuştu.
 • Yurt başvuru sonuçları açıklandı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Yurt başvuru sonuçları açıklandı27.02.2015
  EğitimYüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na boş yatağı bulunan ve yeni hizmete açılan yurt müdürlükleri için yapılan çevrim içi (on-line) başvuruların sonuçları açıklandı.
 • Yabancı öğrencilere burs imkanı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Yabancı öğrencilere burs imkanı26.02.2015
  EğitimYurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), Türkiye'de lisans, yüksek lisans ve doktora seviyesinde öğretim görecek 5 bin yabancı öğrenciye burs verecek.
 • İnadına mini etek desinler - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  İnadına mini etek desinler26.02.2015
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Varsın onlar ‘İnadına dekolte, inadına mini etek’ diye feveran etsinler.Biz TÜRGEV ile, diğer vakıflarımızla, derneklerimizle birlikte inancına, tarihine, kültürüne bağlı nesiller, düşünen, tartışan, üreten gençler yetiştirmek için çalışmaya, çabalamaya devam edeceğiz” dedi.TÜRGEV’in toplu yurt açılış törenine katılan Erdoğan, özetle şunları söyledi:
 • Yurtta öğrenci kavgası: 20 gözaltı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Yurtta öğrenci kavgası: 20 gözaltı25.02.2015
  GündemSİVAS’ın Suşehri ilçesinde yüksekokul öğrencilerinin kaldığı yurtta karşıt görüşlü öğrenciler arasında kavga çıktı.Kavgaya müdahale eden polis 20 öğrenciyi gözaltına aldı.
 • Burs ve kredi için tanınan ek süre 22 Şubat’ta doluyor - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Burs ve kredi için tanınan ek süre 22 Şubat’ta doluyor20.02.2015
  EğitimGençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu’ndan burs veya kredi almaya hak kazanan ancak gerekli taahhütnameyi onaylatamayan öğrencilere tanınan ek süre, 22 Şubat’ta sona erecek.
 • Burs ve kredi için son gün 22 Şubat - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Burs ve kredi için son gün 22 Şubat19.02.2015
  GündemGençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu'ndan burs veya kredi almaya hak kazanan ancak gerekli taahhütnameyi onaylatamayan öğrencilere tanınan ek süre, 22 Şubat'ta sona erecek.
 • Sağlık Bilimleri Üniversitesi, TBMM Komisyonu’ndan geçti - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Sağlık Bilimleri Üniversitesi, TBMM Komisyonu’ndan geçti13.02.2015
  EğitimLisans mezunu ebeler, meslekleriyle ilgili lisansüstü eğitim alarak uzmanlaştıktan ve diplomaları Sağlık Bakanlığı’nca tescil edildikten sonra “uzman ebe” olarak çalışacaklar.İstanbul’da Sağlık Bilimleri Üniversitesi adıyla yeni bir üniversite kurulacak.
 • 2011 300'den 2015 500'e - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  2011 300'den 2015 500'e12.02.2015
  Gündem7 Haziran’da yapılacak seçimlerde aday olmak isteyen bürokratların istifa etmeleri için tanınan süre önceki gün saat 17.00’de doldu.
 • İstanbul ve Ankara'da okullar tatil - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  İstanbul ve Ankara'da okullar tatil11.02.2015
  GündemBaşkent Ankara ve İstanbul olmak üzere kar yağışı ve fırtına nedeniyle Türkiye'nin bir çok yerinde eğitime ara verildi.İstanbul Hadımköy'de yoğun tipi nedeniyle meydana gelen kazada ise Suriye uyruklu bir kişi hayatını kaybetti.Türkiye bugün bembeyaz.
 • Kar yolları kapattı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Kar yolları kapattı11.02.2015
  GündemTürkiye 2 gündür beyaza büründü.Okullar tatil edildi, yollar kapandı, trafik felç oldu.İşte Türkiye'nin dört bir yanından kapanan yollar.
 • Milletvekilliği istifası için süre bitti - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Milletvekilliği istifası için süre bitti10.02.2015
  GündemGenel seçimler öncesinde kamu çalışanlarının istifaları dün art arda gelmişti.Bürokratlar açısından, vekil aday adayı olmak için bugün ise son gündü.Son günde de, bürokrasideki istifa rüzgarı esmeye devam etti.Başbakan Davutoğlu'nun 4 başdanışmanı ve özel doktoru da görevlerinden istifa etti.Son istifa haberi de akşam saatlerinde geldi.Türkiye'nin en büyük kurumlarından biri olan SGK'nın başkanı Yadigar Gökalp İlhan milletvekili adaylığı için görevinden istifa etti.
 • Ankara'da istifa rüzgarında son gün.KYK Müdürü de istifa etti - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Ankara'da istifa rüzgarında son gün.KYK Müdürü de istifa etti10.02.2015
  EğitimGenel seçimler öncesinde kamu çalışanlarının istifaları dün art arda gelmişti.Bürokratlar açısından, vekil aday adayı olmak için bugün ise son gün.Son günde de, bürokrasideki istifa rüzgarı devam ediyor.
 • Bürokraside adaylık patlaması - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Bürokraside adaylık patlaması10.02.2015
  GündemBaşkent Ankara'da daha önce görülmedik bir seçim fırtınası yaşandı.7 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak için istifalar art arda geldi.Bürokratların milletvekili aday adaylığı için öncelikli tercihi ise Ak Parti oldu.Bu durum muhalefet tarafından 'siyasallaşmanın en önemli göstergesi' olarak eleştirildi.
 • Bürokraside adaylık patlaması - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Bürokraside adaylık patlaması10.02.2015
  GündemBaşkent Ankara'da daha önce görülmedik bir seçim fırtınası yaşandı.7 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak için istifalar art arda geldi.Bürokratların milletvekili aday adaylığı için öncelikli tercihi ise Ak Parti oldu.Bu durum muhalefet tarafından 'siyasallaşmanın en önemli göstergesi' olarak eleştirildi.Son istifa haberi de Türkiye'nin en büyük kurumunun başından geldi.15 milyona yakın çalışanın kayıtlı olduğu Türkiye’nin en büyük kamu kuruluşu Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Başkanı Yadigar Gökalp İlhan milletvekili adaylığı için görevinden istifa etti.
 • Öğrencilere ‘taahhütname’ için 31 Ocak uyarısı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Öğrencilere ‘taahhütname’ için 31 Ocak uyarısı28.01.2015
  EğitimYüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu’ndan burs ve kredi almaya hak kazanan öğrencilerin taahhütnamelerini onaylama işlemleri, 31 Ocak'ta sona erecek.
 • Yurtlarda ve Gençlik Kampları'nda yeni dönem - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Yurtlarda ve Gençlik Kampları'nda yeni dönem22.01.2015
  Spor DiğerDevlete bağlı üniversite yurtlarında, gençlik kamplarında, gençlik merkezlerinde din ve değerler eğitimi verilecek, Arapça ve Osmanlıca kurslar açılacak; Kur'an kurslarındaki çocuk ve gençlere spor eğitimi verilecek.
 • Fatih Tekeci

  Ankara Kalesi’nde 'tarihi' ayıp - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Ankara Kalesi’nde 'tarihi' ayıp16.01.2015
  Yazarlar‘Başkent’te turizm’ denildiğinde akla ilk gelen yerdir tarihi Ankara Kalesi.
 • 20 soruda 'hadi anlat bakalım'! - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  20 soruda 'hadi anlat bakalım'!12.01.2015
  Eğitim“Bugün okulun nasıl geçti” sorusuna çocuk genellikle “iyi” diye yanıt verir ve gerisini getirmez.Onları okul hakkında konuşturmak istiyorsanız neyi nasıl soracağınızı bilmelisiniz.
 • Üniversitelilerin yurt ücreti eylemi - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Üniversitelilerin yurt ücreti eylemi10.01.2015
  EğitimAdıyaman'da Kredi Yurtlar Kurumu yurdunda kalan bir grup öğrenci, yurt ücretine yüksek zam yapıldığı gerekçesiyle eylem yaptı.
 • Asla pes etme! - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Asla pes etme!07.01.2015
  EğitimDoç.Dr.Refet Polat, ilkokul öğretmenine göre ‘matematikten anlamıyordu’.Oysa şimdi Türkiye’yi matematik olimpiyatlarına hazırlıyor.Pes etmemek için neden de çok örnek de.
 • Onları utangaç bir şebboydan kelebeğe dönüştürün - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Onları utangaç bir şebboydan kelebeğe dönüştürün05.01.2015
  EğitimÇocuklar için arkadaş grubu çok önemli.Amerikalı psikolog Dr.Jennifer Cassatly, ailelere, çocuklarının sosyalleşmesine yardım edecek ipuçları verdi.
 • KYK Kredi ve burs sonuçları açıklandı (2014-2015) - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  KYK Kredi ve burs sonuçları açıklandı (2014-2015)01.01.2015
  GündemÖrgün eğitim veren bir yükseköğretim kurumuna kayıtlı üniversite öğrencilerin merakla beklediği KYK sonuçları açıklandı.Burs miktarı 300 liradan 330 liraya yükseltildi.İlk ödemesi 2015 Ocak sonunda yapılacak olan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu bursu ve kredileri hem öğrenciler hem de aileler için çok önemli durumda.İşte KYK Kredi ve burs sonuçları.
 • Yurtlara yedek yerleştirmelerde son kayıt tarihi 9 Ocak - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Yurtlara yedek yerleştirmelerde son kayıt tarihi 9 Ocak31.12.2014
  EğitimYURTKUR 16’ncı hafta yedek yerleştirmelerinde son kayıt tarihi, 9 Ocak 2015’e kadar uzatıldı.
 • KYK burs ve kredi sonuçları açıkladı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  KYK burs ve kredi sonuçları açıkladı31.12.2014
  EkonomiBinlerce öğrencinin merakla beklediği 2015 yılı kredi ve burs sonuçları belli oldu.
 • KYK kredi ve burs sonuçları açıklandı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  KYK kredi ve burs sonuçları açıklandı31.12.2014
  EğitimGençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Genel Müdürlüğü, 2014-2015 kredi ve burs sonuçlarının açıklandığını bildirdi.
 • Öğrenci kredisi 300 liradan 330 liraya çıkıyor - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Öğrenci kredisi 300 liradan 330 liraya çıkıyor30.12.2014
  EkonomiBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, yüksek öğrenim öğrencilerine verilen kredi ve burslarda artış yapılacağını belirterek, aylık 300 lira olan kredi ve burs miktarının 2015'te 330 liraya yükseltileceğini, yüksek lisans öğrencilerine 660 lira, doktora öğrencilerine ise 990 lira ödeneceğini bildirdi.
 • Bülent Arınç’tan üniversitelilere burs müjdesi - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Bülent Arınç’tan üniversitelilere burs müjdesi30.12.2014
  EğitimBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu Toplantısı'nın ardından, yüksek öğrenim öğrencilerine verilen kredi ve burslarda artış yapılacağını belirterek, aylık 300 lira olan kredi ve burs miktarının 2015'te 330 liraya yükseltileceğini, yüksek lisans öğrencilerine 660 lira, doktora öğrencilerine ise 990 lira ödeneceğini bildirdi.
 • Kız yurdunda yangın paniği - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Kız yurdunda yangın paniği28.12.2014
  GündemŞIRNAK’ta Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na ait kız öğrenci yurdunun yemekhane bölümünde çıkan yangın panik yarattı.Dumandan etkilenen 12 öğrenci hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
 • Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 2014’te 1 milyon 245 bin kişiye burs veya kredi verildi - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 2014’te 1 milyon 245 bin kişiye burs veya kredi verildi25.12.2014
  EğitimGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2014'ün Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nde rekor bir yıl olarak kayıtlara geçtiğini belirterek, "Kurulduğu 1961 yılından bugüne dek 53 yılda toplam 286 bin yatak sayısına ulaşan kurumda, 84 bin 179 kapasite ilavesiyle sadece bir yılda yaklaşık yüzde 30'luk bir artış sağlandı" dedi.
 • ‘Yedi Güzel Adam’ - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  ‘Yedi Güzel Adam’20.12.2014
  AnkaraYüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Ankara Bölge Müdürlüğü, "Yedi Güzel Adam" konulu şiir ve söyleşi programı düzenledi.
 • ‘Kredi ve Yurtlar Kurumu Çalıştayı’ bitti - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  ‘Kredi ve Yurtlar Kurumu Çalıştayı’ bitti19.12.2014
  EğitimGençlik ve Spor Bakanlığı’nın organize ettiği ‘Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı’ Antalya’da gerçekleştirildi.KYK Elektronik Değişim ve Dönüşüm Projesi kapsamındaki çalıştayda, KYK’nın çeşitli il ve bölgelerdeki yurtlarından gelen farklı kademelerdeki personelleriyle bir araya gelindi, eleştirilecek yazılımda mevcut sorunları engelleyecek gereksinimler tartışıldı.
 • Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı başladı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı başladı12.12.2014
  EğitimGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen "Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı", Antalya'da başladı.
 • Kocaoğlu sordu
  Kocaoğlu sordu "Yat limanları neden iptal"11.12.2014
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na İzmir Körfezi’ndeki yat limanı projelerini iptal gerekçelerini sordu.Başkan Kocaoğlu, "İnciraltı’nı kabul etmiş, Karşıyaka yerine de Mavişehir’i önermiştik.Ama hiçbir zaman iptal talebimiz olmadı.Neden böyle bir karar alındığını İzmirliler gibi biz de çok merak ediyoruz" dedi.
 • Yurt ve burslar, çalıştayda ele alınacak - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Yurt ve burslar, çalıştayda ele alınacak11.12.2014
  EğitimGençlik ve Spor Bakanlığı’nın organize ettiği "Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı" 12-14 Aralık'ta yapılacak.Çalıştayda, kredi veya burs ve yurt başvuru, değerlendirme, yerleştirme, kayıt, öğrenci takip, tesis kiralama konuları ele alınacak.
 • Müzik sevgisi hayata bağladı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Müzik sevgisi hayata bağladı01.12.2014
  AnkaraGazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünde eğitimine devam eden görme engelli Bilge Özel, “Müzik beni hayata bağladı” dedi.Milli sporcu olma yolunda ilerleyen Büşra Kanat ise, buz hokeyinin yaşamını değiştirdiğini söyledi.
 • "Öğrenciler, yüksek kira yüzünden kayıtlarını aldırıyor"01.12.2014
  EğitimGaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Yavuz Coşkun, kentteki ev kiralarının yüksek olması nedeniyle, üniversitedeki bazı öğrencilerinin kayıtlarını aldırdığını söyledi.
 • KYK yurtlarında hedef: 500 bin öğrenci - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  KYK yurtlarında hedef: 500 bin öğrenci18.11.2014
  EğitimGençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarında kalan öğrenci sayısında 2015-2016 akademik yılında 450-500 binleri bulmayı hedeflediklerini söyledi.
 • Ergenle iletişimin yolu, onu dinlemekten geçiyor - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Ergenle iletişimin yolu, onu dinlemekten geçiyor17.11.2014
  Eğitim“Ergenlik dönemi zorlu geçebilir” diyen uzmanlara göre annebabanın, ergenlik dönemindeki gençlerle sağlıklı iletişim kurabilmesi için onları dinlemesi, ani tepkiler vermemesi ve birlikte zaman geçirmesi gerekiyor.
 • Atatürk Öğrenci Yurdu yenilendi - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Atatürk Öğrenci Yurdu yenilendi17.11.2014
  Eğitimİstanbul'da 43 yıl önce yapılan ve 2012 yılında yıkılarak yenisi inşa edilen Atatürk Öğrenci Yurdu, her öğrencinin kalmak isteyeceği özelliklerle dikkati çekiyor.
 • Üç yeni üniversite kurulacak - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Üç yeni üniversite kurulacak06.11.2014
  EğitimMilli Eğitim, Kültür ve Gençlik ve Spor Komisyonu'nda, biri devlet, 2'si vakıf 3 üniversitenin kurulmasını öngören Yükseköğretim Teşkilatı Kanunu'nda değişiklik içeren tasarı, yapılan görüşmelerin ardından kabul edildi.
 • Dokuz mizaçtan bir ya da birkaçı sizin çocuğunuzun olabilir.Sizin çocuğunuz hangisi? - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Dokuz mizaçtan bir ya da birkaçı sizin çocuğunuzun olabilir.Sizin çocuğunuz hangisi?03.11.2014
  EğitimDokuz Tip Mizaç Modeli (DTMM) ile öğrencilerin mizaç yapılarına uygun olarak hangi öğrenciye nasıl bir eğitim verileceği, nasıl davranılacağı tespit edilebiliyor.
 • Cumhurbaşkanı: Türkiye, eğitimde çok köklü bir değişim yaşadı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Cumhurbaşkanı: Türkiye, eğitimde çok köklü bir değişim yaşadı03.11.2014
  EğitimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eğitim, sağlık, adalet ve emniyet alanlarında kararlı adım attıklarını, bu 4 alanda Türkiye’yi çok farklı yerlere getirdiklerini belirterek, “Türkiye eğitimde çok köklü bir değişim yaşadı” dedi.
 • Yeni öğrenci yurtları geliyor - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Yeni öğrenci yurtları geliyor01.11.2014
  EğitimÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü’nce 21 öğrenci yurdunun inşaatı sürdürülüyor.
 • Kızların yurt isyanı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Kızların yurt isyanı24.10.2014
  EgeEGE Üniversitesi Kampüsü’ndeki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun yurdunda kalan kız öğrenciler, önceki gün saat 21.00 sıralarında bir araya gelerek koşulları protesto etti, ‘Sanki yurt değil ticarethane', 'Müşteri değiliz öğrenciyiz' sloganları bağırdı.
 • Burs ve öğrenim kredisi başvuruları başladı - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Burs ve öğrenim kredisi başvuruları başladı23.10.2014
  GündemGençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, 2014-2015 öğretim yılına ilişkin burs ve öğrenim kredisi başvurularının başladığını duyurdu.
 • KYK Burs başvuruları 2014-2015 - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  KYK Burs başvuruları 2014-201523.10.2014
  EğitimÖğrencilere büyük destek sağlayan KYK’nın kredi ve burs başvuruları bugün başladı.Başbakanlık burslarna başvuru, 9 Kasım’a kadar devam edecek.Peki başvurmak için ne gerekiyor, şartları neler?
 • İzmir'de pijamalı protesto - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  İzmir'de pijamalı protesto22.10.2014
  GündemİZMİR’de, Ege Üniversitesi Kampüsü içerisinde bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda kalan kız öğrenciler barınma şartlarının kötü olduğu iddiasıyla pijamalı oturma eylemi yaptı.
 • Yurt şartlarını protesto ettiler - kredi_ve_yurtlar_kurumu/
  Yurt şartlarını protesto ettiler22.10.2014
  Eğitimİzmir’de, Ege Üniversitesi Kampüsü içerisinde bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda kalan kız öğrenciler barınma şartlarının kötü olduğu iddiasıyla pijamalı oturma eylemi yaptı.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »