Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Hande mayıs sonu evleniyor

Hande Ataizi iki yıldır birlikte olduğu Fethi Pekin’le Mayıs ayı sonunda evleniyor. Geçtiğimiz hafta sevgilisiyle İspanya-Ibiza’ya tatile giden Ataizi, dönüşte Paris’e uğradı.

Ve daha önceden dünyaca ünlü bir moda evine siparişini verdiği gelinliğini alıp Türkiye’ye döndü. Süzer Plaza’nın residence bölümünde müstakbel kayınpederi Ahmet Fethi Pekin’in yan dairesinde yaşayan Ataizi ile sevgilisi Pekin, düğün için ünlü oyuncunun başrolünde oynadığı ‘Melekler Adası’ adlı dizinin çekimlerinin bitmesini bekliyormuş. Bu arada ünlü oyuncu, evliliğe Pekin Ailesi’nden de onay gelmiş olmasından dolayı çok sevinçliymiş...

Beckham’a özendi

Geçtiğimiz gün sevgilisi Demet Şener’le Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde dolaşırken rastladığım İbrahim Kutluay’ın büyük bir hedefinin olduğunu duydum. Bir süre önce sevgilisiyle Cola Turka’nın reklam filminde oynayan milli basketbolcu, yakın çevresine David Beckham gibi bir marka olmak istediğini söylüyormuş bu sıralar... Bir an önce markalaşmak için de Kutluay adıyla üretim yapacak firmalardan teklif bekliyormuş.

Şaşırttılar

Tarık Akan, hayat arkadaşı Acun Günay’la Harbiye’deki Loft Restaurant’ta yemek yedi geçtiğimiz akşam... Akan ve Günay’ın daha çok Beyoğlu ve Sultanahmet’teki salaş mekanları tercih ettiğini bilenler, onları İstanbul sosyetesinin son aylardaki bu hit adresinde görünce şaşırdı. Birlikteliklerini nikahsız sürdüren Akan ve Günay, Loft Restaurant’ı erken terk ettiler.

Eczacıbaşı biraderler

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, aynı zamanda hayırsever kişiliğiyle tanınır. Sanata olan düşkünlüğü de dillere destan olan Eczacıbaşı Ailesi’nin ön planda olmayı pek sevmeyen bir diğer ismi ise Bülent Bey’in kardeşi Faruk Eczacıbaşı... Eczacıbaşı kardeşler, geçtiğimiz hafta Beyoğlu Zarifi Restaurant’ta verilen yemekte bir araya geldi. Çağdaş Sinema Oyuncuları’nın (ÇASOD) ödül töreni nedeniyle düzenlenen gecede Eczacıbaşılar sanata verdikleri önemi bir kez daha dile getirdiler.

Ayrılık yaramış

Heves Ekinci, 24 yıllık hayat arkadaşı Yasin Ekinci’den ayrılma kararı almıştı. Çift boşanma kararının ardından da, geçtiğimiz aylarda evlerini ayırmıştı. Bu karar sonrası Yasin Ekinci ortalardan kayboldu, Heves Hanım’a ise birkaç gün önce Beyoğlu Wanna çıkışında rastladım. Kahverengi deri pantolonu, aynı renkteki güderi bluzu, çanta ve ayakkabısıyla 20’lik genç kızlar gibiydi...

Haydar Dümen’le buluşuyor

Ekmeğini taştan çıkaran bir isim Billur Kalkavan... Cemiyet hayatının renkli siması, Elmavision TV’de güzellik programını sunmasının yanı sıra şu aralar kafasını kurcalayan bir başka konuya yoğunlaşmış durumda. Cinsel yaşamı irdeleyen bir program sunmak istiyor ve bunun için de Haydar Dümen’le fikir alışverişinde bulunuyor sürekli...

Hem iş hem tatil

İstanbul cemiyet hayatında yardımsever kişiliğiyle tanınan Ebru Sanver, geçtiğimiz hafta Paris’e gitti... Bir iş toplantısı nedeniyle Paris’e gitmesi gereken eşi Haluk Sanver’e eşlik eden Ebru Hanım’ın yanında oğulları Selim de vardı. Selim Sanver de bu ziyaret sırasında fırsattan istifade Sorbonne Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan bir arkadaşını ziyaret etti.

Yeni bir ses

Müzik dünyası yeni bir ses daha kazanıyor. As Müzik’ten Mehmet Topaloğlu yönetiminde ‘Unut Beni’ adlı bir albüm çıkaran İmran, piyasada kendine şans arıyor. İlk klibi ekranlarda yer almadan önce Yenikapı Kordon’da bir gala gecesi düzenleyen İmran’ı sanatçı dostları da yalnız bırakmadı.

Bu konser kaçmaz

Yunan medyasının ‘Yunanistan’ın altın sesi’ olarak tanımladığı Glykeria, İş Sanat’ta 1 Mayıs tarihinde sahneye çıkacak. İzmir ve Anadolu kaynaklı eserlerin yanı sıra Yunan adalarına özgü ‘demotic’ ve ‘nisiotiko’ şarkılarına da yeniden hayat veren sanatçının ‘suyun iki yakasında’ benzer duyguları, benzer tınılarla ifade eden eşsiz şarkılarını kaçırmamak için İş Sanat’ta olun derim...

İkinci yolda

Gani Müjde ile eşi Belma Canciğer’in ikinci çocukları yolda... Minik kızları Ece Su ile Zekeriyaköy’deki tripleks evlerinde doğayla baş başa bir yaşam süren çiftin mutluluğuna diyecek yok. Çocuğun cinsiyetini öğrenmek istemediklerini söyleyen Müjde ile Canciğer, ‘Sürpriz olsun istiyoruz. Teknolojinin faydasını bu kez kullanmayacağız. Sağlıklı bir bebeğimizin olması tek isteğimiz’ diyorlar.

Clubber tarzı

Şu sıralar gençler ve genç stili benimseyenler yeni bir markadan söz ediyorlar; Billabong... Son günlerin bu trendy markası, modaya uygun düşük bel pantolonlar, vücudu saran tişörtleriyle, özellikle clubber’ların gözdesi olacak gibi görünüyor.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI