MENÜ

Uzun İlişkinin Sırları

Uzun İlişkinin Sırları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Uzun İlişkinin Sırları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15 Uzun İlişkinin Sırları haberi bulunmuştur.

Uzun İlişkinin Sırları Haberleri

Olmasalar olmazdı

Olmasalar olmazdı

Jenerikte ilk yazılan isimler onların değil ama her biri izleyiciyi ekrana mıhlıyor. Son dönemin en parlak ‘yardımcı’ yıldızları...

Fransa’nın bağları büklüm büklüm yolları

Fransa’nın bağları büklüm büklüm yolları

Fransa denilince aklınıza ne geliyor, bilmiyorum ama aklım yeme – içmeye, eğlenceye daha çok çalıştığı için gözümün önünde şahane soslar, iyi kızartılmış tavuklar, peynirler ve tabii ki şaraplar uçuşuyor. Burgonya'da Rue De Grand Cru’yu yürüyerek geçirdiğim 6 günden sonra buna bir de olağanüstü ‘doğal peyzajı’ ekledim. Turistler bu yolu otomobille ya da bisiklet ile gidiyor. Ama ben yürüdüm! Mustafa Oğuz ve Jeffi Medina da bu yürüyüşte bana eşlik etti.

22.05.2017Seyahat
Mutlu Bir İlişki İçin Yeni Nesil Tüyolar

Mutlu Bir İlişki İçin Yeni Nesil Tüyolar

Uzmanlar, aşk hayatınızın tüm artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurarak ilişkinizi başarıyla yönetmeniz için size yardımcı olacak yepyeni ilişki kuralları hazırladı.

22.10.2014Aşk
İlişkiler Hakkındaki 8 Gerçek

İlişkiler Hakkındaki 8 Gerçek

Hayatın her alanında olduğu gibi, aşkta da doğrular ve yanlışlar vardır. Kuralları öğrenin ve oyunu buna göre oynayın...

24.09.2014Aşk
İmza atmak hiçbir şeyi değiştirmiyor

İmza atmak hiçbir şeyi değiştirmiyor

Hep zarif, hep klasik. Hayata tebessümle yaklaşan, ağırbaşlı ama sıkıcı olmayan. Utangaç gibi ama kamera karşısında evi kadar rahat hisseden... İyi ki var dediğimiz türden. “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda”nın güzel yıldızı Sedef Avcı, hayatındaki yeni heyecanları ve mutlu evliliğinin sırlarını All dergisine anlattı.

18.02.2013Kelebek
Pinkin Britney isyanı

Pink'in Britney isyanı

‘Asabi kız’ tavırlarıyla ün saldı. Sahne, müzik listeleri ve spor merkezindeki rakiplerinin canına okudu! Dünyaca ünlü şarkıcı Pink, hakkında merak edilenleri ve fit kalmanın sırlarını Women’s Health dergisine anlattı.

6.01.2010Kelebek
TÜRKİYE VE 2010A GENEL BİR BAKIŞ

TÜRKİYE VE 2010'A GENEL BİR BAKIŞ

Nisan başı ve Temmuz ayı çok önemli görünüyor, biraz da Ocak ortası. Çok vurucu ve çarpıcı değişimlerin yapılması kaçınılmaz gibi. Bunlar yapılır mı, bilemiyorum hatta sanmıyorum, bizim işimiz uyarmak...

21.12.2009Astroloji
Mutlu bir ilişki için yeni nesil tüyolar

Mutlu bir ilişki için yeni nesil tüyolar

Uzmanlar, aşk hayatınızın tüm artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurarak ilişkinizi başarıyla yönetmeniz ve heyecanı uzun süre korumanız için size yardımcı olacak yepyeni ilişki kuralları hazırladı.

9.02.2009Aşk
Kopan yan bağlar bir araya getirdi

Kopan yan bağlar bir araya getirdi

Yaklaşık iki aydır araları bozuk olan Nehir Erdoğan'la Mustafa Altıoklar, geçtiğimiz hafta barıştı.

18.08.2008Gündem
Kadınlar da yalan söyler

Kadınlar da yalan söyler

Evet iltifat ediyoruz biz de yalan söylüyoruz, ama bizi buna siz zorluyorsunuz. Her birlikteliğin ardından "nasıldı, güzel miydi?," gibisinden sorular sorarsanız bütün kadınlar size yalan söyler.

19.04.2004Aşk

Yazar Sonuçları

Bırakın aranızdan biraz rüzgâr geçsin!

Sevgilinizin durumunu anlık takip etmek ister misiniz? Bu aralar ortalığı bunu vaat eden aplikasyonlar, hatta onun mesajlarını okumayı sağlayan casusluk programları sarmış durumda. İnsan ‘sevgilim’ dediği birini neden takip etme ihtiyacı duyar? Aşkın içinde sakladığı kıskançlıkta doz aşımı ne zaman başlar? Cevapları bilim ve felsefede aradım.

21.07.2018

Gençlerle kavga etmenin tehlikesi

Şimdiye kadar, üniversitelilerle kim kavga ettiyse zararlı çıktı. Türkiye dahil, dünyada da durum aynıdır. İktidara tavsiye ederim, sertleşip kavga edip, polise daha fazla vurması için emir vermek yerine, onlarla iletişim kurun, anlamaya çalışın. Yoksa, bu tırmanış kontrolden çıkarsa, önü alınmaz.

10.12.2010

Benim gazetemde herkes benim istediğim her şeyi yapabilir

Gazetenin adı Bild. Dünyanın üçüncü büyük gazetesi. 4 milyon satıyor. 12 milyon insan tarafından da okunuyor. Bu cümleyi ben yeniden yazmak zorunda kalmayayım, siz kafanızın içinde birkaç kere tekrarlayın.

5.03.2006