MENÜ

Öldürüp Yaktı

Öldürüp Yaktı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Öldürüp Yaktı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 65 Öldürüp Yaktı haberi bulunmuştur.

Öldürüp Yaktı Haberleri

Katliamın nedeni 15 ton salatalık

Katliamın nedeni 15 ton salatalık

Hatay'ın Belen İlçesi'nde 34 yaşındaki bir adam, tarla sulama meselesi yüzünden ağabeyi ve yengesi ile 3 çocuklarını öldürüp, yaktı.

17.07.2002Gündem
Aşık olduğu kadının eşini öldürüp yaktı

Aşık olduğu kadının eşini öldürüp yaktı

Çanta imalatçısı başından vurulup cesedi yakıldı. Katil zanlısı cinayeti itiraf ederken, "Eşiyle ilişkim vardı" iddiasında bulundu. Bir çocuk annesi kadın ise "Bana asıldı ama yüz vermedim" dedi.

5.03.2007Gündem
Tacizci babayı ailesi öldürüp yaktı

Tacizci babayı ailesi öldürüp yaktı

Mersin’de geçen hafta bir inşaatta, cesedi bulunan 4 çocuk babası Cesim Y.’nin (49) ailesi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

5.04.2007Gündem
4 yaşındaki Beyzayı öldürüp yaktı

4 yaşındaki Beyza'yı öldürüp yaktı

Konya'da 33 gün önce ekmek almak için çıktığı evine bir daha dönmeyen 4 yaşındaki Beyza Çökekoğlu'nun, komşu kadın tarafından öldürüldükten sonra cesedinin sobada yakıldığı iddia edildi. Zanlı kadın gözaltına alınırken, içinde kemik parçaları bulunan soba da delil olarak adliyeye getirildi.

2.06.2009Gündem
İki kızını öldürüp yaktı

İki kızını öldürüp yaktı

İsviçre’de yaşanan bir dramın kurbanı 2 ve 5 yaşlarında iki kız çocuğu oldu. Eşinden boşanan baba, velayeti annelerinde olan iki kız çocuğunu öldürüp intihar etti.

27.08.2013Avrupa
Sırada 9 yıldır kayıp eşi var

Sırada 9 yıldır kayıp eşi var

Kenan Öner’in 9 yıl önce eşi, 6 yıl önce de anne-babası kayboldu. Bursa polisi Kenan’ın evinde bir kroki buldu, krokiye bakarak bahçe kazıldı ve anne-babasının 300 parçaya bölünmüş cesetleri ortaya çıktı. İstanbul Emniyet’i de kayıp eş Canan Öner için harekete geçti. Polis, Kenan için "Kenan çok zeki ama titizliği, her şeyi not alıp arşivlemesi sonu oldu. Cinayetlere rağmen maktullerin bulunamaması, hayatı, yalanları dizi film olur. Çok nitelikli bir katil. Hollywood Kenan’dan iki film çıkarır” dedi.

27.04.2014Gündem
ONUN HAYATINDAN IKI HOLLYWOOD FILMI CIKAR

ONUN HAYATINDAN IKI HOLLYWOOD FILMI CIKAR

Kenan Öner (56), 25 Nisan gecesi yakalandığında, Türkiye’yi dehşete düşüren cinayetler serisinin dosyası da açıldı. Bursa polisinin söylediği gibi Kenan’ın hayatından iki Hollywood filmi çıkar. Kimdir bu Kenan, karanlık labirentlerinde nasıl yok etti bunca canı…

3.05.2014Gündem
Genç kadın tatile gidebilmek için iki çocuğunu öldürdü

Genç kadın tatile gidebilmek için iki çocuğunu öldürdü

Rusya, Elena Kerimova isimli bir annenin tatile gidebilmek için iki çocuğunu soğukkanlılıkla öldürdüğü cinayetlerin şokunu yaşıyor.

29.04.2018Dünya
Vahşet Öldürüp yaktı üzerini taşlarla kapattı...

Vahşet! Öldürüp yaktı üzerini taşlarla kapattı...

Kayseri'de yapılan kayıp ihbarını değerlendiren Cinayet Büro Özel Ekibi, açık cezaevine teslim olmayan Abdullah Türkmen'in öldürüldüğünü ortaya çıkardı. Zanlı A.A.'nın gösterdiği yerde Şubat ayından beri kayıp olarak aranan Abdullah Türkmen'in cesedi bulundu.

12.06.2019Gündem
Aileye göre ölmedi öldürüldü

Aileye göre ölmedi öldürüldü

Albayraklar'ın avukatı Vildan'ın ölmeden önce, polisin evinde kahve içip şeftali yediği, ardından da kustuğu öğrenildi. Boğulma olayına inanmayan aile, kızlarının cinayete kurban gittiğini iddia etti.

31.07.2001Gündem
21 saksıda 1 ceset

21 saksıda 1 ceset

İhracatçı Mert Kulabaş, kendisinden haraç isteyen Ali Cafer Lüle'yi öldürüp yüzlerce parçaya böldü ve parçalarını saksılara gömdü. Sonra da annesi, babası ve kardeşinin yardımıyla Şarköy'e götürüp yaktı.

3.02.2002Gündem
Irak’ın işgalinin üçüncü yıldönümünde on binler ABDyi protesto etti

Irak’ın işgalinin üçüncü yıldönümünde on binler ABD'yi protesto etti

Irak’ın işgalinin üçüncü yıldönümünde, ABD işgali, yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen gösterilerle protesto edildi.

18.03.2006Gündem
Yaz aylarında şiddet artıyor

Yaz aylarında şiddet artıyor

Türkiye'de son dönemde cinayet, yaralama, gasp gibi suçlardan toplam bin 624 olay meydana geldi. Meydana gelen olaylarda 182 kişi yaşamını yitirirken, 165 kişi de çeşitli şekillerde yaralandı.

28.07.2006Gündem
Hamastan Abbasın sözlerine cevap

Hamas'tan Abbas'ın sözlerine cevap

Nursel Gürdilek - Hamas, kendileriyle diyaloğu reddeden ve Hamas'ı “kanlı teröristler” diye tanımlayan Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'a, Gazze'de gece yarısı topladığı kalabalıklarla gövde gösterisi yaparak cevap verdi.

21.06.2007Dünya
PKK, köylüyü öldürüp kamyonetini yaktı

PKK, köylüyü öldürüp kamyonetini yaktı

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi kırsalında yol kesen PKK'lı teröristler, köyüne giden İzmail Özkan'ı öldürüp, otomobilini ateşe verdi. Olayın ardından bölgede hava destekli geniş çaplı bir operason başlatıldı.

18.09.2007Gündem
Annesini sevgilisiyle öldürüp madende yaktı

Annesini sevgilisiyle öldürüp madende yaktı

Zonguldak’ta 37 yaşındaki Gülüm Güneş, 16 yaşındaki kızı Y.B.’nin, 34 yaşındaki taksici Osman Demir ile ilişkisine karşı çıkınca canından oldu.

24.05.2008Gündem
Son dönemde yaşanan evlat vahşetleri

Son dönemde yaşanan evlat vahşetleri

Bursa'da ortaya çıkan "evlat vahşeti" akıllara, son dönemde yaşanan benzer cinayetleri getirdi. Kimi henüz lise öğrencisi, kimi ise 30'lu yaşlarında olan bu "çocuk"ların ortak noktası annelerini öldürmek iddiasıyla tutuklanmış olmaları.

28.05.2008Gündem
’Yerim rahat anne hiç merak etme’

’Yerim rahat anne hiç merak etme’

Sadece 14 günlük polis olan Mehmet Önder Saçmalıoğlu, ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu’na düzenlenen silahlı saldırıdan bir gün önce annesini aradı.

10.07.2008Gündem
Polis kıyafetli soyguncu dehşeti

Polis kıyafetli soyguncu dehşeti

AFYONKARAHİSAR'ın Bolvadin İlçesi'nde kuyumculuk yapan 70 yaşındaki Hasan Dal, polis üniforması giyip trafik kontrolü yapıyormuş gibi davranan 3 kişi tarafından kaçırıldı.

19.08.2008Gündem
Polis kıyafetiyle durdurup öldürdüler

Polis kıyafetiyle durdurup öldürdüler

Bolvadin’de, polis üniforması giyip trafik kontrolü yapıyormuş gibi davranan 3 kişi, kuyumculuk yapan Hasan Dal’ı kaçırıp öldürdü. Soyguncular yanındaki altın dolu çantayı aldıktan sonra da Dal’ın cesedini arabasıyla birlikte yaktılar.

19.08.2008Gündem
Sevgilisini taciz edeni öldürüp cesedini yaktı

Sevgilisini taciz edeni öldürüp cesedini yaktı

NİĞDE’de, öldürüldükten sonra cesedi yakılan kişinin 49 yaşındaki İbrahim Sarıca olduğu, elle taciz ettiği kadının sevgilisi tarafından tabancayla öldürüldüğü ortaya çıktı. Olayla ilgili 4 kişi tutuklandı.

31.03.2009Gündem
İşadamının iflas vahşeti

İşadamının iflas vahşeti

Türkiye’nin en büyük LPG şirketlerinden birinin sahibi olan Nurullah Seray, akrabası Selman Yoleri’nin tavsiyeleriyle biyodizel ve kargo işine girdi. İki yılda iflas eden işadamı, akrabasını öldürüp cesedini yaktı. Seray Rusya’ya kaçarken yakalandı.

10.06.2009Gündem
Annem tecavüze göz yumdu

'Annem tecavüze göz yumdu'

Zonguldak’ta taksici sevgilisi 34 yaşındaki Osman D. ile birlikte öz annesi 37 yaşındaki Gülüm G.’yi bıçakla öldürüp, cesedini maden ocağında tiner döküp yakan 16 yaşındaki T.Y.B., annesinin sevgilisi S.A.’nın kendisine tecavüz ettiğini, buna göz yumduğu gerekçesiyle de annesini öldürdüğünü söyledi.

8.08.2009Gündem
Yetenekli Bay Kenan

Yetenekli Bay Kenan

Kenan Öner (51), eski bir THKP/C üyesi. 12 Eylül sonrası Fransa’ya gitti, örgütün üst düzey yöneticilerinden oldu. Fransa’dayken işçi Mehmet Yılmaz’ı öldürüp çöplükte yaktı. Polis ve Interpol her yerde ararken o, Türkiye’ye kaçmış, aile kurmuş ve bir bankanın genel müdürü olmuştu bile. 1998’de yakalandı, idamla yargılandı. Yedi yıl sonra şartlı salıverme yasasıyla çıktı, iki ay sonra karısı Canan ortadan kayboldu.

15.08.2009Kelebek
Parçalayıp pizza fırınında yaktı

Parçalayıp pizza fırınında yaktı

İtalya'nın Como kenti, akıllara durgunluk veren bir vahşete ev sahipliği yaptı. Gözü dönmüş bir İtalyan, borçlusunu öldürüp pizza fırınında yaktı.

3.02.2010Dünya
Küçük kızın kemiklerinde DNAya rastlanmadı

Küçük kızın kemiklerinde DNA'ya rastlanmadı

KONYA'da komşusu 23 yaşındaki Kezban Uslu tarafından boğularak öldürüldükten sonra, cesedi sobada yakıldığı 33 gün sonra ortaya çıkan 4 yaşındaki Beyza Çökekoğlu'na ait olduğu öne sürülen kemik parçalarında DNA'ya rastlanmadı.

4.03.2010Gündem
Testere filmi oğlumu yaktı

'Testere filmi oğlumu yaktı'

İzmir’in Urla İlçesi’nde 2005 yılında 16 yaşındaki Funda İşsiz’i kıskançlık nedeniyle öldüren, cezası onaylanmadığı için yılbaşında tahliye edilince yeniden Türkiye’nin gündemine gelen Celatettin Erkal’ın babası Selçuk Erkal suskunluğunu bozdu. Selçuk Erkal, "Oğlum keşke tahliye olmasaydı. Onun ve bizim psikolojiimiz tamamen bozuldu" dedi. Oğlunun ’Testere’ filminden etkilendiği yolunda sadece bir tanık ifadesinin olduğunu, buna dayanarak ’Testereli katil’ ilan edildiğini söyleyen Erkal, "Oğlumu Testere filmi yaktı. Eğer ’testere’ kelimesi geçmese oğlum sıradan bir cinayet sanığıymış gibi yargılanacaktı" diye konuştu.

16.02.2011Gündem
Ürperten cinayet

Ürperten cinayet

İki çocuk annesi kadın, ilişkisini öğrenen kocasını sevgilisiyle birlikte öldürüp cesedini yaktı.

26.04.2011Gündem
MAHALLEYİ BASIP EVLERİ YAKTILAR

MAHALLEYİ BASIP EVLERİ YAKTILAR

Gaziantep'te otomobil satışı nedeniyle çıkan kavgada 32 yaşındaki Kemal Seçkin, 1 kişiyi öldürüp, 3 kişiyi de yaraladı. Ölenin yakınları ise katil zanlısının mahallesini basıp 3 ev, 1 dükkan ile 2 arabayı yaktı.Mehmet BULUT / DHA

24.08.2011Haber
Sekiz kez şikayet ettiler, öldüler

Sekiz kez şikayet ettiler, öldüler

Osmaniye’nin Kadirli İlçesi’nde karşılıksız aşık olduğu lise öğrencisi 16 yaşındaki Fatmanur Gedik’in bulunduğu okul servisine dün pusu kurup pompalı tüfekle ateş açıp, Gedik ile birlikte aynı okulun öğrencisi Fatmagül Yalçın’ı öldüren, 1 öğrenciyi de yaralayan katil zanlısı 29 yaşındaki Sinan Dursun, Fatmanur Gedik'in okulunun bahçesinde bu sabaha karşı kalbine ateş ederek intihar etti. Gedik ailesinin daha önce, Sinan Dursun'u sekiz kez savcılığa şikayet ettiği belirlendi. Katil zanlısı Dursun'un cinayetten bir gün önce 17 ay hapis cezasına çarptırıldığı ortaya çıktı.

23.02.2012Gündem
Av tüfeğiyle öldürüp cesedini yaktı

Av tüfeğiyle öldürüp cesedini yaktı

KAHRAMANMARAŞ’ta, alacak konusunda tartıyan iki kişiden 31 yaşındaki Durdu Mehmet K, av tüfeği ile arkadaşı 45 yaşındaki Meriç Yılmaz’ı öldürürken cesedini yaktığı ortaya çıktı. Durdu Mehmet K, jandarma ve polisin operasyonuyla kısa sürede yakalandı.

7.07.2013Gündem
Eşini öldürüp sigara yaktı, polisi bekledi

Eşini öldürüp sigara yaktı, polisi bekledi

İzmir'in Bornova İlçesi'nde bir süre önce kocasıyla tartıştıktan sonra 5 çocuğuyla ağabeyinin yanına giden 27 yaşındaki Şadiye A., barışmak için kendini alıp eve götüren kocası 34 yaşındaki A.A. tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. Talihsiz kadının henüz 14 yaşındayken A.A. ile kaçarak evlendiği, çocuklarının en küçüğünün 4 aylık, en büyüğünün ise 9 yaşında olduğu öğrenildi.

3.07.2014Gündem
Bana bakıp gülerek kahvesini yudumladığı için onu öldürdüm

Bana bakıp gülerek kahvesini yudumladığı için onu öldürdüm

BURSA’da geçen Ağustos ayında babasıyla arasını bozduğu gerekçesiyle üvey annesi Özlem Yıldırım’ı (46) telle boğarak öldürüp, otomobilinin bagajına koyduktan sonra arkadaşlarıyla şehir turu atarken, şüphe üzerine yakalanan Dinçer Dinç’in (23) yargılanmasına başlandı. Mahkemede suçunu kabul eden Dinç, "Eşyalarımı toplayıp evden ayrılırken üvey annem bana bakıp gülerek kahvesini yudumluyordu. Ben de onu boğarak öldürdüm" dedi.

11.12.2014Gündem
Oğlum sopayla vurdu, eşim benzin döküp yaktı

''Oğlum sopayla vurdu, eşim benzin döküp yaktı''

ANTALYA’da kavga ettiği eşi ve oğlu tarafından benzin dökülerek yakıldığını ileri süren Ramazan Y., yoğun bakımdaki 22 günün sonunda verdiği ifadesinde, "Oğlum sopayla vurdu, karım benzin döküp yaktı" dedi.

23.01.2015Gündem
Çilem Doğan’ın tahliyesini kutladılar

Çilem Doğan’ın tahliyesini kutladılar

İstanbul Kadıköy'de bir araya gelen yaklaşık 100 kadın, Çilem Doğan’ın kefaletle serbest bırakılma kararı sonrasında tahliye edilmesini danslar ve halaylar ile kutladı.

21.06.2016Gündem
Öldürdüğü eşinin maaşını almak için SGK’ya başvurdu

Öldürdüğü eşinin maaşını almak için SGK’ya başvurdu

Erzurum’da, kendisinden boşanan eşini öldürmek suçundan ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezasına çarptırılan Halil İbrahim Kızılkaya, cezaevinden SGK’ya başvurarak öldürdüğü eşinin maaşından yararlanmak istedi. Halil İbrahim Kızılkaya, maaşın 2 çocuğuyla kendisine bölünmesini talep etti. Oldürülen Neslihan Kızılkaya’nın ailesinin avukatı Muhammed Sönmez ise "Ölüm aylığı çocukların hakkı. Halil İbrahim Kızılkaya Neslihan’ı öldürmüştür. Bu olgu maaşın bağlanmasına engel bir haldir" dedi. Halil İbrahim Kızılkaya’nın başvurusu üzerine 1’nci Ağır Ceza Mahkemesi verdiği mahkumiyet kararını SGK’ya göndererek bilgilendirdi.

11.09.2016Gündem
Son dakika haberi: Günlerdir aranan kayıp 4 yaşındaki çocuğun cansız bedeni bulundu

Son dakika haberi: Günlerdir aranan kayıp 4 yaşındaki çocuğun cansız bedeni bulundu

Manisa’nın Alaşehir İlçesi'nde hurdacılık yapan Himmet A. tarafından öldürülerek bağa gömülen 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın cansız bedeni 9 gün sonra bulundu. Haberin gelmesiyle Irmak'ın ailesi sinir krizi geçirdi. Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç ise yaptığı açıklamada cinayetle ilgili olarak 20 kişilik özel bir ekibin 32 ayrı kamerayı incelediğini belirtti.

22.10.2016Gündem

Yazar Sonuçları