MENÜ

Gönül Yazar

Gönül Yazar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gönül Yazar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gönül Yazar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.443 Gönül Yazar haberi bulunmuştur.

Gönül Yazar Haberleri

Sezgiler değil akıl ön planda

Sezgiler değil akıl ön planda

2005 yılında Aslan ve Başakları heyecan verici aşklar, tutkulu ilişkiler ve radikal değişiklikler bekliyor. Her iki burç da, sosyal yaşamlarında devrim niteliğinde yükselmeler yaşacaklar.

23.12.2004Kelebek
Medyadan MAGAZİN ALINTILARI

Medyadan MAGAZİN ALINTILARI

Ben Türkiye’nin Jennifer Lopiz’iyim demiş – Tarkan bir kadınla aynı evde yaşıyor, ama buradaki sevgilisi ‘Ben Tarkan’ı iyi tanırım’ diye endişelenmiyor - Zekiyim demem için avukat, doktor gibi kafa patlatmam lazım demiş – Babası da cildi güzelleşsin diye Japon rakısında banyo yapardı – Kenan Işık’ı çok severiz de ankırmenlik ayrı bir iş – Aykut Işıklar İpek Tuzcuoğlu’na haksızlık etmiş... vs magazin alıntıları

20.03.2005Kelebek
Müziğe adım attığı yıl Altın Kelebek’i kazandı

Müziğe adım attığı yıl Altın Kelebek’i kazandı

Genelde hiçbir ödül törenine katılmayan Sezen Aksu, kuralını, yine hayatında özel bir yerinin olduğunu söylediği Altın Kelebek için bozdu. Müziğe adım attığı 1978’de düzenlenen Altın Kelebek Yarışması’nda ‘Yılın Yeni Sesi’ ödülünü kazanan, bu yıl da ‘Yılın Pop Sanatçısı’ seçilen Aksu, yaptığı konuşmada ‘Altın Kelebek benim geçmişimi ifade ediyor’ dedi.

14.04.2005Kelebek
Bizi hem devlet hem halk kıskanır

Bizi hem devlet hem halk kıskanır

Mehmet Ali Erbil, ‘Türkiye’de sanatçı her zaman kıskanılmıştır’ diyor ve ekliyor: ‘Çok seviyor gibi gözükürler ama, ünlüleri devlet de kıskanmıştır, halk da! Beni bu seviyeye getiren de halk, kıskanan da onlar, başıma iş açan da onlar!’

18.04.2005Kelebek
Medyadan – Magazin alıntıları

Medyadan – Magazin alıntıları

Bak bu sefer İbni Sina’ya acıdım – Gönül Yazar hayalindeki erkeği tanımlamış – Ailenizin gazetesinden entel fikfik tarifi – Hıncal Uluç, güzellik yarışması hakkında diyor ki – Göğsünü 3.kez küçültecekmiş, demek ki... – Eğer en iyi lokanta İngilizse, ben de Şekspir’im – Televizyon seyircisi böyle eziyet görmedi – Kendini intihar mı etmiş yoksa kendini hastaneye mi kaldırmış ve deeermişim!

24.04.2005Seyahat
5 yıldızlı çocuk kliniği

5 yıldızlı çocuk kliniği

İstanbul, antibakteriyel duvar boyalı, emzirme odalı bir çocuk kliniğine kavuştu. Travmaya karşı yer döşemelerinin yumuşatılmış zeminden oluştuğu H.M. Çocuk Sağlığı Kliniği, 0-17 yaş arası çocuklara hizmet verecek.

8.05.2005Kelebek
5 yıldızlı çocuk kliniği

5 yıldızlı çocuk kliniği

İstanbul, antibakteriyel duvar boyalı, emzirme odalı bir çocuk kliniğine kavuştu. Travmaya karşı yer döşemelerinin yumuşatılmış zeminden oluştuğu klinik, 0-17 yaş arası çocuklara hizmet verecek.

8.05.2005Kelebek
Tesettürlü güzellik yarışması

Tesettürlü güzellik yarışması

Miss Pearl of the World 2005 Güzellik Yarışması'nda İran güzeli Elnaz Piraesh, ilk bölümde çarşafla podyuma çıktı. Daha sonra mayolu geçişe katıldı.

24.05.2005Gündem
Onun Kırkpınar ağalığı benim İngiltere Kraliçesi olmam gibi

Onun Kırkpınar ağalığı benim İngiltere Kraliçesi olmam gibi

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, eylül ayında yapılacak Uluslararası Barış Güzeli Yarışması nedeniyle jüri üyelerinden şarkıcı Gönül Yazar ve organizatör Süha Özgermi ile dün bir basın toplantısı düzenledi.

27.07.2005Kelebek
En iyi yazlık eğlence mekanları

En iyi yazlık eğlence mekanları

Yaz gelince eğlence hayatı daha bir çeşitleniyor. Birbiri ardına yazlık mekanlar açılıyor, etkinlikler düzenleniyor, gece hayatı kapalı mekanlardan çıkıp deniz kenarına, güney sahillerine iniyor. Biz de bu hafta dekorundan eğlencesine, servisinden mutfağına Türkiye’nin en iyi 10 yazlık eğlence mekanını seçtik.

4.08.2005Kelebek
Fatih de modaya uydu

Fatih de modaya uydu

Eşiyle birlikte Bodrum’da tatil yapan Fatih Erkoç, tam bir motor tutkunu çıktı. Erkoç, Bodrum’da her yere, son yıllarda tatil beldelerinin vazgeçilmez ulaşım aracı haline gelen Vespa gidiyor.

7.08.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Dumur oldum kal geldi

Ağzım bir karış açık kaldı! Nutkum tutuldu! Bu işin gerçekten suyu çıktı!

20.02.2005

Partiye katıldı

Geçtiğimiz hafta sonu Beyoğlu, İstiklal Caddesi’ndeki 360 Derece’de Mine Kalpakçıoğlu ve Ömer Karacan’ın ortaklaşa düzenledikleri partiye katılan Aslı Üstünkaya, geceyi erken noktaladı.

1.03.2005

Bizim belágatın basireti bağlı, sen anlat İstanbul

Dün sabah Gümüşsuyu’nda, evde, uzuuun metraj, duyan gelmiş kadrolu ve pek koşuşturmacalı bir rüyadan, ‘zaten yorgun’ bir şekilde uyandım.

5.03.2005

Taciz çılgınlığı

Aysel Gürel, geçtiğimiz gün kızı Müjde Ar’la birlikte Profilo alışveriş merkezine gitti.

8.03.2005

Yıldırım aşk yaşıyorlar

Sezai Taşkent, şu sıralar yeni bir aşk heyecanı yaşıyor.

14.03.2005

Kokpit’te farklı

Uğur Cebeci, Türkiye’de havacılık işini popülerleştiren isim. Hürriyet’te hazırladığı basının ilk havacılık sayfasının ardından, ekranın ilk havacılık programına da o imza attı.

4.04.2005

Babama mektup

Sevgili Babacığım,

Sana uzunca bir süredir yazamadım. Buralardan verilecek kayda değer haber olmadığından değil... Sadece ihmal. Bugünkü mektubu uzun tutmak suretiyle bunu telafi etmeye çalışacağım.

8.04.2005

Hale, Jale ve Ankara’dan bütün mahalle için...

Cannes’da her yıl düzenlenen ‘Televizyon Fuarı’ndaydım geçen hafta. Geçtiğimiz çarşamba günü yazımın yayınlanmaması ondandır, anlayacağınız!

17.04.2005

Sevgilisini annesiyle tanıştırdı

Vedat Alaton, altı aydır Nilüfer Zapçı’yla flört ediyor. Sevgililer ilişkilerinin ilk haftalarında göz önünde olmaktan çekiniyordu. Ama bu çekingenlik sonunda ortadan kalktı.

1.05.2005

Sözde yazı

Gözümüz aydın, yeni bir ‘sözde’miz oldu!: ‘Sözde güzellik yarışması...’

26.05.2005

Dünyanın en büyük spor organizasyonu

ÜNİVERSİTELERARASI Spor Oyunları’nın tarihsel gelişimi 20. yüzyılın hemen başlarında ABD, İngiltere ve İsviçre’de yapılan yarışmalarla başlamış. Daha sonra Uluslararası Üniversite Sporları Federasyonu (FISU)kurulmuş, etkinlikler her iki yılda bir yapılmaya başlanmış.

15.06.2005

Ata’nın ölümünü şöhrete bağlamak en kolay yol

Gelinim Olur musun yarışmasıyla hayatımıza giren Ata’nın Adana’da otel odasında ölü bulunması herkesi şaşkınlığa düşürdü.

19.09.2005