MENÜ

Fabrika Yangını

Fabrika Yangını ile ilgili tüm haberleri, son dakika Fabrika Yangını haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Fabrika Yangını haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 676 Fabrika Yangını haberi bulunmuştur.

Fabrika Yangını Haberleri

Fabrika yangını böyle görüntülendi

Fabrika yangını böyle görüntülendi

İstanbul Ayazağa Cendere Yolu Çakırlar Sokak'ta havuz malzemelerinin üretildiği fabrikada yangın çıktı. Yanan fabrikadan yükselen dumanlar birçok ilçeden görülürken yer yer patlama sesleri de duyuldu. Yangın helikopteri 4 kez sorti yaparak havadan müdahale etti.

13.06.2018Gündem
İstanbulda fabrika yangını...Gökyüzü siyaha büründü

İstanbul'da fabrika yangını...Gökyüzü siyaha büründü

İstanbul'da havuz kimyasalları üreten bir fabrikada yangın çıktığı yönündeki ihbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Yanan fabrikadan yükselen dumanlar birçok ilçeden görülürken, yer yer patlama sesleri de duyuluyor. Yangın helikopteri 4 kez sorti yaparak havadan yangına müdahale etti.

13.06.2018Haber
Son dakika... İstanbulda korkutan fabrika yangını

Son dakika... İstanbul'da korkutan fabrika yangını

İstanbul'da havuz kimyasalları üreten bir fabrikada yangın çıktığı yönündeki ihbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Yanan fabrikadan yükselen dumanlar birçok ilçeden görülürken, yer yer patlama sesleri de duyuldu. Yangın helikopteri peş peşe sorti yaparak havadan yangına müdahale ederken, yangın 16.08 sıralarında kısmen kontrol altına alındı.

13.06.2018Gündem
İstanbulda büyük fabrika yangını

İstanbul'da büyük fabrika yangını

Davutpaşa'da bir kumaş ve iplik fabrikasında yangın çıktı. Kısa sürede bütün fabrika binasını saran yangını söndürmek için çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Büyük yangında dumanlar İstanbul'un çoğu yerinden görülebildi.

11.06.2018Gündem
İstanbulda fabrika yangını

İstanbul'da fabrika yangını!

İstanbul Davutpaşa'da bulunan dört katlı bir iplik fabrikasında sabah saatlerinde büyük bir yangın çıktı. Yangında çıkan dumanlar İstanbul'un bir çok noktasında görüldü. İtfaiye ekiplerinin büyük çabasına rağmen, iplik yapımında kullanılan kimyasal maddeler ve kuvvetli rüzgarın da etkisiyle yangın halen devam ediyor. Bölgede bir çok fabrika bulunurken, itfaiye erleri de yangının diğer fabrikalara da sıçramaması için büyük bir çaba gösteriyor. İlk bilgilere göre olayda can kaybı ve yaralı bulunmuyor...

11.06.2018Haber
Son dakika... İstanbulda fabrika yangını

Son dakika... İstanbul'da fabrika yangını

İstanbul Davutpaşa'da bulunan dört katlı bir iplik fabrikasında sabah saatlerinde büyük bir yangın çıktı. Yangında çıkan dumanlar İstanbul'un bir çok noktasında görüldü. İtfaiye ekiplerinin büyük çabasına rağmen, iplik yapımında kullanılan kimyasal maddeler ve kuvvetli rüzgarın da etkisiyle yangın halen devam ediyor. Bölgede bir çok fabrika bulunurken, itfaiye erleri de yangının diğer fabrikalara da sıçramaması için büyük bir çaba gösteriyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, "Elektrik kontağından olması yüksek. Yangın kontrol altına alındı" dedi. İstanbul Valisi Vasip Şahin'in verdiği bilgilere göre fabrikada kimse yoktu.

11.06.2018Gündem
Gaziosmanpaşa’da korkutan fabrika yangını

Gaziosmanpaşa’da korkutan fabrika yangını

Gaziosmanpaşa’da bulunan bir fabrikada henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın paniğe neden oldu. Yangın olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü.

15.05.2018Haber
Kocaelinde korkutan fabrika yangını

Kocaeli'nde korkutan fabrika yangını

Kocaeli’nin İzmit İlçesi'nde ambalaj üretim fabrikasında başlayan ve 2 fabrika ile otomobil satış noktasına sıçrayan yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.

29.12.2017Gündem
Ümraniyede fabrika yangını

Ümraniye'de fabrika yangını

Ümraniye'de bir sunta fabrikasında yangın çıktı. Ümraniye Alemdağ'da bulunan sunta fabrikasında henüz bilinmeyen nedenle saat 09.30 sıralarında yangın çıktı. Yoğun dumanın yükseldiği fabrikadaki yangına müdahale için çok sayıda itfaiye ekibi sevkedildi. İtfaiyenin yangına müdahalesi sürüyor.

20.12.2017Haber
Son dakika... Ümraniyede korkutan fabrika yangını

Son dakika... Ümraniye'de korkutan fabrika yangını

İstanbul Ümraniye'de bir fabrikada çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.

20.12.2017Gündem
Arnavutköyde fabrika yangını

Arnavutköy'de fabrika yangını

Arnavutköy'de bir karton fabrikasında yangın çıktı. Yangın ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevkedildi. Yangına itfaiye ekiplerinin müdalesi sürüyor.

12.12.2017Haber
Son dakika: İstanbulda fabrika yangını

Son dakika: İstanbul'da fabrika yangını

Arnavutköy'de koli fabrikasında yangın çıktı. Yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale ederken, bitişikteki Kuran kursu öğrencileri tahliye edildi

12.12.2017Gündem
Beylikdüzünde fabrika yangını okul tatil ettirdi

Beylikdüzü'nde fabrika yangını okul tatil ettirdi!

Beylikdüzü'nde bir tekstil fabrikasının çatısında bulunan kumaş deposunda çıkan yangın iki saatlik söndürme çalışması sonrası kontrol altına alındı. Yangında ölen ya da yaralanan olmazken fabrikada maddi hasar meydana geldi. Fabrikanın karşısında bulunan bir okuldaki öğrencilerin yoğun dumandan etkilenmemesi için eğitime bir günlük ara verildi.

25.10.2017Gündem
Kütahyada fabrika yangını

Kütahya'da fabrika yangını

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde, sıkıştırılmış ahşap pelet yakıtı üretilen bir fabrikada çıkan yangın söndürüldü.

24.09.2017Gündem
Korkutan fabrika yangını

Korkutan fabrika yangını

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesindeki (MTSOB) bir karton fabrikasında yangın çıktı. Alınan bilgiye göre, henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın, karton fabrikasının büyük bir kısmını kapladı. Yangının büyük bir alanda yayılması üzerine olay yerine Mersin'den ve Tarsus ilçesinden çok sayıda itfaiye ve acil sağlık ekibi sevk edildi.MTSOB yangın müdahale ekiplerinin de destek verdiği çalışmada, itfaiye erleri artan alevler nedeniyle zor anlar yaşadı.Yaklaşık 2 saat süren uzun uğraşlar sonucu yangın büyük oranda kontrol altına alındı.Mersin Büyükşehir Belediyesince gönderilen tankerlerin de sık sık itfaiye ekiplerine su takviyesi yaptığı görüldü.

23.09.2017Haber