MENÜ

Edoardo Ponti

Edoardo Ponti ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Edoardo Ponti haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18 Edoardo Ponti haberi bulunmuştur.

Edoardo Ponti Haberleri

Sofia Loren 80 yaşında

Sofia Loren 80 yaşında

İtalyan sinemasının "Diva"sı Sofia Loren 80. yaş gününü iki oğlu Carlo Jr. ve Edoardo Ponti ile birlikte Meksika'da kutladı.

21.09.2014Keyif
Sophia Loren 80 yaşında

Sophia Loren 80 yaşında

İtalyanların en az makarna ve pizza kadar ünlü ismi, sinemanın divası Sofia Loren, bugün 80’inci yaş gününü kutluyor. Loren’i yönetmen oğlu Edoardo Ponti’yle konuştuk.

19.09.2014Hayat
Hollywood filminde Japon keşiş oldu

Hollywood filminde Japon keşiş oldu

Burhan Öçal, Hollywood yapımı “The Little Girl from Nagasaki” adlı filmin müziklerini yaptı. Ünlü perküsyon sanatçısı, filmin açılış sahnesinde de bir Japon keşişi canlandırdı.

28.04.2013Kelebek
Sophia Lorenden Depardieuye övgü

Sophia Loren'den Depardieu'ye övgü

Dünyaca tanınmış İtalyan sinema oyuncusu Sophia Loren, Fransız sinema oyuncusu Gerard Depardieu'ye övgüler yağdırarak, ''O bir devdir'' dedi.

14.09.2002Gündem
Beşiğini salladığı oğlunun filminde

Beşiğini salladığı oğlunun filminde

59. Venedik Film Festivali, ünlü yıldızların katılımıyla start aldı. Bu yılın dikkat çeken gözde sanatçıları arasında Gwyneth Paltrow ve Meksikalı yıldız Salma Hayek de var. Oğlu Edoardo Ponti'nin yönettiği filmle festivale katılan Sophia Loren, galada büyük alkış aldı.

31.08.2002Gündem
Venedikte filmimiz yok jüri üyemiz var

Venedik'te filmimiz yok jüri üyemiz var

Venedik Film Festivali Julie Taylor’un ‘Frida’ adlı filmiyle bugün başlıyor. Biletlerin karaborsaya düştüğü festivalin jüri başkanlığını Çinli oyuncu Gong Li yaparken, yönetmen Yeşim Ustaoğlu da festival jürisinde yer alıyor.

28.08.2002Gündem
Şimdi torunlarla eğlenme zamanı

Şimdi torunlarla eğlenme zamanı

Pirelli'nin takvim çekimlerinde seksi pozlar veren Sophia Loren, eşi Carlo Ponti'nin ölümünün ardından Cenevre'deki evinde bütün ailesiyle ilk kez Hello dergisi için bir araya geldi.

8.08.2007Kelebek
Ebedi sevgiliye veda

Ebedi sevgiliye veda

Beyazperdenin efsane oyuncusu Sophia Loren'in eşi yapımcı Carlo Ponti son yolculuğuna uğurlandı. Ponti, doğum yeri olan Milano yakınlarındaki Magenta'da toprağa verildi.

13.01.2007Gündem
Loren’in eşi, Dr. Jivago’nun yapımcısı Carlo Ponti öldü

Loren’in eşi, Dr. Jivago’nun yapımcısı Carlo Ponti öldü

İtalya’nın en tanınmış film yapımcısı ve dünyaca ünlü yıldız Sophia Loren’in eşi Carlo Ponti, 94 yaşında akciğer rahatsızlığından ötürü tedavi gördüğü İsviçre’nin Cenevre kentindeki hastanede önceki gece hayata veda etti. Ponti, yapımcılığını üstlendiği "Dr. Jivago" ve "La Strada" gibi unutulmaz filmlerden çok Sophia Loren’le olan aşkıyla tanınıyordu.

10.01.2007Dünya
Lorenin büyük aşkı öldü

Loren'in büyük aşkı öldü

İtalya'nın en tanınmış film yapımcısı ve oyuncu Sophia Loren'in eşi Carlo Ponti 94 yaşında öldü. ANSA ajansı, Ponti'nin dün gece, İsviçre'nin Cenevre kentinde bir hastanede hayatını kaybettiğini duyurdu.

10.01.2007Gündem
70’inci yaşa belgesel

70’inci yaşa belgesel

70 yaşına gelen, güzeller güzeli, ünlüler ünlüsü bir anneye, bir evladın verebileceği en anlamlı doğum günü hediyesi ne olabilir? Belgesel yapımcısı Carlo Ponti Jr. da bu sorunun cevabını aylarca düşünmüş ve sonunda annesi Sophia Loren’in hayatını anlatan bir belgesel hazırlamaya karar vermiş.

27.09.2004Kelebek