MENÜ

Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Diriliş Ertuğrul haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 811 Diriliş Ertuğrul haberi bulunmuştur.

Diriliş: Ertuğrul, yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan,Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Uğur Güneş, Hülya Darcan, Evrim Solmaz ve Mehmet Çevik'in paylaştıkları televizyon dizisidir. İlk bölümü 10 Aralık 2014 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlandı. İlk bölümün yayınlanmasının ardından yayınlandığı günün AB grubu reyting sıralamasında 1. sırada yer aldı. Ayrıca dizi 2015 yılının en iyi dizisi ödülünü aldı.

Dizinin ilk sezon hikayesi 13. yüzyılda Kayı Obası'nın Tapınak Şövalyeleri'ne karşı olan mücadelelerini konu almaktadır. Dizinin ikinci sezon hikayesi ise 13. yüzyılın ortalarında yine Kayı Obası'nın bu sefer Moğollar’a karşı olan mücadelelerini konu almaktadır. Dizi için 6 ay kadar hazırlık yapıldı. Oyuncuların tamamına at binicilik dersleri verilirken, erkek oyunculara bıçak ve kılıç kullanma dersleri verildi.

Devamı...

Diriliş Ertuğrul Haberleri

Bugün hangi diziler var Bu akşamki diziler

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu hakkında tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Ekranların aksiyon ve heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu hakkında büyük bir merak yaşanıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak?

18.09.2018Televizyon
Dünya ve Suriye Türkmenleri Yayladağında buluştu

Dünya ve Suriye Türkmenleri Yayladağı'nda buluştu

Dünya ve Suriye Türkmenleri Yayladağı'nda buluştu

17.09.2018Yayladağı
Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak Hande Soral sürprizi

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? Hande Soral sürprizi

Diriliş Ertuğrul yeni sezona başlayacağı tarih ile araştırılmaya başlandı. Sezon finalinde Söğüt'e doğru yola çıkan Ertuğrul Bey ve obası, yeni sezonda, Osmanlı Devleti'ni kurma yolunda yeni mücadeleler verecek. Yeni sezonda Osman Bey ismiyle devam edeceği iddia edilen Diriliş Ertuğrul'da, yapımcı kanadından açıklama gelmiş ve yeni sezonda Diriliş Ertuğrul konseptinin devam edeceği açıklanmıştı. Peki, Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? İşte, yeni sezonda kadroya dahil olacağı söylenen Hande Soral hakkında bazı bilgiler

17.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Yılmaz Akkaya kimdir

Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Yılmaz Akkaya kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz Akkaya karakteri ile başrolde boy gösteren Uğur Güneş, izleyicilerin dikkatini çeken isim oldu. Züleyha ile evlenip bir yeni bir hayata adım atmak isteyen bir genci canlandıran Uğur Güneş, Yılmaz Akkaya karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz Akkaya'sı Uğur Güneş kimdir? İşte, o isim hakında bazı bilgiler

13.09.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak Tarih belli oldu mu

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? Tarih belli oldu mu?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu hakkında tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunda ne gibi değişiklikler yaşanacağı merak konusu. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? Tarih belli oldu mu?

11.09.2018Televizyon
10 Eylül TRT 1 yayın akışı - TRT 1 yayın akışında bu akşam neler var

10 Eylül TRT 1 yayın akışı - TRT 1 yayın akışında bu akşam neler var?

TRT 1 yayın akışı günün en çok araştırılan konularından biri oldu. Bazı spor organizasyonlarının yayın hakkını elinde bulunduran TRT 1’in yayın akışında zaman zaman milli maçlara da yer veriliyor. Peki, TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? 10 Eylül TRT yayın akışı

10.09.2018Televizyon
Birini seviyorsan elini tutup ortaya çıkacaksın

Birini seviyorsan elini tutup ortaya çıkacaksın

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü ilk kez el ele poz verdiler ve bu görüntüler “kaçış bitti” manşetleriyle gündeme geldi.

9.09.2018Magazin
Fahriyeden yeni imaj yorumu

Fahriye'den 'yeni imaj' yorumu

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit önceki akşam Müjgan Ferhan Şensoy - Cem Öğet çiftinin düğününde görüntülendi.

7.09.2018Magazin
Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak Osman Gazi konseptiyle mi devam edecek

Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak? Osman Gazi konseptiyle mi devam edecek?

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Eylül ayının gelmesiyle birlikte beklenti içine giren diziseverler, Diriliş Ertuğrul'un başlayacağı tarihi öğrenmek istiyor. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Diriliş Ertuğrul'un Osman Gazi adı altında yayın hayatına devam edeceği iddia edilmişti. Bu durumda izleyicileri merak ettirdi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak? Osman Gazi konseptiyle mi devam edecek?

5.09.2018Televizyon
Bosna Hersekte Diriliş Ertuğrul rüzgarı

Bosna Hersek'te "Diriliş Ertuğrul" rüzgarı

Bosna Hersek'te kısa bir süre önce yayınlanmaya başlayan "Diriliş Ertuğrul" dizisi, izleyicilerden büyük ilgi görüyor.

4.09.2018Keyif
Diriliş Ertuğrul Osman Gazi ile devam edecek..Osman Gaziyi o isim canlandıracak

Diriliş Ertuğrul Osman Gazi ile devam edecek..Osman Gazi'yi o isim canlandıracak!

Geçtiğimiz mayıs ayında Diriliş Ertuğrul hakkında konuşan ve hayalinin Osman Gazi'nin hayatını işlemek olduğunu belirten Mehmet Bozdağ, yeni sezona sürprizle başlayacak. Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul'a Osman Gazi ismiyle devam edecek olan Bozdağ, başrol oyuncusu olarak ise Burak Özçivit'i belirledi. İşte, Diriliş Ertuğrul yeni sezon öncesi Osman Gazi gelişmesi hakkında bazı detaylar

3.09.2018Televizyon
İşte Ertuğrul Bey’in oğlu Osman Gazi

İşte Ertuğrul Bey’in oğlu Osman Gazi

Burak Özçivit, yeni sezonda iddialı bir yapımla seyirci karşısına çıkacak. Ünlü oyuncu, TRT’nin yeni dizisi “Osman Gazi” için sunulan başrol teklifine “evet” dedi.

2.09.2018Magazin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendi yolunda kararlılıkla ilerleyen bir Türkiyede yaşıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendi yolunda kararlılıkla ilerleyen bir Türkiye'de yaşıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendi yolunda kararlılıkla ilerleyen bir Türkiye'de yaşıyoruz

30.08.2018Ankara
Zafer kutlaması

Zafer kutlaması

“Diriliş Ertuğrul” dizisinin oyuncuları Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez ve Edip Zeydan, önceki gün Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi.

27.08.2018Magazin
Yörük Türkmen Şenliği düzenlenecek

Yörük Türkmen Şenliği düzenlenecek

Yörük Türkmen Şenliği düzenlenecek

26.08.2018Kaş
İşte Nehir Erdoğanın yeni dizisi

İşte Nehir Erdoğan'ın yeni dizisi

Paris’e yerleştikten sonra bir süre oyunculuğa ara veren Nehir Erdoğan, ‘İkizler’ isimli diziyle yeni sezonda ekranda olacak.

25.08.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ne zaman Osman Gazi dönemi mi başlayacak

Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ne zaman? Osman Gazi dönemi mi başlayacak?

Yeni sezon tanıtımlarıyla birlikte en çok merak edilen konulardan biri de Diriliş Ertuğrul’un tarihi oldu. Yaz sezonunda tekrar bölümleri yayınlanan Diriliş Ertuğrul 121. bölümüyle ekran macerasına ara vermişti. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ne zaman başlayacak, net tarih belli oldu mu? Osman Gazi dönemi mi başlayacak?

24.08.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu hakkında tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen dizi Diriliş Ertuğrul'un ne zaman başlayacağı diziseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

19.08.2018Televizyon
Engin Öztürk kimdir Hangi dizilerde oynadı

Engin Öztürk kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Engin Öztürk, dizi ve film projeleriyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Fatmagül'ün Suçu Ne ve Behzat Ç. gibi önemli projelerde rol üstlenen Engin Öztürk, özel hayatıyla da gündemdeki isim oldu. Peki, son günlerde birçok kişinin merakla sorguladığı Engin Öztürk kimdir ve kaç yaşında?

17.08.2018Magazin
Seyirci beni ağır abi olarak görmek istiyor

Seyirci beni ağır abi olarak görmek istiyor

Orhan Kılıç, hem senaryosunu yazıp yönettiği hem de başrolünü üstlendiği “Fırtına Murat: En Uzun Gece” filminin çekimlerini tamamladı. Oyuncu, senaryo yazmaya devam edeceğini ve bu işi seri haline getirmeyi planladığını söylüyor.

16.08.2018Magazin
Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı sevilen dizinin takipçileri tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Yaptığı sezon finali bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatan Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu merakla bekleniyor. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

15.08.2018Televizyon
Hande Subaşı kimdir Kaç yaşında ve nereli

Hande Subaşı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Rol aldığı projelerdeki başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken Hande Subaşı'nın kim olduğunu, özel yaşamını ve kariyerini merak eden hayranları, Hande Subaşı'ya dair detayları internette araştırmaya devam ediyor. Peki, Hande Subaşı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

11.08.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak Diriliş Ertuğrulun 5. yeni sezonu ne zaman başlıyor

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul'un 5. yeni sezonu ne zaman başlıyor?

Geçtiğimiz günlerde 121. bölümüyle sezon finali yaparak ekran macerasına kısa bir ara veren Diriliş Ertuğrul dizisinin, yeni sezonda yayın hayatına hangi tarihte başlayacağı merak konusu oldu. Dizinin sıkı takipçileri Diriliş Ertuğrul'un yayın tarihini öğrenmek isterken yapım şirketi tarafından yapılan resmi bir açıklama olup olmadığını öğrenmek istiyor. Peki, Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak?

5.08.2018Televizyon
Ekranların en çok konuşulan dizileri belli oldu

Ekranların en çok konuşulan dizileri belli oldu

Ekranların en çok konuşulan dizileri belli oldu

2.08.2018Merkez
Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusu, sevilen dizinin takipçileri tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon finalinde Diriliş Ertuğrul dizisinde aksiyon oldukça artmıştı. Yeni sezonda neler yaşanacağı merak ediliyor. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

30.07.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı, sevilen dizinin takipçileri tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunda Moğallar ile yapılacak olan savaşta Ertuğrul'un ölüp ölmeyeceği merak ediliyor. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

20.07.2018Televizyon
Burcu Kıratlı kimdir Burcu Kıratlı kaç yaşında

Burcu Kıratlı kimdir? Burcu Kıratlı kaç yaşında?

Burcu Kıratlı, yer aldığı projeler ve özel hayatıyla gündem maddeleri arasında yer aldı. Diriliş Ertuğrul, Su ve Ateş, Bizim Hikaye isimli projelerde boy gösteren Burcu Kıratlı, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olmuştur. Peki, Burcu Kıratlı kimdir kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

20.07.2018Magazin
Son dönemin öne çıkan işi

Son dönemin öne çıkan işi

Aşure zamanına daha var tabii ama bu yaz ekranının kıvamı akla aşure getirmez de ne yapar? Eskiler, yeniler, ikinci tura dönenler, dizi kullanmayanlar, hepsi bir arada... Ne, nerede, ne zaman; işte burada... İZLEMEDEN GEÇMEYİN Elçin Yahşi öneriyor

13.07.2018Hürriyet Cumartesi
Venezuela Devlet Başkanı Madurodan Diriliş Ertuğrul setine ziyaret

Venezuela Devlet Başkanı Maduro'dan 'Diriliş Ertuğrul' setine ziyaret

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, TRT'nin 65 ülkede seyredilen dizisi "DirilişErtuğrul"un Beykoz'daki setini ziyaret etti.Arabasını yol boyunca kendisi kullanan Maduro, dizideki "Alp" karakterleri tarafından at üstünde karşılandı.

11.07.2018Televizyon
Madurodan Diriliş Ertuğrul dizisi setine ziyaret

Maduro'dan Diriliş Ertuğrul dizisi setine ziyaret

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, TRT'nin 65 ülkede seyredilen dizisi "Diriliş Ertuğrul"un Beykoz'daki setini ziyaret etti. Ertuğrul Bey'in çadırında kafasına börk takan Maduro ve eşi Cilia Flores film ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

11.07.2018Gündem
Madurodan Türkiyede sürpriz ziyaret Kimse beklemiyordu

Maduro'dan Türkiye'de sürpriz ziyaret! Kimse beklemiyordu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni için Türkiye'ye gelen Maduro, Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti.

11.07.2018Gündem
Ünlü oyuncu 27 Mayısta hayatını kaybetmişti... Eski sevgiliden tepki çeken doğum günü kutlaması

Ünlü oyuncu 27 Mayıs'ta hayatını kaybetmişti... Eski sevgiliden tepki çeken doğum günü kutlaması!

Eski sevgili Vildan Örnek, Arda Öziri'nin ölümünden 40 gün sonra doğum gününü kutladı. Arda Öziri'nin arkadaşı Cengiz Çolak eski sevgiliyi ağır sözlerle eleştirdi. Örnek ise " Arda’nın ölümü beni çok üzdü ama öldüğünde biz zaten ayrıydık, 2016'da ayrıldık, altı aydır hiç konuşmuyorduk" dedi.

10.07.2018Magazin
Süleyman Şah kimdir Süleyman Şah nasıl öldü

Süleyman Şah kimdir? Süleyman Şah nasıl öldü?

Osmanlı'nın kurucusu Osman Bey'in dedesi olan Süleyman Şah'ın hayatı merak konusu oldu. Süleyman Şah'ın kim olduğunu merak eden vatandaşlar, konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için internette araştırma yapıyor. Peki, Süleyman Şah kimdir? Süleyman Şah nasıl öldü?

5.07.2018Gündem
Erkenci Kuşun Emre’si Birand Tunca kimdir

Erkenci Kuş'un Emre’si Birand Tunca kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin kadrosunda yer alan Birand Tunca'nın hayatı merak konusu oldu. İlk bölümden dikkatleri üzerine çeken Birand Tunca, dizide abisi Can’ı kıskanan ve ailesi arkası tarafından iş çeviren Emre'yi canlandırıyor. Peki, Erkenci Kuş'un Emre’si Birand Tunca kimdir?

3.07.2018Televizyon
Ekranların en çok konuşulan dizileri belli oldu

Ekranların en çok konuşulan dizileri belli oldu

Ekranların en çok konuşulan dizileri belli oldu

3.07.2018Merkez
Diriliş Ertuğrul setinin dekorları tamamen yandı

'Diriliş Ertuğrul setinin dekorları tamamen yandı'

Tekden Film, İstanbul Beykoz'da film platosu olarak kullanılan eski kundura fabrikasında çıkan yangının ağaç ve yapılara herhangi bir zarar vermediğini, "Diriliş Ertuğrul" setinin dekorlarının ise yangında tamamen zarar gördüğünü bildirdi.

30.06.2018Gündem
Diriliş Ertuğrulun seti kül oldu

Diriliş Ertuğrul'un seti kül oldu

Beykoz Yalıköy’deki Diriliş Ertuğrul dizisinin setinin de olduğu film platosu olarak kullanılan eski kundura fabrikası dün öğlen çıkan yangında kül oldu.

29.06.2018Gündem
Son dakika: Beykoz’daki tarihi fabrikada çıkan yangın kontrol altına alındı

Son dakika: Beykoz’daki tarihi fabrikada çıkan yangın kontrol altına alındı

Beykoz Yalıköy'de bulunan eski kundura fabrikasının olduğu bölgede yangın çıktı. Yangın, Diriliş Ertuğrul dizisinin çekildiği yerde, dizi çekimi için kullanılan çadırlarda meydana geldi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Yangına 17 araç ve 52 personel müdahale etti. Yangın nedeniyle çıkan siyah dumanlar bir çok ilçeden görüldü. Yangınla ilgili açıklama yapan İstanbul İtfaiyesi Daire Başkanı Ali Karahan 'Yangın kontrol altında soğutma çalışmaları yapıyor. Beykoz Kundura Fabrikası'nın içine herhangi bir sirayet söz konusu değil.' dedi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de yangının ahşap malzemeler nedeniyle başladığını, yaralı ve can kaybının olmadığını belirtti. Eski kundura fabrikası son yıllarda film platosu olarak kullanılıyordu.

29.06.2018Gündem
Diriliş Ertuğrulun yeni sezonu ne zaman başlayacak Diriliş Ertuğrul 5. sezon

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul 5. sezon

Çarşamba akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi geçtiğimiz günlerde 121. bölümüyle birlikte sezon finali yapmıştı. Sezon finalinin ardından merakla yeni sezonun başlayacağı tarihi sorgulayan vatandaşlar, Diriliş Ertuğrul 5. sezon hakkında bilgi almak istiyor. Peki, Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul 5. sezon tarihi belli oldu mu?

20.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul sezon finali ile ara verdi.. İşte Diriliş Ertuğrul 121. bölümden detaylar

Diriliş Ertuğrul sezon finali ile ara verdi.. İşte Diriliş Ertuğrul 121. bölümden detaylar

Diriliş Ertuğrul 121. son bölüm ile sezona veda etti. TRT ekranlarının sevilen dizisi çarşamba akşamı sezonun kapanışını duygusal bir şekilde yaptı. Halime Hatun'un mezarının başına giden ve göç edecekleri için ona son vedasının gerçekleştiren Kayı Obası, dualarını ettikten sonra yola koyulmuştur. Söğüt'e doğru yola çıkan oba beyi, yeni bir çağa adım atmak üzere harekete geçmiştir. İşte, Diriliş Ertuğrul 121. son bölümü hakkında bazı detaylar

7.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası’na dönebilmek adına mücadele verdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul’daki Ögeday Hanın çocukları kimlerdir İşte tarihçesi

Diriliş Ertuğrul’daki Ögeday Han'ın çocukları kimlerdir? İşte tarihçesi

Moğol İmparatoru Cengiz Han'ın oğlu olan Ögeday'ın çocuklarının kimler olduğu merak konusu oldu.  Ögeday Han'ın kaç oğlu olduğunu merak eden vatandaşlar bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Peki, Ögeday Han'ın kaç çocuğu var? Ertuğrul Ögeday Han'ın oğullarının adı ne?

6.06.2018Televizyon
Diriliş Ertuğruldaki Söğüt hangi ile bağlı İşte Söğütün tarihçesi

Diriliş Ertuğrul'daki Söğüt hangi ile bağlı? İşte Söğüt'ün tarihçesi

Söğüt'ün nerede olduğu son günlerde en çok aranan konulardan oldu. Diriliş Ertuğrul dizisinde bahsedilmesinin ardından vatandaşlar, Söğüt hakkında araştırma yapmaya başladı. Söğüt'ün tam olarak nerede olduğunu ve hangi ile bağlı olduğunu merak eden vatandaşlar konu hakkında araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, Söğüt nerede? Söğüt nereye bağlı?

6.06.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Yeni havaalanının adı 'Mustafa Kemal' olsun

CUMHURBAŞKANI Erdoğan bir süre önce yaptığı bir konuşmada şöyle demişti:

9.09.2018

Burak doğru isim...

“Diriliş Ertuğrul”da Ertuğrul Gazi, dolayısıyla Engin Altan Düzyatan dönemi kapanıyor.

4.09.2018

Abdurrahman bey kim bu gizli iyilikseverler

AKİT gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak çok eğlenceli bir yazar...

31.07.2018

'Maduro Çöküş'

“KENYERBER Aquino Merchan açlıktan öldüğünde 17 aylıktı...”

11.07.2018

Maduro’nun Diriliş sevgisi

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro’nun “Diriliş Ertuğrul” hayranı olması, Türk dizileriyle elimizde nasıl bir “yumuşak güç” olduğunun en güzel kanıtı.

11.07.2018