MENÜ

Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Diriliş Ertuğrul haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 957 Diriliş Ertuğrul haberi bulunmuştur.

Diriliş: Ertuğrul, yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan,Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Uğur Güneş, Hülya Darcan, Evrim Solmaz ve Mehmet Çevik'in paylaştıkları televizyon dizisidir. İlk bölümü 10 Aralık 2014 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlandı. İlk bölümün yayınlanmasının ardından yayınlandığı günün AB grubu reyting sıralamasında 1. sırada yer aldı. Ayrıca dizi 2015 yılının en iyi dizisi ödülünü aldı.

Dizinin ilk sezon hikayesi 13. yüzyılda Kayı Obası'nın Tapınak Şövalyeleri'ne karşı olan mücadelelerini konu almaktadır. Dizinin ikinci sezon hikayesi ise 13. yüzyılın ortalarında yine Kayı Obası'nın bu sefer Moğollar’a karşı olan mücadelelerini konu almaktadır. Dizi için 6 ay kadar hazırlık yapıldı. Oyuncuların tamamına at binicilik dersleri verilirken, erkek oyunculara bıçak ve kılıç kullanma dersleri verildi.

Devamı...

Diriliş Ertuğrul Haberleri

Mesut Özil, Diriliş Ertuğrul setinde

Mesut Özil, Diriliş Ertuğrul setinde

Arsenal forması giyen Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, TRT'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti.

17.02.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 136. bölüm fragmanında hedef garp

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 136. bölüm fragmanında hedef garp!

Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanında oba beyinin sözleri, Osman ve diğer alpleri derinden etkilemiştir. Artık sınırlarının Söğüt'le sınırlı kalmayacağını söyleyen oba beyi, Diriliş Ertuğrul'un 136. yeni bölüm fragmanında bazı detayları açıklamıştır. İşte, Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

14.02.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul Bey’in elinde olan sandığın ve vergi altınlarının peşinde olan Moğollar, en zalim komutanlarından biri olan Alıncak’ı vazifelendirdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.02.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin Alıncakı Engin Benli kimdir Moğol komutanına hayat veriyor

Diriliş Ertuğrul dizisinin Alıncak'ı Engin Benli kimdir? Moğol komutanına hayat veriyor!

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni oyuncusu Engin Benli kimdir sorusunun yanıtı birçok dizisever tarafından sorgulanmaya başladı. Diriliş Ertuğrul dizisinde Moğol komutanı Alıncak olarak karşımıza çıkan Engin Benli'nin hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin Alıncak'ı Engin Benli kimdir?

13.02.2019Televizyon
Kaan Taşaner (Gündoğdu) Diriliş Ertuğrula geri mi dönecek

Kaan Taşaner (Gündoğdu) Diriliş Ertuğrul'a geri mi dönecek?

Diriliş Ertuğrul dizisinin Gündoğdu’su Kaan Taşaner, diziye dönüş sinyali verdi. Kaan Taşaner, senaryo gereği diziden ayrılmıştı. Peki, Kaan Taşaner (Gündoğdu) Diriliş Ertuğrul'a geri mi dönecek?

13.02.2019Televizyon
Sinem Uslu kimdir kaç yaşında Hangi film ve dizilerde oynadı

Sinem Uslu kimdir kaç yaşında? Hangi film ve dizilerde oynadı?

Sinem Uslu, magazin dünyasını yakından takip eden kişilerin araştırdığı isimler arasında yer alıyor. Arkada Sıradakiler, Kiralık Aşk, Paramparça ve Diriliş Ertuğrul gibi önemli dizilerde rol alan Sinem Uslu, Ayla ve Kurtlar Vadisi Pusu filmlerinde de rol almıştır. Peki, Sinem Uslu kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

10.02.2019Magazin
Türk sineması Berlinalede

Türk sineması Berlinale'de

Dünyanın en prestijli festivallerinden biri olarak görülen Berlin Film Festivali'nin (Berlinale) 69.'su bu yıl 7-17 Şubat'ta düzenlenecek. Festivalde, "Tepenin Ardı" ve "Abluka" adlı filmleriyle başarı yakalayan yönetmen Emin Alper'in "Kız Kardeşler" filmi dünya prömiyerini yapacak.

7.02.2019Keyif
Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm fragmanında Osman kurtulacak mı

Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm fragmanında Osman kurtulacak mı?

Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde heyecan dolu anlar izleyicilerle buluştu. Moğol komutan Alıncak'ın oba beyinin oğlu Osman'ı kaçırmasının ardından ortalık karışmış ve Kayı Obası'nda sinirler gerilmiştir. Peki, Diriliş Ertuğrul 135. yeni bölüm fragmanında yer alan görüntülere göre Osman Bey kurtulabilecek mi? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

7.02.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle aksiyon yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle aksiyon yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Moğol komutan gizlice kendileri için çalışan Beybolat Bey’i Uç Bey’i ilan etti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.02.2019Televizyon
Maduro: Bırakın üç soru daha sorsun. Acción

Maduro: Bırakın üç soru daha sorsun. Acción!

Çevirmen telaşlı telaşlı son hazırlıkları yapıyor. Sonunda salonun diğer tarafındaki kapı aralanıyor ve Nicolas Maduro içeri giriyor. Ben kendimi iri sanırdım. Maduro neredeyse benim iki katım.

3.02.2019Hürriyet Pazar
Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Dragos’un Ertuğrul’u öldürmek için yapacağı bir sonraki hamle izleyicileri şoke etti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin Beybolatı Ali Ersan Duru kimdir İşte hayatı hakkında bilinmeyenler

Diriliş Ertuğrul dizisinin Beybolat'ı Ali Ersan Duru kimdir? İşte hayatı hakkında bilinmeyenler

Diriliş Ertuğrul’un tanıtım fragmanında zehirlendiği görülen Beybolat karakterinin akıbeti merak konusu oldu. İlbilge Hatun’un abisi olan Beybolat ‘ın ölüp ölmeyeceği Diriliş Ertuğrul 133. bölümünde belli olacak. Diriliş Ertuğrul'un Beybolat'ı Ali Ersan Duru kimdir?

30.01.2019Televizyon
Türk yapımı film ve diziler Cezayirde beğeniyle takip ediliyor

Türk yapımı film ve diziler Cezayir'de beğeniyle takip ediliyor

Cezayirli senarist ve şair Rabih Zarif, son yıllarda Türk yapımı sinema ve dizilerin çok başarılı olduğunu belirterek, bu başarının sırrının özgürlük ve sosyo-kültürel çeşitlilik olduğunu söyledi.

26.01.2019Dünya
Diriliş Ertuğrul 133. bölüm fragmanında Albastı öğreniliyor mu Son bölümden detaylar

Diriliş Ertuğrul 133. bölüm fragmanında Albastı öğreniliyor mu? Son bölümden detaylar

Diriliş Ertuğrul 133. yeni bölüm fragmanında taşıdığı kutlu diriliş sancağını zaferle dikme yolunda adımlarını atmaya devam eden oba beyi, Dragos'un arkadan çevirdiği işlere rağmen yolunda ilerlemeye devam ediyor. Son bölümün ardından yayınlanan 133. yeni bölüm fragmanında kaleye yapılabilecek harekattan dolayı korkulu anlar yaşayan Dragos ve diğerleri, sıkıntılı anlar yaşıyor. İşte, Diriliş Ertuğrul'un 133. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

24.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul, Türk obalarını katleden Albastı’nın gerçekte kim olduğunu öğrenebilmek için harekete geçti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrula yeni oyuncu Kanıt dizisinin eski oyuncusu Engin Benli kimdir

Diriliş Ertuğrul'a yeni oyuncu! Kanıt dizisinin eski oyuncusu Engin Benli kimdir?

Diriliş Ertuğrul, kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. TRT ekranlarının tarihi konulu dizisi Diriliş Ertuğrul, daha önce Kanıt ve Poyraz Karayel gibi dizilerde rol alan Engin Benli'yi kadrosuna kattı. Peki, Engin Benli kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

23.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrula bir ünlü oyuncu daha

Diriliş Ertuğrul'a bir ünlü oyuncu daha

Başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Diriliş Ertuğrul'a başarılı oyuncu Engin Benli dahil oldu.

23.01.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın Haşmeti Turgut Tunçalp kimdir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Haşmet'i Turgut Tunçalp kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Façalı Dayı Haşmet rolüyle giren Turgut Çetinalp, merak edilen isim oldu. Dizide Çakırbeylilerin yeni düşmanı olarak ilan edilen Turgut Tunçalp, son zamanların popüler filmi Müslüm'de de rol almıştır. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Façalı Dayı Haşmet rolüyle tanınan Turgut Tunçalp kimdir?

22.01.2019Televizyon
Engin Altan Düzyatan merak edilenleri anlattı: Amerika’ya çocuk orada doğsun diye gitmedim

Engin Altan Düzyatan merak edilenleri anlattı: Amerika’ya çocuk orada doğsun diye gitmedim

Birbirinden farklı karakterleri canlandırdı; kâh romantik bir delikanlı oldu, kâh bir pilot... Oynadığı reklamlar ve yaptığı seslendirmeler hep akılda kaldı; sesini ezbere bildiğimiz oyunculardan biri oldu. Beş yıldır reyting birincisi olan ve şimdilerde son sezonu yayımlanan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisiyle ekranda. İşi gündemden düşmüyor, evliliği ve çocukları da... Ama o çoğunlukla sessiz kalmayı tercih ediyor. Engin Altan Düzyatan, uzun süren sessizliğini nihayet bozdu. “Ne yaparsam yapayım bir şekilde eleştirilir oldum” diyen oyuncuyla hakkındaki tüm iddiaları konuştuk.

20.01.2019Hürriyet Pazar
Engin Altan Düzyatan merak edilenleri anlattı

Engin Altan Düzyatan merak edilenleri anlattı

Birbirinden farklı karakterleri canlandırdı; kâh romantik bir delikanlı oldu, kâh bir pilot... Oynadığı reklamlar ve yaptığı seslendirmeler hep akılda kaldı; sesini ezbere bildiğimiz oyunculardan biri oldu. Beş yıldır reyting birincisi olan ve şimdilerde son sezonu yayımlanan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisiyle ekranda. İşi gündemden düşmüyor, evliliği ve çocukları da... Ama o çoğunlukla sessiz kalmayı tercih ediyor. Engin Altan Düzyatan, uzun süren sessizliğini nihayet bozdu. “Ne yaparsam yapayım bir şekilde eleştirilir oldum” diyen oyuncuyla hakkındaki tüm iddiaları konuştuk.

19.01.2019Magazin
Diriliş Ertuğrul son bölümüne isteme görüntüsü damga vurdu Neden Sırma değil

Diriliş Ertuğrul son bölümüne isteme görüntüsü damga vurdu! 'Neden Sırma değil?'

Diriliş Ertuğrul'un dün akşam ekrana gelen son bölümüne kız isteme görüntüleri damga vurdu. Beybolat Bey'in otağında İlbilge Hatun'ı kendisine isteyen oba beyi, otağ içerisinde kısa süreli şaşkınlığa neden oldu. Diriliş Ertuğrul'un 132. yeni bölüm fragmanında ise Hayme Ana ve Selcan Hatun'un oba beyine yönelttiği soru merak konusu oldu; 'Neden Sırma değil de İlbilge Hatun?' İşte, Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden bazı detaylar

17.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle heyecanı arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle heyecanı arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul, kurduğu oyunda muvaffak olup tüm düşmanlarından intikamını alabilmek için harekete geçti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.01.2019Televizyon
TRT’den İnce’ye Tweet davası

TRT’den İnce’ye Tweet davası

TÜRKİYE Radyo Televizyon Kurumu (TRT), CHP’den cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’ye 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Dilekçede, İnce’nin Twitter hesabından ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin jenerik müziğini AK Parti’nin jenerik müziği olarak lanse ettiği ve kurumu itibarsızlaştırmaya çalıştığı iddia edildi.

13.01.2019Gündem
Diriliş Ertuğrul 131. Bölüm 2. fragmanına kız isteme sahnesi damga vurdu

Diriliş Ertuğrul 131. Bölüm 2. fragmanına kız isteme sahnesi damga vurdu

Diriliş Ertuğrul 131.yeni bölüm fragmanı TRT'nin video paylaşım hesabı üzerinden yayımlandı. Geçtiğimiz çarşamba günü izleyicisiyle buluşamayan Diriliş Ertuğrul, 131. yeni bölüm 2. fragmanını erişime açtı. Oba beyinin kız isteme sahnesi ise fragmana damga vurdu. İşte, Diriliş Ertuğrul 131. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen bazı detaylar

11.01.2019Televizyon
Esra  Londra yolcusu

Esra Londra yolcusu

‘‘DİRİLİŞ Ertuğrul” dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken, en son “Bir Umut Yeter” dizisinde rol alan Esra Bilgiç Töre, eğitim için Londra’ya gidecek.

10.01.2019Magazin
TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler yer alıyor 9 Ocak TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler yer alıyor? 9 Ocak TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışındaki değişiklik gözlerden kaçmadı. Özellikle Diriliş Ertuğrul yerine yeni dizi Vuslat’ın tekrar bölümünün olması dikkat çekti. Peki, TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar ve diziler var?

9.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul dizisi bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı, diziseverler tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Her hafta çarşamba akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta kanal tarafından yayın akışından çıkarıldı. Peki, Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

9.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan 131. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından yayın akışını kontrol eden izleyiciler, Diriliş Ertuğrul dizisinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ettiler. Peki, Diriliş Ertuğrul bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

8.01.2019Televizyon
Muhafazakâr çekimserlik, içekapanıklık yok olup gitmiş durumda

Muhafazakâr çekimserlik, içekapanıklık yok olup gitmiş durumda

Marmara Üniversitesi Radyo TV Sinema Bölümü öğretim üyesi Göksel Aymaz’ın, popüler kültür ortamının sorunlarını çarpıcı, güncel örnekler üzerinden tartıştığı kitabı ‘Bilebilmenin Mutluluğu’ genişletilmiş baskısıyla yeniden raflarda... Aymaz’la buluştuk, Türkiye’nin bugününe popüler kültür ekseninden baktık.

5.01.2019Hürriyet Cumartesi
Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul, İbnü’l Arabi’nin talebesi Sadreddin-i Konevi’yi Moğolların elinden kurtarıp sağ salim obaya getirmeyi başardı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.01.2019Televizyon
Burcu Kıratlı kimdir kaç yaşında Hangi dizilerde oynadı

Burcu Kıratlı kimdir kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

Burcu Kıratlı, magazin dünyasını yakından takip eden birçok kişinin araştırdığı isim oldu. Birçok projede rol alan Burcu Kıratlı, oyunculuk kariyerine tiyatro ile adım atmıştır. Müjdat Gezen Sanat Sanat Merkezi'nde eğitim alan Burcu Kıratlı, Aşk ve Mavi ve Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştır. Peki, Burcu Kıratlı kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

2.01.2019Magazin
Diriliş Ertuğrul 130. bölüm fragmanı yayınlandı Beybolat Bey kaosu

Diriliş Ertuğrul 130. bölüm fragmanı yayınlandı! Beybolat Bey kaosu!

Diriliş Ertuğrul 130. bölüm fragmanında Dragos'un baş karakter olarak katıldığı kaos ortamı, oba içerisinde karışıklık çıkarmaya neden olmuştur. Beybolat Bey ile Ertuğrul Beyi karşı karşıya getiren Dragos, sonunda Beybolat Bey'i zindanda öldürmüş ve kaos oluşmasına neden olmuştur. İşte, Diriliş Ertuğrul son bölümü ve yeni bölüm fragmanında yaşananlar hakkında bazı bilgiler

27.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Lais’in ölümüne öfkelenen Dragos’un yeni hamlesi izleyicilere şoke eden anlar yaşattı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin Sırma Hatun’u Öykü Çelik kimdir İşte hayatı hakkında bilgiler

Diriliş Ertuğrul dizisinin Sırma Hatun’u Öykü Çelik kimdir? İşte hayatı hakkında bilgiler

Diriliş Ertuğrul sahneleriyle olduğu kadar kadrosuna kattığı yeni isimlerle de gündeme geliyor. Tarihi diziye bu kez güze oyuncu Öykü Çelik dahil oldu. Daha önce Savaşçı dizisinde Astsubay Üstçavuş Yeter’i canlandıran Öykü Çelik, bu kez Sırma Hatun’u canlandıracak. Peki, Diriliş Ertuğrul’un Sırma Hatun’u Öykü Çelik kimdir?

26.12.2018Televizyon
Şampiyonlar

Şampiyonlar!

Diriliş Ertuğrul dizisinin hayranlarından olan UFC Hafif Siklet Dünya Şampiyonu Khabib Nurmagomedov dizi setini ziyaret etti.

25.12.2018Televizyon
Uğur Karabulut kimdir

Uğur Karabulut kimdir?

Uğur Karabulut yeni projesiyle gündeme geldi. Mehmetçik Kutül Amare'de Niyazi rolüne hayat veren Uğur Karabulut, yine bir TRT dizisi olan Diriliş Ertuğrul’a transfer oldu. Peki, Uğur Karabulut kimdir?

25.12.2018Televizyon
Sette korkutan kaza

Sette korkutan kaza!

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin İlbilge Hatun’u Hande Soral, sette kaza geçirdi. Senaryo gereği kılıçların çekildiği sahnede eli kesilen Soral, ekip arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü.

25.12.2018Magazin
Diriliş Ertuğrul’un yeni oyuncusu Öykü Çelik kimdir

Diriliş Ertuğrul’un yeni oyuncusu Öykü Çelik kimdir?

Güzel oyuncu Öykü Çelik yeni projesiyle gündeme geldi. Daha önce Poyraz Karayel, Yeşil Deniz, Benim İçin Üzülme dizilerinin kadrosunda yer alan Öykü Çelik, başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan gibi ünlü isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna katıldı. Peki, Diriliş Ertuğrul’un yeni oyuncusu Öykü Çelik kimdir?

21.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisine sürpriz isim

Diriliş Ertuğrul dizisine sürpriz isim

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan gibi ünlü isimlerin yer aldığı Diriliş Eruğrul dizisine güzel oyuncu Öykü Çelik dahil oldu.

21.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir? Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu

Sürükleyici hikayesi ve güçlü kadrosuyla bu sezonun en çok dikkat çeken dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova, ekran macerasına tüm hızıyla devam ediyor. Züleyha, Yılmaz ve Demir'in arasında geçen heyecan dolu olaylara yakın zaman önce Fekeli Ali de dahil olmuştu. Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığını merak eden diziseverler, bu hususta bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir?

20.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 128. son bölümünün ardından 129. bölüm fragmanı yayında

Diriliş Ertuğrul 128. son bölümünün ardından 129. bölüm fragmanı yayında!

Yayınlanan son bölümde düşmanlara sağlam bir mesaj veren Ertuğrul Bey, obasına ve ahalisine kastı olanlara uyarıda bulunmuştur. 128. son bölümde yaşanan olayların ardından 129. yeni bölüm fragmanında ise Albastı Beybolat'a uyarıda bulunan oba beyi, pusuya karşı dikkatli olunmasını söylemiştir. Peki, Diriliş Ertuğrul 129. yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntülere göre Dragos'un planı ne olacak? İşte, yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

20.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yayınlanan son bölümüyle aksiyon dolu anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul yayınlanan son bölümüyle aksiyon dolu anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Selcan ve Süleyman’ın obaya gelişi, beraberinde ilginç şeyler getirdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi nerede çekiliyor

Diriliş Ertuğrul dizisi nerede çekiliyor?

Diriliş Ertuğrul dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtı, sevilen dizinin takipçileri tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Tarihi görsellere büyük önem verilen dizi izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor ve çekimlerin nerede olduğu merak ediliyor. İşte detaylar.

19.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin Albastısı Ali Ersan Duru kimdir İşte hayatı hakkında bilinmeyenler

Diriliş Ertuğrul dizisinin Albastı'sı Ali Ersan Duru kimdir? İşte hayatı hakkında bilinmeyenler

Diriliş Ertuğrul dizisinde Albastı isimli karaktere hayat veren Ali Ersan Duru, diziyi takip eden birçok kişinin merakla araştırdığı isim olmaya başladı. İlbilge Hatun'un ağabeyi olan Albastı, baskınlara sebebiyet veren isimlerin başında gelmektedir. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisine Albastı isimli karakter ile katılan Ali Ersan Duru kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

19.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Mevlana detayı dikkat çekti

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Mevlana detayı dikkat çekti

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Selcan Hatun’un geri dönüşünün ön plana çıktığı Diriliş Ertuğrul 128. bölüm fragmanında dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise Mevlana oldu. İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölümünden ilk görüntüler

16.12.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Bu fotoğraftaki 4 kişiden biri hayali

BU fotoğraftaki dört kişiden üçünü iyi tanıyorsunuz...

5.02.2019

Söğüt-ABD 11 bin km Söğüt-Malta kaç km

Biri Türkiye’nin en yüksek reytingini alan dizi filmin baş karakteri...

5.01.2019

Bamsı Beyrek’le 'Aquaman'i izledik

Bir “Diriliş Ertuğrul” oyuncusu ile İstinye Park’ta sinemaya gidilince neler oluyormuş, bizzat tanık oldum.

27.12.2018