MENÜ

Demet Şener

Demet Şener ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Demet Şener haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.270 Demet Şener haberi bulunmuştur.

Demet Şener Haberleri

Bu da benim ev halim: Kuzumla yan yana

Bu da benim ev halim: Kuzumla yan yana

Türkiye'nin en güzel ünlü annelerinden biri olan Demet Şener'in nerede yaşadığını biliyor musunuz?

14.4.2018Magazin
Avukat Aslı Çelik, Hatemi soyadını kullanamayacak

Avukat Aslı Çelik, 'Hatemi' soyadını kullanamayacak

Ünlülerin avukatı Aslı Çelik'e yönelik eski eşinden gelen ‘Hatemi’ soyadını kullanmaması için mahkeme tedbir kararı verdi.

11.4.2018Gündem
Tanıyorum ama tanışmıyorum

Tanıyorum ama tanışmıyorum

Demet Akalın hakkındaki sert açıklamalarıyla gündeme gelen Yeşim Salkım, önceki akşam Agency adlı mekânda sahneye çıktı.

8.4.2018Magazin
Bu yapılanlar Mehmetçike ayıp

Bu yapılanlar Mehmetçik'e ayıp

Magazin Konseyi bu haftanın öne çıkan haberlerini yorumladı.

8.4.2018Magazin
Ünlü markadan 90’lar fikri

Ünlü markadan 90’lar fikri

Dünyaca ünlü iç giyim firması Victoria’s Secret, Türkiye’deki yeni reklam kampanyasında 90’lı yılların ünlü mankenlerini bir araya getiriyor.

7.4.2018Magazin
Demetten aylar sonra gelen itiraf

Demet'ten aylar sonra gelen itiraf

Demet Şener çarpıcı açıklamalar yaptı.

6.4.2018Magazin
Emine Erdoğan himayesindeki çevre dostu Sıfır Atık projesi tanıtıldı

Emine Erdoğan himayesindeki çevre dostu 'Sıfır Atık' projesi tanıtıldı

Emine Erdoğan himayesindeki çevre dostu 'Sıfır Atık' projesi tanıtıldı

15.3.2018Ankara
İhanetin ayrıntıları ortaya çıktı Demet zarfın içinden çıkanları görünce fenalaştı...

İhanetin ayrıntıları ortaya çıktı! Demet zarfın içinden çıkanları görünce fenalaştı...

Yoga eğitmeni Edvina Sponza’ya 500 bin liralık manevi tazminat davası açan Demet Şener, “Yaşadıklarımı mahkemede görmüş oldunuz. Bir kadının bir kadına yaşatabileceği en ağır şeyleri yaşadım” dedi. Duruşmada tanık olarak dinlenen Demet Şener’in spor hocası, bir gün antrenmanda iken bir zarf geldiğini ve zarfın içinden sutyen ve iç çamaşırı ile bir not çıktığını, notta, “Bunu yalancı kocana verirsin, artık başkasına verir” diye yazdığını anlattı.

6.3.2018Magazin
Demet Şenerin Edvina Sponzaya açtığı dava

Demet Şener'in Edvina Sponza'ya açtığı dava

Demet Şener'in, eski eşi İbrahim Kutluay'la evlilik dışı ilişki yaşadığı iddiasıyla Edvina Sponza'ya 500 bin TL'lik manevi tazminat davası açtığı davanın görülmesine İstanbul Adalet Sarayı'nda devam edildi. İstanbul 17. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen davanın ikinci celsesinde davacı Demet Şener avukatlarıyla birlikte katılırken davalı Sponza'yı avukatları temsil etti. Duruşmada her tarafların tanıkları dinlendi. İlk olarak Şener'in spor hocası ve ağabeyi tanık olarak dinlendi. Demet Şener'in 10 yıldır özel spor hocası olduğunu belirten tanık Eftan Metin, 2016 Eylül ayında Demet Şener ile evde antreman yaptıkları sırada Edvina Sponza'nınşoförünün kapıya gelerek bıraktığı zarftan siyah iç çamaşır takımı ve 'Bunu bana yalancı kocan vermişti. Artık başka birine verir' yazılı notun çıktığını öne sürdü. Metin, zarfın gelmesinden sonra çocukların da evde olduğu sırada Demet'in tabletine Sponza'nın iki çıplak fotoğrafının düştüğünü altında da İbrahim Kutluay'la ilgili yazı olduğunu söyledi.Ardından Demet Şener'in ağabeyi Enis Şener'in tanık olarak dinlendi. Enis Şener, "Ortak arkadaşımız Ebru bir gün beni aradı. Yanında Edvina Sponza'nın olduğunu ve kendisiyle görüşmek istediğini söyledi. İl dışında olduğum için Sponza'ya numaramı vermesini ve daha sonra aramasını istedim. Daha sonra aradı ve İbrahim'le ilişkisinin olduğunu, bunu ispatlayabileceğini, İbrahim'le evleneceklerini, Demet'in ayrılması gerektiğini söyledi. Bu konuda İbrahim'le çekilmiş fotoğrafları whatsapp üzerinden yolladı. Ben de bunları Demet'e gönderdim" diye konuştu. Enis Şener, Sponza'nın istemesi üzerine Bebek'te bir araya geldiklerinde, İbrahim'in kendisine hediye ettiğini söylediği bir tablo, iki yüzük ve bir de itiraf mektubunu Demet Şener'e iletilmek üzere verdiğini iddia etti.Daha sonra Edvina Sponza'nın iki arkadaşı tanık olarak dinlendi. Sponza'nın tanıkları, İbrahim Kutluay ile ilişki yaşadıkları konusunda herhangi bir bilgiye sahip olmadıklarını söyledi. Duruşma, delillerin bildirilmesi için ertelendi.

6.3.2018Magazin
Demet Şenerin Sponzaya açtığı dava

Demet Şener'in Sponza'ya açtığı dava

Demet Şener'in Sponza'ya açtığı dava

6.3.2018İstanbul
Hülya Koçyiğit bu sözlere alınmaz

Hülya Koçyiğit bu sözlere alınmaz!

Ayşen Gruda, Posta’ya verdiği röportajda Hülya Koçyiğit’in “Ne baskısı, Türkiye’de herkes özgür” cümlesini eleştirip şöyle dedi: “Sevgili Hülya, daha ne yapsınlar kamçıyla mı dövsünler? Hülya bir an önce bu hülyalardan uyansın.” Konsey bu açıklamaları değerlendirdi.

25.2.2018Magazin
Genler babadan

Genler babadan

Demet Şener, önceki gün oğlu Ömer ve kızı İrem’le Bebek’teydi.

25.2.2018Magazin
Demet Akalından Dul açıklaması

Demet Akalın'dan "Dul" açıklaması

Demet Şener, 16 yıldır küs olduğu Demet Akalın'ın İbrahim Kutluay’la boşanmasıyla ilgili yaptığı, “Düşünsenize ben de şu an iki çocukla dul kalabilirdim” sözlerini mahkemeye taşıyacağını açıklamıştı. Demet Akalın ise avukatı aracılığıyla bir açıklamada " Dul sözü ile hiçbir şekilde birilerini aşağılama veya küçük düşürme amacı gütmemektedir" dedi.

22.2.2018Magazin
Demet Akalın, Demet Şener arasındaki savaş alevlendi

Demet Akalın, Demet Şener arasındaki savaş alevlendi

Demet Şener ve Demet Akalın arasındaki savaş yıllar sonra alevlendi. Şener avukatı aracılığıyla eski eşi İbrahim Kutluay ile yıllar önce evliliğin eşiğinden dönen ünlü şarkıcıya dava açacağını açıkladı.

21.2.2018Magazin
Ece Erkenden çok konuşulacak açıklamalar:Demetin eşyalarını kapıya attılar

Ece Erken'den çok konuşulacak açıklamalar:Demet'in eşyalarını kapıya attılar

Demet Akalın'ın sözlerine Demet Şener cephesinden açıklama geldi. Şener'in açıklamasının ardından Ece Erken, geçmişte Demet Akalın'ın yaşadığı zor günleri anlattı

20.2.2018Magazin
Düşünsene Ben çoluklu çocuklu, dul ve işsiz güçsüz kalabilirdim Demet Şenere ağır gönderme

"Düşünsene! Ben çoluklu çocuklu, dul ve işsiz güçsüz kalabilirdim" Demet Şener'e ağır gönderme

Geçtiğimiz gün aynı mekanda pişti olan Demet Akalın ve Demet Şener'den çok konuşulacak açıklamalar.

19.2.2018Magazin
Demet Akalından Demet Şenere ağır gönderme: Dul ve işsiz güçsüz kalabilirdim yıllar sonra...

Demet Akalın'dan Demet Şener'e ağır gönderme: Dul ve işsiz güçsüz kalabilirdim yıllar sonra...

Geçtiğimiz gün aynı mekânda pişti olan Demet Akalın ve Demet Şener’den çok konuşulacak açıklamalar.

19.2.2018Magazin
Az daha

Az daha!

Geçen ay boşanan İbrahim Kutluay ve Demet Şener, önceki gün aynı adresteydi.

16.2.2018Magazin
Bekarlık sultanlık mı

Bekarlık sultanlık mı?

İbrahim Kutluay’la boşanma davası geçen hafta sonuçlanan Demet Şener, önceki gün avukatı Aslı Hatemi’yle bir AVM’de görüntülendi.

28.1.2018Magazin
Ayrılığın ardından ilk mesaj Her şey yeni başlıyor

Ayrılığın ardından ilk mesaj! 'Her şey yeni başlıyor'

İbrahim Kutluay’la evliliği cuma günü resmi olarak sona eren Demet Şener, “Her şey daha yeni başlıyor” diyerek yeniden dava açacağının sinyalini verdi.

22.1.2018Magazin
Kutluaydan Meryem Uzerli iddialarına yanıt

Kutluay'dan Meryem Uzerli iddialarına yanıt

Demet Şener ile 12 yıllık evliliğini resmi olarak bitiren İbrahim Kutluay, hakkındaki iddialara yazılı bir açıklamayla yanıt verdi.

20.1.2018Magazin
Ünlü çift boşandı

Ünlü çift boşandı

Ünlü çift boşandı

19.1.2018İstanbul
Demet Şener ile İbrahim Kutluay boşandı

Demet Şener ile İbrahim Kutluay boşandı

Demet Şener ile İbrahim Kutluay, İstanbul 14. Aile Mahkemesi’nde şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. İbrahim Kutluay, eski eşine 1 milyon 300 bin TL tazminat, boşanma davası kesinleşinceye kadar aylık 13 bin lira tedbir nafakası, çocukların aylık 7 bin TL nafaka ödeyecek. Çocukların velayeti anneye verildi.

19.1.2018Magazin
İlk işi bu oldu Boşanır boşanmaz...

İlk işi bu oldu! Boşanır boşanmaz...

Demet Şener ile İbrahim Kutluay, İstanbul 14. Aile Mahkemesi’nde şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Şener, 45 dakika süren duruşma çıkışı “Çok şükür bitti” diyerek sevincini paylaştı. İki çocuğun velayeti anneye verildi. Mahkeme, 6 milyon lira tazminat isteyen Demet Şener’e 750 bin maddi, 600 bin lira manevi olmak üzere 1 milyon 350 bin lira tazminat ile çocuk ve kendisi için aylık 30 bin lira nafaka ödenmesine karar verdi. Demet Şener, avukatı Aslı Hatemi ile dava sonrası Nişantaşı’nda görüntülendi. Birlikte yemek yiyen Şener ve avukatı daha sonra kararı kutlamak için bir kafeye geçti

19.1.2018Magazin
Sabaha kadar ağladım

Sabaha kadar ağladım

Seda Sayan, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'u dün programına konuk etti. Demet Akalın'ın biyografisinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay'a yer verilince Demet çok bozuldu. Demet Akalın, program biter bitmez de Seda Sayan'ı sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Seda Sayan bu haberler üzerine açıklama yaptı.

10.1.2018Magazin
Stil Avcıları bitti mi Demet Şener’den açıklama geldi

Stil Avcıları bitti mi? Demet Şener’den açıklama geldi

Gündüz kuşağı programı Stil Avcıları’nın yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. ‘Stil Avcıları bitti mi?’ sorularına yanıt ise Demet Şener’den geldi. İşte Stil Avcıları yarışmasının akıbeti!

26.12.2017Televizyon
İbrahim Kutluay ile Demet Şenere mahkeme tarih verdi

İbrahim Kutluay ile Demet Şener'e mahkeme tarih verdi

İbrahim Kutluay ile Demet Şener'e mahkeme tarih verdi

21.12.2017İstanbul
Boşanma yeni yıla kaldı

Boşanma yeni yıla kaldı

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener’in boşanma davası 19 Ocak 2018’e ertelendi. Kutluay’ı da avukatı Salim Baki, duruşma çıkışı “19 Ocak’ta boşanacaklar” dedi.

21.12.2017Magazin
Şık ve coşkulu

Şık ve coşkulu

Demet Şener, Metin Hara ve Nihat Odabaşı gibi ünlü isimler, ‘MAGical Night’ partisinde Ankaralılarla eğlendi. Davetlilerin şıklıklarıyla göz kaşatırdığı gecede Dj Ozan Doğulu kabine geçerek, şarkılarıyla katılımcıları coşturdu.

18.12.2017Ankara
Demet Şener kimdir kaç yaşındadır

Demet Şener kimdir kaç yaşındadır?

Demet Şener, magazinsel kişiliği ve yer aldığı projelerle araştırılan isimler arasında yer almaya devam ediyor. Bir döneme damgasını vurmuş Bir Demet Tiyatro, Aşk Hırsızı gibi projelerde yer alan Demet Şener, son olarak Fox TV ekranlarında Stil Avcıları isimli programın sunucuları arasında yer almaktadır. Peki, Demet Şener kimdir? İşte, ünlü isimle ilgili detaylı bilgiler

14.12.2017Televizyon
Boşanacağımı söyleseler gülerdim

Boşanacağımı söyleseler gülerdim

Demet Şener, MAG dergisi için objektif karşısına geçti.

12.12.2017Magazin
Demet Şener hakkında şoke eden iddia

Demet Şener hakkında şoke eden iddia

Demet Şener 11 yıllık eşi, 2 çocuğunun babası İbrahim Kutluay'a Eylül 2016'da boşanma davası açmıştı. Nedeni; İbrahim Kutluay'ın kendisine ihanet etmesiydi.

10.12.2017Magazin
Güzellik daveti

Güzellik daveti

Ankara cemiyeti, ünlü manken Demet Şener’in moderatörlüğünü yaptığı ‘Beauty Secrets’ adlı etkinlikte buluştu. Uzman doktorlar, güzellik ve sağlık konularında bilgiler verdi.

4.12.2017Ankara
Bir sırrı var aslında herkesin bildiği

Bir sırrı var aslında herkesin bildiği

Aradan geçen onca yıla rağmen Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri unvanını elinde bulunduran Demet Şener'in aslında milyonlarca insanın bildiği öyle bir sırrı var ki!

4.12.2017Magazin
O davada sürpriz gelişme

O davada sürpriz gelişme

Demet Şener’in hakaret ve tehditlerine maruz kaldığını öne süren Edvina Sponza, bu gerekçeyle daha önce iki kez mahkemeye başvurmuş ancak ret kararı çıkmıştı.

3.12.2017Magazin
Korunma talebine ikinci ret

Korunma talebine ikinci ret

Edvina Sponza’nın korunma talebi reddedildi.

30.11.2017Magazin
Sağlıklı beslenme tüyoları

Sağlıklı beslenme tüyoları

Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez ve Demet Şener, Zeytinburnu “Yedi Mavi” de sağlıklı yaşam etkinliği için buluştu, konuklara çok özel beslenme tüyoları verdi…

29.11.2017Keyif
Moderatör olacak

Moderatör olacak

Demet Şener, ‘Güzellik Sırları’ konulu panelin moderatörlüğünü yapmak için bugün Ankara’ya geliyor.

26.11.2017Ankara
Kutluay çiftinin boşanma davasına yayın yasağı

Kutluay çiftinin boşanma davasına yayın yasağı

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener Kutluay çiftinin boşanma davasında, dava ve taraflara ilişkin sosyal medya da dahil olmak üzere her türlü haber ve görsel yayınının tedbiren durdurulmasına hükmedildi.

16.11.2017Magazin
Tatsız tesadüf

Tatsız tesadüf

KKTC-Türkiye Yılın En İyileri Ödül Töreni’nin üçüncüsü, Maslak TİM Show Center’da düzenlendi.

10.11.2017Magazin
İdil Naz Kaluç kimdir Stil Avcıları yarışmacısı İdil kaç yaşında

İdil Naz Kaluç kimdir? Stil Avcıları yarışmacısı İdil kaç yaşında?

İdil Naz Kaluç, yine bir yarışma programıyla gündeme geldi. Daha önce güç ve beceri gerektiren yarışmalarda yer alan İdil Naz Kaluç, bu kez stiliyle fark yaratmaya çalışacak. Peki İdil Naz Kaluç kimdir? Stil Avcıları yarışmacısı İdil kaç yaşında?

6.11.2017Televizyon
Stil Avcıları’nda kim elendi Çeki kim aldı

Stil Avcıları’nda kim elendi? Çeki kim aldı?

Moda yarışması Stil Avcıları’nda ilk eleme heyecanı bugün yaşandı. Moda ikonu konseptiyle yarışan isimlerden biri Stil Avcıları’ndaki macerasını erken tamamladı. Öte yandan jüriden en fazla puan toplayan kişi 10 bin TL’lik çeki almaya hak kazandı. Peki, Stil Avcıları’ndan kim elendi?

3.11.2017Televizyon
Stil Avcıları yarışmacısı Mervenur Nakişçi kimdir

Stil Avcıları yarışmacısı Mervenur Nakişçi kimdir?

Mervenur Nakişçi, Stil Avcıları yarışmasının en çok dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Melekler takımında yer alan Mervenur Nakişçi kimdir?, iddialı çıkışları ve çocuksu konuşmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Mervenur Nakişçi kimdir?

2.11.2017Televizyon
Tövbe tövbe Şaşırdınız galiba

Tövbe tövbe! Şaşırdınız galiba

Demet Şener, Mehmet Özer'in yemek programına konuk oldu ve birlikte çektirdikleri fotoğrafı programı anonslamak için sosyal medya hesabından paylaştı.

31.10.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Bir Demet polemik

Kadınlar asla unutmaz derler ya, doğru.

20.2.2018

Sıla’dan ilk ayrılık yorumu

Sıla’nın Ahmet Kural’la ayrılığı sonrası ortaya bin tane iddia atıldı. Şu yüzden olmuş, bu yüzden bitmiş diye...

3.2.2018

Yol bitti yeni bir yol inşa edemedik

Tugay Kerimoğlu ve Etkin Ünal, 90’lı ve 2000’li yıllar boyunca futbol dünyasının gıptayla bakılan çiftlerindendi. Tugay, Türk futbolunun en şaşaalı kariyerine imza atan oyuncularından oldu, Galatasaray, Glasgow Rangers ve Blackburn Rovers’ta oynadı. 22 ve 14 yaşlarında iki çocuğu olan çift, tek bir gün bile kavga etmedi. Etkin’in deyimiyle “yüzde 90’ı mükemmel” bir evlilik yaşadılar. Peki 25 yıllık bu mükemmel evlilik neden bitti? Bir kadın neden 25’inci evlilik yıldönümüne bekar girmek için boşanma tarihini bir gün önceye aldırır? Tüm bunları merak edip bugüne kadar hiç konuşmayan Etkin’in kapısını çaldım. “Yolumuz bitti. 20 yıl boyunca 40 bin kişinin verdiği alkışı ben ona veremedim” dedi...

27.1.2018

Akalın-Sayan krizindeki 8 haklı

Seda Sayan, programına konuk ettiği Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin suratına, daaan diye şarkıcının önceki bir ilişkisinden görüntüler çıkardı. Gerçi sonradan özür diledi ama iş işten geçmişti artık...

11.1.2018

En etkili içerik

Bu köşede haftalardır Hürriyet Dünyası’nın özel, etkin haberciliği ve gazete, internet gibi mecralar üzerinden her gün her dakika milyonlara nasıl ulaştığını somut örneklerle ve rakamlarla sizlere aktarıyoruz.

5.11.2017