MENÜ

Coskun Sabah

Coskun Sabah ile ilgili tüm haberleri, son dakika Coskun Sabah haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Coskun Sabah haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.212 Coskun Sabah haberi bulunmuştur.

Coskun Sabah Haberleri

Bursa’da kar değil caz tatili

Bursa’da kar değil caz tatili

Bursa’da düzenlenen 2. Nilüfer Caz Tatili’nin programında Erik Truffaz, Ara Dinkjian ve Bilal Karaman gibi caz sevenleri heyecanlandıracak isimler var.

3.02.2017Kitap Sanat
Beyoğlu’nda 50 aracın lastiğini patlattılar

Beyoğlu’nda 50 aracın lastiğini patlattılar

İstanbul Beyoğlu’nda sokakta park halindeki 50’ye yakın aracın lastikleri patlatıldı. Polis, araçların lastiklerini patlatanları arıyor.

4.02.2017Gündem
Polis her yerde onları arıyor Beyoğlunda bu sabah...

Polis her yerde onları arıyor! Beyoğlu'nda bu sabah...

Beyoğlu’nda sokakta park halindeki 50’ye yakın aracın lastikleri patlatıldı. Polis, araçların lastiklerini patlatanlarını arıyor.

4.02.2017Gündem
Ece Erken Coşkun Sabahın boşanması için gün sayıyor

Ece Erken Coşkun Sabah'ın boşanması için gün sayıyor

Sunucu Ece Erken, şarkıcı Coşkun Sabah'ın eşinden boşanmasını dört gözler bekliyor. Çünkü Erken, çiftin boşanmasının ardından Sabah'ın Bodrum'daki yazlığının sahibi olacak.

28.03.2017Magazin
Başbakan sanat dünyasından isimlerle buluştu

Başbakan sanat dünyasından isimlerle buluştu

Başbakan Binali Yıldırım, bu akşam Dolmabahçe Ofisi’nde sanatçılarla bir araya geldi.

5.04.2017Gündem
Ece Erken: Umarım boşanmazlar

Ece Erken: Umarım boşanmazlar

Ece Erken, önceki gün oğlu Eymen’le Akmerkez’deki pet shop’tan çıkarken görüntülendi.

10.04.2017Magazin
Türkiyenin en iyi 100 albümü

Türkiye'nin en iyi 100 albümü

Aşkımız da kahrımız da onlarla... Neşemizde de izleri var, hüznümüzde de... Birleşen kalplerimizde, ayrılan ellerimizde, alnımızdan dökülen terde, çaldığımız ıslıkta, bebeğimize söylediğimiz ninnide... İsyan çığlığımız, öfkemiz, hasretimiz, mağlubiyetimiz, zaferlerimiz, aşklarımız, acılarımız onlar... Şarkılar... Bu şarkıları içeren nice güzel albüm yapıldı ülkemizde. Sizi bugün Türkiye’nin müzikli yoluna çıkarıyoruz. Müzisyenlerden, yorumculardan, eleştirmenlerden, prodüktörlerden oluşan 100 kişilik dev jürimiz Türkiye’nin en iyi 100 albümünü seçti. Sadece içerdikleri değil, mecburen dışarıda kalanlarla bile muazzam bir liste bu. Bu seçkiyi meydana getirmek için Hürriyet Pazar’ın tüm editör ve muhabirleri müthiş bir emek verdi. Listeye katkı sunan jüri üyelerine ve gönlümüzde taht kuran bu şarkıların sahiplerine teşekkürlerimizle; işte Türkiye’nin müzikal mirası...

22.04.2017Keyif
4.5 milyon TL’ye boşanıyorlar

4.5 milyon TL’ye boşanıyorlar

Uzun süredir boşanma davaları süren Coşkun Sabah ve Ceyda Sabah, avukatlarıyla yaptıkları görüşme sonunda boşanma protokolü yaptı. Ünlü sanatçı, bugün görülecek davada eşine 4.5 milyon TL tazminat vermeyi kabul etti.

10.05.2017Magazin
Coşkun Sabahın eşi Ceyda Sabah kimdir

Coşkun Sabah'ın eşi Ceyda Sabah kimdir?

Ceyda Sabah, 19 yıllık eşi Coşkun Sabah ile yaşadığı sorunlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Uzun süredir boşanma davaları süren Coşkun Sabah ve Ceyda Sabah, avukatlarıyla yaptıkları görüşme sonunda boşanma protokolü yaptı. Peki, Ceyda Sabah kimdir?

11.05.2017Kelebek
Coşkun-Ceyda Sabah çifti boşandı

Coşkun-Ceyda Sabah çifti boşandı

Telefonuna gelen aşk mesajları üzerine 20 yıllık eşi Ceyda Sabah’ın Coşkun Sabah’a açtığı davada, mahkeme çiftin boşanmasına karar verdi. Çift boşanma sonrası, tazminat ve nafakayla ilgili açıklama yapmak istemedi.

11.05.2017Magazin
Ceyda - Coşkun Sabah çifti yollarını ayırdı

Ceyda - Coşkun Sabah çifti yollarını ayırdı

Ünlü çiftin evliliğinde sona gelindi.

13.05.2017Magazin
Senin takım arkadaşların Shakira’yla evleniyor

Senin takım arkadaşların Shakira’yla evleniyor!

Arda Turan’ın “Kısmetse Olur” yarışmacısı Cansel Çördük’e sosyal medyada özelden yazdığı mesajlar ortaya çıktı. Ünlülerin televizyonda gördükleri kızlara “asılmasını” Konsey nasıl yorumluyor? Arda’nın “Ben günde 1500 kişiye mesaj atıyorum” cevabına ne diyorsunuz? Magazin Konseyi haftanın öne çıkan olaylarını yorumladı...

14.05.2017Magazin
Coşkun Sabah ilk kez konuştu

Coşkun Sabah ilk kez konuştu

Ceyda Sabah’a boşanma tazminatı olarak 4 daire, 1 dükkan, 2.2 milyon lira veren Coşkun Sabah, ilk kez konuştu.

18.05.2017Magazin
Coşkun Sabaha şok Bu mesaj başını yaktı: O fare suratını görme işkencesinin tek tesellisi...

Coşkun Sabah'a şok! Bu mesaj başını yaktı: 'O fare suratını görme işkencesinin tek tesellisi...'

Eşi Ceyda Sabah'tan 2 milyon liranın üzerinde tazminatla boşanan Coşkun Sabah, eski piyanisti Murat Manap'a "çulsuz gudubet, fare surat, zekâ özürlü" sözleriyle hakaret ettiği gerekçesiyle tazminata mahkûm edildi.

20.05.2017Magazin
Ünlüler iftar  yemeğinde

Ünlüler iftar yemeğinde

Yapımcı Polat Yağcı, önceki akşam Etiler Gürkan Şef’te iftar yemeği verdi.

30.05.2017Magazin
Ceyda ve Coşkun Sabah yeniden mi evleniyor

Ceyda ve Coşkun Sabah yeniden mi evleniyor?

Geçen mayısta boşanan Ceyda ve Coşkun Sabah, Orhan Gencebay’ın önceki gün verdiği iftar davetine birlikte katıldı.

16.06.2017Magazin
Ceyda Okay evleniyor mu

Ceyda Okay evleniyor mu?

Coşkun Sabah, boşandıktan sonra beraber yaşamaya devam ettiği eşi Ceyda Okay’la yeniden evlenmeyi düşünüp düşünmediği sorusuna “Hukuki duruma göre hareket edeceğim” yanıtını verdi.

3.07.2017Magazin
Türk pop tarihinin en çok satan 6 albümü

Türk pop tarihinin en çok satan 6 albümü

 Günümüzde çok ilgilenilmese de eskiden sanatçılar yeni bir kaset, plak ya da albüm yaptılar mı satış rakamlarıyla ilgili çok ciddi araştırmalar yapılırdı.

3.07.2017Keyif
Başkandan Aleyna Tilki için gülümseten yorum

Başkandan Aleyna Tilki için gülümseten yorum

Bursa’nın Orhaneli İlçesi’nde, bu yıl 26'ncısı düzenlenen Karagöz Kültür Şenliği ve Yörük Türkmen Şöleni’nde son gününde Coşkun Sabah, Aleyna Tilki ve Bengü sahneye çıktı. Aleyna Tilki’yi tanıyamayan Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, "Biz 62 model olduğumuz için hanımefendiyi tanımıyorduk, önce internetten gösterdiler, şimdi de kendisini gördüm. Çıtı pıtı bir kızımız ancak Allah muhteşem bir ses vermiş" dedi.

10.07.2017Gündem
Türk pop tarihinin en çok satan 6 albümü

Türk pop tarihinin en çok satan 6 albümü

Günümüzde çok ilgilenilmese de eskiden sanatçılar yeni bir kaset, plak ya da albüm yaptılar mı satış rakamlarıyla ilgili çok ciddi araştırmalar yapılırdı. Bandrol üzerinden yapılan sayımlarla en çok satan olmak gibi bir yarış sürerdi. Bu satışları artırmak için günümüzdeki imkanlar olmadığından şarkılarla ilgili filmler ve magazin haberleri ortalarda uçuşurdu. 90'larda başlayan klipler sayesinde bir nebze olsun sakinleyen bu yarışın, internet sayesinde artık hiçbir anlamı kalmadı. 1 milyar izlenmeye ulaşmış bir şarkıyı neye göre değerlendirebiliriz ki.

19.07.2017Keyif
Kara duvaklı Sibel

Kara duvaklı Sibel

Sibel Can konseri yoğun ilgi gördü, Harbiye Açıkhava hıncahınç doldu.

16.10.2017Magazin
Coşkun Sabahın kızı güzelliğiyle dikkat çekti

Coşkun Sabah'ın kızı güzelliğiyle dikkat çekti

Sibel Can önceki akşam Harbiye Açıkhava'da konser verdi. Coşkun Sabah, konseri 18 yaşındaki kızı Roza ile izledi. Roza’nın güzelliği dikkat çekti.

17.10.2017Magazin
Coşkun Sabah’a eski avukatından 35 bin liralık icra davası

Coşkun Sabah’a eski avukatından 35 bin liralık icra davası

SANATÇI Coşkun Sabah’ın eski avukatı Burhan Ateş, kendisine avukatlık parasını ödemediği gerekçesiyle 35 bin TL’lik icra davası açtı. Avukat Ateş’in açtığı davanın ilk duruşması bugün(19 Ekim) Bakırköy İcra Mahkemesi’nde görülecek.

18.10.2017Magazin
Coşkun Sabah avukatıyla icralık oldu

Coşkun Sabah avukatıyla icralık oldu

Sanatçı Coşkun Sabah'ın, avukatlık ücretini ödemediği gerekçesiyle icralık olduğu Burhan Ateş'e 18 bin TL ödemesine karar verildi. Sanatçı Coşkun Sabah ile 19 yıldır evli olduğu Türkiye eski güzeli Ceyda Sabah, geçen Mayıs ayında boşandı. Coşkun Sabah'ın 30 yıllık avukatı Burhan Ateş, Sabah'ın kendisinden habersiz başka avukatla da anlaşması üzerine son iki duruşmaya girmedi. Anlaştıkları avukatlık ücretini alamadığını iddia eden avukat Burhan Ateş, sanatçı hakkında 35 bin TL'lik icra davası açtı. Coşkun Sabah da 35 bin TL'ye itiraz etti. Avukat Burhan Ateş ise “Haksız ve mesnetsiz itirazın kesin olarak kaldırılması" için 1. İcra Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu. Davanın ilk duruşması 1. İcra Hukuk Mahkemesi'nde görüldü. Duruşmaya davalı Coşkun Sabah ve davacı Avukat Burhan Ateş hazır bulundu.Duruşmada söz alan Davacı Burhan Ateş, “Karşı taraf ile anlaşamadık. Sulh olma durumu söz konusu değildir" dedi. Coşkun Sabah'ın avukatı Nazlı Tuğba Çatı da karşı taraf ile anlaşamadıklarını ve sulh olma durumun olmadığını kaydederek, “Müvekkilim ile davacı arasında avukatlık sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme 35 bin TL üzerinden yapılmıştır. 15 bin TL müvekkilim elden ödeme yapmıştır. Bu konuda tanıklarımız vardır. Kalan 20 bin TL borç da davacı boşanma davasını sonuçlandırmak üzere anlaşmıştır. Ancak mahkemedeki dava dosyasına katılmadığı için müvekkilim yeni bir avukat tutmuştur. Müvekkilimden kaynaklanan bir kusur mevcut değildir. Davacı (Burhan Ateş), vekili müvekkilimin (Coşkun Sabah) boşanma davasında cevap dilekçesini zamanında sunmamıştır" dedi.

19.10.2017Magazin
Coşkun Sabah: Türk adaleti gereğini yaptı

Coşkun Sabah: Türk adaleti gereğini yaptı

Sanatçı Coşkun Sabah’ın, avukatlık ücretini ödemediği gerekçesiyle icralık olduğu Burhan Ateş’e 18 bin TL ödemesine karar verildi.

19.10.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Barcelona taraftarı Arda’yı sevdi mi ki?

 Hıncal Uluç, İspanyol Marca gazetesinin haberine dayandırarak Barcelona taraftarının Arda’yı sildiğini yazdı...

16.05.2017

Tez konusu olacak mevzu: Özge Ulusoy ve o üniversiteli

 Bir arkadaşımın sit-com karakteri gibi bir yengesi var, hep anlatır.

20.05.2017

Vasiyetimdir, ben gömülürken o şarkı çalsın

İlkokulda öğretmenlerine sınav iptal ettirebilecek kadar güçlü bir sesti... Komşuların şikayet için kapılarını aşındırmasına aldırış etmeden bağıra çağıra şarkılarını söylemeye devam etti... Janis Joplin ile içine düşen müzik aşkının peşini bırakmadı... 16’sında “TRT’yi karıştıran amatör ses” oldu. Müzik dünyasına adını altın harflerle yazdıran Zerrin Özer, ne yazık ki son dönemde sağlık sorunlarıyla manşetlerdeydi. Ama o acı günler bitti. Şimdi karşımızda; yeni single hazırlığında, kilo vermiş, “Çok güzel olmaya karar verdim, estetik de yaptıracağım. Herkes bilsin ayaktayım” diyen bir Zerrin Özer var.

16.10.2017