MENÜ

Corinthians

Corinthians ile ilgili tüm haberleri, son dakika Corinthians haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Corinthians haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 714 Corinthians haberi bulunmuştur.

Corinthians Haberleri

Zago harekatı

Zago harekatı

5 yıldır Roma'da oynayan 33 yaşındaki futbolcunun transferine ‘‘Yüzde 99 bitti’’ gözüyle bakılıyor. Zago'nun önümüzdeki hafta imza atması bekleniyor. Ayrıca Chievo'nun golcüsü Corradi de sırada.

21.05.2002Spor
Kadro 23e indi

Kadro 23'e indi

Teknik Direktör Şenol Güneş, Milli Takım'ın 27 kişilik aday kadrosunu 23'e indirdi. Güneş, Serhat Akın, Cihan Haspolatlı, Tayfun Korkut ve kaleci Metin Aktaş'ı kadrodan çıkardı.

22.05.2002Spor
Jardel korkusu

Jardel korkusu

Başkan Özhan Canaydın, yönetici arkadaşlarına, ‘‘Takımın içinde mali dengeyi alt üst edecek transfer yapmayalım. Jardel'de yaşadığımız hayal kırıklığını bir daha yaşamayalım’’ dedi.

24.07.2002Spor
Amaral şov

Amaral şov

Fiorentina kulübünün kapanması Beşiktaş'ın işini kolaylaştırdı. Önceki gece sözleşme yapılan Amaral, dünkü sezon açılışına getirtilerek taraftarla buluşturuldu...

2.08.2002Spor
Souness peşimde

Souness peşimde

Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı istikrarlı futbolu sonrası İngiltere, İspanya ve İtalya'dan bir çok kulübün kendisini aradığını açıklarken, ‘‘1 yıllık anlaşmam var. Top yönetimde. Ben burada mutluyum’’ dedi...

24.04.2003Spor
Luciano Fenerde

Luciano Fener'de

Sarı lacivertliler, Avrupa kulüplerinin de peşinden koştuğu Corinthians'ın 27 yaşındaki savunma oyuncusunu resmen renklerine bağladı. Bu akşam İstanbul'a gelecek olan sambacı, yarın sağlık kontrolünden geçtikten sonra 3 yıllık sözleşme imzalayacak.

10.07.2003Spor
Dünyanın en iyi 10 futbolcusu

Dünyanın en iyi 10 futbolcusu

Dünyanın en büyük, en başarılı, en yetenekli futbolcusunu seçmek için her 10 yılda bir jüriler kurulur. Ortaya çıkan liste hakkında bir tartışma sürüp gider. Son olarak Fransız spor gazetesi L'Equipe her sezon sonunda yaptığı dünyanın en başarılı futbolcuları listesini yayınladı.

12.07.2003Spor Arena
Nee Hayatta inanmam

Nee! Hayatta inanmam

Bir başkası değil de niye Fabio Luciano? Daum, bu boyu tavana değen sambacıda ne gibi özellikler gördü de, önündeki 50 kişilik transfer listesinden Fabio'yu çekip aldı...

14.07.2003Spor
Corinthians basıldı

Corinthians basıldı

Brezilyalı taraftarlar, Fabio Luciano'yu F.Bahçe'ye satan yöneticilere tepki gösterdi. Coritiba yenilgisi sonrası kulüp binasını basan Corinthianslılar yönetime , ‘‘Yazıklar olsun’’ diye bağırdı.

15.07.2003Spor