MENÜ

Burc Ozellikleri

Burc Ozellikleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Burc Ozellikleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Burc Ozellikleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 185 Burc Ozellikleri haberi bulunmuştur.

Burc Ozellikleri Haberleri

İlişkinizde sizi neler bekliyor

İlişkinizde sizi neler bekliyor?

Mutlu bir evliliğin ya da birlikte yaşamanın formülü nedir? İdeal eşinizi ya da sevgilinizi seçerken burcunuz sizi nasıl etkiliyor? R. Hakan Kırkoğlu astrolojik haritalardan yola çıkarak ilişkinizi analiz ediyor.

27.07.2004Aşk
Türkiyenin parlayan yıldızları

Türkiyenin parlayan yıldızları

Bu hafta da sizler için Türkiye’nin parlayan yıldızlarını seçmeye devam ediyorum. Ve diyorum ki: Hep yanlış zamanda doğru yerdeydim; kar altındaki Kapadokya, günbatımında Alahan manastırı, sisler arasında Athena Tapınağı, donmuş Çıldır Gölü, yağmurda gezilen ıssız bir antik kent... Şimdi, yolculuğumun sayfalarını çevirirken merak ediyorum. Yaşamlarında bir çıkış yapmak isteyen Vanlı üç genç kızın açtığı Asmin Lokantası hálá yadırganıyor mu? Bodrum’da gün, Cevat Şakir’in dediği gibi, ‘’avucunu göğe açacak ve elini yanaştırıp bakınca, avucunun mavileşmediğine şaşacak’’ kadar güzel mi?

4.07.2004Seyahat
Astroloji kardeşliği

Astroloji kardeşliği

Siz bakmayın "Ay ben burçlara filan inanmam" diyenlere. Televizyondaki yarışma furyasıyla ilgilenmediğini iddia edenler ne kadar doğru söylüyorlarsa, astrolojiyi şiddetle reddedenler de o kadar dürüstler.

17.05.2004Kelebek
Finans dünyasının havalı ve bilmiş çocukları

Finans dünyasının havalı ve bilmiş çocukları

Onlar uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin iyi eğitimli, parlak, gelecek vaat eden, genç denetçileri. Üniversiteden yeni mezun olmuş olanları bile kırk yıllık muhasebecilerle bilgi yarıştırıyor. Dünyada şirketlerin halka açılma oranları arttıkça yatırımcıların hakkını gözeten yediemin gibiler. Türkiye’de faaliyet gösteren üç bağımsız denetim şirketi PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young ve Deloitte Touche Tohmatsu’nun denetçileri onlar.

17.04.2004Kelebek
Çin takviminde keçi yılı yaklaşıyor

Çin takviminde keçi yılı yaklaşıyor

Çinlilerin geleneksel Ay Takvimi"ne göre, 1 Şubat günü Keçi Yılı başlayacak. Çinliler, 31 Ocak gecesi aile üyeleriyle bir araya gelerek, yeni yılı karşılayacak. Çin"de, geleneksel yeni yıl "Bahar Bayramı" olarak kutlanıyor. Çinliler, 1912'de uluslararası takvim standardını kabul etti. Ancak, Ay Takvimi'ne göre belirlenen geleneksel yılbaşı, Çinliler arasında önemini korumaya devam etti.

24.01.2003Seyahat
Burcuna göre çocuk karakteri

Burcuna göre çocuk karakteri

Balık çocuğu okulda zekasıyla derslerini çabuk kavrıyor, yengeç çocuğu annesinin anlattığı masallardan etkilenir, ikizler bebeği ise beşiğin kenarına tutunup dışarı atlamaya çalışır.

23.03.2002Kelebek

Yazar Sonuçları

Yabancılarla verimli iletişim

Terazi burcuna giren Ay öğleden sonra Jüpiter ile kavuşum yapacak. Bu konum duyguların büyümesine neden olabileceği gibi aynı zamanda iyi duyguların açığa çıkmasına da neden olacak.

8.11.2004

Verimli sonuçlar elde edilebilir

İkizler burcunda dolaşan Ay öğleden sonra Venüs ile kavuşum konumuna giriyor. İkizler burcunun hareketliliği bu kez bilinçaltı ve duygularda hızlı değişimlerin açığa çıkmasına neden olacak.

12.07.2004