MENÜ

Ata Demirer

Ata Demirer ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ata Demirer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ata Demirer haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.618 Ata Demirer haberi bulunmuştur.

Ata Demirer Haberleri

Artık onun da albümü var

Artık onun da albümü var

“Tek Kişilik Dev Kadro” adlı sahne gösterisiyle bugüne kadar 850 kez sahneye çıkan Ata Demirer, şimdi de “Makara” adında eğlenceli bir müzik albümüyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Demirer'in "Kiwi gibi hem tatlı, hem ekşi" diyeektanımladığı albüm 7 Mart'ta müzik marketlerdeki yerini alacak. Albüm, BKM Müzik DMC işbirliğiyle müzikseverlere sunuluyor.

1.03.2005Kelebek
Beyoğlu’na geri dönen Safran, artık öğlenleri de açık

Beyoğlu’na geri dönen Safran, artık öğlenleri de açık

Ne yalan söyleyeyim ben Altan’ın (A. Altan Yağcı) bu yeni yerini Liman Lokantası’ndan daha çok seviyorum. Safran’ın macerasını biliyorsunuz: İlk başta İstiklal Caddesi Balo Sokak’ta bir Altan-Ceylan ortaklığı olarak doğdu. Sonra Altan burada uzun süre tek başına devam etti, bu arada mekan da patladı, Beyoğlu’nun en popüler barlarının başına yerleşti.

3.03.2005Kelebek
Güldürürken düşündürmek ne demek mesaj vermek gibi bir amacımız yok

Güldürürken düşündürmek ne demek mesaj vermek gibi bir amacımız yok

Zoka ile şaka programları arasından sıyrılıp keşfedilen Şahan Gökbakar şimdi de Dikkat Şahan Çıkabilir adlı doğaçlama şovu ile beğeni topluyor. 24 yaşındaki genç komedyen, program bittikten sonra Friends tarzı bir dizi hazırlığı içine gireceğini söylüyor.

4.03.2005Kelebek
Örümcek Adam Müslüm Gürses’i yakalarsa Kadir İnanır ne yapar

Örümcek Adam Müslüm Gürses’i yakalarsa Kadir İnanır ne yapar?

Ata Demirer, geçen hafta piyasaya çıkan ilk albümü için epeyce endişeli. Arabeskin esprisini yaptığı ‘Makara’ için, anlaşılması biraz zaman alacak, diyor. Beyoğlu’ndaki plakçıları geziyor, satışlarını kontrol ediyor. Oysa, albümü ‘Kurbağa’ şarkısıyla çoktan dillere düştü.

12.03.2005Kelebek
Canlı yayında son kaza

Canlı yayında son kaza

Beyaz Show’a önceki gece konuk olan şovmen Ata Demirer, canlı yayına telefonla bağlanan bir genç kızın ‘Kız arkadaşınız var mı’ sorusunu yanıtlarken gaf yaptı. Genç kız, Demirer’e ‘Eğer yoksa’ deyince, şovmen hemen atılıp ‘Verecen mi?’ dedi. Stüdyoda buz gibi bir hava esti. Demirer, hatasını anladığında ise iş işten geçmişti.

12.03.2005Kelebek
Canlı yayında son kaza

Canlı yayında son kaza

Beyaz Show’a konuk olan şovmen Ata Demirer, canlı yayına telefonla bağlanan bir genç kızın ‘Kız arkadaşınız var mı’ sorusunu yanıtlarken gaf yaptı.

12.03.2005Kelebek
Ata Demirer telefonda özür diledi

Ata Demirer telefonda özür diledi

Konuk olduğu Beyaz Show’da, kendisine kız arkadaşı olup olmadığını soran hayranına ‘Verecen mi’ diyen Ata Demirer, hatasını teláfi etti. Üzdüğü hayranını telefonla arayan stand-up’çı, özür dileyerek onun gönlünü aldı.

15.03.2005Kelebek
Yılın Gazetesi Ödülü Hürriyet’e

Yılın Gazetesi Ödülü Hürriyet’e

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Avea’nın işbirliği ile düzenlenen geleneksel Yılın Başarılı İletişimcileri Ödül Töreni’nde Hürriyet’e ‘Yılın en İyi Gazetesi Ödülü’ verildi. Ödülü, Hürriyet Editörü Serdar Devrim aldı. Her yıl İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından yapılan oylamayla iletişim sektöründe çalışan kişi, kurum ve kuruluşlar arasında ‘Yılın İletişimcileri’ni belirleniyor.

31.03.2005Gündem
Altın Kelebekte en iyiler

Altın Kelebek'te en iyiler

Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen “Altın Kelebek 2004 TV Yıldızları Yarışması” ödülleri, Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

13.04.2005Kelebek
Altın Kelebekte en iyiler

Altın Kelebek'te en iyiler

Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen "Altın Kelebek 2004 TV Yıldızları Yarışması" ödülleri, Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Bu yıl 32'incisi yapılan ödül törenine, sanat, iş ve basın dünyasından yaklaşık 2 bin davetli katıldı.

13.04.2005Kelebek
Kelebek yağmuru

Kelebek yağmuru

Geleneksel 32. Altın Kelebek Ödül Töreni, önceki akşam Akatlar’daki Mustafa Kemal Merkezi’nde yapıldı. Halkın oylarıyla belirlenen ‘Türkiye’nin En İyileri’nin ödüllerine kavuştuğu geceye, sanat, sosyete, moda, televizyon ve medya dünyasından birçok ünlü katıldı.

13.04.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Rakı piyangosu size de çıkabilir

‘SAHTE rakı’ nedeniyle ölenlerin sayısı artıyor. Henüz kaç adet sahte rakının piyasada olduğunu, dağıtımın nerelere yapıldığını bilen yok.

5.03.2005

Özel kadınlara...

BUGÜN Dünya Kadınlar Günü.

Bir kadın olarak bugünü görmezden gelip alakasız bir konuda yazmak yakışık almaz herhalde.

7.03.2005

En güzel cevabı izleyici veriyor

Bu gelin-kaynana programlarını tartışırken hep şunun altını çizmeye çalıştım;

10.03.2005

Edep yahu

HAYIR, Ata Demirer’e yönelik değil bu çağrı.

12.03.2005

Formula 1’i 50 kamera çekecek

Formula 1 heyacanı geçtiğimiz hafta sonu CNN Türk’te Avustralya ayağıyla başlamıştı.

13.03.2005

Beyaz’ın esprisi

Beyaz Show’da, Ata Demirer’in bir kadın izleyiciye ‘Vercen mi’ sorusu o kadar büyük tartışma yarattı ki Beyazıt’ın ‘köpek’ benzetmesi gözlerden kaçtı.

16.03.2005

Lopez-Morgül arasındaki 118 fark

Cuma günleri gazetelerle birlikte verilen eklerin birinde ‘Bu hafta geçmeden şunları mutlaka yapın’ önerileri köşesine bakıp bakıp durdum bu cuma. Birkaç kez okudum hatta!

20.03.2005

Yabancı dizide ‘vercen mi’ vakası...

Ata Demirer’in Beyaz Show’daki ‘vercen mi’ krizi daha yeni unutuluyordu ki, benzer bir vaka bir yabancı dizide yaşandı.

6.04.2005