MENÜ

Aşk Acısı Nasıl Geçer

Aşk Acısı Nasıl Geçer ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aşk Acısı Nasıl Geçer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 94 Aşk Acısı Nasıl Geçer haberi bulunmuştur.

Aşk Acısı Nasıl Geçer Haberleri

Aşk acısı nasıl geçer

Aşk acısı nasıl geçer?

Beyaz Show seyrcilerinden aşk acısını unutmak için ilginç yöntemler...

18.11.2014Eğlence
En güzel Orhan Veli Kanık şiirleri

En güzel Orhan Veli Kanık şiirleri

Bugün Orhan Veli Kanık'ın aramızdan ayrılışının 67. yıl dönümü. İnternete araştırma yapan vatandaşlar, Orhan Veli'nin şiirlerini ve eserlerini arıyorlar. İşte Orhan Veli Kanık'ın şiirleri

15.11.2017Gündem
Halay çekmeyi de bilirim flamenko yapmayı da...

Halay çekmeyi de bilirim flamenko yapmayı da...

Geçen günlerde ‘Aşk Uykusu’ isimli bir pop albümü çıkaran Gizem; aslında Türk müziği okudu. Londra’da dil eğitimi gördü. Kısa süre önce 90 kilodan 55 kiloya düştü. “Ne yazık ki ‘Türkücü Mahmut Tuncer’in kızı’ başlıkları atılıyor. Benim tek vasfım bu değil. Ben Mahmut Tuncer’in kızıyım ama bunun yanında Gizem’im” diyen genç müzisyenle buluştuk, yeni albümünü ve mücadele ettiği önyargıları konuştuk.

25.8.2017Hürriyet Cumartesi
Giderken terk edilmiş hissettiğim oldu

Giderken terk edilmiş hissettiğim oldu

“Depresyondayım” şarkısıyla hayatımıza girdi. Kariyerinin mihenk taşlarını neredeyse hep slow şarkılar oluşturdu. “Acıları daha fazla ifade etme ihtiyacı hissediyorum” diyen, şimdilerde “Tam da Şu An” şarkısıyla listelerde fırtınalar estiren Göksel, Hello! dergisine konuştu.

20.7.2017Magazin
Özge Gürel ve Erkan Petekkaya merak edilenleri Cengiz Semercioğluna anlattı

Özge Gürel ve Erkan Petekkaya merak edilenleri Cengiz Semercioğlu'na anlattı

Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan “12 Kalp” adlı albüm, 12 ünlü oyuncuyu bir araya getirdi. Albüm için stüdyoya girip en sevdikleri şarkıları seslendiren o 12 isim arasında Erkan Petekkaya ile “Kiraz Mevsimi”yle çıkış yapan Özge Gürel de var. Özge Gürel, Müslüm Gürses’in “Affet” şarkısını, Erkan Petekkaya ise “Divane Aşık Gibi” adlı Karadeniz türküsünü okudu. Önceki gün iki oyuncuyla bir araya geldim. Erkan sosyal linç yüzünden düşüncelerini açıklamaktan vazgeçtiğini söylerken, Özge “Kardeşini kaybetmiş biri olarak sosyal sorumluluk projelerini çok önemsiyorum” dedi.

8.10.2016Magazin
Aşk ve ayrılık acısı nasıl geçer - Sarı Mikrofon

Aşk ve ayrılık acısı nasıl geçer? - Sarı Mikrofon

Sarı Mikrofon ekibi insanlara aşk ve ayrılık acısı nasıl geçer diye sordu. Birbirinden ilginç cevaplar aldı.

3.8.2016Eğlence
İyi bir yemek seksten daha zevkli olabilir

İyi bir yemek seksten daha zevkli olabilir

Gazeteci Aynur Tartan şimdi yeni yemek programı ‘Tatlı Sohbetler’le ekranda... Onun içinde pek göstermediği eğlenceli ve cesur bir kadın var. Tartan’la buluşup mutfak, açlık ve cinsellik üçgeninde sohbet ettik.

27.5.2016Keyif
Ayrılık acısını fırsata çevirmenin yolları

Ayrılık acısını fırsata çevirmenin yolları

Yaz sezonuyla birlikte romantik komedi filmleri vizyonda, aşk romanları da raflarda yerini alırken, gönül kırıklığı yaşayanlar için ‘iyileştirici’ bir kitap göze çarpıyor; ‘Ayrılığı Atlatmak.’

10.5.2016Keyif
1 saatte aşk acısına veda

1 saatte aşk acısına veda!

İki dokunuşla stresi yeniyor. Aşırı yeme isteği, takıntı, suçluluk hissi ya da fobi... Azıcık telkiniyle eser kalmıyor, tek seansta sigarayı bıraktırıyor. Bu adam müthiş dostum! Peki ya bir saatte aşk acısını unutturması?..

13.3.2016Hayat
Orhan Pamuk: Bizi terk eden bir babayla büyüdüm

Orhan Pamuk: Bizi terk eden bir babayla büyüdüm

Orhan Pamuk yeni romanı ‘Kırmızı Saçlı Kadın’da büyük efsanelerin, destanların kaderimizi nasıl etkilediğini yazmış. Binlerce yıldır yeryüzünde yaşamış tüm insanların suçluluk duyguları, korkuları nasıl oluyor da hayatımızı etkiliyor? İnsanlığın ortak bilinçaltı, aşklarımızdan ülkemizdeki siyasete kaderimizi nasıl belirliyor? Ve Doğu’yla Batı’yı ayıran ne? Pamuk son romanını ve akademisyenlerden günlük tartışma programlarına Türkiye’deki gelişmeleri nasıl gördüğünü anlattı.

30.1.2016Hayat
Tac Mahal: Zamanın yanağındaki gözyaşı

Tac Mahal: Zamanın yanağındaki gözyaşı

Aşkın gözle görülür, elle tutulur bir sureti var ise o, olsa olsa Tac Mahal'dir. Şiirler, şarkılar, sözler onun yanında hepsi eksik. Aşkın tam hali ve en büyüğü, Tac Mahal...

24.1.2016Seyahat
En duygusalından en şeytanına 2015’e damga vuran dizi karakterleri

En duygusalından en şeytanına 2015’e damga vuran dizi karakterleri

Yılın iz bırakan dizilerinden, unutulmaz dizi karakterlerine bir televizyon analizi...

25.12.2015Keyif
Eğitimde edebiyat şart

Eğitimde edebiyat şart

Bireyin eğitim sürecinin her aşamasında edebiyat büyük önem taşıyor. Eğitimci-yazarlarımız 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Ankara Hürriyet’e “Eğitim ve Edebiyat” ilişkisini anlattılar.

23.11.2015Ankara
Aşık olmak beyinde o etkiyi yaratıyor

Aşık olmak beyinde o etkiyi yaratıyor

Psikolog JoAnn Deak'in yaptığı araştırmaya göre, aşık olmak beyinde kokain ve eroin kadar bağımlılık yaratıyor.

18.10.2015Kelebek
Aşk acısına en iyi 10 şarkı

Aşk acısına en iyi 10 şarkı!

Aşk acısına devayı kim bulmuş ki biz bulalım. Ama gözlerde yaş, elde mendil hayat nereye kadar? Müzik en büyük şifa. Haydi kulaklıkları takıp, kalbinizin pasını silin... İşte aşk acısına çare en iyi 10 şarkı

21.8.2015Hayat
Aşk acısı nasıl ve ne zaman geçer

Aşk acısı nasıl ve ne zaman geçer?

Hayatınızın aşkı sizi terk ettiğinde, kendinizi delirmiş hissedersiniz. Ama bu tam olarak 'delirmek'ten çok farklı bir histir. Aslında hissettiğiniz şey, beynin sinir sistemine ters düşen bir duygudur ve beyin bir süre buna alışamaz. Aşkı bu kez sondan başa, yeniden yaşamaya başlarsınız. Terk edildiğimizde, nörolojik olarak beynimizde neler olduğunu bilim açıklıyor...

31.7.2015Hayat
Medya da muhasebe yapmalı

Medya da muhasebe yapmalı

ŞİMDİ medyanın da muhasebe yapma zamanı.

14.6.2015Okur Temsilcisi
Yasak aşkın kahramanları

Yasak aşkın kahramanları

Kanal D’nin yeni sezon bombalarından “Benim Adım Gültepe”, izleyiciden tam not aldı. Bugün üçüncü bölümüyle ekrana gelecek dizinin “yasak aşk” kahramanları Ayça Bingöl ve İlker Kızmaz, “O mahallede böyle bir aşk yaşamak çok zor, bizi büyük sancılar bekliyor” diyor.

16.9.2014Magazin
Bir erkek daha ne kadar alçalabilir

Bir erkek daha ne kadar alçalabilir?

Allah kahretsin böyle adamları!
Boyları devrilsin!

27.4.2014Gündem
İçinizi ısıtacaklar

İçinizi ısıtacaklar

Yağmurlu havalarda yapılacak en güzel şey bir battaniyenin altına girip sıcak kahve eşliğinde film izlemek..

27.11.2013Gündem
Tek gecelik seks amatör bir çarpışmadır sadece

Tek gecelik seks amatör bir çarpışmadır sadece

Fotoğrafçı Mehmet Turgut’la neden bir ilişki röportajı mı? Çünkü kızlar ona bayılıyor, çünkü kulüplerde rock star muamelesi görüyor, çünkü flörtözün Allah’ı!

9.2.2013Kelebek
İnsanlar gecelerde seks ve iş arıyor

İnsanlar gecelerde seks ve iş arıyor

Dünyanın başka şehirleriyle kıyasladığımızda İstanbul gece hayatı efsaneleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Her gece binlerce insan dışarı çıkıyor; hafta içi bile iğne atsan yere düşmez kıvamında mekânlar var. Peki neden? Gecelerde ne arıyoruz? İş, seks, para, cazibe, tutku, aşk, avlanmak, gülmek, dans etmek... Hangi mekân hangi duygumuzu tatmin ediyor? Yılbaşına yaklaşırken hafta içi bile birçok partinin düzenlendiği İstanbul’da dört gece dışarı çıktık ve arı kovanına çomak soktuk. İşte mekânların ve gece müdavimlerinin haleti ruhiyesi

28.12.2012Kelebek
ANNEMİ KAYBETTİKTEN SONRA ÖLÜMDEN

ANNEMİ KAYBETTİKTEN SONRA ÖLÜMDEN

Onu Altın Portakal kazandığı “Mutluluk” filmi ile tanıdık. Sonra “Vicdan” ve ardı ardına diziler geldi.

20.12.2012Kelebek
GAZETECİLER VAR DİYE ANNEMİ ÖPEMİYORDUM

GAZETECİLER VAR DİYE ANNEMİ ÖPEMİYORDUM

“İlker dik dur” diyor Nazlı, İlker İnanoğlu ile fotoğraf çekimlerimiz yapılırken. Nazlı, İlker İnanoğlu’nun evlenmeyi düşündüğü sevgilisi Zeynep Mutlu’nun 9 yaşındaki dünya tatlısı kızı. Bir o kadar tatlı bir yavru kedileri de var; adı Şampanya. Bu mutlu yuvada en çok İlker İnanoğlu’nun çocukluğuyla ilgili sorularıma verdiği cevaplara takılıyorum. Ünlü bir anne babanın, Filiz Akın ve Türker İnanoğlu’nun oğlu ve Türkiye’nin çocuk yıldızıyken 10 yaşında yatılı okula gitmek, tüm düzenin altüst olması kim bilir ne zor şeydi! İnanoğlu yaşadığı o zorlukları nasıl avantaja çevirdiğini anlattı bana. Ayrıca Amerika’da eğitimini aldığı oyunculukta bugünlere nasıl geldiğini, özel hayatındaki iniş çıkışlardan sonra düzene nasıl kavuştuğunu ve bunun kendisine kazandırdıklarını da... Tüm samimiyeti ve içtenliğiyle....

25.11.2012Kelebek
Haftanın yenileri

Haftanın yenileri

26.5.2012Kelebek
Bir mahalle baskısı filmi

Bir mahalle baskısı filmi

Şerif Gören 18 yıl aradan sonra sinemaya döndü. 9 Aralık’ta vizyona girecek ‘Ay Büyürken Uyuyamam’ kasaba halkının yalnız bir anne ve iki kızı üzerinde kurduğu mahalle baskısını anlatıyor. Başrolde Ayça Bingöl, Fırat Çelik ve Hazal Kaya gibi son dönemin gözde oyuncuları var.

3.12.2011Kelebek
Doğaya sonuna kadar direnemem

Doğaya sonuna kadar direnemem

Yıllara meydan okuyan, güzelliğinden ve seksapelinden bir şey kaybetmeyen şanslı kadınlara belki de en iyi örnek o... Ne formu bozuluyor, ne yüz hatları... Bu yüzden hemen her röportajda güzellik sırlarıyla ilgili birkaç soru ile karşılaşıyor mutlaka. Ama Ayşegül Aldinç utangaç, “Utanıyorum böyle şeyler konuşmaktan” deyip geçiyor. Konu aşk olduğunda ise bir an duraksamadan formülü veriyor: “Üstüne çok düşme, sadık ol.”

15.10.2011Kelebek
Boşnak böreğime herkes bayılır

Boşnak böreğime herkes bayılır

Ayşegül Aldinç’e “Yumurta bile kıramam” demenin marifet değil, ayıp olduğunu düşünüyor. Mutfak marifetlerini annesinden öğrenen Aldinç’in en iyi yaptığı yemekse Boşnak böreği. Ama küçük bir sırrı var: Yufkaları hazır alıyor!

9.4.2011Kelebek

Yazar Sonuçları

Bir hayat dersi

Bir keresinde Gülin’in parmağını, eve aldığı bir sokak kedisi ısırmıştı.

15.10.2017

Lakabım ciğer sökücü!

Nasıl yani? Bu, o mu? Erkeklerin korkulu rüyası... Tir tir titredikleri kadın...

4.2.2017

Düşüncelerimi söylemekten vazgeçtim artık

Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan “12 Kalp” adlı albüm, 12 ünlü oyuncuyu bir araya getirdi. Albüm için stüdyoya girip en sevdikleri şarkıları seslendiren o 12 isim arasında Erkan Petekkaya ile “Kiraz Mevsimi”yle çıkış yapan Özge Gürel de var. Özge Gürel, Müslüm Gürses’in “Affet” şarkısını, Erkan Petekkaya ise “Divane Aşık Gibi” adlı Karadeniz türküsünü okudu. Önceki gün iki oyuncuyla bir araya geldim. Erkan sosyal linç yüzünden düşüncelerini açıklamaktan vazgeçtiğini söylerken, Özge “Kardeşini kaybetmiş biri olarak sosyal sorumluluk projelerini çok önemsiyorum” dedi.

8.10.2016

Ah benim güzel annem!

Hepimizi sarstı onun ölümü.Meğer hepimiz Oya Aydoğan’ı hep severmişiz.Hakiki ve samimi bulurmuşuz.Hayat bir film gibi, hepimizin gözü önünde yaşanıyor.Hepimiz, hepimizin hayatını, yaşadıklarını, başardıklarını, başaramadıklarını, hayat denen şu yolculuktaki duruşunu görüyoruz aslında.Ve hayat bir sınav, her cenaze töreni de bir gösterge.“Oraya gel” diye kimsenin boynuna çökemiyorsun.

21.5.2016

Kıvanç çok iyi herif ama ekranda göründüğü kadar yakışıklı değil!

Hayatının ilk yılları, Yeşilçam filmleri atmosferindeki gibi herkesin birbiriyle yardımlaştığı, tüm çocukların mahallenin öz evladı sayıldığı sıcacık bir ortamda geçmiş.

7.11.2015

Medya da muhasebe yapmalı

Şimdi medyanın da muhasebe yapma zamanı. Nasıl ki, artık geride kalan 13 yıllık AKP iktidarının muhasebesini yapmak siyasetçilere düşüyorsa, biz gazetecilerin de benzer bir yükümlülüğümüz var.

15.6.2015

Aldatma, ihanet bilmecedir

Rivayet odur ki, Zeus ile Hera’nın oğlu Hephaistos, Olympos tanrılarının “mermerden yontulmuş” güzelliğinin tersine, çok çirkindir. Sanayi tanrısı olması hasebiyle, sanki o zorlu zanaatinin de etkisiyle topal ve kamburdur hafiften.

2.1.2015

Erkekler hödüktür oğlum, sen olma!

Ünlü gazeteci, ‘Kerem Bengi’ müstear ismiyle ‘Çapkın Günlük’ü yazdı.

29.11.2014

Biz onu çok sevdik, peki o en çok kimi sevdi?

Küçük kız dadısıyla bir bahar sabahı İzmir Kordon Boyu’nda dolaşırken, şehrin meşhur çingene falcılarından biri yanlarına yanaşır... Esmer kadın, küçük kızın falına bakmak istemektedir. Dadısı, kötü bir şey söyleyip kızın psikolojisini bozabilir diye önce karşı çıkar ama kadının ısrarı üzerine kabul eder.

9.11.2014

IŞİD Müslüman değildir

Bir mutasavvıf Cemalnur Sargut... Sürekli okuyor, yazıyor, öğrenciler yetiştiriyor, tasavvuf yolunun ışıklarını öğretmeye çalışıyor taliplilerine. Bambaşka bir tevazu izinde, hiç alışık olmadığımız gözlüklerle bakıyor hayata ve kainata... Onu tanımak, dinlemek, anlattıklarını sizinle paylaşmak bana çok iyi geldi, ruhum dinlendi. Umarım sizlere de öyle gelir...

1.11.2014

Ramazan ’da aşk başkadır

Ramazan ayı benim için yılın en güzeli dönemidir. Çocukluğumdan beri Ramazan’ın büyüsüne kapılır, sadece Allah sevgisinin değil aile içi yakınlaşmaların da sonuna kadar tadını çıkarırım. Oruç tutmak, sevdiklerimle iftarda buluşmak, sahurda yarı açık yarı kapalı gözlerimin arasında bir bardak suyun bile tadını doyasıya çıkarmak, hayatın değerini anlamamı sağlar.

28.7.2013

Köşeler ve su şişesi

“Kadın” başka bir hal sayılır bizim kültürümüzde, “bayan”, “hanım” başka bir hal...

3.7.2013

Aşk acısı geçer mi?

Hiçbir aşk acısı ölene kadar aynı şiddetiyle devam etmiyor, yoksa ayakta kalmamız çok güç olurdu. Unutmayın insanoğlu tüm acılarla baş edebilecek donanıma sahip ve beynimizden gelen sinyaller de bunu kolaylaştırmaya programlı. Yani er geç acının şiddeti azalacak ve normal hayatınıza devam edebileceksiniz ama geçmesini beklemek dışında yapabileceğiniz birçok şey var.

28.9.2012

Kendinden nefret etme

Kendimden nefret etmeli miyim diye sorunca sizlerden yine pek çok eposta aldım.

6.9.2012

Tuttu fırlattı kalbimi ezdi üstünü, çiğnedi

BAŞLIK, Gökçe’nin şarkısının nakarat bölümünden naklen yayımlanıyor. Şarkı geçtiğimiz yaz çok popüler olmuş ama benim dilime yeni takıldı.

20.4.2012

İlk yerel seçimlerde İzmir’i AKP alır...

Kemal Kılıçdaroğlu CHP’li belediyeleri adam gibi çalıştırmayı başaramadığı sürece CHP için bir seçim başarısı daha uzun yıllar hayal olacak.

8.7.2011

Tek ciltlik koca bir sanat kütüphanesi

Günümüz okuru, bilgiyi kısa yoldan öğrenmek istiyor.

7.4.2011