"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Gala dedikoduları

<B>B</B>eş ayrı yönetmenin beş ayrı hikayeyi işlediği ‘Anlat İstanbul’un galası, önceki akşam Mustafa Kemal Merkezi’nde yapıldı.

Senaryosunu Ümit Ünal’ın yazdığı filmin galasına, sanat dünyasından çok sayıda ünlü sima katıldı. Kalabalığa rağmen geceye damgasını vuran üç isim vardı. Fikret Kuşkan’ın açıklamaları, yedi aylık hamile olan Nurgül Yeşilçay’ın şeffaf hamile kıyafeti ve Özgü Namal’ın basına karşı takındığı tavır gecede en çok konuşulan konuların başında geldi.

Sevgilisiyle geldi

Geceye ‘Acı Veriyor’ adlı klibinde birlikte rol aldığı sevgilisi Arda Can’la katılan Hande Yener, filmi onunla yan yana koltuklarda izlese de dışarı tek başına çıkmayı tercih etti.

Beni çekmeyin

‘Kameraların soğuk ışıklarına bir türlü ısınamadım. Sözleşmeler nedeniyle galalara katılıyor, istemeden objektiflere poz veriyorum’ diyen Özgü Namal, poz vermemek için epey direndi.

Modern prenses

Azra Akın, ‘Kendimi Pamuk Prenses gibi hissediyorum’ dedi. Akın evlilikle ilgili sorulara ise ‘Biz zaten evli sayılırız. Önce kariyerimiz, ondan sonra evlilik’ diye yanıt verdi.

Enkaz altında kaldım

Yeni albümünü DMC etiketiyle iki hafta içinde çıkarmaya hazırlanan İlhan Şeşen, önceki albümünde yer alan ‘Neler Oluyor Bize’ adlı parçasının etkisinden hálá kurtulamadığını söyledi. Şeşen ‘Her sanatçının zirveye çıktığı bir şarkısı var, benim de zirve parçam ‘Neler Oluyor Bize’... O şarkımın enkazı altında kaldığımı söyleyebilirim. Ama yeni albüm ondan daha da güzel... Bu benim enkaz altından çıkan albümüm bir bakıma... İçinde yine aşk şarkıları var, hepsi sosyal içerikli’ dedi.

Uyumlu çift

Türkücü Zara, eşi İskender Ulus (Üstte) ile katıldı galaya.

Her rolün adamı

‘Anlat İstanbul’da bir travestiyi canlandıran Güven Kıraç (Solda), rolünden dolayı herhangi bir tepki almaktan korkmadığını belirterek ‘Ben oyuncuyum, her rolü oynarım. Bunu oyunculuk olarak ele almak lazım, başka bir yere çekmenin manası yok’ dedi.

Üç aylık hamile

Güçlü Mete-Ebru Cündübeyoğlu çifti de galanın konukları arasındaydı. Üç aylık hamile olan ve kilo almaya başladığı gözlenen Cündübeyoğlu, bebeğin cinsiyetini henüz bilmediklerini söyledi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI