"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Bikiniyle görüntülendi

Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç, eşi Nevbahar Koç ve çocuklarıyla birlikte mavi tura çıktı.

Ramazan Bayramı’nda Göcek koylarını gezen muhabir arkadaşım İbrahim Şahin de Nevbahar Hanım’ı bir koyda görüntüledi. Bikinisiyle güneşlenen Nevbahar Koç, misafirlerini yolcu ettikten sonra eşi ve çocuklarıyla bol bol yüzerek tatilin tadını çıkardı...

Sanat tatili

EKAV Sanat Galerisi’nin sahibi İnci Aksoy, yaz başında evinin banyosunda düşüp belini kırmıştı. Aksoy, geçirdiği ameliyatın ardından sağlığına kavuşur kavuşmaz tatile çıktı. Herkes ‘deniz-güneş tatili’ yaparken, o ise soluğu sanat galerilerinde aldı. İnci Hanım, dünyaca ünlü Metropolitan Müzesi’ni de gezdi ve fotoğraflarıın Instagram’da paylaştı.

Ön balayı

Yaşadığı aşklar nedeniyle adı ‘playboy’a çıkan Murat Cevahir de sonunda evliler kervanına katılıyor! Yaz boyunca Çeşme ve Bodrum arasında mekik dokuyan Cevahir, önceki gün uzun zamandır aşk yaşadığı Esra Karakaya’yla Türkbükü’ndeki Kuum Sortie Beach’de görüntülendi. Evlilik hazırlıklarına başlayan sevgililer, ‘ön balayı’ yaptıklarını söyledi.

Sezonu kapattı

Alarko Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, yaz sezonunu kapattı... Bayramı sahibi oldukları Fethiye Hillside Beach Club’da geçiren Alaton, tatil dönüşü oğluyla Atatürk Havaalanı’nda görüntülendi. “Herkese iyi sonbaharlar” diyen Leyla Hanım,
yaz sezonunu kapattığını söyledi.

Haberler üzdü

Birkaç kez birlikte görülünce aşk yaşadıkları iddia edilen Yosun Güreli ve Ali Sunal’ın sadece arkadaş olduklarını yazmıştım. Ancak bu haberim de Yosun Hanım’ı üzmüş. “Böyle bir ilişkinin olmadığını bile yazmak gereksiz” diyen Güreli, adının bu tarz haberlerle gündeme gelmesinden dolayı üzgün olduğunu söyledi.

Engel tanımıyor

Ahmet Bayer, 2006’da dalış yaparken vurgun yemiş ve belden aşağısı felç olmuştu. Hayata küsmeyen ve tekerlekli sandalyesiyle gezip eğlenen Bayer, şimdi de yeni projelerle iş hayatına dönüş yapıyor. Bayer, bugün Yalıkavak’ta vereceği davetle ‘Vita Nova Yatırım’ın ilk projesi ‘Butik Yalı Daireleri’ni hizmete açacak.

Köşebaşı’na haksız protesto

İstanbul gece hayatında son günlerde sosyete kebapçısı Ali Akkaş’ın sahibi olduğu Köşebaşı’nın battığına dair dedikodular dolaşıyordu. Geçenlerde de birkaç kişiyi Nişantaşı’nda ellerinde dövizlerle Köşebaşı aleyhine sloganlar atarak yürüyüş yaparken gördüm. Öğrendiğime göre batan, Köşebaşı’nın küçük hissedarları olan ve sadece Levent’teki şubede çok az hissesi bulunan Nedim Aşkın ve Bülent Temuroğlu’nun sahibi olduğu Roseteks A.Ş. adlı tekstil firmasıymış. Ortaklar, Köşebaşı’nın ilk kurucuları arasında yer alıyormuş. Nişantaşı sokaklarında Köşebaşı’nı protesto edenler de mekânın haklarını almak ve dikkat çekmek isteyen işçileriymiş...

X