GeriSeyahat Hürriyet Ailesi Edirne’yi ‘Keşfe' çıktı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi
Hürriyet Ailesi Edirne’yi ‘Keşfe' çıktı!

Hürriyet Ailesi Edirne’yi ‘Keşfe' çıktı!

Hürriyet Gazetesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin düzenlediği ‘Keşfet’ gezileri devam ediyor. Hatay, Aydın, Mersin, Gaziantep ve Kuzey Kıbrıs’tan sonra bu sefer Hürriyet Ailesi Edirne’de… Üç gün sürecek etkinlikte Edirne’nin tüm güzellikleri keşfedilecek... Etkinlikle ilgili fotoğrafları ve videoları Instagram'da #Hurriyetilekesfet #edirneyikeşfet taglarından takip edebilirsiniz.

Fotoğraf: Selçuk Şamiloğlu

Aralarında Sedat Ergin, Yalçın Bayer, Jale Özgentürk, Erdal Sağlam, Uğur Gürses, Gila Benmayor, Melike Karakartal, Müge Akgün, Gökhan Kimsesizcan, Onur Baştürk, Nuran Çakmakçı, Ömür Gedik, Saffet Emre Tonguç, Sahrap Soysal, Mehmet Arslan, Sefer Levent ve Serkan Ocak gibi isimlerin olduğu dev kadronun ilk durağı yüzyılı aşkın süredir belediye olarak kullanılan tarihi binaydı…

Hürriyet Ailesi Edirne’yi ‘Keşfe çıktı


Mustafa Kemal Atatürk’ün de kısa süre konakladığı binada, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan seyahat acenteleri ve Hürriyet yazarlarına bir sunum yaptı. Belediye binası önünde grubu bando takımı karşılarken, eğlenceli parçalar ortama renk kattı.

Hürriyet Ailesi Edirne’yi ‘Keşfe çıktıMeriç’te kano eğlencesi

Belediye ziyaretinin ardından ikinci durak ise Selimiye Cami’ydi. Sonrasında tur Meriç Nehri kenarında klasik müzik konseriyle devam etti. Edirne halkı ve turistlerin de eşlik ettiği organizasyonda kanoyla Meriç Nehri üzerinde yolculuk eğlenceli fotoğraflar ortaya çıkardı.

Hürriyet Ailesi Edirne’yi ‘Keşfe çıktı


Günün son durağı olan Karaağaç’a gitmek üzere yola düşüldü. Başkan Recep Gürkan’ın kullandığı otobüsle gidilen Karaağaç’ta Eski Tren Garı ziyaret edildi. Bando takımı burada da ekibi yalnız bırakmadı. Çaldığı eğlenceli parçalara halk da eşlik etti. Lozan Anıtı, Lozan ve Milli Mücadele Müzesi ise görülmeye değer yerler arasındaydı. Hürriyet ile Edirne’yi keşfet devam ediyor. 

Hürriyet Ailesi Edirne’yi ‘Keşfe çıktı

Etkinlikle ilgili fotoğrafları ve videoları Instagram'da  #Hurriyetilekesfet #edirneyikeşfet taglarından takip edebilirsiniz.      


  

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle