Paris Hilton: Hamile kalmamın önünde engel yoktu, çocuk doğurmaktan öyle korkuyordum ki!

Güncelleme Tarihi:

Paris Hilton: Hamile kalmamın önünde engel yoktu, çocuk doğurmaktan öyle korkuyordum ki
Oluşturulma Tarihi: Mart 08, 2023 12:40

Ayrıcalıklı bir ailenin üyesi olarak dünyaya gözlerini açtı. Gerçekten de "paraya para demeyen" ve çok ünlü bir soyadına sahip ailesi sayesinde "el bebek, gül bebek" büyütüldü, özel okullarda okudu... Bir bölümü de kendisine kalacak olan büyük mirasa rağmen yine de çalışmayı seçti. Belki bunda göz önünde olma isteğinin ve bundan keyif almasının da etkisi vardı. Gencecik yaşında TV yıldızı oldu. Ardından sürdürdüğü hayat nedeniyle magazin basınının gündeminde ilk sıralara yerleşti. Bazen yarattığı olaylarla, bazen zenginliğini gözler önüne seren haberlerle hep manşetlerde yer aldı.

Haberin Devamı

GERÇEK HAYAT GÖRÜNDÜĞÜ KADAR PÜRÜZSÜZ DEĞİL!
İki yıl önce gösterişli bir şekilde evlenerek yine uzaktan bakınca parmak ısırtan ama eskisinden daha "durmuş oturmuş" bir hayat kurdu kendine. Zaten en büyük hayali olduğunu söylediği bebeği de bir süre sonra geldi. Bu sayede de bir kez daha gündemin ilk sırasına yerleşti. Güzel, zengin, evli, mutlu ve çocuklu bir kadın oldu kısacası. İnsan daha ne ister ki!

Böyle uzaktan bakıldığında imrenilecek bir durumda kısacası. Peki ya gerçekten öyle mi? Yani bu ünlü ve dolar milyarderi kadının hayatı, dışarıdan bakıldığında görüldüğü kadar pürüzsüz mü? Onun ruhunun da daraldığı hatta derin bunalıma sürüklendiği zamanlar olmadı mı? Kendi anlattığına göre elbette oldu! Üstelik yaşadıkları öyle basit üzüntüler, gündelik sıkıntılar değil bazı derin travmalar. Gelin bir bakalım, kimmiş bu pırıltılı hayatının içinde beklenmedik sıkıntılar taşıyan ünlü.

Haberin Devamı

Paris Hilton: Hamile kalmamın önünde engel yoktu, çocuk doğurmaktan öyle korkuyordum ki

NEDEN KENDİSİ HAMİLE KALIP DOĞURMADI?
Evet... O ünlü kişi magazin dünyasıyla ilgilenmeyenlerin bile günün birinde adını duyduğu, hayatıyla ilgili birçok ayrıntıya bir yerlerde rastladığı Paris Hilton'un ta kendisi! 2021 yılında Carter Reum ile evlenen 42 yaşındaki Hilton, kısa bir süre önce Phoenix adını verdiği bir erkek bebek sahibi oldu. Hiç hamile olarak görüntülenmediği için de onun bebek sahibi olması birçok insanın ilgisini çekti. Ama Hilton, bu konuda oluşan merakı hemen giderdi: Oğlu taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya gelmişti.

Bu nedenle de mercek altına alındı Paris Hilton. Birçok kişi artık 40'lı yaşlarında olduğu için hamile kalmasının giderek zorlaşması nedeniyle kocası Reum ile böyle bir yöntem tercih ettiklerini düşündü. Hatta Hilton'ın ince fiziğinin bozulmaması için kendisi doğurmak yerine taşıyıcı anne aracılığıyla bebek sahibi olduğunu savunanlar bile oldu.

Paris Hilton: Hamile kalmamın önünde engel yoktu, çocuk doğurmaktan öyle korkuyordum ki

Haberin Devamı

O KADINI DOĞUM YAPARKEN GÖRÜNCE TRAVMA GEÇİRMİŞ
Ama Paris Hilton, bu konuda çok uzun süre sessiz kalmadı. Hayatının en büyük hayali olmasına rağmen neden hamile kalıp da bebeğini kendisi dünyaya getirmediğini anlattı. Bu konuya girmeden önce hemen söyleyelim ki bunun nedeni annesi Kathy'nin iddia ettiği gibi hamile kalamaması ya da yaşının ilerlemesi değil. Bunun nedeni tamamen Paris Hilton'ın geçmişte yaşadığı ve "travma" olarak nitelendirdiği bir olayla ilgili.

Glamour dergisinin İngiltere edisyonuna geçen ay bir röportaj veren Paris Hilton, taşıyıcı anne yöntemiyle bebek sahibi olmaya çok önceden yani daha 20 yaşındayken karar verdiğini anlattı. Bunun altında da iki neden var söylediğine göre. Biri, Utah'ta kendisi gibi zengin aile çocuklarının devam ettiği Canyon School'da yatılı olarak kalıp eğitim gördüğü sırada uğradığı taciz. Diğer bir neden de 2000'li yılların ilk döneminde bir kadının doğum yapmasına tanık olduğu sırada yaşadığı travma.

Haberin Devamı

Paris Hilton: Hamile kalmamın önünde engel yoktu, çocuk doğurmaktan öyle korkuyordum ki


'ÇOCUK DOĞURMAK VE ÖLÜM... BENİ EN ÇOK KORKUTAN İKİ ŞEY...'

Paris Hilton buna rağmen bir aileye ve bir bebeğe sahip olmayı çok istediğini hatta bunun hayatında en çok arzu ettiği şey olduğunu gizlemedi. "Sadece çok korkuyordum. Bir çocuk dünyaya getirmek ve ölüm bu dünyada beni her şeyden çok korkutan iki şey" diye ifade etti bu konudaki görüşünü. Carter Reum ile birlikte bir erkek bebek sahibi olan Hilton bir de kız çocukları olmasını istediklerini söyledi. Bu yüzden de embriyo dondurduklarını ve yine aynı yöntemle yani taşıyıcı anne aracılığıyla bebek sahibi olmayı planladıklarını gizlemedi.

Haberin Devamı

Paris Hilton: Hamile kalmamın önünde engel yoktu, çocuk doğurmaktan öyle korkuyordum ki

20'Lİ YAŞLARINDA HAMİLE KALIP BEBEK ALDIRDIĞINI İTİRAF ETTİ: Hilton, aynı röportajda 20'li yaşlarındayken hamile kaldığını ama o bebeği doğurmamayı seçtiğini itiraf etti. 
Bu arada Paris Hilton, yine aynı röportajda 20'li yaşlarındayken hamile kaldığını ve kürtaj yaptırdığını açıkladı. Bu konuyu da ilk kez gündeme getirdi yıldız. Hilton, 20'li yaşlarındayken hamile kaldığını ancak bebeğini aldırdığını ilk kez o röportajda itiraf etti. Bunun nedenini de "O sırada henüz anne olmaya hazır değildim" diyerek açıkladı. Ama ardından aslında bu konuyu çok konuşmak istemediğini çünkü bu olup bitenlerden utanç duyduğunu ekledi.

Haberin Devamı

Paris Hilton: Hamile kalmamın önünde engel yoktu, çocuk doğurmaktan öyle korkuyordum ki


YATILI OKULDA TACİZE UĞRADI, KİTABINDA ANLATTI

Peki ya Paris Hilton'ın anı kitabına bile yazdığı hayatının en büyük travmasını biliyor musunuz? Aslında Paris Hilton iki yıl önce yatılı okulda okurken tacize uğradığını itiraf etmiş hatta bu konuda açılan bir davada tanık olarak gözyaşları içinde ifade vermişti. Hilton otellerinin varisi, kendisini derinden etkileyen bu olaydan Paris The Memoir adlı anı kitabında da yer verdi.

Hilton'ın o kitapta da satırlara döktüğüne göre ailesi onu ABD, Utah'ta bulunan yatılı okula gönderdi. Bu okulun bir özelliği vardı: Aileler, bir türlü yola gelmeyen asi çocuklarının biraz olsun topluma uyum sağlamayı öğrenmesi için bu okula gönderiyordu. Paris Hilton da bu nedende o okulda eğitim görmesi için Utah'a gönderildi.  Provo Canyon adlı okulda yaşananlar ise Hilton'un anlattığına göre korkunçtu,. Hilton, henüz reşit bile olmadığı o dönemde tacize uğradığını itiraf etti. Hatta o tacizlerin öncesinde kendilerine uyuşturucu benzeri bir madde verildiğini bu yüzden yarı bilinçsiz halde olduğunu ileri sürdü.

Paris Hilton: Hamile kalmamın önünde engel yoktu, çocuk doğurmaktan öyle korkuyordum ki

SANKİ KAFAM, BEDENİMDEN AYRILMIŞ GİBİ HİSSEDİYORDUM
Hilton kitabında o dönemi şu satırlarla anlattı: Bana verilen hapları yuttum ve bir podyum mankeninin kusursuz maskesiyle duvara bakmaya başladım. Bize her ne verdilerse bu benim, kafamın bedenimden ayrılmış gibi hissetmeme neden oldu. Bu beni korkuttu. Bu yüzden kapsülleri yutmadım ve ilk fırsatta tükürmek için alt dudağımın içine sıkıştırdım."

Hilton, okul personelinin öğrenciler arasında favorileri olduğunu da yazdı kitabında. Genellikle güzel kızları seçtiklerini belirtip ardından da şu satırı ekledi: "Ama bunun güzellikle ilgili olduğunu sanmıyorum."

Paris Hilton: Hamile kalmamın önünde engel yoktu, çocuk doğurmaktan öyle korkuyordum ki


'ONLAR TOPLUM İÇİNDE ZAYIF KİŞİLERDİ, GÜÇLERİ BİZE YETİYORDU'

Paris Hilton kitabında tüyler ürperten ayrıntılara yer verdi. Buna göre kendisinin de aralarında bulunduğu kız öğrenciler bazen revire götürülüyordu. Orada direnirlerse de şırınga içinde zerk edilen bir maddeyle etkisiz hale getiriliyorlardı. Kendisine böyle bir müdahale yapılmadığını söyleyen Hilton tanık olduğu bir ayrıntıyı da şöyle anlattı: "Bu şırınganın içindeki maddeyi bilmiyorum. Ama enjekte edilen çocukların yere düştüğünü gördüm." 

Paris Hilton, başına gelen bu tacizi uygulayan okul personelini "Bence bunlar dış dünyada zayıf ola insanlardı. Bizim üzerimizde sahip oldukları gücü kullanan insanlardı."

 

BAKMADAN GEÇME!