GeriTeknoloji Facebook Messenger'a sesli grup görüşme özelliği geliyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Facebook Messenger'a sesli grup görüşme özelliği geliyor

Facebook Messenger'a sesli grup görüşme özelliği geliyor

Sosyal medya devi Facebook'un popüler mesajlaşma uygulaması Messenger, çok yakında sesli grup görüşme özelliğine de kavuşacak. Böylece kullanıcılar grup sohbetlerine sesleriyle de eşlik edebilecek.

Facebook'un bir milyarı aşkın üyeye sahip uygulaması Messenger'a yeni bir özellik daha geliyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre üzerinde çalışılan yeni özellik devreye girdiğinde artık kullanıcılar grup sohbetlerinde sesli olarak da görüşme yapabilecek. Sesli grup görüşmesi özelliğinin duyurusunu Messenger'ı geliştiren ekipten sorumlu olan David Marcus, Facebook hesabı aracılığıyla yaptı.

Yaptığı açıklamada grup aramalarının önümüzdeki 24 saat içerisinde Messenger'un kurulu olduğu iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlara geleceğini belirten Marcus, kullanıcıların grup sohbetlerinin üstünde bir arama simgesi göreceğini belirtiyor.

Facebook Messengera sesli grup görüşme özelliği geliyor

Arama simgesine tıkladığınızda sizden grup içerisinde görüşmeye eklemek istediğiniz kişiler isteniyor, kişileri seçtikten sonra aramaya yanıt verenler sesli görüşmeye dahil oluyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle