« Hürriyet.com.tr

Milyarderler kulübü İstanbul’da açılıyor

ÜNLÜ İtalyan işadamı ve Formula 1’de yarışan Renault takımının eski patronu Flavio Briatore, dünyanın en önemli gece kulüplerinden “Billionaire”i (Milyarder) açmak üzere İstanbul’a geldi

Tolga ÖZBEK
X

 

 İlki İtalya’da Sardunya Adası’nda  bulunan kulüp, İstanbul Levent’te Palmali Grubu tarafından yapılan Edition Oteli’nin çatı katında yer alacak.
Dünya jet sosyetesinin en önemli uğrak noktalarından biri olan Billionaire’in ikinci şubesini gelecek yıl nisan ayında İstanbul’da açmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Briatore, “İstanbul benim için heyecan veren bir şehir. Billionaire’in bu güzel kente farklı bir renk katacağına inanıyorum” dedi. Palmali Grubu Başkan Yardımcısı Alaattin Aykaç da kulübün otelin en üst katında 2 bin metre kare alanda yer alacağını belirtti. Palmali Grubu tarafından  2007 sonunda TMSF’den 93 milyon TL’ye alınan İstanbul Büyükdere’deki HSBC eski Genel Müdürlük binası, 80 odalı otel haline getiriliyor. Butik hizmet verecek bina, İstanbul’daki en büyük ve en lüks SPA’ya da sahip olacak.

 

 

 

Kaynak: Tolga ÖZBEK

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Jet sosyetenin göz bebeği: Milyonerler adası
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
2018’de mutlaka görmeniz gereken yerler
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Kaplıca tatili hakkında merak edilenler
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Bu köyde sıcaklık eksi 71 derece!
SonbaharSonbahar
İstanbul’da sonbaharın keyfini en iyi çıkaracağınız adresler
SonbaharSonbahar
Sonbaharın en güzel yurt içi adresleri