Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

koruma_memuru

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.077  adet haber bulundu.


 • 'Böcek' davasından tanık ifadeleri - koruma_memuru
  'Böcek' davasından tanık ifadeleri04.03.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde çalışma ofisine "böcek" olarak adlandırılan dinleme cihazı konulmasıyla ilgili 13 kişi hakkında açılan davada, bazı tanıkların ifadelerine başvuruldu.
 • 'Böcek' davasında üçüncü celse - koruma_memuru
  'Böcek' davasında üçüncü celse04.03.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili 13 kişinin yargılandığı davanın üçüncü celsesi, Ankara 7.Ağır Ceza Mahkemesinde başladı.
 • TIR’la çarpışan otomobilde infaz koruma memuru öldü - koruma_memuru
  TIR’la çarpışan otomobilde infaz koruma memuru öldü28.02.2015
  GündemELAZIĞ’da özel otomobille TIR’ın kafa kafaya çarpıştığı kazada, infaz koruma memuru 27 yaşındaki Yavuz Babür öldü, 2 kişi yaralandı.
 • Ahmet HAKAN

  Bir dost hukukçunun isyan ve feryadı - koruma_memuru
  Bir dost hukukçunun isyan ve feryadı26.02.2015
  YazarlarADEM Sözüer.Ceza hukuku profesörü.
 • Türkiye'yi sarsacak haber - koruma_memuru
  Türkiye'yi sarsacak haber24.02.2015
  GündemŞakran Cezaevi' diye bilinen İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda çocuk mahkûmların birbirlerine işkence yaptıkları Müdür Hamit Karslıoğlu'nun imzasını taşıyan kurum içi yazışmayla ortaya çıktı.Türkiye'yi sarsan yazışmalarda çocukların, “anüslerinden vücutlarına ne kadar uzunlukta hortumu alacakları yönünde kendi aralarında iddiaya girip denedikleri”; “metal çay kaşığını dörde bölerek yuttukları” gibi korkunç ifadeler yer alıyor.
 • Ali İsmail’in davasında 108 sayfalık gerekçeli karar - koruma_memuru
  Ali İsmail’in davasında 108 sayfalık gerekçeli karar13.02.2015
  GündemKayseri 3.Ağır Ceza Mahkemesi, Gezi protestocusu üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın dövülerek öldürülmesiyle ilgili davada 5’i tutuklu 6 sanık için kurduğu 3 yıl 4 ay hapis ile 10 yıl 10 ay hapis hükmünün gerekçeli kararını tamamladı.108 sayfalık gerekçeli kararda sanıkların eylem birliği içinde davranmadığı, yakalama değil yaralama amaçlı hareket ettikleri vurgulandı.Kararı temyiz eden Ali İsmail Korkmaz ailesinin avukatları uzun gerekçenin kendilerinin hüküm kurulmasını istedikleri kasten adam öldürme suçunun argümanlarıyla hazırlandığını, fakat çıkan hükmün yanlış olduğunu belirttiler ve bu haliyle Yargıtay’dan döneceğini savundular.
 • KPSS tercih kılavuzundaki hata nedeniyle 63 memur işten çıkarıldı - koruma_memuru
  KPSS tercih kılavuzundaki hata nedeniyle 63 memur işten çıkarıldı29.01.2015
  EğitimTürk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, KPSS tercih kılavuzunda yer alan hata yüzünden Sağlık Bakanlığı’nda 63 memurun işten çıkarıldığını söyledi.Mahkemenin, kılavuzdaki hata nedeniyle çevre sağlığı teknikerliğine yapılan tüm atamaları iptal ettiğini vurgulayan Kahveci “Bakanlıkta bu kadrolara atananların işine son verdi.” dedi.
 • Arınç: Twitter ve YouTube mahkeme kararlarına duyarsız kaldı - koruma_memuru
  Arınç: Twitter ve YouTube mahkeme kararlarına duyarsız kaldı27.01.2015
  TeknolojiBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, BM İnsan Hakları Konseyi Evrensel Periyodik İnceleme Mekanizması oturumunda konuştu.Arınç, Twitter ve YouTube'a erişimin engellemeleri konusuna değindi ve "İlgili firmalarla 'uyar-kaldır' yöntemiyle yasa dışı içeriğin çıkarılması konusunda vaktiyle iletişime geçilmiş; ancak mahkeme kararlarına duyarsız kalındığı için siteler engellemiştir" dedi.
 • 3 polisin torpil tutanağı: Çeyizciden almışlar - koruma_memuru
  3 polisin torpil tutanağı: Çeyizciden almışlar24.01.2015
  GündemHakkari Emniyet Müdürlüğü’ne ait zırhlı araçtan yol kenarına ‘patlayıcı torpil’ atmaktan açığa alınan 1’i komiser 3 polisle ilgili polis tutanağına Hürriyet ulaştı.
 • 'Alo Zahit'in aldığı Beylik Koyu ihalesi iptal edildi - koruma_memuru
  'Alo Zahit'in aldığı Beylik Koyu ihalesi iptal edildi19.01.2015
  EkonomiBeylik Koyu ihalesi iptal edildi.Çanakkale'nin Bozcaada İlçesi'ndeki, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü çalışanı Zahit Ulaş tarafından kiralanan Beylik Koyu'nun ihalesi iptal edildi.Ulaş hakkında ayrıca soruşturma başlatıldı.Hurriyet.com.tr,’nin ulaştığı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden bir kaynak, Zahit Ulaş’ın santral çalışanı olduğunu söyledi.
 • Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası - koruma_memuru
  Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası14.01.2015
  GündemSİNCAN Cezaevinde, infaz koruma memurlarını darp ettikleri iddiasıyla 11 çocuk hakkında açılan davanın dünkü duruşmasında çarpıcı bir detay ortaya çıktı.
 • Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası - koruma_memuru
  Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası14.01.2015
  GündemSİNCAN Cezaevinde, infaz koruma memurlarını darp ettikleri iddiasıyla 11 çocuk hakkında açılan davanın dünkü duruşmasında çarpıcı bir detay ortaya çıktı.
 • Kılıçdaroğlu: Yaptıkları yol kar yağınca 47 saat kapandı - koruma_memuru
  Kılıçdaroğlu: Yaptıkları yol kar yağınca 47 saat kapandı13.01.2015
  GündemKemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada "Duble yolları yaptılar, yollar kapanmasın diye.Bir kar yağdı.İzmir-İstanbul yolu 24 saat değil tam 47 saat ulaşıma kapandı.Sibirya mı burası" dedi.Daha önce yumruklu ve ayakkabılı saldırıya uğrayan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na grup toplantısında kalabalık bir koruma polisi güvenlik önlemi alarak etten duvar ördü.
 • CHP'li Haluk Koç, 'KPSS'de VIP torpil' iddialarını paylaştı - koruma_memuru
  CHP'li Haluk Koç, 'KPSS'de VIP torpil' iddialarını paylaştı12.01.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, basın toplantısı düzenleyerek AK Parti döneminde hukuksuz olarak yapıldığını savunduğu atamalarla ilgili belgeleri kamuoyu ile paylaştı.
 • Ayşe ARMAN

  Kadını kadınla yarıştırmayın - koruma_memuru
  Kadını kadınla yarıştırmayın06.01.2015
  YazarlarGEÇEN hafta yine bir erkek siyasetçi buyurdu:
 • Evrak temiz çıktı - koruma_memuru
  Evrak temiz çıktı03.01.2015
  GündemEski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Akaydın’ın 30 Mart yerel seçimlerinin ardından odasını AK Partili Menderes Türel’e devrederken Boğaçayı Şantiyesi’nde yakarak imha ettirdiği evrakda ‘suç unsuru’ bulunmadı.
 • Mustafa Akaydın'ın yaktırdığı evraklar temiz çıktı - koruma_memuru
  Mustafa Akaydın'ın yaktırdığı evraklar temiz çıktı02.01.2015
  GündemANTALYA’da 30 Mart yerel seçimlerinden sonra dönemin CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ın belediye atölyesinde imha ettirdiği evraklarda hiçbir suç unsuru bulunmadığına ilişkin raporu İçişleri Bakanı Efkan Ala onayladı.
 • "Böcek" davası başlıyor01.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili 13 kişi hakkında açılan davanın görülmesine Ankara 7.Ağır Ceza Mahkemesinde yarın 10.00'da başlanacak.
 • Vuran polise teşkilat desteği - koruma_memuru
  Vuran polise teşkilat desteği27.12.2014
  GündemŞANLIURFA Emniyet Müdürlüğü, Ethem Sarısülük’ü öldüren polis memuru Ahmet Şahbaz için yardım kampanyası başlattı.Ahmet Şahbaz, yargılanmaya başlanmadan önce Şanlıurfa’ya Koruma Şube Müdürlüğü’ne atanmıştı.
 • Ethem Sarısülük'ü vuran polis için yardım kampanyası - koruma_memuru
  Ethem Sarısülük'ü vuran polis için yardım kampanyası26.12.2014
  GündemŞanlıurfa Emniyet Müdürlüğü bünyesinde, Ethem Sarısülük’ü öldüren polis memur Ahmet Şahbaz hakkında yardım kampanyası başlatıldığı bildirildi.23 Aralık 2014 tarihli resmi yazıda, personelin 2015 Ocak ayı maaşlarından belirli oranda kesinti yapılarak, Şahbaz’ın ailesine aktarılması isteniyor.
 • Çerçioğlu'nun koruma polisi ve eşi evde ölü bulundu - koruma_memuru
  Çerçioğlu'nun koruma polisi ve eşi evde ölü bulundu23.12.2014
  EgeAYDIN Belediye Başkanı CHP'li Özlem Çerçioğlu'nun yakın koruması polis memuru 38 yaşındaki Hatice Alper Kavalcı ile emekli öğretmen eşi, 65 yaşındaki Cevdet Kavalcı evlerinde tabancayla ölmüş halde bulundu.Polis olayın cinayet ve intihar olduğu üzerinde duruyor.
 • CHP’li başkanın koruma polisi ve eşi gözyaşlarıyla uğurlandı - koruma_memuru
  CHP’li başkanın koruma polisi ve eşi gözyaşlarıyla uğurlandı23.12.2014
  GündemAYDIN’daki evlerinde ölü bulunan çiftten Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Özlem Çerçioğlu’nun yakın korumalığını yapan polis memuru 43 yaşındaki Hatice Alper Kavalcı cenazesi İzmir’de, emekli öğretmen 65 yaşındaki Cevdet Kavalcı’nın cenazesi de Didim İlçesi’nde toprağa verildi.Cenazede dikkat çeken bir ayrıntı vardı.Hatice Alper Kavalcı'nın tabutunda ve resim çerçevesinde evlilik soyadı birileri tarafından kapatılmıştı.
 • 14 Aralık soruşturmasında karar açıklandı - koruma_memuru
  14 Aralık soruşturmasında karar açıklandı19.12.2014
  Gündem14 Aralık operasyonunda gözaltına alınan Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Televizyonu Yayın Grup Başkanı Hidayet Karaca’nın da aralarında bulunduğu 12 kişi hakkında karar açıklandı.
 • Gözaltı listesinde kim kimdir? - koruma_memuru
  Gözaltı listesinde kim kimdir?15.12.2014
  Gündem
 • 2 polisin öldüğü metro istasyonu kontrol firması sorumluları yargılanıyor - koruma_memuru
  2 polisin öldüğü metro istasyonu kontrol firması sorumluları yargılanıyor13.12.2014
  GündemADANA’da metro durağına otomobille uçan 2 polis memurunun ölümüyle ilgili metro inşaatının kontrol firmasında çalışan 8 kişi hakkında dava açıldı.
 • 'Bu da bir sınav ise neden hep ben sınavdayım?' - koruma_memuru
  'Bu da bir sınav ise neden hep ben sınavdayım?'12.12.2014
  PaparazziDeniz Seki elinde dosyalarla kapıdan giriyor.Dupduru bir güzelliği vardı.Gülüyoruz karşılıklı.Her zaman olduğu gibi zarif."Nasılsınız" diyorum."Buna bir sınavdan geçiyorum falan demeyeceğim.Sınav ise neden hep ben sınavdayım" diyor.
 • Saldırganı yakalayın - koruma_memuru
  Saldırganı yakalayın10.12.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na 9 Nisan günü TBMM’de yumruklayan Orhan Övet hakkında açılan davanın görülmesine başlandı.
 • Kılıçdaroğlu'na yumruk atan saldırgana yakalama kararı - koruma_memuru
  Kılıçdaroğlu'na yumruk atan saldırgana yakalama kararı09.12.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na TBMM'deki yumruklu saldırı olayıyla ilgili sanık Orhan Övet hakkında açılan davanın görülmesine başlandı.Övet, hakkında yakalama kararı çıkartıldı
 • Böcek iddianamesi kabul edildi - koruma_memuru
  Böcek iddianamesi kabul edildi01.12.2014
  GündemAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının, Başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çalışma ofisine "böcek" tabir edilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 13 kişi hakkında hazırladığı iddianame, Ankara 7.Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.
 • Valilere sıkıyönetim yetkileri - koruma_memuru
  Valilere sıkıyönetim yetkileri28.11.2014
  Gündemİç güvenlik torba tasarısıyla ‘iletişim özgürlüğü, özel hayatın gizliliği, kişi dokunulmazlığı, seyahat özgürlüğü, adil yargılanma hakkı, gösteri yürüyüşü hakkı’ gibi 6 temel özgürlükte geri adım atılırken, Ceza Muhakemesi Kanunu’ndaki sistemle çelişen uygulamalar dikkat çekti.
 • ABD'de jüri, Michael Brown davasında polisin yargılanmasına gerek görmedi - koruma_memuru
  ABD'de jüri, Michael Brown davasında polisin yargılanmasına gerek görmedi26.11.2014
  PlanetABD'de günlerdir beklenen kararın açıklanmasının ardından başta Ferguson kenti olmak üzere birçok şehirde tansiyon yükseldi.Ferguson'daki mahkeme, 18 yaşındaki silahsız siyahi genç Michael Brown'ı öldüren polis memuru Darren Wilson'a ceza verilmemesine karar verince sokaklara dökülen protestocular polisle çatıştı.
 • Mahkumlara uyuşturucu satan infaz memuruna 36 yıl hapis - koruma_memuru
  Mahkumlara uyuşturucu satan infaz memuruna 36 yıl hapis21.11.2014
  GündemKASTAMONU E Tipi Kapalı Cezaevi’nde mahkumlara uyuşturucu temin edip sattığı iddiasıyla tutuklu yargılanan infaz koruma memuru Muzaffer Kara’ya, tespit edilen her satış için verilen toplam 110 yıl hapis cezasını Yargıtay, bir suçtan zincirleme ceza verilemeyeceği gerekçesiyle bozdu.Yeniden hakim karşısına çıkan sanığa bu kez 36 yıl hapis cezası verildi.
 • NSU da 158.duruşuma tamamlandı - koruma_memuru
  NSU da 158.duruşuma tamamlandı13.11.2014
  AvrupaAlmanya'da 8'i Türk 10 kişinin öldürülmesiyle ilgili görülen, aşırı sağcı Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) terör örgütü davasında mahkeme, NSU üyelerinin aşırı sağcı bir oluşum tarafından desteklendiğinin kanıtlanması için bir polis memuru dinlendi.
 • Erdoğan'a suikast girişimiyle yargılanan sanık konuştu - koruma_memuru
  Erdoğan'a suikast girişimiyle yargılanan sanık konuştu13.11.2014
  GündemBaşbakan olduğu dönemde Sultangazi’de Belediye Başkanlığı Ek Hizmet binası açılışına giden Recep Tayyip Erdoğan’ın aracının altına silah fırlatan Ferhat Y, mahkemede “Cumhuriyet tehlikede olduğu için bu eylemi yaptım.Olay günü silahı belimden çıkartıp mermiyi namlunun ucuna verdim.Sonra silahı arabanın altına attım” dedi.Ferhat Y'yi yaptığı eylemin ardından gözaltına alan koruma polisleri ise tanık olarak verdikleri ifadede “Sanık isteseydi Başbakan’ı vurabilirdi” dedi.
 • Yalçın BAYER

  Bunun adına ‘Toprak gaspı’ denir - koruma_memuru
  Bunun adına ‘Toprak gaspı’ denir02.11.2014
  YazarlarRUMLARDAN kalma eski kilise ‘Cunda Kültür Merkezi’ne dönüştürülmüş, Ayvalık’taki zeytin-zeytinyağı etkinlikleri genelde burada yapılıyormuş.
 • Ziercke: NSU hâlâ canımı yakıyor - koruma_memuru
  Ziercke: NSU hâlâ canımı yakıyor01.11.2014
  AvrupaNSU terör çetesinin ortaya çıkışının üçüncü yıl dönümünde konuşan BKA Başkanı Jörg Ziercke, 10 yıl boyunca işlenen cinayetlerin aydınlatılamamasının kendisine hala acı verdiğini söyledi.
 • Almanya'da aşırı sağcıların konseri iptal edildi - koruma_memuru
  Almanya'da aşırı sağcıların konseri iptal edildi01.11.2014
  AvrupaAlmanya'nın Mecklenburg-Vorpommern eyaletinin Greifswald kentinde aşırı sağcıların izinsiz düzenlediği konserin iptal edilmesi üzerine çıkan olaylarda 2 polis yaralandı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Siyasi ahlak sorumluluk ve istifa gerekliliği - koruma_memuru
  Siyasi ahlak sorumluluk ve istifa gerekliliği31.10.2014
  YazarlarBİR demokraside siyasi ahlakın ayrılmaz bir parçası da siyasi sorumluluktur.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın - koruma_memuru
  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın29.10.2014
  HayatTürkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • Gel de güven - koruma_memuru
  Gel de güven25.10.2014
  AvrupaYARGIÇ denince akla; adalet gelir.Hukuk adamı gelir.Geçerli yasalar ışığında adil karar veren kişi gelir.Güven duygusu gelir.
 • ''Uğur Kurt'u vuran polise taksir iddiası kurtarma operasyonu'' - koruma_memuru
  ''Uğur Kurt'u vuran polise taksir iddiası kurtarma operasyonu''24.10.2014
  GündemOkmeydanı Cemevi'nde cenaze beklerken başından vurulan Uğur Kurt'un ölümüne neden olan polis memuru Sezgin Korkmaz hakkında "taksirle öldürme" suçlamasıyla iddianame düzenlenmesine ailenin avukatı Turgut Kazan sert tepki gösterdi.
 • 11 çocuğa ‘gardiyana dayak’ davası - koruma_memuru
  11 çocuğa ‘gardiyana dayak’ davası21.10.2014
  GündemSİNCAN Cezaevi’nde kalan bazı çocukların ‘ayakta sayım’ vermeye zorlandıkları iddiasıyla yaşanılan olaylarla ilgili açılan davanın ilk duruşması, bugün Sincan Adliyesi’nde Batı Çocuk Mahkemesi’nde görülecek.
 • Başbakan Davutoğlu: Jandarma'nın kıyafeti değişecek - koruma_memuru
  Başbakan Davutoğlu: Jandarma'nın kıyafeti değişecek21.10.2014
  GündemAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin grup toplantısında İç Güvenlik Paketi'ni açıkladı.Davutoğlu, Jandarma ve Sahil Güvenlik'in İçişleri Bakanlığı'na bağlanacağını açıkladı.Bu çerçevede Jandarma'nın kıyafetleri de değişecek.
 • Erdoğan'ı koruyan polisler kaza yaptı: 3 şehit, 40 yaralı - koruma_memuru
  Erdoğan'ı koruyan polisler kaza yaptı: 3 şehit, 40 yaralı13.10.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın Gümüşhane programında görevlendirilen Malatya Emniyet Müdürlüğü bünyesi’ndeki Çevik Kuvet polislerinin bulunduğu otobüs, dönüş yolunda Sivas yakınlarında kaza yaptı.Yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak devrilen otobüste bulunan 3 polis şehit oldu, 40 kişi de yaralandı.
 • Abdullah Gül’e 55 koruma, 18 araç - koruma_memuru
  Abdullah Gül’e 55 koruma, 18 araç11.10.2014
  GündemGörevini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a devreden 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, 55 koruma memuru ve 45 hizmet personelini kendi hizmetine aldığı iddia edildi.HaberTürk gazetesinin haberine göre, Gül ayrıca 18 aracı da kendisine tahsis etti.
 • Emniyet Müdürü saldırısıyla ilgili 4 kişi gözaltına alındı - koruma_memuru
  Emniyet Müdürü saldırısıyla ilgili 4 kişi gözaltına alındı11.10.2014
  GündemKayseri'de Bingöl Emniyet Müdür Atalay Ürker'e düzenlenen saldırı olayıyla ilgil olduğu ileri sürülen bir otomobili Kayseri-Ankara karayolunda durdurdu.Otomobilde bulunan 4 kişi gözaltına alındı.
 • İçişleri Bakanı Efkan Ala'dan önemli açıklamalar - koruma_memuru
  İçişleri Bakanı Efkan Ala'dan önemli açıklamalar10.10.2014
  Gündemİçişleri Bakanı Efkan Ala, Ankara'da basın toplantısı düzenledi.
 • "Aman onu bulun.Hrant Dink'i o vurmuştur"03.10.2014
  AvrupaAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink cinayetine ilişkin devam eden soruşturmada ifade veren eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, Trabzon emniyet müdürüyken olaya ilişkin istihbaratın kendisine ulaştığını, bu bilgileri İstanbul emniyetine ve Emniyet İstihbarat Daire Başkanlığı’na bildirdiğini söyledi.Dink’e koruma verilmesinin kendi sorumluluğunda olmadığını ifade eden Akyürek, “Ben İstanbul emniyet müdürü olsaydım mutlaka tedbir alırdım.” dedi.
 • Koğuşta mahkumlar tekme tokat birbirine girdi: 13 yaralı - koruma_memuru
  Koğuşta mahkumlar tekme tokat birbirine girdi: 13 yaralı06.09.2014
  GündemBOLU’da T Tipi Cezaevi’nde koğuşta iki grup arasında çıkan kavgada biri ağır olmak üzere 13 kişi yaralandı.Jandarma ekipleri ve infaz koruma memurları kavgayı güçlükle ayırdı.
 • NSU'nun karanlık bağlantıları aydınlatılamadı - koruma_memuru
  NSU'nun karanlık bağlantıları aydınlatılamadı05.09.2014
  AvrupaAlman Yeşiller Partisi'nin Eş Başkanı Cem Özdemir, aydınlatılamayan aşırı sağcı cinayetler konusunda iç istihbaratın büyük hataları olduğunu belirterek "İç istihbarat teşkilatında aşırı sağcılarla ilgilenen bölüm dağıtılmalı ve tümüyle yeniden oluşturulmalı" dedi.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »