MENÜ

Zalim İstanbul

Zalim İstanbul ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zalim İstanbul haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 874 Zalim İstanbul haberi bulunmuştur.

Zalim İstanbul Haberleri

Zalim İstanbulun yeni bölümünde Nedim iyileşiyor İşte Zalim İstanbul 7. bölüm fragmanları

Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Nedim iyileşiyor! İşte Zalim İstanbul 7. bölüm fragmanları

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un pazartesi akşamı izleyici ile buluşacak olan bölümünde Ceren köşkten kovulduğu anda, eve Cemre ve Cenk'in girmesi ile neye uğradığını şaşıracak. Nedim cephesinde ise iyileşme belirtileri Şeniz'i zor duruma sokacak. İşte, Zalim İstanbul'un 7. bölüm fragmanları ve yeni bölüme dair detaylar.

19.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümü ne zaman Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman? Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas ve Berker Güven gibi isimlerin rol aldığı Zalim İstanbul'un yeni bölümü bu hafta izleyiciyle buluşmadı. Ekranlara geldiği ilk günden bu yana ilgiyle izlenen dizinin yeni bölümünün yayın tarihi merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman?

15.10.2019Televizyon
Zalim İstanbul bu hafta neden yok Zalim İstanbulun yeni bölümü ne zaman

Zalim İstanbul bu hafta neden yok? Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman?

Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Zalim İstanbul, bu hafta yeni bölümüyle yayınlanmayacak. Zalim İstanbul'un bu hafta ekranlarda olmaması nedeniyle, izleyicilerin kafasında soru işaretleri oluştu. "Zalim İstanbul bu hafta neden yok?" sorusunun yanıtını arayanlar internette konunun detaylarını araştırıyor. Peki, Zalim İstanbul bu hafta neden yok? Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman?

14.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 15. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un 15. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. İlgiyle izlenen Zalim İstanbul'un yeni bölümünde; Ceren'in Nedim'e yaptıkları ortaya çıkınca Agah Ceren'i evden kovacak. Peki, Zalim İstanbul'un 15. bölümünde başka neler olacak?

13.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümünde Cerenin Nedime yaptığı zulüm ortaya çıkıyor İşte Zalim İstanbulun 15. bölüm fragmanı

Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Ceren'in Nedim'e yaptığı zulüm ortaya çıkıyor! İşte Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı

Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta soluk kesen bölümleri ile izleyiciden tan not alan Zalim İstanbul'un bu hafta ekranlara gelecek olan bölümünde, Ceren'in Nedim'e yaptıkları ortaya çıkacak. Gerçeklerle yüzleşen Agah ise Ceren'i köşkten kovacak. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı.

12.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 15. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un dün akşam yayınlanan 14. bölümünün ardından, gelecek hafta ekranlara gelecek 15. bölüme ait fragman diziseverlerle paylaşıldı. Yayınlanan fragman, sevilen dizinin gelecek hafta da heyecan dolu olacağını gösteriyor. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

8.10.2019Televizyon
Cemre ve Cenk evlendi

Cemre ve Cenk evlendi!

Zalim İstanbul 14. Bölümde Cemre ve Cenk, Nedim'i çektiği ızdıraplardan kurtarabilmek için evlilik oyununa başvuruyorlar!

8.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Zalim İstanbul dizisinin 14. bölümü izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul , 7 Ekim Pazartesi günü 14. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bölümün bitmesinin ardından, gelecek haftaki bölümün fragmanı merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

7.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 14. bölüm fragmanı yayınlandı Cemre ve Cenkin evliliği köşke bomba gibi düştü

Zalim İstanbul'un 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Cemre ve Cenk'in evliliği köşke bomba gibi düştü

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Zalim İstanbul pazartesi akşamı yeni bölümüyle sevenleriyle buluşacak. Televizyon ekranlarında fırtınalar estiren Zalim İstanbul'un 14. bölümünde Cenk ve Cemre'nin evlenmesi Karaçay Köşkü'ne bomba gibi düşecek. Diğer yanda ise Seher, kasada bulduğu görüntüleri izlerken yıkılacak. İşte, Zalim İstanbul'un 14. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili detaylar.

5.10.2019Televizyon
Kollarının arasında olmak istiyorum

Kollarının arasında olmak istiyorum!

Zalim İstanbul 13. Bölümde Ceren, Cenk'in odasına geliyor ve şansını bir kez daha deniyor!

1.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren Zalim İstanbul bu hafta 13. bölümü ile erkanlara geldi. Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümünde, Karaçay Köşkü'ne bomba gibi düşen haber tüm dengeleri değiştirdi. Cemre ise Cenk'in teklifini kabul etmeyerek kendi bildiği yoldan gitmeye karar verdi. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

30.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 13. bölüm fragmanları yayınlandı Zalim İstanbulun yeni bölümünde neler olacak

Zalim İstanbul'un 13. bölüm fragmanları yayınlandı! Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, bu hafta 13. bölümüyle ekranlara gelecek. Yayınlandığı ilk günden bu yana heyecanla takip edilen Zalim İstanbul'un bu haftaki bölümünde heyecan yine dorukta olacak. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

29.09.2019Televizyon
Cannes yolcusu

Cannes yolcusu

Kanal D International, Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizileri Zalim İstanbul ve Afili Aşk ile merakla beklenen yeni dizisi Azize’yi MIPCOM 2019’da uluslararası medya gruplarının beğenisine sunacak.

26.09.2019Televizyon
Kardeşim kalır mısın

Kardeşim kalır mısın?

Zalim İstanbul 12. Bölümde Civan, ablası Cemre'den hesap sormak için kaldığı otele geliyor!

24.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 13. bölüm fragmanı yayınlandı Şeniz intihar mı ediyor

Zalim İstanbul'un 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Şeniz intihar mı ediyor?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un dün akşam ekranlara gelen 12. bölümünde heyecan yine doruktaydı. Yeni bölümdeki olaylar halen hafızalarda tazeliğini korurken, Zalim İstanbul'un gelecek haftaki 13. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Fragman sonrası 'Şeniz intihar mı ediyor?' sorusu akıllara geliyor. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümde neler olacak?

24.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 12. bölümde neler yaşandı

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler yaşandı?

Kanal D'nin pazartesi akşamları izleyici ile buluşan dizisi Zalim İstanbul 12. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde, Cenk Cemre'yi bularak ona şaşırtıcı bir teklif sundu. Ceren ise Cemre ile ilgili planlar yaparken, Nedim'e yaptığı eziyetlerle beklemediği bir durumla karşılaştı. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler yaşandı?

23.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölümde Cenkten Cemreye şaşırtıcı teklif İşte Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı

Zalim İstanbul yeni bölümde Cenk'ten Cemre'ye şaşırtıcı teklif! İşte Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı

Kanal D ekranlarında izlenme rekorları kıran Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un pazartesi akşamı yayınlanacak olan 12. bölümünde, Cenk Cemre'yi bularak ona şaşırtıcı bir teklifle gelecek. Seher ise Ceren'in yanında taraf alırken, gördükleri karşısında şoka uğrayıp fikrini değiştirecek. Peki, Zalim İstanbul yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

22.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak?

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Zalim İstanbul dizisinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümüne dair ipuçları veren fragmana Ceren’in zehir zemberek sözleri damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? İşte, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti

17.09.2019Televizyon

Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Son bölümde neler oldu?

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Zalim İstanbul, pazartesi günü yeni bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanla beklenen dizinin bu haftaki bölümünde, Cemre Nedim'i öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alındı. Nefes kesen bir bölümün ardından Zalim İstanbul, 12. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, diziyle ilgili merak edilenler.

16.09.2019Televizyon
Cemre yakalanıyor

Cemre yakalanıyor

“Zalim İstanbul”un yeni bölümünde Cenk, Cemre ve Nedim’in izini buluyor.

16.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nedim ölecek mi

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nedim ölecek mi?

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni sezon bölümleriyle kaldığı yerden devam eden Zalim İstanbul'un 11. bölüm fragmanlarında Nedim'in akıbeti merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul yeni bölümünde neler olacak, Nedim öldü mü? İşte, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanları ve kısa bir özet

15.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul setinde neler oluyor

Zalim İstanbul setinde neler oluyor?

Kanal D Haber Karaçaylar Köşkü’ne girdi!

10.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 11. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un 11. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, yeni sezonun ilk bölümüyle zirvede yerine aldı. Cemre ve Nedim'in kaçmasıyla Agah'ın öfke krizi geçirdiği, köşkte gergin anların yaşandığı, sezonun ilk bölümünün tamamlanmasının ardından gelecek hafta ekranlara gelecek 11. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

10.09.2019Televizyon
Seherin büyük sırrı açığa çıktı

Seher'in büyük sırrı açığa çıktı!

Zalim İstanbul 10. Bölümde, Seher'in yıllardır çocuklarından sakladığı sır ortaya çıktı. Cemre'nin babasının başka biri olduğu gerçeği taşları yerinden oynatacak!

10.09.2019Televizyon
Zalim İstanbuldan muhteşem başlangıç

Zalim İstanbul'dan muhteşem başlangıç

Kanal D’nin; yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul, yeni sezonun ilk bölümüyle zirvede yerine aldı.

10.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun oyuncuları kimdir Zalim İstanbul dizisinin konusu ne

Zalim İstanbul'un oyuncuları kimdir? Zalim İstanbul dizisinin konusu ne?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi akşamı 10. bölümüyle merhaba diyecek. İlgiyle izlenen dizinin yeni sezonunun başlamasıyla birlikte, oyuncularının kim olduğu ve konusu merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un oyuncuları kimdir? Zalim İstanbul dizisinin konusu ne?

9.09.2019Televizyon
Fırtınalı bir sezon

Fırtınalı bir sezon

İlk sezonu büyük ilgi gören “Zalim İstanbul”, yeni yayın dönemine bu akşam başlıyor. Başrol oyuncuları Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay, dizinin yeni bölümlerinde heyecan verici gelişmelerin yaşanacağını söyledi.

9.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul ne zaman başlıyor Zalim İstanbulda yeni sezon heyecanı

Zalim İstanbul ne zaman başlıyor? Zalim İstanbul'da yeni sezon heyecanı

Ekranlara geldiği ilk günden bu yana heyecanla takip edilen Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi akşamı diziseverlerle buluşacak. Sezonun ilk bölümünde; Şeniz kendini kurtarmak için Cemre ve Nedim'in peşine düşecek. İşte, Zalim İstanbul'un 10. bölümüne ilişkin ayrıntılar...

8.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul 10. bölüm fragmanları yayınlandı Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman

Zalim İstanbul 10. bölüm fragmanları yayınlandı! Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman?

Ekranlarda fırtına estiren ve izleyici tarafından ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul'un yeni sezon fragmanları yayınlandı. Kanal D ekranlarında macerasına kaldığı yerden devam edecek olan dizinin 10. bölümünde Şeniz kendini kurtarmak için Cemre ve Nedim'in peşine düşecek. Peki, Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte, merakla beklenen dizinin yeni sezon tarihi...

7.09.2019Televizyon
Bahar Şahin: İstanbul’un lütfu da kahrı da güzel Sera Kutlubey: Bu şehrin suçu yok, olay tamamen insanlar

Bahar Şahin: İstanbul’un lütfu da kahrı da güzel! Sera Kutlubey: Bu şehrin suçu yok, olay tamamen insanlar

İkisi de Ankaralı, ikisi de aynı yaşta ama tıpkı dizideki gibi, siyah ve beyaz kadar zıt karakterler. Biri sokakta yaşadığı şiddeti, “Ağza alınmayacak hakaretler duydum, tokat bile yedim” diye anlatıyor. Diğeri oyunculuk dünyasındaki hırstan korkuyor. Biri öpüşme sahnesi sonrası ağladığını cesurca söylerken, diğeri toplumun direttiği otosansürü kaldırmaya çalıştığını söylüyor. Kanal D’nin dizisi ‘Zalim İstanbul’un ikinci sezonu başlarken, iki kız kardeşi canlandıran Bahar Şahin ve Sera Kutlubey’in dünyasına girdik.

Zalim İstanbulun ikinci sezon ne zaman Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un ikinci sezon ne zaman? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ekranların büyük ilgi gören dizisi Zalim İstanbul'un ikinci sezonu için geri sayım devam ediyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen dizide, yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Bu sezonda da birbirinden heyecanlı anların yaşanacağı Zalim İstanbul, kaldığı yerden devam edecek. Peki, Zalim İstanbul'un ikinci sezon ne zaman? Yeni bölüm tarihi belli oldu mu?

5.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul, yeni sezon yayın tarihi belli oldu

Zalim İstanbul, yeni sezon yayın tarihi belli oldu!

Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi ekrana gelecek.

3.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni sezon tarihi belli oldu - Zalim İstanbul ne zaman başlayacak

Zalim İstanbul yeni sezon tarihi belli oldu - Zalim İstanbul ne zaman başlayacak

Zalim İstanbul dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul’un yeni sezon tarihi 10. bölüm fragmanıyla duyuruldu. Peki, Zalim İstanbul ne zaman başlayacak?

3.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul ne zaman başlayacak Yeni sezon fragmanından ilk kareler

Zalim İstanbul ne zaman başlayacak? Yeni sezon fragmanından ilk kareler

Kanal D ekranlarında büyük ilgi toplayan ve heyecanlı bir finalle sezonu kapatan Zalim İstanbul için geri sayım başladı. Zalim İstanbul'un 2. sezonunda yaşanacaklarla ilgili izleyenlerin bekleyişi devam ederken, yeni sezona ait ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Peki, Zalim İstanbul ne zaman başlayacak? Zalim İstanbul 10 bölüm ne zaman? İşte, diziyle ilgili merak edilenler ve yeni sezon fragmanından ilk kareler...

2.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlayacak İşte, ikinci sezon fragmanı

Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, ikinci sezon fragmanı

Kanal D ekranlarında fırtına estiren ve izleyenler tarafından büyük beğeni toplayan Zalim İstanbul'un yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Cemre ve Nedim'in sezon finalinde köşkü terk etmesi ile heyecanın tavan yaptığı dizide, ikinci sezon fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. Peki, Zalim İstanbul'un yeni sezonu ne zaman başlayacak? Zalim İstanbul'da neler olacak? işte, diziyle ilgili merak edilenler...

1.09.2019Televizyon
Kanal D ve CNN Türk’e 3 ödül

Kanal D ve CNN Türk’e 3 ödül

RTGD Medya Ödülleri törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı. Törende CNN Türk’te yayınlanan ‘Parametre’ ile Ahmet Hakan’ın sunduğu ‘Tarafsız Bölge’ ödül aldı.

31.08.2019Gündem
Zalim İstanbul yakında ekranda

Zalim İstanbul yakında ekranda

Başrollerini Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay’ın paylaştığı “Zalim İstanbul” dizisinin ikinci sezonu için hazırlanan tanıtım filmi yayınlandı.

31.08.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni sezon fragmanı yayınlandı Zalim İstanbul ne zaman başlayacak

Zalim İstanbul yeni sezon fragmanı yayınlandı! Zalim İstanbul ne zaman başlayacak?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Cemre ve Nedim'in Karaçay Köşkü'nden kaçmasıyla sezonu kapatan dizinin yeni sezon fragmanına tekerlekli sandalyeden kalkarak Karaçay Köşkü'ne yürüyerek gelen gizemli kişi damga vurdu. Fragmanın ardından sabırsızlıkla dizinin yeni bölümlerini bekleyenler, yeni sezona ilişkin araştırmalarına hız verdi. Peki, Zalim İstanbul ikinci sezon ne zaman başlayacak? Karaçay Köşkü'ne gelen kişi Nedim mi?

30.08.2019Televizyon
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli açıklamalar

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği Ödül töreninde konuştu. Erdoğan, "Uluslararası basında Türkiye'nin başarıları kasıtlı bir şekilde görülmüyor" ifadelerini kullandı.

29.08.2019Gündem
İlk tanıtım nefesleri kesti

İlk tanıtım nefesleri kesti!

Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul’un yeni sezon tanıtımı Kanal D’de yayınlandı.

29.08.2019Televizyon
Diziler ne zaman başlıyor

Diziler ne zaman başlıyor?

Yaz dönemine girilmesi nedeniyle mayıs-haziran aylarında sezon finali yapan diziler, uzun bir aranın ardından yeniden ekranlara gelecek. Peki, yeni sezonda diziler ne zaman başlayacak? İşte, dizilerin başlayacağı tarih hakkında detaylı bilgiler

27.08.2019Televizyon
Zalim İstanbul ne zaman başlayacak İşte, yeni sezon tanıtım fotoğrafları

Zalim İstanbul ne zaman başlayacak? İşte, yeni sezon tanıtım fotoğrafları

Kanal D ekranlarında izleyenleri ekran başına toplayan Zalim istanbul'un yeni sezonu için geri sayım başladı. Dizinin hayranları, heyecanlı bir finalle sezonu kapatan Zalim İstanbul 2. sezonu için sabırsızlanarak yeni bölümlerin yayınlanacağı tarihi sorguluyor. Peki, Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlayacak? Zalim İstanbul'un 2. sezonunda neler yaşanacak? İşte, diziyle ilgili merak edilen bilgiler.

25.08.2019Televizyon
Gece gece aşkım geldi

Gece gece aşkım geldi!

Zalim İstanbul dizisinde rol alan Bahar Şahin, dizide ablasını canlandıran Sera Kutlubey'e sosyal medyadan övgü yağdırdı.

16.08.2019Magazin
Zalim İstanbul 2. sezonundan ilk kareler geldi - Yeni sezon ne zaman başlayacak

Zalim İstanbul 2. sezonundan ilk kareler geldi - Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Zalim İstanbul dizisinin yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte dizinin takipçileri sabırsızlanmaya başladı. 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul'un 9. bölümü olan sezon finalinde, Ceren'in hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Bu gelişme ardından neler yaşanacağı 2. sezonda belli olacak. Peki, Zalim İstanbul yeni sezonu ne zaman başlayacak?

15.08.2019Televizyon
CNN TÜRK ve Kanal D’ye RTGD ödülü

CNN TÜRK ve Kanal D’ye RTGD ödülü

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) 2018 Yılı Medya Oscarları Ödülleri sahiplerini buldu. CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge ‘Yılın Tartışma Programı Medya Oscarı’nı, Parametre de ‘Yılın Sabah Programı Medya Oscarı’nı kazandı. Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul’da rol alan Deniz Uğur ise Yılın Kadın Oyuncusu seçildi.

14.08.2019Gündem
RTGD Medya Oscarları sahiplerini buldu

RTGD Medya Oscarları sahiplerini buldu

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) 2018 Yılı Medya Oscarları Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 41. kuruluş yıldönümünü kutlayan RTGD, 16 farklı kategori ve 3 özel ödül ile toplamda 19 ödül belirledi. 15 radyo ve televizyon ile 18 gazeteciye verilen ödüller, son derece titiz bir süreç sonunda ortaya çıktı. Meslek Birlikleri içinde tek kadın başkan ve yönetimde 5 kadın üye ile en fazla kadın üyeye sahip RTGD, bu yıl da 5 dalda kadın meslektaşlarına ödül verdi.

13.08.2019Keyif
Zalim İstanbul yeni sezonu ne zaman başlayacak İkinci sezondan ilk görüntüler geldi

Zalim İstanbul yeni sezonu ne zaman başlayacak? İkinci sezondan ilk görüntüler geldi

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Zalim İstanbul'un yeni sezonuna dair ilk ipuçları paylaşıldı. İlk sezonuyla adından söz ettiren Zalim İstanbul’un İkinci sezonundan ilk kareler geldi, fotoğraflarla birlikte yeni sezon tarihi de merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul yeni sezonu ne zaman başlayacak?

5.08.2019Televizyon
Çekimler başladı

Çekimler başladı

Kanal D’nin sevilen dizisi “Zalim İstanbul” ikinci sezon için start verdi. Yeni bölümlerin çekimi önceki gün başladı.

3.08.2019Televizyon
Zalim İstanbulun çekimleri başladı

Zalim İstanbul'un çekimleri başladı!

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Zalim İstanbul' haziran ayında sezon finali yapmıştı. Dizinin yeni sezon çekimleri başladı.

30.07.2019Televizyon
Umut vaat eden  oyuncu

Umut vaat eden oyuncu

KANAL D’nin sevilen dizisi “Zalim İstanbul”da Ceren karakterini canlandıran Bahar Şahin, İzmir Uluslararası Film Festivali’nden ödülle döndü.

28.07.2019Televizyon