MENÜ

Ptt Katılım Bankası

Ptt Katılım Bankası ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ptt Katılım Bankası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17 Ptt Katılım Bankası haberi bulunmuştur.

Ptt Katılım Bankası Haberleri

Ve Resmi Gazetede yayımlandı Çok önemli düzenlemeler….

Ve Resmi Gazete'de yayımlandı! Çok önemli düzenlemeler….

Bazı Cumhurbaşkanlığı Kararnamelerinde değişiklik yapılması hakkında iki ayrı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, taşınmazların toplu değerleme yöntemleriyle değerini belirleyerek değer bilgi merkezini kuracak ve değer haritaları üretecek. Bazı ülkelerde açılacak tapu ve kadastro temsilcilikleriyle yurt dışındaki Türk vatandaşları ile yabancı uyruklu gerçek ve tüzel kişilerin Türkiye'de bulunan taşınmazlara ilişkin tapu ve kadastro işlemlerini bulundukları ülkelerden yapabilmeleri sağlanacak.

5.02.2019Gündem
Lansman tamam, sıra anlaşmalarda

Lansman tamam, sıra anlaşmalarda

BAŞBAKAN Binali Yıldırım tarafından önceki gün lansmanı yapılan “Türkiye Kart” için temmuz ayına kadar geçecek süreçte belediyelerle masaya oturulacak.

26.01.2018Ekonomi
Pazara dört yeni banka mı geliyor Aralarında...

Pazara dört yeni banka mı geliyor? Aralarında...

Bir süredir ekonomi yönetimi, sürekli olarak faizsiz finans sisteminin gelişmesi ve katılım bankalarının farkını ortaya koyması gerektiği üzerinde duruyor.

20.12.2017Ekonomi
Türk devinden yeni banka geliyor

Türk devinden yeni banka geliyor

TKBB Genel Sekreteri Akyüz, PTT`nin katılım bankası kurmak istediğine dair duyumlar aldıklarını söyledi.

18.09.2017Ekonomi
Emeklilere promosyonda hangi bankalar ile anlaşma imzalandı

'Emeklilere promosyon'da hangi bankalar ile anlaşma imzalandı?

Emekliye promosyonda bankalarla yapılan protokoller imzalandı. Türkiye genelinde yaklaşık 11.5 milyon vatandaşın emekli aylıklarının aldığı bankalarla imzalanan anlaşma neticesinde, emekliye promosyon konusu tamamlanmaya başladı. Şu ana kadar 10 banka ile yapılan anlaşma neticesinde Türkiye genelindeki emeklilerin yüzde 80'inin promosyon anlaşma tamamlanmış oldu. İşte, emekliye promosyon hakkında detaylı bilgiler

10.02.2017Ekonomi
Hac kurası ne zaman çekilecek Kayıt yenileme nasıl yapılır

Hac kurası ne zaman çekilecek? Kayıt yenileme nasıl yapılır?

Hac kurası ne zaman çekilecek sorusu, son günlerde kutsal görevlerini yerine getirmek isteyen hacı adayları tarafından sıkça sorulan sorular arasında yer aldı. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın garantisinde gerçekleştirilecek hac kurası, 2017 kayıt yenileme işlemlerini tamamlayan adaylar tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, hac kurası ne zaman çekilecek? Kayıt yenileme işlemleri ne zaman sona erecek? İşte, merak edilen soruların cevabı

29.01.2017Ekonomi
Hac kurası ne zaman çekilecek 2017 Hac kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır

Hac kurası ne zaman çekilecek? 2017 Hac kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır?

Hac kuraları ne zaman çekilecek sorusu Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yanıt bulmaya başladı. Kayıt yenileme işlemlerinin ardından kutsal topraklara gidebilmek için beklentilerini devam ettiren hacı adayları, kura çekim işlemi ne zaman yapılacak sorularına cevap arıyor. İşte, bu yıl kontenjanın da arttırılmasıyla birlikte kutsal topraklara gidebilme şansı artacak olan hacı adaylarının merak ettiği hac kuraları ne zaman çekilecek sorularının yanıtı

24.01.2017Ekonomi
Hac kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır 2017 kura çekimi

Hac kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? 2017 kura çekimi

Hac kayıt yenileme işleminin nasıl yapılacağı sorusu binlerce hacca gitmek isteyen vatandaş tarafından merak edildi. Türkiye’den hacca gitmek için bu yıl 335 bin kişi yeni kayıt yaptırdı. Daha önce başvuranlarla birlikte hac görevini yapmak isteyenlerin sayısının bu sene 2 milyonu aşacağı belirtildi. Dini vazifelerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar bu yıl 80 bin kişi arasından kura çekimine katılarak seçilmeye çalışacak. Pek, hac kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? 2017 kura çekimi hakkında detaylar.

19.01.2017Ekonomi
Hac kayıt yenileme otomatik mi tamamlanacak 2017 Kura çekimi işlemi

Hac kayıt yenileme otomatik mi tamamlanacak? 2017 Kura çekimi işlemi

Hac kayıt yenileme ve başvuru işlemi nasıl yapılacak sorusu, bu yıl içerisinde dini farizalarını yerine getirmek isteyen yüz binlerce aday tarafından öğrenilmeye çalışılıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın garantisinde gerçekleştirilen Hac kayıt yenileme işlemleri on binlerce adayı yakından ilgilendiriyor. Kura çekimi öncesi tamamlanması gereken bu işlem, birçok hacı adayı tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Peki, hac kayıt yenileme ve başvuru işlemi nasıl gerçekleştirilecek? İşte, merak edilen detaylar

17.01.2017Ekonomi
2017 Hac kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılacak Hac kuralarının ne zaman çekileceği belli oldu

2017 Hac kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılacak? Hac kuralarının ne zaman çekileceği belli oldu

Hac kayıt yenileme işlemlerinin nasıl yapılacağı milyonlarca hacca gitmek isteyen vatandaş tarafından araştırılan konulardan biri oldu. Türkiye’den hacca gitmek için bu yıl 335 bin kişi yeni kayıt yaptırdı. Daha önce başvuranlarla birlikte hac görevini yapmak isteyenlerin sayısının bu sene 2 milyonu aşacağı bildirildi. Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, hac kuralarının ne zaman çekileceği belli oldu. Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğünün hac müracaatlarıyla ilgili yaptığı açıklamada, ilk defa hacca gidecek olan vatandaşların hangi bankalara para yatırması gerektiğini de açıkladı. Peki, 2017 Hac kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılacak? Hac kuraları ne zaman çekilecek?

12.01.2017Ekonomi
Hac kayıt sorgulaması nasıl yapılıyor İşte, Hac kayıt yenilemesi için yapılacaklar

Hac kayıt sorgulaması nasıl yapılıyor? İşte, Hac kayıt yenilemesi için yapılacaklar

Hac kayıt yenileme ve sorgulama için süreç devam ediyor. İlk kez başvuruda bulunan vatandaşlar, yenileme işleminin nasıl yapılacağını araştırırken; süreç için gerekli adımları atan hacı adayları, Hac kayıt sorgulaması yapıyor. Peki, yenileme işlemini gerçekleştirirken nelere dikkat etmek gerekiyor, sorgulama işlemi nereden ve nasıl yapılıyor? İşte, Hac kayıt sorgulama sayfası!

11.01.2017Ekonomi
LYS’ye başvurmadan önce bilmeniz gerekenler

LYS’ye başvurmadan önce bilmeniz gerekenler

LYS’ye girmeye hak kazanan 1 milyon 233 bin 580 aday için yeni bir maraton başlıyor. LYS başvuruları bugünden itibaren 21 Nisan akşamına kadar yapılabilir.

8.04.2015Eğitim
Kamu kurumları futbola 401 milyon dolar ödeyecek

Kamu kurumları futbola 401 milyon dolar ödeyecek

Süper Lig’in isim hakkını Spor Toto’nun almasıyla başlayan kamu kurumlarının futbola kaynak aktarması bu yıl rekor kıracak.TRT, PTT, Spor Toto, Ziraat Bankası ve TMSF’nin yönetimindeki Digiturk, Türk futboluna bu yıl 401 milyon dolar para harcayacak.

17.08.2013Ekonomi

Yazar Sonuçları

Pazara dört yeni banka mı geliyor?

Bir süredir ekonomi yönetimi, sürekli olarak faizsiz finans sisteminin gelişmesi ve katılım bankalarının farkını ortaya koyması gerektiği üzerinde duruyor.

20.12.2017