MENÜ

Nakit Para Girişi

Nakit Para Girişi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Nakit Para Girişi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Nakit Para Girişi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 262 Nakit Para Girişi haberi bulunmuştur.

Nakit Para Girişi Haberleri

Tudor 6 puan fark atmış daha ne yapsın

Tudor 6 puan fark atmış daha ne yapsın!

G.SARAY Başkanı Dursun Özbek, takımın performansından, Tudor’un durumuna; kulübün mali yapısından, transferlere kadar her konuda HÜRRİYET’in sorularını yanıtladı.

30.11.2017Spor Arena
Galatasarayda +1 cezayı kurtarma planı

Galatasaray'da +1 cezayı kurtarma planı

Avrupa kupalarından 1 yıl men edilmeyi göze alan Galatasaray, cezanın 2 yıla çıkmamasına uğraşıyor.

20.01.2016Futbol
Yeni Bakan Cenap Aşçı o raporu doğruladı

Yeni Bakan Cenap Aşçı o raporu doğruladı

GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı, Reza Zarrab’ın sahibi olduğu firmalarla ilgili Teftiş Başkanlığı’nca yapılan incelemeyi doğrulayarak, “yurtdışına çıkarılan dövizlerin önemli bölümünün Türk Parasını Kıymetini Koruma Kanunu’nu ihlal ettiğini” bildirdi. Aşcı, Başmüfettişin, kambiyo, dış ticaret, vergi ve kara paranın aklanması kapsamında, Hazine Müsteşarlığı, Maliye ve Ekonomi Bakanlıklarından ayrıca inceleme talep ettiğini de vurguladı.

14.09.2015Ekonomi
Yurtdışına çıkabilecek döviz tutarı artırıldı

Yurtdışına çıkabilecek döviz tutarı artırıldı

Türkiye’ye nakit para girişi ve çıkışına sınırlar yeniden belirlendi. Yurtdışına çıkarılabilecek döviz 5 bin dolardan 10 bin euroya çıktı.

11.06.2015Ekonomi
Bodrum tutuklama şokunu yaşıyor

Bodrum tutuklama şokunu yaşıyor

BODRUM’da DP’li Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve DP’li meclis üyesi M.F.Ö., İmar İşleri Müdürü H.A., emlakçı N.D., turizmci Y.A., müteahhit V.K., mimar O.B., turizmci S.G. ve inşaat teknikeri O.Ç.’nin tutuklanmasının şoku yaşanıyor.

2.06.2012Ege
Bodrum Belediye Başkanı tutuklandı

Bodrum Belediye Başkanı tutuklandı

Bodrum Belediyesi'ndeki operasyonla ilgili Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve aralarında belediye görevlilerinde bulunduğu 8 kişi tutuklandı.

1.06.2012Ege
Sendikadan tekstile tam destek

Sendikadan tekstile tam destek

Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası, Ziraat Bankası'na 125 milyon TL'lik nakit para girişi sağlamak üzere protokol imzaladı.

23.01.2009Ekonomi
Altın hisseden korkmayın asker ‘tıkır tıkır’ ödüyor

Altın hisseden korkmayın asker ‘tıkır tıkır’ ödüyor

Tüpraş Genel Müdürü Hüsamettin Danış, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne akaryakıt satışını güvenceye almak için uygulanacak altın hisse konusundaki tepkileri eleştirdi.

8.09.2003Ekonomi
Irak petrol satışına haziranda başlıyor

Irak petrol satışına haziranda başlıyor

Irak'ın Haziran başından itibaren, petrol satışlarına yeniden başlayacağı bildirildi. Wall Street Journal (WSJ) gazetesinin haberine göre, halen günde 700.000 varil olan üretim de haziran ortalarında günde 1.5 milyon varile çıkacak.

27.05.2003Ekonomi
Gelişmekte olan ülkelere sermaye akacak

Gelişmekte olan ülkelere sermaye akacak

IIF tahminlerine göre, bu yıl aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 23 gelişmekte olan ülkeye toplam 96,5 milyar dolarlık net sermeye girişi gerçekleşecek.

4.10.2019Ekonomi
Yeni dönemde telefon rehberi

Yeni dönemde telefon rehberi

AKILLI telefonlar, son dönemlerde yapılan düzenlemelerle gündemde. Bunlardan sonuncusu ise yolcu beraberinde getiren akıllı telefonlara yönelik oldu. Harç ocak ayında önce 618 TL’ye, geçen hafta itibariyle ise 1.500 TL’ye çıkarıldı. Akıllı telefonlarda yaşanan bu durum akıllara “Hâlâ yurtdışından akıllı telefon almak hesaplı mı” sorusunu getiriyor. Biz de bu sorudan yola çıkarak, Türkiye’de popüler üst seviyedeki 5 modeli bir araya getirdik ve satış fiyatlarını kıyasladık. 1.500 TL’lik IMEI kaydı ücretiyle yurtdışındaki fiyat farkı oldukça azalmış durumda. Bu durum da Türkiye’den satın alınan modellerin beraberinde taksit, garanti ve kampanya gibi avantajlarının öne çıkmasını sağlıyor.

21.07.2019Ekonomi
Emlak Bankası tek şube ile 4.6 milyar liralık aktife ulaştı

Emlak Bankası tek şube ile 4.6 milyar liralık aktife ulaştı

EmlakBank Genel Müdürü Deniz Aksu, EmlakBank'ın yılsonu hedeflerine neredeyse ulaştığını söyledi.

17.07.2019Ekonomi
Fenerbahçede Fener Ol  kampanyası resmen başladı Rakam artıyor...

Fenerbahçe'de "Fener Ol" kampanyası resmen başladı! Rakam artıyor...

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, "Fener Ol" projesini başlatarak, "Diğer kulüplerden bizi ayıran en önemli unsur kampanyanın sonuçları olacaktır. Diğer sonuçlara baksaydık yola çıkmaya cesaret edemezdik. Dünyada bir spor kulübünün gerçekleştireceği en başarılı örnek kampanyalardan biri bu olacaktır." dedi. Başkan Ali Koç, tarihi kampanyayı resmen başlatırken hedefin, geniş bir katılım sağlayıp 31 Mayıs’a kadar en az 380 milyon TL toplamak olduğu ifade edildi. Kampanya başladığından itibaren rakamın 5 milyon TL civarına yükseldiği öğrenildi.

5.04.2019Futbol
Davos etkisi

Davos etkisi!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Davos mesaisini tamamladı. Dün Davos’tan ayrılmadan önce Türk gazetecilerin sorularını yanıtlayan Albayrak, Türkiye’nin takdir edildiği çok başarılı bir zirve gerçekleştirdiklerini belirterek, zirvenin olumlu etkisinin son iki gündür Türkiye piyasalarına da yansıdığına dikkat çekti.

25.01.2019Ekonomi
Gazze’ye baskın bölgeyi karıştırdı

Gazze’ye baskın bölgeyi karıştırdı

Gazze Şeridi’ne önceki gece sivil araçla sızan İsrail özel birliği ile Hamas güçlerinin çatışması bölgede tansiyonu yükseltti. Biri Hamas komutanı 7 Filistinli ve yarbay rütbesinde bir İsrailli subay öldü. Filistin'den atılan roketlere İsrail hava saldırılarıyla yanıt verince yine kan döküldü. BM taraflara itidal çağrısı yaptı.

13.11.2018Dünya
Kapımızı çalan çok

Kapımızı çalan çok

Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai Dalaş, Japonların Türkiye’ye yatırım yapmak istediklerini, fırsat çıkması halinde ciddi alıcı olduklarını belirterek, “Son zamanlarda bazı ufak tefek imkânlar çıkıyor. Yatırım bankaları, ‘Şu şirket satılıyor ilgilenir misiniz?’ diye kapımızı çalıp zemin yokluyorlar” dedi.

13.09.2018Ekonomi
KMH faizi nedir

KMH faizi nedir?

Kredili Mevduat Hesabı (KMH), vadesiz hesapta yeterli miktarda para bulunmaması halinde, bankanın verdiği limitler çerçevesinde para çekme ya da eft yapma imkanı sağlayan hesaptır. Kredili olması nedeniyle, belirli bir faizi bulunan bu hesapta, nakit açığı kapatıldığı taktirde faiz işlenmesi durdurulmuş olur. İşte, KHM faizi nedir ve ne demektir sorusunun cevabı

9.07.2018Ekonomi
Kore’den kaçar Türkiye’ye gelir

Kore’den kaçar Türkiye’ye gelir

Uluslararası Finans Enstitüsü’nün (IFF) tahminlerine göre, bu yıl aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 17 gelişmekte olan ülkeye toplam 42.3 milyar dolarlık net sermaye girişi gerçekleşecek. Yıl sonunda gelişmekte olan ülkeler arasında en fazla sermaye girişinin 51.3 milyar dolarla Türkiye’ye gerçekleşeceği, en çok para çıkışının ise 77 milyar dolarla Güney Kore’de yaşanacağı öngörülüyor.

10.06.2018Ekonomi
Özbekten bomba sözler: Ölürsem vasiyetim şudur; G.Saraya...

Özbek'ten bomba sözler: Ölürsem vasiyetim şudur; G.Saray'a...

Galatasaray’da mali genel kurul gerçekleştirildi... İlk karara göre oturum açık yapıldı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz açılış konuşmasında, "11 faktoring firmasına 34 milyon TL ödeme yaptık. Bunlar adama çöker ümüğünü sıkar. Allah bunların eline düşürmesin kimseyi" ifadelerini kullandı. Öte yandan Cengiz, eski başkan Adnan Polat'ın aralarında olması gerektiğini savundu. Bu sırada salonda büyük bir alkış koptu. Eski Başkan Dursun Özbek de açıklamalarda bulundu. İşte yaşananlar...

31.03.2018Spor Arena
Çiftlik Bank çok konuşuldu ama tam bir Ponzi tezgahı

Çiftlik Bank çok konuşuldu ama tam bir 'Ponzi' tezgahı!

DOLANDIRICILAR, saadet zinciri kurucuları bu işi nasıl yapıyorlar? Daha doğrusu “müşterilerini” nasıl buluyorlar? Dolandırıcılar var; çünkü kolay kazanç elde edip “köşeyi dönmek” isteyen, kazanma hırsı içinde, açgözlü ya da tamahkar olarak tanımlanabilecek zaafları olanlar var olduğu için. Hele ki bilgi ve bilimden çok, köşe dönmeci “uyanıklığa” ve lümpenliğe sempatinin olduğu yerlerde şaşkınlık yaratmıyor.

26.03.2018Ekonomi
Çinli ve Hintli turist çekilmeli

Çinli ve Hintli turist çekilmeli

TÜRKİYE turizminin gelişimi için mevcut pazarların korunması ve geliştirilmesinin yanında yeni pazarlara da ağırlık verilmesi gerektiğini ifade eden Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Timur Bayındır, özellikle Çin ve Hindistan’a yoğunlaşılması gerektiğini söyledi.

23.01.2018Ekonomi
KOBİ’lere 3.7  milyar TL kredi

KOBİ’lere 3.7 milyar TL kredi

BİLİM, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, KOSGEB’in KOBİ’lere sağladığı kredi konusunda, “Toplam 152 bin 500 KOBİ desteğini aldı. Bunun da toplam maliyeti, piyasaya giren para 3 milyar 750 milyon oldu. 10 Mart’tan 6 Nisan’a kadar küçük işletmelere, mikro KOBİ’lere 3 milyar 750 milyon nakit girişi oldu” dedi.

7.04.2017Ekonomi
KOBİlere verilen destek piyasaları rahatlatacak

"KOBİ'lere verilen destek piyasaları rahatlatacak"

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: "Toplam 152 bin 500 KOBİ desteğini aldı. Bunun da toplam maliyeti, piyasaya giren para 3 milyar 750 milyon oldu. 10 Mart'tan 6 Nisan'a kadar küçük işletmelere, mikro KOBİ'lere 3 milyar 750 milyon nakit girişi oldu" açıklamasında bulundu.

7.04.2017Ekonomi
Yatırımcının risk iştahı azaldı

Yatırımcının risk iştahı azaldı

3,5 milyon fon yatırımcısı, 2016’da yüzde 8.3 getiri sağladı. Gerek ekonomideki daralma gerekse dövizdeki dalgalanma nedeniyle yatırımcının risk iştahı bozulunca, yatırım fonları arasında kısa vadeli borçlanma araçları ile para piyasa fonları ön plana çıktı.

15.03.2017Ekonomi
KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli destek kredisi için sonuçlar açıklandı KOSGEB sonuçları nasıl öğrenilir

KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli destek kredisi için sonuçlar açıklandı! KOSGEB sonuçları nasıl öğrenilir?

KOSGEB tarafından 50 bin TL sıfır faizli destek kredisi verileceği haberi binlerce vatandaş tarafından heyecanla karşılanmıştı. Binlerce esnaf bu haberi duyar duymaz KOSGEB'e başvuru için müracaat etti. Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamada "KOSGEB aracılığı ile küçük ve orta ölçekli işletmelere gerekli şartları sağlamaları halinde kredi verileceğini duyurmuştu. KOSGEB sonuçları dün itibariyle açıklandı. Vatandaşlar sorgulama sayfasına akın ettiler. Peki, KOSGEB sonuç sorgulama nasıl yapılır?

1.03.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

BDDK üzerine spekülasyon (1)

SEÇİMLERDEN hemen sonra yakın geçmişte kurulan özerk kurumlar üzerine spekülasyon yapılmaya başlandı. İktidar adayı partiden mikrofonu her eline alan özerk kurumların bir şekilde disipline edileceğinden söz ediyor.

14.11.2002

Hamaseti milli tezgâhı evrensel

DOLANDIRICILAR, saadet zinciri kurucuları bu işi nasıl yapıyorlar? Daha doğrusu “müşterilerini” nasıl buluyorlar? Dolandırıcılar var; çünkü kolay kazanç elde edip “köşeyi dönmek” isteyen, kazanma hırsı içinde, açgözlü ya da tamahkar olarak tanımlanabilecek zaafları olanlar var olduğu için.

26.03.2018
Masal şehir Prag

Masal şehir Prag

Çek Cumhuriyetinin başkenti, 1,2 milyon nüfusa sahip Altın Şehir, Masal Şehir, Şehirlerin Anası gibi lakapları olan güzel şehir Prag’ın misafiri oluyorum şimdi de. Bütün lakaplarını hak eden Prag, bu güzellikler yetmezmiş gibi bir de güzeller güzeli bir nehirle süsleniyor. İşte gece hayatı, katedralleri ve müzeleri ile Prag…

14.03.2018

Avrupa’nın okyanusa açılan kapısı Lizbon

Portekiz’in başkenti olan Lizbon tarihi, yemekleri, eğlence yerleri ve kültürü ile kendine hayran bırakıyor. Tarih boyunca birçok kültürle etkileşime geçmiş olan Lizbon, edindiği zengin birikimi günümüze kadar korumayı başarmış. Bu nedenle Lizbon her yıl eğlence ve kültürel amaçlı seyahatlerden hoşlanan milyonlarca gezginin akınına uğruyor. İşte size Lizbon gezi rehberi…

20.02.2018