MENÜ

Kızkaçıran

Kızkaçıran ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kızkaçıran haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kızkaçıran haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 33 Kızkaçıran haberi bulunmuştur.

Kızkaçıran Haberleri

Almıla nedir Almıla karakterine can veren Gönül Nagiyeva kimdir

Almıla nedir? Almıla karakterine can veren Gönül Nagiyeva kimdir?

Almıla, eski Türkçe'de kırmızı ya da kızıl elma anlamı taşımaktadır. Almıla kelimesi, Diriliş Ertuğrul dizisine katılan karakter dolayısıyla son günlerin araştırılan konusu oldu. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinde Almıla karakterine hayat veren Gönül Nagiyeva kimdir? İşte, Almıla kelimesinin anlamı ve Gönül Nagiyeva kimdir? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

9.05.2018Televizyon
Burada yılbaşı uğuru kırmızı değil, sarı don

Burada yılbaşı uğuru kırmızı değil, sarı don!

Belki siz çoktan planınızı yaptınız, hatta biletinizi bile aldınız. Güney beldelerimiz mi, Avrupa mı? Ege mi yağmur ormanları mı? Peki, daha uzağa gitmeye ne dersiniz? Okurumuz Ayça İnce Önkal, sırt çantasını omzuna takıp Rio’ya vardı ve ömründeki en güzel yılbaşını Güney Amerika’da geçirdi.

6.01.2017Seyahat
Hepsi bir anda patladı, bu hale geldi

Hepsi bir anda patladı, bu hale geldi

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir ilkokul öğrencisinin çatapat ve mantar tabancasında kullanılan barutlu mantar ile yaptığı karışımın patlaması sonucunda yüzünde ve kafasında yanıklar oluştu.

9.06.2016Gündem
Gönül Nagiyeva Azerbaycan’dan Türkiye’ye transfer oldu

Gönül Nagiyeva Azerbaycan’dan Türkiye’ye transfer oldu

8 Nisan’da vizyona giren “Kızkaçıran” sinema filmi ile büyük ilgi toplayan Azeri güzel Gönül Nagiyeva, Türkiye’ye transfer oldu.

21.04.2016Magazin
Tam 11 yeni film vizyonda

Tam 11 yeni film vizyonda

Baharın gelmesiyle sinema salonları da şenleniyor. Bu hafta vizyona 6'sı yerli toplamda 11 yeni film giriyor. Küçük Esnaf, Azem 3: Cin Tohumu, Kızkaçıran, Zoolander 2, Ölüm Emri, Türk Lokumu, Baba Mirası, Yeniden Başla, 91.1, Ölümcül Oyun gibi filmler bu hafta izleyiciyle buluşuyor.

7.04.2016Keyif
Kızkaçıran filmi 8 Nisanda sinemalarda - izle

Kızkaçıran filmi 8 Nisan'da sinemalarda! - izle

Korhan Uğur’un yönetmen koltuğunda oturduğu ''Kızkaçıran'' filminde iyi bir planı olmayan eski aşığın kız kaçırması ile başların geçen komik hikayeler anlatılıyor. Atıf Emir Benderlioğlu ve Ceren Benderlioğlu'nun başrollerinde yer aldığı film 8 Nisan tarihinde gösterimde olacak.

26.03.2016Keyif
Kızkaçıran 15 Nisanda vizyonda

'Kızkaçıran' 15 Nisan'da vizyonda

Başrollerini Ceren-Emir Benderlioğlu’nun paylaştığı “Kızkaçıran” adlı film, beyazperdedeki yerini almaya hazırlanıyor.

14.03.2016Magazin
Üçüncü filmi de İzmir’de çekecek

Üçüncü filmi de İzmir’de çekecek

İLK filmi ’Öldür Beni’yi Dikili’de, ikinci filmi ’Terkedilmiş’i Karşıyaka’da çeken İzmirli yönetmen Korhan Uğur, üçüncü filmi ’Kızkaçıran’ı da İzmir’de çekmek için hazırlıklara başladı.

30.10.2015Ege
Tecavüzcüden bombalı tehdit

Tecavüzcüden bombalı tehdit

BURSA’nın Gürsu İlçesi’nde Jandarma Komutanlığı’nı ankesörlü telefondan arayan, küçük yaştaki kız ve oğlan çocuklara tecavüz etmek dahil 28 ayrı suçtan aranan Aydın Yazar (39), “Beni yakalayamazsınız. Kim olduğumu bilmiyorsunuz. Param çok. Helikopter kiralayıp jandarma bölüğünü bombalarım” dedi.

1.12.2009Gündem
Yumuşak hikâyeler anlatacak bir durumum yok

Yumuşak hikâyeler anlatacak bir durumum yok

Herkesin yaptığının tersini yaptı Aylin Aslım. Önceleri mırıldanarak şarkı söyleyen naif bir genç kızdı. Yaş aldıkça bağıra çağıra sert şarkılar söyleyen öfkeli bir kadına dönüştü. Yaklaşık 10 yıl önce çıkardığı ilk albümü “Gelgit”, yumuşak bir “yağmurlu hava-süt-kurabiye” ruhuna sahipti. Yeni albümü “Canını Seven Kaçsın”da ise göğsünü gere gere “İçtim içtim rezil oldum/Beyoğlu’na vezir oldum” diyor. Artık karşımızda naiflikle hayatta kalamayacağını öğrenmiş, yaşadıklarını alaycı ve sivri dilli şarkılara dökmüş bir kadın var: Zaten rock böyle bir müzik, isyan ne zaman tatlı dilli olmuş ki?”

26.06.2009Kelebek
Oğuzhanın ‘torpil’ acısı

Oğuzhan'ın ‘torpil’ acısı

Yasak olmasına rağmen bakkallarda satılan eğlence amaçlı patlayıcı maddeler yine can yaktı.

28.11.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Çok sayıda ‘ANATÜRK’e ihtiyaç var!

Benim gözümde sadece edebiyatçı değil... Romancı değil... Entelektüel değil... O bir ‘beyin açıcı’. Murat Menteş’le sohbet bana her zaman iyi geliyor. Büyük resmi, daha net ve billur görmemi sağlıyor. Çünkü sadece yazmasını değil, düşünmesini de bilen biri. Karşısındakini de düşündürtüyor. Haluk Bilginer’in Oyun Atölyesi’nde buluştuk. Ramazan Bayramı’ndan girdik, “Ne olacak bu Türkiye’nin hali”nden çıktık. Okuyun, görüşlerinizi benimle paylaşın, bekliyorum.

9.07.2016

Ölenle ölünür mü?

Yitip giden bir değerin ardından geride kalanın trajedisi...

8.04.2016

Sil baştan başlamak gerek bazen

Haftanın ‘kendini iyi hisset’ filmi “Yeniden Başla”, Jake Gyllenhaal ve Naomi Watts’ı buluşturuyor.

7.04.2016

Bütün koltuklar bayan yanı olsun!

EVET alın harika bir fikir daha...

10.06.2010

Çocuğunuza isim koyarken dikkatli olun

Çocuklarımıza isim verirken ne kadar önemli bir iş yaptığımızın farkında mıyız acaba?

4.04.2008
Tip dunyasi

Tip dunyasi

15.01.2001
Tıp dünyası

Tıp dünyası

15.01.2001