MENÜ

Kate Moss Resimleri

Kate Moss Resimleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kate Moss Resimleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 Kate Moss Resimleri haberi bulunmuştur.

Kate Moss Resimleri Haberleri

Pirelli 2018 takvimi bu kez Tim Walker imzalı

Pirelli 2018 takvimi bu kez Tim Walker imzalı!

Pirelli 2018 takvimi bu sene Alice Harikalar Diyarı'nda konsepti ile yayınlandı. Çekimleri Tim Walker tarafından gerçekleştirilen 2018 Pirelli Takvimi bugün New York’taki Manhattan Center’da tanıtıldı.

11.11.2017Magazin
Hugh Hefnerın hayatı: Yaşı olmayan adamın hikayesi

Hugh Hefner'ın hayatı: Yaşı olmayan adamın hikayesi

Bu yaşı olmayan bir adamın hikayesi… Hayata bakışı çok net. 89’unda ama “Sağlıklıysanız yaş sadece bir rakamdır” diyor. Belki de her erkeğin hayal ettiği hayata sahip. Parası var ve etrafı güzel kadınlarla dolu. 1000’in üzerinde kadınla birlikte olduğunu iddia ediyor(!) Karşınızda şu sıralar milyonlarca dolarlık malikanesinin satışıyla gündemde olan Hugh Hefner.

16.01.2016Ekonomi
2012 model Pirelli Takvimi’nden ilk görüntüler

2012 model Pirelli Takvimi’nden ilk görüntüler

Biliyorum, bu yazıya eşlik eden fotoğrafların yanında ne anlatsam anlatayım, size kaynana zırıltısı gibi gelecek. Fakat yine de; poz verene de fotoğrafları çekene de ve nihayetinde sahip olana da itibar kazandıran bu takvim hakkında daha fazla şey bilmek istemez misiniz? İşte 47 yaşındaki ‘efsane takvim’in geçmişinden ve geleceğinden en sıcak havadisler

10.09.2011Kelebek
2008 mayoları

2008 mayoları

Mayo ve bikinilerde bu yıl renkler canlı. Bikiniler taş ve boncuklarla süslü. Üstler ya üçgen ya da straplez. Bütün renkler var ama altın rengine ve sarıya çok sık rastlanıyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bütün markalar koleksiyonlarında mayokiniye yer vermiş.

29.05.2008Kelebek
Zayıflayarak intihar etmek

Zayıflayarak intihar etmek

Ana babalar dikkat! Batı’dan yayılan ve başta internet yoluyla (e-postalar, çetler, siteler) bulaşan her türlü “aykırılığa” açık gençlerimiz bir kere daha tehdit altında. Ve bu seferki düşmanın adı anoreksi, yani yememe hastalığı, yemeği reddetme. (doktordanhaber.com sitesinde yayımlanmış bir yazımdır.)

4.08.2003Kelebek
Modeller döneklik etti kürkle mücadele popçulara kaldı

Modeller döneklik etti kürkle mücadele popçulara kaldı

Kürk modaya yine sızınca, karşı-kürk kampanyası da tekrar başladı. On yıl önce süpermodellerin katılımıyla ilk kürk karşıtı kampanyayı düzenleyen PETA adlı hayvan hakları örgütü, yeni kampanyasında pop starı Sophie Ellis Bextor'ı kullandı.

16.11.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Bikini ''tank''a çarptı

Ekrandakilere baktığımda üşüdüğümü hissediyorum. Dışarda hava soğukluğu sıfırın altında ama Brooklyn plajında toplanan ''Kutup Ayıları'' nın umurunda değil.

8.01.2013

O büyük güne hazır mısınız

Haklısınız tabii, büyük gün deyince insanın aklına türlü çeşitli şey geliyor.

15.12.2008