MENÜ

İphone Xc

İphone Xc ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İphone Xc haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 İphone Xc haberi bulunmuştur.

İphone Xc Haberleri

iPhone XC: Appleın en ucuz iPhoneu geliyor

iPhone XC: Apple'ın en ucuz iPhone'u geliyor

Apple'ın bu hafta tanıtacağı telefonlardan iPhone XC, satışa çıkacak yeni iPhone'ların "en ucuzu" olacak!

11.09.2018Teknoloji
iPhone X’in ucuz hali iPhone XC

iPhone X’in ucuz hali iPhone XC

Apple’ın 10. yılına özel olarak çıkardığı iPhone X, fiyatı nedeniyle çoğu kullanıcı için ulaşılması zordu. Bu yüzden Apple’ın bütçe dostu telefonu iPhone 5C ile tasarımları konsept olarak birleştirildi, ortaya bakın ne çıktı?

11.12.2017Teknoloji
İki tekerde yeni nesil

İki tekerde yeni nesil

Havaların ısınmasıyla dışarıda yapılacak en keyifli aktivitelerin başında bisiklet sürüşü geliyor. Teknolojinin yardımıyla bisiklet sürüşlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

5.05.2018Ekonomi
Dokunmatik liderlik

Dokunmatik liderlik

Alman Mercedes, lüks otomobil satışlarında lider olmak için ‘Apple’ stratejisini uygulamaya koydu. En çok satan modeli C Serisi’ne iPhone ve iPad gibi dokunmatik kumanda koyan Alman firma, satış noktalarını da Apple mağazaları gibi kullanmaya başladı.

14.01.2014Ekonomi

Yazar Sonuçları

Akıllı otomobil uykuya dalan sürücüyü uyaracak

Yeni bir otomobil teknolojisi ile uykuya dalan veya dikkati dağılan sürücüler hemen uyarılıyor. Sürücünün karşısına yerleştirilen bir algılayıcı sayesinde sürücünün gözleri takip ediliyor ve ölümcül otomobil kazalarının büyük bölümünü oluşturan dikkatsizliğin önüne büyük oranda geçilebiliyor.

10.10.2014