MENÜ

Havayı Kirleten Araçlar

Havayı Kirleten Araçlar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Havayı Kirleten Araçlar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 14 Havayı Kirleten Araçlar haberi bulunmuştur.

Havayı Kirleten Araçlar Haberleri

Havayı kirleten araçlar Londranın merkezine ücretle girecek

Havayı kirleten araçlar Londra'nın merkezine ücretle girecek

Kent merkezine günde 40 bin daha az aracın girmesini sağlayacak “Ultra Düşük Emisyon Alanı” uygulaması yürürlüğe girdi. Uygulamaya göre belirlenen emisyon standartlarına uymayan araçlar kentin Westminster ve City bölgelerini kapsayan merkezine girişte günlük 12,5 sterlin ödeyecek.

8.04.2019Ekonomi
Havayı kirleten araçlar Londranın merkezine girişte ücret ödeyecek

Havayı kirleten araçlar Londra'nın merkezine girişte ücret ödeyecek

Londra'da yürürlüğe giren "Ultra Düşük Emisyon Alanı" uygulaması kapsamında, emisyon standartlarına uymayan araçlar kentin Westminster ve City bölgelerini kapsayan merkezine girişte günlük 12,5 sterlin ödeyecek.

8.04.2019Dünya
Londra’da ‘toksik ücret’ iki katına çıkarıldı

Londra’da ‘toksik ücret’ iki katına çıkarıldı

Londra’da trafiği azaltmak için 2014 yılında başlatılan araçların merkeze ücretle giriş uygulamasında zam yapıldı. Artık havayı kirleten eski araçlar iki kat ücret ödeyecek.

23.10.2017Dünya
Dünya emisyon oranlarını tartışıyor, Türkiye ise oralı değil

Dünya emisyon oranlarını tartışıyor, Türkiye ise oralı değil

Volkswagen skandalıyla tüm dünyada yeniden tartışılmaya ve oranlarının düşürülmesi için hızla çalışılmaya başlayan emisyon değerleri, Türk otomobil tüketicisi açısından bir kriter olmamaya devam ediyor. Yapılan araştırmalarda Türkiye’de emisyonun araç tercihindeki rolü neredeyse yok gibi!

18.10.2015Ekonomi
Yaşlı araca yüksek vergi gelsin çevre korunsun, biz oto satalım

Yaşlı araca yüksek vergi gelsin çevre korunsun, biz oto satalım

Otomotiv Distribütörleri Derneği, otomotiv sektöründe uygulanan vergilerde değişiklik istedi.

29.09.2007Gündem
Yoksula dağıtılan kömür hava kirliliğine neden oluyor

'Yoksula dağıtılan kömür hava kirliliğine neden oluyor'

Çevre ve Orman Bakanlığı birimlerince yapılan denetimlerde, Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı BELKO şirket tarafından yoksul vatandaşlara dağıtılan kömürün kalitesinin “hava kirliliğine neden olacak düzeyde olduğu” tespit edildi.

25.12.2006Gündem
Temiz hava konusunda hiçbir ilerleme yok

Temiz hava konusunda hiçbir ilerleme yok

Amerika’nın havasını temizlemekle görevli yetkililer kendilerinden beklenen başarıyı sağlayamadılar. Kısa bir süre önce yayımlanan rapora göre, ülkenin havasını kansere ve birtakım başka rahatsızlıklara yol açan zehirli maddelerden arındırmak üzere 15 yıl önce yapılan tasarılar sonuca ulaşamadı.

13.10.2006Spor

Yazar Sonuçları

Yetti artık İstanbul’un trafiği!

İSTANBUL, dünyada trafiğin en yoğun olduğu 3’üncü kent.

19.02.2017

Serin dalga geliyor

Yine bir serin dalga geliyor. Ayın yaklaşık 10’una kadar sıcaklıklarda artış yok. Bu serinlemeden daha çok orta ve batı bölgeler etkilenecek. Yağışların bu akşamdan itibaren Marmara’dan Türkiye’ye girmesi bekleniyor.

1.05.2008