MENÜ

Cuma Namazı Nasıl Kılınır

Cuma Namazı Nasıl Kılınır ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cuma Namazı Nasıl Kılınır haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 76 Cuma Namazı Nasıl Kılınır haberi bulunmuştur.

Cuma Namazı Nasıl Kılınır Haberleri

Cuma namazı kaç rekat Cuma namazı nasıl kılınır

Cuma namazı kaç rekat? Cuma namazı nasıl kılınır?

Müslümanların bir araya geldikleri ve cemaatle haftalık ibadetlerini yaptıkları cuma namazının kaç rekat olduğu merak konusu oldu. Cuma namazının kaç rekat olduğunu merak eden vatandaşlar konu hakkında Diyanet İşleri Başkanlığı'nın açıklamalarını sorguluyor. Öte yandan cuma namazının nasıl kılındığı da araştırılıyor. Peki, cuma namazı kaç rekat? Cuma namazı nasıl kılınır?

25.5.2018Gündem
Cuma namazı saat kaçta Diyanet il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saat kaçta? Diyanet il il cuma namazı saatleri

Türkiye'nin dört bir yanında cuma namazı saati için araştırmaları başladı. Namaz ibadetini ikamet ettikleri bölgedeki bir camide kılmak isteyen vatandaşlar, 'Ezan saat kaçta okunacak? Cuma namazı bugün saat kaçta?' gibi sorulara yanıt arıyor. İlk kez namaz kılacak olanlar ise cuma namazının kılınış şeklini öğrenmeye çalışıyor. İşte cuma namazıyla ilgili bilgiler!

11.5.2018Gündem
Cuma namazı bugün saat kaçta İl il cuma namazı saatleri

Cuma namazı bugün saat kaçta? İl il cuma namazı saatleri

Saatlerin öğlen on ikiyi göstermesiyle birlikte cuma namazı saatleri için araştırmalar hız kazandı. Her hafta birkaç dakika fark eden cuma namazının bugün saat kaçta kılınacağını merak eden vatandaşlar, Diyanet İşleri Bakanlığı’nın resmi sayfasından takvimi inceliyor. Peki Cuma namazı bugün saat kaçta? İşte il il cuma namazı saatleri!

4.5.2018Gündem
Cuma namazı saat kaçta kılınacak Diyanet il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saatleri için araştırmalar dakikalar öncesinden başladı. İkamet ettikleri veya kısa süreli bulundukları ilin ezan okunuş saatini merak eden vatandaşlar, 'cuma namazı saat kaçta kılınacak?' sorusuna yanıt arıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana... İşte Türkiye'nin her bölgesinde yaşayanlar için il il cuma namazı saatleri!

20.4.2018Gündem
Cuma namazı bugün saat kaçta İl il cuma namazı saatleri

Cuma namazı bugün saat kaçta? İl il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saatleri için araştırmalar Türkiye’nin dört bir yanında devam ediyor. Bugün İslam Peygamberi Hz. Muhammed'in göğe yükselmesi olayı olan Miraç Kandili’ni idrak eden vatandaşlar, bir yandan da ‘Cuma namazı saat kaçta?’ sorusuna yanıt arıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana… İşte il il cuma namazı saatleri!

13.4.2018Gündem
Cuma namazı bugün saat kaçta 6 Nisan il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı bugün saat kaçta? 6 Nisan il il cuma namazı saatleri

Bugün Nisan ayının ilk cumasını karşılayan vatandaşlar, öğle saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte cuma namazı hazırlıklarına başladı. Cuma günlerine özgü bir namaz olan ve milyonlarca Müslümanın katılımıyla camilerde kılınan cuma namazının bugün saat kaçta kılınacağını, cuma ezanının kaçta okunacağını merak eden vatandaşlar, bu konuları internette sorguluyor. Peki, cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? Cuma ezanı saat kaçta okunacak? İşte İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Bursa cuma namazı saatleri...

6.4.2018Gündem
Cuma namazı saat kaçta Bugün cuma namazı saat kaçta kılınacak

Cuma namazı saat kaçta? Bugün cuma namazı saat kaçta kılınacak?

Öğle saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte cuma namazı vakitleri için araştırmalar başladı. Bulundukları illerdeki namazı saatini kaçırmak istemeyen vatandaşlar, ‘Cuma namazı saat kaçta?’ sorusuna yanıt arıyor. Mart ayının son cuma günü olan bugünde ibadetini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar namaz saatinin giderek yaklaşmasıyla araştırmalarına hız verdi. Peki, cuma namazı saat kaçta? Cuma ezanı bugün saat kaçta okunacak? İşte detaylar...

30.3.2018Gündem
Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak 22 Mart cuma namaz saatleri

Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? 22 Mart cuma namaz saatleri

Her hafta cuma günü olduğu gibi bu hafta da vatandaşlar, öğle saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte, cuma namazı saati araştırmalarına başladı. İbadetlerini zamanında yapmak isteyen ve zaman kaybetmek istemeyen milyonlarca inanan, bulundukları şehirlerdeki öğle ezanı saatini araştırıyor. Peki cuma namazı saat kaçta? Cuma ezanı ne zaman okunacak?

23.3.2018Gündem
Cuma namazı saat kaçta 16 Mart tarihli cuma namazı saatleri: İstanbul, Ankara, İzmir...

Cuma namazı saat kaçta? 16 Mart tarihli cuma namazı saatleri: İstanbul, Ankara, İzmir...

Cuma namazı saat kaçta, ezan bugün saat kaçta okunacak? Her hafta olduğu gibi bugün de günün en çok araştırılan konularından biri cemaatle birlikte kılınacak olan cuma namazının saatlerine yönelik oldu. Türkiye'nin 7 bölgesinde ve 81 ilinde değişiklik gösteren cuma namazı, İstanbul'da saat 13.19'da idrak edilecek. İşte 16 Mart tarihli cuma namazı saatleri!

16.3.2018Gündem
Cuma namazı bugün saat kaçta 9 Mart cuma namazı vakitleri

Cuma namazı bugün saat kaçta? 9 Mart cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati için geri sayım sürüyor. Saatlerin ilerlemesiyle birlikte öğlen öncesi planlarını tamamlamaya çalışan vatandaşlar, ikamet ettikleri bölgedeki cuma namazı saatini araştırıyor. Her hafta ezan saatleri birkaç dakika farklılık gösteriyor. Peki 9 Mart'ta Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte il il namaz vakitleri...

9.3.2018Gündem
Cuma namazı nasıl kılınır Abdest nasıl alınır

Cuma namazı nasıl kılınır? Abdest nasıl alınır?

Cuma namazı ibadetini gerçekleştirecek Müslümanlar abdest nasıl alınır ve Cuma namazı nasıl kılınır sorularına yanıt arıyor. Nasıl abdest alınacağını merak eden vatandaşlar, konuyla ilgili detayları Diyanet İşleri Başkanlığı'nın resmi kaynaklarından öğrenmek istiyor. Peki abdest nasıl alınır? Cuma namazı nasıl kılınır?

2.3.2018Gündem
Cuma namazı bugün saat kaçta Diyanet il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı bugün saat kaçta? Diyanet il il cuma namazı saatleri

Cuma namazı araştırmaları saatlerin 12.00'yi göstermesiyle birlikte yoğunlaştı. Cuma namazı bugün saat kaçta? soruları Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 16 Şubat tarihli takvimiyle yanıt buldu. İkamet ettikleri veya bulundukları ezan okunuş saatini merak edenler için il il namaz vakitlerini derledik. İşte il il cuma namazı saatleri!

16.2.2018Gündem
Cuma namazı saat kaçta İl il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saat kaçta? İl il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saat kaçta, bugün ezan saat kaçta okunacak? Namaz ibadetinin hakkıyla yerine getirmek isteyen vatandaşlar, bu sorulara yanıt arıyor. Milyonlarca vatandaş bugün camileri doldurup, taşıracak. Ankara, İzmir, İstanbul ve tüm illerin cuma namaz ve ezan saatlerini derledik. İşte il il cuma namazı vakitleri!

2.2.2018Gündem
Cuma namazı saat kaçta İşte cuma gününe özel en güzel cuma mesajları

Cuma namazı saat kaçta? İşte cuma gününe özel en güzel cuma mesajları

Cuma namazı saatinin yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar cuma namazının saat kaçta olduğunu merak ediyorlar. 5 Ocak tarihli Cuma namazı saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden duyuruldu. Diyanetin açıkladığı saatlere göre, İstanbul'da cuma namazı saat 13:15'de, başkent Ankara'da 13:00'da ise kılınacak. İşte il il Cuma namazı vakitleri!

4.1.2018Gündem
Cuma namazı saat kaçta İşte cuma günü gönderebileceğiniz en güzel cuma mesajları

Cuma namazı saat kaçta? İşte cuma günü gönderebileceğiniz en güzel cuma mesajları

Cuma mesajlarından sonra günün en çok araştırılan konularından biri de namaz saatleri oldu. İkamet ettikleri bölgedeki cuma namazı saatini merak eden vatandaşlar, Diyanet ve arama motorları üzerinden sorgulama yapıyor. Peki cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir, Adan… İşte il il Cuma namazı vakitleri!

22.12.2017Gündem
Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak İl il Cuma namazı vakitleri

Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? İl il Cuma namazı vakitleri

Cuma mesajlarından sonra günün en çok araştırılan konularından biri de namaz saatleri oldu. İkamet ettikleri bölgedeki cuma namazı saatini merak eden vatandaşlar, Diyanet ve arama motorları üzerinden sorgulama yapıyor. Peki cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir, Adan… İşte il il Cuma namazı vakitleri!

15.12.2017Gündem
Cuma namazı bugün saat kaçta Diyanet: İl il Cuma namazı vakitleri

Cuma namazı bugün saat kaçta? Diyanet: İl il Cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati için geri sayım sürüyor. Saatlerin ilerlemesiyle birlikte öğlen öncesi planlarını tamamlamaya çalışan vatandaşlar, ikamet ettikleri bölgedeki cuma namazı saatini araştırıyor. Her hafta ezan saatleri birkaç dakika farklılık gösteriyor. Peki 8 Aralık’ta Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte il il namaz vakitleri!

8.12.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta Cuma namazı nasıl kılınır

Cuma namazı saat kaçta? Cuma namazı nasıl kılınır?

Cuma namazı saatleri için araştırmalar sürüyor. Bulundukları veya ikamet ettikleri ildeki cuma namazı saatini kaçırmak istemeyen vatandaşlar, ezanın okunacağı vakti sorguluyor. Peki her hafta birkaç dakika fark eden cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? Cuma namazı nasıl kılınır? İşte detaylar!

1.12.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta İl il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saat kaçta? İl il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saat kaçta? Ezan kaçta okunacak? Öğlen saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte Cuma namazına yönelik soru işaretleri arttı. İbadetlerini vaktinde yerine getirmek isteyen vatandaşlar, ikamet ettikleri bölgedeki namaz saatlerini araştırıyor. İşte Diyanet’ten alınan bilgiler doğrultusunda il il cuma namazı vakitleri!

17.11.2017Gündem
Diyanet cuma namazı saatleri Cuma namazı saat kaçta kılınacak

Diyanet cuma namazı saatleri! Cuma namazı saat kaçta kılınacak?

Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusu, ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. İslam dini için çok önemli bir yere sahip olan Cuma namazı, bluğ çağına erişmiş her erkeğin cemaatle birlikte camilerde kılması gerekmektedir. Peki, milyonlarca kişinin camilere akın edeceği bu günde Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm illerin Diyanet namaz vakitleri

10.11.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta Ezan saat kaçta okunacak

Cuma namazı saat kaçta? Ezan saat kaçta okunacak?

Cuma namazı saat kaçta? Ezan saat kaçta okunacak? soruları öğle saatinin yaklaşmasıyla birlikte artış gösterdi. Bulundukları bölgedeki namaz vakitlerini araştıran vatandaşlar, Diyanet'in resmi sayfasını inceliyor. İşte, il il namaz saatleri!

3.11.2017Gündem
Cuma duaları nelerdir Cuma namazı nasıl kılınır

Cuma duaları nelerdir? Cuma namazı nasıl kılınır?

Cuma duaları, bu günün feyzini hissetmek ve anlamlı kılmak isteyen Müslümanlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Cuma namazı nasıl kılınır sorusuyla birlikte internet üzerinde en çok araştırılan konular arasında yer alan cuma duaları, bu mübarek günde merakla araştırılıyor. İşte, bu günde merakla araştırılan cuma namazı nasıl kılınır sorusu ve cuma duaları hakkında detaylı bilgiler

27.10.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta İl il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saat kaçta? İl il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati için araştırmalar yoğunlaştı. 20 Ekim tarihli Cuma namazı saatleri Diyanet İşleri Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden duyuruldu. Diyanetin açıkladığı saatlere göre, İstanbul'da cuma namazı saat 12:56'da, başkent Ankara'da 12:40'da ise kılınacak. İşte il il Cuma namazı vakitleri!

20.10.2017Gündem
Cuma namazı nasıl kılınır Cuma namazı kaç rekat

Cuma namazı nasıl kılınır? Cuma namazı kaç rekat?

Cuma namazı nasıl kılınır sorusu, dini vecibelerini yerine getirmek isteyen Müslüman alemi tarafından araştırılmaya başlandı. Milyonlarca kişinin camilere akın edeceği bu günde, eller semaya açılacak ibadetler yerine getirilecek. Peki, Müslüman aleminin ibadetlerini yerine getireceği Cuma namazı nasıl kılınır ve Cuma namazı kaç rekat sorusunun cevabı

13.10.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta İl il cuma namazı vakitleri: İstanbul, Ankara, İzmir...

Cuma namazı saat kaçta? İl il cuma namazı vakitleri: İstanbul, Ankara, İzmir...

Her cuma olduğu gibi 13 Ekim Cuma günü de namaz ibadetini hakkıyla yerine getirmek isteyen vatandaşlar, ikamet ettikleri bölgedeki namaz saatini merak ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı saatlere göre, İstanbul'da cuma namazı saat 12:57'de kılınacak. Peki diğeri illerde cuma namazı saat kaçta? Ezan bugün saat kaçta okunacak?

13.10.2017Gündem
Cuma namazı nasıl kılınır Cuma namazı duaları

Cuma namazı nasıl kılınır? Cuma namazı duaları

Cuma namazı nasıl kılınır sorusu, İslam dininde Farz-ı Ayn olarak bilinen ve bluğ çağına girmiş genç erkeklerin kılması gereken namaz hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler tarafından araştırılıyor. Cuma namazı nasıl kılınır sorusuyla her hafta kılınan bu namaz hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, camilerde ibadetlerini yerine getirecek. İşte, Cuma namazı nasıl kılınır sorusunun cevabı ve detaylı anlatımı

6.10.2017Gündem
Cuma namazı ezanı saat kaçta okunuyor İşte İstanbul cuma saati ve il il namaz vakitleri

Cuma namazı ezanı saat kaçta okunuyor? İşte İstanbul cuma saati ve il il namaz vakitleri

Cuma namazı saat kaçta kılınacak konusu, ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Müslüman aleminin her hafta huşu ile kıldığı Cuma namazı, saatleri ile sorgulanıyor. İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı bilgilere göre il il Cuma namazı saatleri ve Cuma namazı nasıl kılınacak sorusunun cevabı

6.10.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta İl il Cuma namazı vakitleri: İstanbul, Ankara, İzmir...

Cuma namazı saat kaçta? İl il Cuma namazı vakitleri: İstanbul, Ankara, İzmir...

Öğlen saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte cuma namazı vakitleri için araştırmalar başladı. İkamet ettikleri bölgedeki Cuma namazı saatini merak eden vatandaşlar, en doğru bilgiyi edinmek istiyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Aydın, Erzurum, Diyarbakır… İşte il il Cuma namazı saatleri!

15.9.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta İstanbul, Ankara, İzmir… İl il namaz saatleri

Cuma namazı saat kaçta? İstanbul, Ankara, İzmir… İl il namaz saatleri

Cuma namazı saatleri için araştırmalar başladı. Namaz ibadetini vaktinde yerine getirmek isteyen vatandaşlar, ikamet ettikleri bölgedeki cuma namazı saatini merak ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana… İşte il il namaz saatleri!

8.9.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta kılınacak İşte Cuma namazı saatleri

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte Cuma namazı saatleri

Bayramın ilk gününde kılınacak cuma namazı için vatandaşlar cuma namazı saatlerini araştırıyorlar. Kentlerindeki cuma namazı vakitlerini öğrenmek isteyen vatandaşlar cuma namazı saat kaçta sorusunun cevabını arıyor.. İşte cuma namazı saatleri

1.9.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta kılınacak Tüm illerin cuma namazı saatleri

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? Tüm illerin cuma namazı saatleri

İl il cuma namazı saati için araştırmalar başladı. Günün erken saatlerinde mesaj araştırması yapan vatandaşlar, saatlerin ilerlemesiyle birlikte namaz saatine odaklandı. İslam dininde bayram olarak kabul edilen ve mübarek günler arasında yer alan cuma gününün en önemli ibadeti cuma namazı bu hafta da yine camilerde yoğun katılımla kılınacak. İşte il il cuma namazı saatleri!

25.8.2017Gündem
Cuma mesajları 2017- Resimli Cuma mesajları

Cuma mesajları 2017- Resimli Cuma mesajları

Cuma mesajları 2017 yılında da gelenek halini sürdürüyor. Cuma namazından önce yakınlarına, sevdiklerine iyi bir dilek, güzel bir dua göndermek isteyen vatandaşlar internet resimli cuma mesajlarında en güzel seçenekleri bulmaya çalışıyor. Sevdiklerinizi hatırlayıp değer verdiğinizi göstermenin en güzel yolu cuma mesajlarını derledik.

18.8.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta İl il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saat kaçta? İl il cuma namazı vakitleri

Cuma namazı saati için araştırmalar başladı. Mübarek Cuma gününde namaz ibadetini zamanında ve hakkıyla yerine getirmek isteyen vatandaşlar, bulundukları bölgedeki namaz saatini araştırıyor. Peki cuma Namazı saat kaçta kılınacak? İşte il il cuma namazı vakitleri!

11.8.2017Gündem
Cuma Namazı saat kaçta kılınacak İşte il il cuma namazı vakitleri

Cuma Namazı saat kaçta kılınacak? İşte il il cuma namazı vakitleri

Bu gün en Müslüman alemi için en kutsal günlerden biri olan cuma günü.. Cuma günü geldiğinde en çok aranan konulardan birisi de cuma namazı vakitleri oluyor. Vatandaşlar kendi memleketlerinde ki cuma namazı saatlerini öğrenmek için internette araştırmalarda bulunuyorlar. İşte İl il cuma namazı vakitleri

4.8.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta kılınacak

Cuma namazı saat kaçta kılınacak?

Müslüman aleminin en kutsal günlerinden biri olan Cuma gününde vatandaşlar 'cuma namazı saat kaçta' sorusunun cevabını arıyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük illerimizin ve diğer tüm illerimizdeki cuma namazı saatini merak eden vatandaşlar internette 'cuma namazı saat kaçta?' sorusunun cevabını arıyor. İşte il il cuma namazı vakitleri

28.7.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta Tüm iller ve Ankara İstanbul Cuma namazı saatleri

Cuma namazı saat kaçta? Tüm iller ve Ankara İstanbul Cuma namazı saatleri

Cuma namazı saatleri İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm illerde araştırılmaya devam ediyor. İslam dini için önemli bir yere sahip olan bu günde ibadetler yerine getirilecek, eller semaya açılıp dualar edilecek. Bu özel günde ibadetlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar ise Cuma namazı saat kaçta sorusuna cevap arayacak. İşte, Cuma namazı saat kaçta sorusunun detayları

21.7.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta Cuma namazı nasıl kılınır

Cuma namazı saat kaçta? Cuma namazı nasıl kılınır?

Cuma namazı saat kaçta sorusu, İslam dini için büyük öneme sahip olan bu günde camilere teşrif ederek ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen Müslümanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Farz-ı Ayn, yani her erkeğin mükellef olduğu görevler arasında yer alan cuma namazı, nasıl kılınır sorusu ile de gündemde yer alıyor. Peki, cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, il il namaz vakitleri

14.7.2017Gündem
Cuma Mesajlarında resimli seçenekler... En güzel resimli Cuma Mesajları

Cuma Mesajlarında resimli seçenekler... En güzel resimli Cuma Mesajları

Cuma mesajları için araştırmalar günün erken saatlerinden başladı. 11 ayın sultanı Ramazan Ayı'nı geride bırakan Müslümanlar, haftanın en özel ve anlamlı günü olan cuma gününde sevdiklerine ve dostlarına iletebilecekleri resimli cuma mesajlarını bulmaya çalışıyor. Biz de sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel mesajları derledik. İşte farklı zevklere ve beğenilere hitap eden cuma mesajları!

30.6.2017Gündem
24 Şubat Cuma mesajları.. İşte WhatsAppta paylaşılacak en güzel cuma mesajları

24 Şubat Cuma mesajları.. İşte WhatsApp'ta paylaşılacak en güzel cuma mesajları

Cuma mesajları ile bu özel günde sevdiklerinizi hatırlayın.. Bugün Müslüman aleminin en kutsal günü olan Cuma günü.. Cuma mesajları ile yakınlarınıza atacağınız bir mesaj hem onları hatırlamanıza vesile olabilir hem de onları mutlu edebilir. Sosyal medya hesaplarınızda ya da WhatsApp'ta gönderebileceğiniz en güzel cuma mesajlarını sizler için derledik. İşte en güzel cuma mesajları

24.2.2017Gündem
Cuma mesajları burada İşte en güzel cuma mesajları

Cuma mesajları burada! İşte en güzel cuma mesajları

Cuma mesajlarını ve dualarını sizler için derledik. Müslümanlar için önemli günler arasında yer alan Cuma gününde kılınan namazların ve edilen duaların sevabı kat kat fazladır. Sevdiklerinize ve dostlarınıza gönderebileceğiniz Cuma mesajları haberimizde. Cuma mesajlarını haberimizden kopyalayarak herkese gönderebilirsiniz. İşte en güzel Cuma mesajları..

6.5.2016Gündem
Kandil namazı saat kaçta Kandil namazı nasıl kılınır

Kandil namazı saat kaçta? Kandil namazı nasıl kılınır?

Kandil namazı saat kaçta kılınacak sorusu, Miraç Kandilinin bu gece idrak edilecek olmasıyla birlikte vatandaşlar tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Kandil gecelerinde yüz binlerce vatandaş ellerini açıp Allah'a dua ediyor. Kandil namazı kılıp bol bol ibadet etmek isteyen vatandaşlar ise kandil namazının nasıl kılınacağını sorguluyorlar. Peki, kandil namazı saat kaçta? Kandil namazı nasıl kılınır?

13.4.2018Gündem
Miraç Kandili namazı nasıl kılınır Kandil namazı saat kaçta kılınacak - Diyanet kandil namazı bilgisi

Miraç Kandili namazı nasıl kılınır? Kandil namazı saat kaçta kılınacak? - Diyanet kandil namazı bilgisi

Miraç Kandili namazı nasıl kılınır sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Bu akşam idrak edilecek olan Miraç Kandili için vatandaşlar ellerini Allah'a açıp ibadetlerini gerçekleştirecekler. Miraç Kandilinde namaz kılmak isteyen vatandaşlar, kandil namazının ayrıntılı kılınışını ve namazın saat kaçta kılınacağını merak ediyorlar. Peki, Miraç Kandili namazı nasıl kılınır? Kandil namazı saat kaçta kılınacak?

13.4.2018Gündem
Miraç Kandili ne zaman idrak edilir Miraç ne demektir

Miraç Kandili ne zaman idrak edilir? Miraç ne demektir?

Miraç Kandili, af ve bağışların dileneceği, ellerin yüce yaradana çevrileceği bir gece olacak. Camilere akın edecek olan Müslümanların merakla araştırdığı Miraç Kandili ne zaman sorusu, Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 dini günler takvimi üzerinden yayımlandı. Peki, anlam ve önem bakımından Miraç Kandili nasıl idrak edilmelidir? İşte, Miraç Kandili ne zaman idrak edilecek sorusunun cevabı ve bu önemli gün hakkında detaylı bilgiler

12.4.2018Gündem
Kandil namazı nasıl kılınır Kandil namazı saat kaçta kılınacak İşte kandilde yapılması gerekenler

Kandil namazı nasıl kılınır? Kandil namazı saat kaçta kılınacak? İşte kandilde yapılması gerekenler

Müslümanlar için oldukça önem arz eden Regaip Kandili bu gece idrak edilecek. Bu mübarek gecede ihsanı bol olan Rabbimizden günahlarımızın mağfiretini, ömrümüzün bereketini isteyerek gündüzünün oruç, gecesinin namazla ve ibadetlerle geçirilmesi tavsiye edilir. Peki, Regaip Kandili namazı saat kaçta kılınır? Regaip Kandilinde hangi dualar edilmelidir? Regaip Kandili'nde nasıl ibadet etmek gerekir?

22.3.2018Gündem
Bekir Bozdağdan Şenocak çıkışı

Bekir Bozdağ'dan Şenocak çıkışı

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Diyanet İşleri Başkanlığına yönelik eleştirilere sert tepki gösterdi. İstanbul’da 2. Kıraat Sempozyumunda konuşan Bozdağ , İhsan Şenocak’ın açığa alınmasından sonra Diyanet yöneltilen eleştirilere cevap verdi.

3.11.2017Gündem
Bayram namazı yarın saat kaçta İşte İstanbul, Ankara, İzmir ve il il bayram namazı saatleri

Bayram namazı yarın saat kaçta? İşte İstanbul, Ankara, İzmir ve il il bayram namazı saatleri

Bayram namazı saat kaçta kılınacak sorusunun cevabını merak eden milyonlarca vatandaş konuyla ilgili araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar, yaşadıkları illerin bayram namazı saatlerini merak etmeye başladılar. Peki, bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte, il il bayram namazı saatleri.

31.8.2017Gündem
Bayram namazı saat kaçta İl il bayram namazı saatleri

Bayram namazı saat kaçta? İl il bayram namazı saatleri

Kurban Bayramı namaz saatleri vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Diyanet İşleri tarafından bayram namazı saatleri açıklandı.İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Kurban Bayramı yarın kılınacak olan Bayram Namazının ardından başlayacak. Diyanet tarafından İl İl Bayram namazı saatleri belirlendi. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Kurban Bayramı namazı saatlerini sizler için derledik. İşte Diyanet tarafından belirlenen Bayram Namazı saatleri…

31.8.2017Gündem
İzmirde bayram namazı saat kaçta İşte İzmir bayram namazı vakitleri

İzmir'de bayram namazı saat kaçta? İşte İzmir bayram namazı vakitleri

İzmir'de yaşayan vatandaşlar kentlerindeki bayram namazı saatlerini merakla araştırıyorlar. Peki İzmir'de bayram namazı yarın saat kaçta kılınacak? İşte bayram namazı saatleri

31.8.2017Gündem
Adana bayram namazı vakitleri.. İşte Adanada kurban bayramı namaz saatleri

Adana bayram namazı vakitleri.. İşte Adana'da kurban bayramı namaz saatleri

Adana'da yaşayan vatandaşlar bayram namazı saatlerini merak ediyorlar. Adana bayram namazı saatleri diyanet tarafından açıklandı. Peki Adana Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? İşte bayram namazı vakitleri

31.8.2017Gündem
Cuma namazı saat kaçta İl il cuma namazı saatleri

Cuma namazı saat kaçta? İl il cuma namazı saatleri

Öğlen saatinin yaklaşmasıyla birlikte cuma namazı saatleri de gündeme geldi. Her cuma olduğu gibi bu cuma da namaz ibadetini hakkıyla yerine getirmek isteyen vatandaşlar, ikamet ettikleri bölgedeki namaz saatini merak ediyor. Öte yandan ilk kez namaz kılacak olanlar doğru abdest almanın detaylarını inceliyor. Peki Cuma namazı saat kaçta? Abdest nasıl alınır? İşte tüm bu soruların yanıtları ve il il cuma namazı saatleri!

18.8.2017Gündem