MENÜ

Çeyrek Altin Ne Kadar

Çeyrek Altin Ne Kadar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çeyrek Altin Ne Kadar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çeyrek Altin Ne Kadar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.815 Çeyrek Altin Ne Kadar haberi bulunmuştur.

Çeyrek Altin Ne Kadar Haberleri

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Yaşadığı dalgalanma sonrası gram altın fiyatları gün içinde 252,6 lira seviyelerinde hareket etti. Kapalıçarşı'da çeyrek altın ise 419 lira oldu. Hafta sonunun gelmesi ile yaklaşan düğünler için hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, gram ve çeyrek altında yaşanan son gelişmeleri merak etmeye başladı. Peki, altın ne kadar oldu? İşte, 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları.

10.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarının haftanın üçüncü iş gününe yükselişle başlamasının ardından 254,8 lira seviyelerinde hareket etmişti. Özellikle altın yatırımı yapan ve hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren güncel altın fiyatları ile ilgili araştırma yapıyor. Peki, piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

8.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın yatırımı yapan ve ya hediyelik altın alımı yapacak olan vatandaşlar günün ilk saatlerinden itibaren, piyasadaki altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Çeyrek altın, 403,95 liradan, satıcı buldu, gram altın ise 251,16 seviyelerinde hareket etti. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları ile ilgili bilgiler.

7.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar Altın fiyatlarında son durum

Gram ve çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatlarında son durum

Piyasaların açılmasına birkaç saat kala en çok merak edilen konulardan biri de altın fiyatları oldu. Geride bıraktığımız hafta 246 liradan satışa sunulan gram altının yanı sıra çeyrek altının güncel fiyatı an be an takip ediliyor. İşte, altın fiyatlarında son durum

6.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu | 2 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? | 2 Mayıs güncel altın fiyatları

Günlerdir yaşadığı dalgalanmanın arından altın fiyatları, sabah saatlerinde güne yükseliş eğilimi ile başlamasının ardından 244 lira seviyelerinde hareket etti. Bununla beraber, özellikler altın yatırımı yapan vatandaşlar altın fiyatlarını sık sık merak edip internetten sorgulamaya başladı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte, 2 Mayıs serbest piyasada güncel altın fiyatları.

2.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Güne sabah saatlerinde yatay hareketle başlayan çeyrek altın, 398 lira alınırken, 406 lira satıcı buldu. Bununla beraber, özellikle altın yatırımı yapan, ve düğünler için hediyelik altın alacak olan vatandaşlar gram ve çeyrek altın fiyatlarını merak edip sorgulamaya başladı. Peki piyasalar kapandıktan sonra altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

30.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Piyasaların son işlem günü çeyrek altının şatış fiyatı 400,34 lira, alış fiyatı ise 391,25 lira seviyelerinde hareket etti. Gram altın ise 244,54 lira seviyelerinde işlem gördü. Özellikle hafta sonunun gelmesi ve düğün sezonunun açılmasıyla altın fiyatları da merak konusu oldu. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları.

26.04.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı 25 Nisan altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? 25 Nisan altın fiyatları

Merkez Bankası'nın faiz kararını açıklamasının ardından altın fiyatları internette en çok aranan konulardan biri oldu. Gram altının fiyatı güne yükselişle başlamasının ardından 245,20 lira seviyesinde dengelendi. Çeyrek altının fiyatı ise 399,89 TL'den, satıcı buldu. Peki, mesai bitimi sonrası serbest piyasalarda gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında merak edilenler.

25.04.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu | 23 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? | 23 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

23 Nisan Salı günü itibariyle gram altın 239,10 lira, çeyrek altın ile 390 lira seviyelerini gördü. Özellikle düğün mevsiminin gelmesi ile beraber, bazı vatandaşlar internetten altın fiyatlarını merak edip zaman zaman sorguluyor. peki, akşam saatlerinde gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 23 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

23.04.2019Ekonomi
20 Nisan altın fiyatları: Bugün gram ve çeyrek altın ne kadar

20 Nisan altın fiyatları: Bugün gram ve çeyrek altın ne kadar?

20 Nisan Cumartesi günü gram ve çeyrek altın fiyatları birçok vatandaşın gündeminde yer almaya devam ediyor. Haftayı yükselişle tamamlayan altın fiyatları, 20 Nisan Cumartesi günü gram ve çeyrek fiyatları ile araştırılmaya başlandı. Peki, 20 Nisan altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

20.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Haftanın son gününde gram altın fiyatı 238,62 seviyelerinde güne başlarken, çeyrek altın 389,61 liradan satıldı. Ekonomi ve altın fiyatları ile ilgilinene vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren altın fiyatlarını İnternetten sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

19.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı  | 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı ? | 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları son haftalarda yaşanan dalgalanmaların ardından, çeyrek altın fiyatları bugün piyasalarda 384,49 lira civarında satılırken, 376 lira seviyelerinden alıcı buldu. Bununla beraber özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar da altın fiyatlarını internette sorgulama başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

18.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | 17 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | 17 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarında son haftalarda yaşanan dalgalanmaların ardından, özellikle yatırım yapan vatandaşlar akşam saatlerinde altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Çeyrek altın gün içinde, 381 liradan alış, 390,30 liradan satış gördü. Peki, akşam saatlerinde altın ne kadar oldu? İşte, 17 Nisan serbest piyasada gram ve çeyrek altın fiyatları

17.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı | 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? | 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram altının fiyatı sabah saatlerinde düşüş eğiliminde başlamasının ardından öğle saatlerinde 240,4 lira seviyelerinde işlem gördü. Yatırım yapan vatandaşlar akşam saatlerinde güncel altın fiyatlarını internetten sorgulama başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

16.04.2019Ekonomi
15 Nisan çeyrek altın fiyatları Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı

15 Nisan çeyrek altın fiyatları! Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı?

Türk yatırımcısının en çok tercih ettiği araçlardan olan altının yeni haftaya nasıl başladığı merak konusu oldu. Özellikle düğün mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte çeyrek altındaki son durum bilgisi yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

15.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları şu sıralar nasıl seyrediyor 13 Nisan anlık ve canlı altın fiyatı

Altın fiyatları şu sıralar nasıl seyrediyor? 13 Nisan anlık ve canlı altın fiyatı

Altın fiyatları 13 Nisan Cumartesi günü güncel fiyatları ile araştırılmaya devam ediliyor. Haftanın son iş gününü yükseliş eğilimiyle kapatan gram altın, çeyrek ve yarın altın seçenekleriyle de araştırılmaya başlandı. Peki, 13 Nisan Cumartesi günü gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, en güncel bilgilerle altın fiyatları

13.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 12 Nisan güncel altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 12 Nisan güncel altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde piyasaların kapanmasıyla birlikte, altın fiyatları en çok araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Özellikle altının gram fiyatı ve çeyrek altının son durumunu merak eden yatırımcılar, akşam saatleriyle birlikte araştırmalarına hız verdi. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar oldu?

12.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı | 8 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? | 8 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Geçtiğimiz haftalarda hareketlilik yaşayan altın fiyatları yeni haftaya yükseliş eğilimiyle başladı. Altın fiyatları günün ilk saatlerinden itibaren, özellikle yatırım yapan vatandaşlar tarafından anlık olarak takip edilmeye başlandı ve merak konusu oldu. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 8 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları..

8.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları çarşamba gününü nasıl kapattı 20 Mart çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları çarşamba gününü nasıl kapattı? 20 Mart çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatlarının 20 Mart Çarşamba günü ne kadardan işlem gördüğü ve günü hangi rakamlarla kapattığı, yatırımcılar tarafından merakla araştırılıyor. Özellikle çeyrek altının en son ne kadardan işlem gördüğünü merak eden vatandaşlar, konuya dair internette araştırma yapıyor. Peki, Altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar?

20.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı Yarım ve çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? Yarım ve çeyrek altın ne kadar?

Gram, yarım, çeyrek altın fiyatları gün sonuna doğru birçok vatandaşın araştırdığı konu oldu. Sabah saatlerinde 229 lira seviyelerinden güne merhaba diyen altın fiyatları, akşam saatlerine doğru 230 lira bandına yaklaştı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler...

13.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftanın ilk günü ne kadardan işlem gördü 11 Mart çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları haftanın ilk günü ne kadardan işlem gördü? 11 Mart çeyrek altın fiyatı

Haftanın ilk işlem günü mesai saatleri tamamlandı ve piyasalar kapandı. Piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatlarının son durumu merak konusu oldu. Özellikle çeyrek altın, altının gram fiyatı ve yarım altındaki son durum yatırımcılar tarafından sorgulanıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

11.03.2019Gündem
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 7 Mart güncel çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 7 Mart güncel çeyrek altın fiyatı

Mesai saatlerinin tamamlanmasıyla birlikte, altın fiyatlarının günü nasıl kapattığı araştırılmaya başladı. Özellikle çeyrek altındaki son durum vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar?

7.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? Faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altında son durum

Faiz kararı sonrası altın fiyatlarına yönelik araştırmalar da hız kazandı. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını yüzde 24'te sabit tuttu. Peki, faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 6 Mart tarihli altın fiyatları

6.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları (gram ve çeyrek altın) bugün ne kadar Gram altın fiyatı düştü mü

Altın fiyatları (gram ve çeyrek altın) bugün ne kadar? Gram altın fiyatı düştü mü?

Altın fiyatlarına ilgi haftanın ikinci işlem gününde de devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,46 azalışla 222,90 liradan tamamladı. Peki, gün sonu çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 5 Mart tarihli altın fiyatları

5.03.2019Ekonomi
Hafta sonunda altın fiyatları ne kadar oldu 2 Mart çeyrek altın fiyatı

Hafta sonunda altın fiyatları ne kadar oldu? 2 Mart çeyrek altın fiyatı

Hafta sonunun gelmesiyle birlikte altın fiyatları hakkında araştırmalar hız kazandı. Özellikle çeyrek altın fiyatlarının şu saatler itibariyle ne kadardan seyrettiği merak konusu oldu. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu?

2.03.2019Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 26 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 26 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonuyla birlikte binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,35 azalışla 226,30 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 369,00 lira, Cumhuriyet altını 1.511,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,35 düşüşle 226,30 liradan işlem gördü.

26.02.2019Ekonomi
24 Şubat altın fiyatları bilgisi...Gram ve çeyrek altın ne kadar

24 Şubat altın fiyatları bilgisi...Gram ve çeyrek altın ne kadar?

Pazar gününün ilk saatleri itibariyle altın fiyatları, gram ve çeyrek seçenekleri ile araştırılmaya başlandı. Ani iniş ve çıkışları dolayısıyla bir süredir birçok kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan altın fiyatları, şu dakikalarda 227 liradan alıcı buluyor. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte, anlık bilgilerle altın fiyatları

24.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 22 Şubat güncel altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 22 Şubat güncel altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde piyasaların kapanmasıyla birlikte özellikle altının gram fiyatının son durumu ve çeyrek altının satış fiyatı merak konusu oldu. Peki, altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar?

22.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 21 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 21 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonunda binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,39 azalışla 228,60 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 373,00 lira, Cumhuriyet altını 1.526,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,39 düşüşle 228,60 liradan işlem gördü.

21.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 20 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 20 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı, gün sonunda yatırımcılar tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,92 artışla 229,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 374,00 lira, Cumhuriyet altını 1.532,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,92 yükselişle 229,50 liradan işlem gördü.

20.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 12 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 12 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışıyla birlikte birçok yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,41 artışla 221,90 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 362,00 lira, Cumhuriyet altını 1.482,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,41 yükselişle 221,90 liradan işlem gördü.

12.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl bitirdi 8 Şubat çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları haftayı nasıl bitirdi? 8 Şubat çeyrek altın fiyatı

Haftanın son işlem gününde mesai saatinin sonunda altın fiyatlarının son durumu, yatırımcılar tarafından yoğun şekilde sorgulanıyor. Özellikle altının gramının ne kadardan işlem gördüğü ve güncel çeyrek altın fiyatı araştırılıyor. Peki, altın fiyatları haftayı nasıl bitirdi? Çeyrek altın ne kadar?

8.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı Çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar?

Haftanın son işlem gününde piyasaların kapanmasıyla birlikte, altın fiyatlarının güncel durumuna yönelik araştırmalar hız kazandı. Özellikle çeyrek altının ne kadardan işlem gördüğü yoğun şekilde merak ediliyor. Peki, altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar?

1.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı Çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar?

Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,91 azalışla 217,00 liradan tamamladı. Bu gelişmenin ardından başta çeyrek altın olmak üzere diğer altın türlerinin son fiyatı merak konusu oldu. Peki, çeyrek altın ne kadar? Altının gramı ne kadar?

25.01.2019Ekonomi
Altın fiyatları (gram, çeyrek, cumhuriyet) ne kadar oldu Altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları (gram, çeyrek, cumhuriyet) ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın son işlem gününe doğru yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Dün dolar kurundaki değer kayıplarının etkisiyle düşüş eğiliminde hareket eden gram altın, günü önceki kapanışa göre 1,5 azalışla 222 liradan tamamlamıştı. Peki, altın fiyatları (gram, çeyrek, cumhuriyet) bugün ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarında son durum

17.01.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 1 Ocak çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? 1 Ocak çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Türkiye'de en çok tercih edilen yatırım araçlarının başında gelen altının, anlık fiyat bilgisi internet üzerinden yapılan araştırmalarla sorgulanıyor. Birikimlerini altına çevirerek değerlendirmek ya da ellerindeki altınları bozdurmak isteyen vatandaşlar, altının gram fiyatı ve çeyrek altının son durum bilgisini an be an takip ediyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar oldu?

1.01.2019Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 27 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 27 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları piyasaların kapanışıyla birlikte yüz binlerce yatırımcı tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,14 artışla 217,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 354,00 lira, Cumhuriyet altını 1.451,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,14 yükselişle 217,20 liradan işlem gördü.

27.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

Hafta sonunun ilk gününde altın fiyatlarının piyasaları ne kadardan kapattığı merak konusu oldu. Özellikle çeyrek altının güncel durumunu merak eden vatandaşlar, yaptıkları araştırmalarla güncel altın fiyatlarını öğrenmek istiyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

22.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu 21 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu? 21 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,1 artışla 215,00 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 351 lira, Cumhuriyet altını 1.436,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,1 artışla 215,00 liradan işlem gördü.

21.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 20 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 20 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları piyasaların gün sonunda kapanışıyla birlikte ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,37 azalışla 212,70 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 347 lira, Cumhuriyet altını 1.423,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,37 azalışla 212,70 liradan işlem gördü.

20.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 18 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 18 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışıyla birlikte ne kadar oldu sorusu binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,05 artışla 214,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 351 lira, Cumhuriyet altını 1.435,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,05 artışla 214,80 liradan işlem gördü.

18.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonunda ne kadar oldu 15 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları hafta sonunda ne kadar oldu? 15 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın, gram altın ve diğer altın türleri hakkında anlık bilgi almak isteyen vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarına başladı. Peki, 15 Aralık Cumartesi günü altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, piyasaları yakından takip eden birçok kişinin merak ettiği anlık ve güncel altın fiyatları hakkında bazı bilgiler

15.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu 14 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu? 14 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın son gününde binlerce yatırımcı tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,37 artışla 214,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 350 lira, Cumhuriyet altını 1.431,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,37 artışla 214,20 liradan işlem gördü.

14.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 12 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 12 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,46 azalışla 214,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 350 lira, Cumhuriyet altını 1.431,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,46 azalışla 214,20 liradan işlem gördü.

12.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları piyasaların kapanışıyla ne kadar oldu 11 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları piyasaların kapanışıyla ne kadar oldu? 11 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatların günün kapanışıyla birlikte binlerce yatırımcı tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,32 artışla 215,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 351 lira, Cumhuriyet altını 1.438,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,32 artışla 215,20 liradan işlem gördü.

11.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 10 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 10 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu sorusunun yanıtı yatırımcılar tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,38 azalışla 212,40 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 345 lira, Cumhuriyet altını 1.414,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma kapanışa göre yüzde 0,38 azalışla 212,40 liradan işlem gördü.

10.12.2018Ekonomi
Gün sonuna doğru altın fiyatları nasıl seyrediyor Anlık gram ve çeyrek fiyatları

Gün sonuna doğru altın fiyatları nasıl seyrediyor? Anlık gram ve çeyrek fiyatları

Altın fiyatları anlık olarak sorgulanmaya devam ediliyor. Hafta sonu yatay seyir halinde bulunan altın fiyatları, çeyrek ve diğer tercihleri ile değerlendirilebilecek. Peki, şu dakikalarda altın fiyatları ne kadardan seyrediyor? İşte, piyasalardan son veriler

9.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı Çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar?

Hafta sonunun ilk gününde akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte, altın fiyatlarının günü nasıl kapattığı merak konusu oldu. Özellikle çeyrek altının son olarak ne kadardan işlem gördüğünü merak eden vatandaşlar, konuya dair yaptıkları araştırmalarına hız verdi. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

8.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu 7 Aralık güncel çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu? 7 Aralık güncel çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı haftanın kapanışıyla birlikte yatırımcıların sorguladığı ve araştırdığı konular arasında yer alıyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,79 azalışla 211,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 345 lira, Cumhuriyet altını 1.413,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,79 azalışla 211,50 liradan işlem gördü.

7.12.2018Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum ne 6 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu

Altın fiyatlarında son durum ne? 6 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu?

Altın fiyatları, günün kapanışıyla birlikte yatırımcılar tarafından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,80 artışla 213,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 348 lira, Cumhuriyet altını 1.425,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma kapanışa göre yüzde 0,80 artışla 213,20 liradan işlem gördü.

6.12.2018Ekonomi