MENÜ

Ceynak

Ceynak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ceynak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ceynak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 26 Ceynak haberi bulunmuştur.

Ceynak Haberleri

Trakyada kar ve fırtına etkili oluyor

Trakya'da kar ve fırtına etkili oluyor

Trakya, Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girdi. Kırklareli'nin yüksek kesimleri ile Edirne'nin Keşan ilçesinde kar yağışı etkili olurken, Tekirdağ'ın Çorlu ve Çerkezköy ilçelerindeki şiddetli fırtınada bazı evlerin çatıları uçtu.

23.02.2019Gündem
TürkAkımın ilk hattı baharda Kıyıköye ulaşacak

TürkAkım'ın ilk hattı baharda Kıyıköy'e ulaşacak

TürkAkım Açık Deniz Doğalgaz Boru Hattı projesini yürüten ve Rus Gazprom'un yüzde 100 iştiraki olan South Stream Transport şirketinin inşaattan sorumlu İcra Kurulu Başkan Vekili Erich Jurdik, projenin takvime uygun ilerlediğini belirterek, "TürkAkım'ın hayata geçirilmesi konusunda herhangi bir gecikme öngörmüyoruz. Takvime uygun olarak ilerliyoruz ve ilk hattın bahar aylarında tamamlanmasını bekliyoruz." dedi.

24.03.2018Ekonomi
Taşucu Limanı ihalesine 5 firmadan teklif

Taşucu Limanı ihalesine 5 firmadan teklif

Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait Mersin'deki Taşucu Limanı'nın ve geri sahasının bir bütün halinde özelleştirme i?halesine katılmak üzere 5 firma teklif verdi.

30.09.2017Ekonomi
Derince Limanı ihalesi iptal... Tüm katılımcılar çekildi

Derince Limanı ihalesi iptal... Tüm katılımcılar çekildi

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları'na (TCDD) ait Kocaeli Derince Limanı'nın 36 yıl süreyle "işletme hakkının verilmesi" yöntemi ile özelleştirme ihalesinin nihai pazarlık görüşmeleri yapıldı. Özelleştirme İdaresinde, Ahmet Aksu'nun komisyon başkanlığında yapılan ihaleye 6 firma katıldı. 3 turdan sonra açık artırmaya geçildi. İhale Komisyonu açık artırma başlangıç fiyatı 516 milyon dolar olarak belirledi. Bu aşamadan sonra tüm katılımcı firmalar ihaleden çekildi. İhale Komisyonu Başkanı Ahmet Aksu ihalenin iptal edildiğini söyledi.

22.01.2014Ekonomi
Derince’de Devler yarışı

Derince’de Devler yarışı

KOCAELİ Derince Limanı için yeni bir özelleştirme hamlesi başlıyor. Aralık ayında ertelenen teklif alma süreci dün akşam saatlerinde sona erdi.

16.01.2014Ekonomi
7 vilayete umut kapısı

7 vilayete umut kapısı

Lojistikçi, liman patronu olunca, Samsun’un kaderi değişti.

7.10.2013Ekonomi
İşte İskenderun Limanının yeni sahibi

İşte İskenderun Limanı'nın yeni sahibi

Devlet Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğüne ait İskenderun Limanı'nın 36 yıl süre ile işletme hakkı devri yöntemiyle özelleştirilmesi ihalesinin nihai pazarlık görüşmesinde en yüksek teklifi, 372 milyon dolarla Limak Yatırım Enerji Üretim İşletme Hizmetleri ve İnşaat A.Ş verdi.

28.09.2010Ekonomi
Sales revenues caught in red tape

Sales revenues caught in red tape

ANKARA - Concession deals concerning seven privatizations currently wait approval at the Turkish Council of State due to the problems concerning the legal infrastructure of privatization. The privatizations are foreseen to bring in nearly $3 billion

20.03.2009Gündem
Limanlar devir bekliyor

Limanlar devir bekliyor

TCDD'ye ait olan ve özelleştirme ihaleleri gerçekleştirilen limanlardan, sadece Mersin Limanının devri gerçekleştirilirken, İzmir, Bandırma, Derince ve Samsun limanları, Danıştay kararını ve devir sürecine girmeyi bekliyor.

6.10.2008Ekonomi
Bandırma ve Samsun Limanları özel sektöre devrediliyor

Bandırma ve Samsun Limanları özel sektöre devrediliyor

Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Bandırma Limanı’nın 36 yıllık işletme hakkının 175.5 milyon dolar bedelle Çelebi Ortak Girişim Grubu’na, Samsun Limanı’nın 36 yıllık işletme hakkının 125.2 milyon dolar bedelle Ceynak Lojistik’e devredilmesine karar verdi.

23.09.2008Ekonomi
’Çete avcısı’ polis ve oğlu sır dolu kazada yaralandı

’Çete avcısı’ polis ve oğlu sır dolu kazada yaralandı

İstanbul Organize Suçlar Şube Müdürlüğü’nü kuran ve meslektaşları arasında "Çete Avcısı" olarak nitelenen eski Emniyet Müdürü Adil Serdar Saçan, sır dolu bir trafik kazası geçirdi. Bir TIR’ın sıkıştırması sonucu meydana gelen kazada Adil Serdar Açan ve oğlu Kerim Bedri Saçan yaralı kurtuldu. Kerim Bedri’nin hayati tehlikesi var.

25.06.2008Gündem
Turkeys competition board allows ports privatization

Turkey's competition board allows ports' privatization

Turkey's Competition Board and Privatization Administration Board allowed the transfer of the operational rights of the Samsun and Bandirma ports to private companies on Monday.

16.06.2008Gündem
Bandırma Limanı’na Çelebi’den 175.5 milyon dolar

Bandırma Limanı’na Çelebi’den 175.5 milyon dolar

Marmara'nın ikinci büyük limanı olan Bandırma Limanı’nın 36 yıl süreyle işletme hakkının verilmesi yöntemiyle özelleştirilmesine ilişkin ihalede en yüksek teklifi 175.5 milyon dolarla Çelebi Ortak Girişim Grubu verdi.

16.05.2008Ekonomi
Samsun Limanı 125 milyon dolara Ceynak’ın oldu

Samsun Limanı 125 milyon dolara Ceynak’ın oldu

TCDD Genel Müdürlüğü’ne ait Samsun Limanı’nın 36 yıl süreyle işletme hakkının devri ihalesinde en yüksek teklifi 125 milyon 200 bin dolar ile Ceynak Lojistik verdi.

16.05.2008Ekonomi
Turkish firms win port operating right tenders

Turkish firms win port operating right tenders

Turkey's Celebi Joint Venture Group (OGG) on Friday won the right to operate Bandirma Port offering the highest bid -- $175.5 million. Another Turkish company, Ceynak, won on Friday a tender to assume the operation rights of a port on Turkey's Black Sea coast. (UPDATED)

16.05.2008Gündem
Finans kurumlarının lojistik sektörüne ilgisi artıyor

Finans kurumlarının lojistik sektörüne ilgisi artıyor

Gelişen teknoloji ile birlikte ivme kazanan lojistik sektörüne finans kurumlarının ilgisinin artmaya başladığı bildirildi.

15.02.2008Gündem
Soğukkanlı kamyon şoförü faciayı önledi

Soğukkanlı kamyon şoförü faciayı önledi

BOLU’da, Tem Otoyolu’nda önünde gitmekte olan kamyona arkadan çarparak alev alan sıvılaştırılmış doğalgaz yüklü tankeri patlamaktan çarptığı kamyonun sürücüsü kurtardı. Kamyon sürücüsü yangın söndürme tüpü ile alevleri söndürdü. Araç içerisinde sıkışan ve bacağı kopan tanker sürücüsü ise, başını itfaiye erinin omzuna yaslayarak bir saat kurtarılmayı bekledi.

17.08.2007Gündem

Yazar Sonuçları

İmar’a ’nur’ yağıyor

BÜYÜKŞEHİR Belediye Meclisi’nin yeni dönemde ilk toplantısı 14 Eylül cuma günü yapıldı; yani Ramazan’ın ilk günü bir çok imar dosyasına ’nur’ yağdı.

28.09.2007

Mersin can çekişiyor Suriye malı götürüyor

MERSİN Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadri Şaman'ın telefondaki sesi oldukça sıkıntılı.

23.06.2003