MENÜ
Arşiv

70li yillar otomobilleri

70li yillar otomobilleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 70li yillar otomobilleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 70li yillar otomobilleri haberi bulunmuştur.

70li yillar otomobilleri Haberleri

Aday otomobiller

Aday otomobiller

22.11.2005Ekonomi
Otobil ile yeni takımlar giyerek, dijital fotoğraflar çekeceğiz

Otobil ile yeni takımlar giyerek, dijital fotoğraflar çekeceğiz

Hürriyet Otoyaşam olarak birincisini geçen yıl düzenlediğimiz, ikincisini ise 21 Eylül’de başlattığımız, ‘Türkiye’nin en beğenilen otomobilleri’ yarışması ‘Otobil’in verdiği ödülleri tanıtmaya devam ediyoruz. Bilindiği gibi sektörlerinin önde gelen firmaları, tüketicilerin beğeniyle karşıladıkları ürünleriyle Otobil yarışmamızın hediye sponsoru oldu. İki hafta önce başladığımız ödül tanıtımları bu hafta son buluyor. Bu hafta hem Otobil’e sponsor olan, hem de ödül veren KİP firması ile teknoloji sektörünün öncülerinden olan HP’nin ödül olarak vereceği dijital fotoğraf makinesini tanıtıyoruz.

18.10.2005Gündem
Dizel araç pazarı son 5 yılda 20 kat büyüdü

Dizel araç pazarı son 5 yılda 20 kat büyüdü

Türkiye’de dizel otomobil satışları 2002 yılından itibaren önemli bir yükseliş gösterdi ve son 5 yılda pazar payını 20 kat artırmayı başardı. Böylece, 2004 yılında satılan her 5 otomobilden biri dizel oldu.

8.03.2005Ekonomi
Yılın en büyük yarışına rekor katılım

Yılın en büyük yarışına rekor katılım

Hürriyet-Oto Yaşam Gazetesi'nin düzenlediği, Türkiye'nin en beğenilen otomobilleri yarışmasına ilgi büyük. Bugüne kadar yılın en iyi otomobileri için yaklaşık 15 bin oy kullanıldı. Bu rakamın yeni yayımlayacağımız Coupe, Cabrio ve lüks otomobil segmentlerinden sonra daha da artacağını tahmin ediyoruz.

8.06.2004Gündem
25 milyarlık otomobile 11 milyarlık vergi

25 milyarlık otomobile 11 milyarlık vergi

2003 yılında ödenecek Motorlu Taşıtlar Vergisi kadar ‘‘ek vergi’’ alınmasını öngören tasarı, otomobil sahiplerini isyan ettirdi. Yılbaşında enflasyonun üzerinde yüzde 59 oranında artan Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni yüksek bulan otomobil sahipleri, şimdi bu vergiyi ikinci kez ödemek zorunda kalmanın sıkıntısını çekiyorlar.

10.03.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

Sevgilim ‘çok vergi ödersin’ diye bana otomobil almıyor

SORU: Evli iki çocuklu ve varlıklı bir sevgilim var.

16.11.2013

Ailecek seviyoruz

Otomotiv sektöründe artan rekabet bir taraftan yeni anlayışların ortaya çıkmasına diğer taraftan bu anlayışlara bağlı olarak yepyeni sınıfların doğmasına yol açıyor.

8.05.2007