Gündem Haberleri

  Cumhurbaşkanı Erdoğan makam aracından milli maçı takip etti

  AA
  06.10.2017 - 22:56 | Son Güncelleme:

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için kampın yapılacağı otele geldi. Otele girişi sırasında Erdoğan'ın, makam aracında bulunan televizyon ekranından A Milli Futbol Takımı'nın, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemelerinde İzlanda ile yaptığı maçını izlemesi dikkati çekti.

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro onuruna Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde verilen yemeğin ardından "ANA" uçağı ile saat 22.00'de Afyonkarahisar'a geldi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan da kente geldi.

  Otele girişi sırasında Erdoğan'ın, makam aracında bulunan televizyon ekranından A Milli Futbol Takımı'nın, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemelerinde İzlanda ile yaptığı maçını izlemesi dikkati çekti.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan makam aracından milli maçı takip etti

  Erdoğan'ın yarın sabah yapacağı açılış konuşmasıyla başlayacak toplantı, pazar günü öğleden sonra değerlendirme konuşmasıyla sona erecek.

   

  Milli Takım Eskişehirde dağıldı Dünya Kupası hayali sona erdiMilli Takım Eskişehir'de dağıldı! Dünya Kupası hayali sona erdi

  Etiketler: makam aracı , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı