Real Madrid’in fiyakasını bozduk

Meğerse Itoudis, Fenerbahçe’nin tüm enerjisini son şampiyona bırakmış.

Haberin Devamı

Meğerse İtoudis Fenerbahçe’nin tüm enerjisini Real Madrid’e saklarmış. Daha hava atışı yapılmadan, performansının istatistik değerlendirmesi ışığında, sadece bu maçın değil şampiyonluğun da hiç olmadığı kadar favorisiydi, mükemmel bir sezon yaşamakta olan namağlup Real Madrid. Son şampiyon, başlar başlamaz oyunun kontrolünü eline aldı, sonuna kadar da vermedi. Bu yıl evimizde hiçbir maç kaybetmemiş olmamız da, müthiş tezahüratımız da az daha yetmeyecekti. Havalı İspanyolları son dakikaya kadar yakın ara takip ettik.

CAMPAZZO KOŞTURDU

Klas oyunculardan oluşan rakibi Campazzo koşturdu, pota altımızda cirit attı, kaçırdıklarını Tavares tipledi. Reaksiyonu Guduric ile verdik ama hücum akışımız sıkışık ve etkisiz kalınca kaçan rakibi yakalamakta kısa kaldık 29-16 geride kapattığımız ilk çeyrekte.

Haberin Devamı

TARAFTAR SAHNEYE ÇIKTI

Madar ve Sertaç kenardan gelip katkı vermeye başlayınca emektarları Rudy Fernandez’i oyuna alarak yaklaşmamızı kontrol altında tuttular. İtoudis ikinci yarının hemen başında coşkun taraftar rüzgarını arkasına alarak kuşatmayı bir kere daha kırma hamlesi yaptı ama Lulll ve Campazzo gibi deneyimli adamları sıcak el ve yüksek isabetleriyle kırdırmadılar maçı. Hiç boş döndüremedik İspanyolları.

TÜM SALON AYAĞA KALKTI 

Tek pota oynarcasına her hücumlarında bire bir deldiler savunmamızı. 10 farktan geriye gelmeye çalıştığımız son çeyrekte koçumuzun çeşitli rotasyon arayışlarına rağmen tüm salonun ayağa kalkmasıyla maçı önce uzatmaya götürdük ve daha sonra da Yam Madar’ın altın turnikesiyle gecemizi aydınlattık.

Yazarın Tüm Yazıları