"Salih Uçar" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Salih Uçar" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.

Salih Uçar

Enfraruj

24 Şubat 2001

Salih UÇAR

İyi huylu yazı

Son günlerdeki yazılarımda kim, kiminle, nerede, ne yapıyor sorularının cevaplarını biraz fazla aradık. Bazı dostlarım, ‘‘İyi yazılarını özledik’’ diye eleştirmeye başladı.

İşte onlara hitaben iyi huylu bir yazı ve iki iyi örnek;

Müdavim Türkevi ve Restaurant, gece hayatında uzun süredir konuşulan bir mekandı. Sosyetenin büyük ilgi gösterdiği bu mekana bir türlü uğramak kısmet olmadı. Ta ki, geçen haftaya kadar...

O gece anladım ki, herkes, Müdavim'in müdavimi olmuş. İşletme Müdürü Osman Merdioğlu ve patron Alper Kazanoğlu ile iki katlı konakta, tarihe yolculuk yaptık. Bütün odalarına isim olarak Türk müziği makamlarının verildiği mekan, gerçekten de çok şık. Buselik Odası'nda Alper Kazanoğlu ile rakılı muhabbetin keyfine doyum olmadı...

BAKIR KAPTA RAKI KEYFİ

En çok da rakı bardaklarının içine konulduğu bakırdan yapılan orijinal kapları sevdim. Gaziantep'te bir bakır işçisi tarafından yapılan bu kaplar, büyük ilgi görmüş. Öyle ki, müdavimler, birçoğunu çantasına indirip götürmüş. Geriye az sayıda kap kalmış, şimdi yenileri bekleniyor. Müdavim'de, Hicaz Odası'na kapanıp, buz gibi rakı eşliğinde fasıl dileyip, birbirinden lezzetli Türk ve Osmanlı yemeklerinin tadına varabilirsiniz.

Bu satırların kaleme alındığı dakikalarda önüme bir faks geldi. Antalya'nın önde gelen fast-food'larından Burger Queen logosu vardı üzerinde... 28 Şubat Çarşamba günü 3'üncü kuruluş yıldönümü kutlaması olduğu yazıyordu.

SOLİSTLER BULUŞUYOR

Burger Qeen, haftasonlarında uğradığım, gazetemi okuyup, kahve keyfi yaptığım ve nefis burger'lerin tadını aldığım bir mekan. Önündeki Kışlahan Çarşısı, havuz ve çiçekli yoldaki hareketlilik, hep gözümün önündedir. Bu nedenle faksı hemen okudum, Queen'de ne var diye...

ŞOV YAPILACAK

Swiss Bar'dan Suat-Tahsin-Kubilay üçlüsü, Şaziye'den Nilay, Kehribar'dan Yusuf ve Tango Bar'dan Mami'nin o gün konser vereceği belirtiliyordu. Ömer-Kadir Karaduman imzalı faksta, Flamingo Club, Club 29 ve Grida Tatil Köyü'nün ünlü DJ'lerinin şov yapacağı notu da düşülmüştü.

Kısacası, Queen'in yıldönümü kutlamasında; Antalya'nın ünlü barlarında sahne alan solistler ve gözde mekanların DJ'leri buluşacaktı. Böyle bir etkinliği düşünenlere benden kocaman bir teşekkür.

Yazının devamı...

Enfraruj

14 Şubat 2001

Salih UÇAR

Kaplan manken

ANTALYA'da Es-Line Ajans bünyesinde mankenlik yapan Pınar Kaplan, son günlerde öyle bir açıldı ki... Önüne geçmek imkansız hale geldi.

Uzun süredir bu mankenle ilgili epey konu duyuyordum. 'Zamanla düzelir' düşüncesiyle bir süre beklemek istedim. Ancak her geçen gün daha da inanılmaz boyutlara ulaşan şımarıklığı, kaprisleri ve dahası, ajans yönetimiyle olan polemiği, bardağı taşırdı ve bu yazıyı zorunlu kıldı.

Konunun özü şu; 1.65 boyundaki bu kızımız, mayo ve iç çamaşırı defileleriyle adını duyurdu. Onu giymem, bu defileye çıkmam kaprisi yapmadığı için ilk zamanlarda epey iş aldı.

AJANS İŞLERİ ASKIDA

Sonraları, magazin dergilerine kapak oldu. (Bu konuda çeşitli rivayetler var ama onlar başka bir yazı konusu)

Derken havası bin 500 basan bu kaplan manken, Antalya'daki basın mensuplarıyla ters düştü. İstanbul'a gidip orada resim çektiren mankenimiz, ‘‘Ben artık Antalya'yı aştım, İstanbullu gazetecilerle çalışıyorum’’ diye konuşmaya başladı, sağda solda...

Bununla da kalmayan Pınar, ajansın verdiği işleri de asmaya başladı. Bir gece önce koordinatör Serpil Çınar'la tanıtım için anlaşan Pınar, sabah saat 09.00'daki tanıtım için, 05.00'de cep telefonuyla mesaj geçerek gelemeyeceğini bildirir oldu. Yani tanıtımdan 4 saat önce, hem de sabahın köründe yerine başka bir manken bulunmasını istiyordu. Dikkatinizi çekiyorum, saat sabahın 5'i...

TOPLESS ALTIN TANITIMI

Ajans yönetimini, bu kız için yine de iyi sabretti. Bütün bu şımarıklıklara ve kaprislere rağmen kovulmaması, hayret verici. Esra Keskinol'un bir bildiği vardır herhalde diye düşünüyorum.

Bu kızla ilgili son bomba ise önceki gece patladı. Minyon tipli mankenimiz, daha önce tanıtımında görev aldığı kuyumcu Cenk Alp ile Antalya gecelerini fethetmeye başladı. Önce Sherlock's'ta eğlenen ikili daha sonra Flamingo'ya geçti. Bununla da yetinmeyen manken ve kuyumcu sevgilisi, son durak olarak Berdush'u seçti. Eğlence hayatına kendilerini kaptıran ikili, bir gece sonra da yine Sherlock's ile başladıkları geziye Tango Bar'da nokta koydu. Alpaş Kuyumculuk'un tanıtımının yapıldığı dönemlerde, transparan bile giymeyen Pınar Kaplan'ın neden topless altın tanıtımı yaptığı şimdi daha iyi anlaşılıyor.

Yazının devamı...

Enfraruj

13 Şubat 2001

Salih UÇAR

SOSYETEDE YILIN SÜRPRİZİ

Aşkın adı; Jack Safari

TURİZM beldesi Belek'teki Attelia Tatil Köyü'nün sahibi Faik Akdil'in oğlu, aynı zamanda otelin Genel Müdürü Uygar Akdil ile Sherlock's'un gözde Halkla İlişkiler Müdürü Şenay Çelik'in bir gecelik eğlence kaçamağı, yeni bir aşkı gündeme getirdi.

Uzun süredir Antalya gecelerinde boy göstermeyen yakışıklı turizmci Akdil, yakın arkadaşı Emre ile Kaleiçi'ndeki eğlence mekanı Sherlock's'a gitti. Genç veliahtın tüm dikkati, yeşil gözlü, minyon tipli, mini etekli güzel halkla ilişkiler müdürü üzerine odaklandı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Akdil ile Çelik arasındaki samimiyet daha da artınca yeni rota hemen çizildi; Flamingo Club.

ÇAKIRKEYİF OLDULAR

27 yaşındaki Akdil, arkadaşı Emre ve Şenay, spor Mercedes ile soluğu Flamingo'da aldı. Önce bar kısmına giren gruba burada sosyetenin ünlü simalarından Bayülgen'in sahibi Yüksel Çakıroğlu da katıldı. Bir süre Erçin'in parçaları eşliğinde eğlenen gruptakiler, saatler 04.00'ü gösterdiğinde bir alt kattaki diskoya indiler. Programını bitiren Erçin de daha sonra onlara katıldı. Bu arada başarılı turizmci Uygar Akdil ile Şenay Çelik, Sherlock's'ta başladıkları Jack Safari'yi Flamingo'da da içmeyi sürdürdüler. Kadehlerin biri dolup, diğeri boşalırken, ikili çakırkeyif oldu.

BAKIŞLAR ODAKLANDI

Flamingo'nun garsonları, masaya Jack Safari servisi yapmaktan bitap düştü. Gecede adeta Safari çılgınlığı yaşanıyordu... Eğlenceye Absorut Shark ile başlayan Erçin ve Çakıroğlu ile Emre de Jack Safari'ye dönünce, Flamingo'nun diskosu, Jack Safari Partisi'ne evsahipliği yapar hale geldi. Bu arada gençlerin doldurduğu piste fırlayan Uygar ve Şenay, çılgınca dans etmeye başlayınca, etraftaki meraklı bakışlar üzerlerine odaklandı. Dakikalar ilerledikçe, pistin ortasındaki genç ikilinin samimiyeti daha da artıyordu. Çiftin sarmaş dolaş görüntüleri, eğlence dünyası müdavimlerini şaşırtmıştı. Etraftakiler, Jack Safari ile başlayan gecenin, yeni bir aşkın doğmasına sebep olduğunu konuşuyordu.

BARBAROS NE OLDU?

Bu arada çevredekiler, Uygar Akdil ile Şenay Çelik'i konuşurken, onlar pistteki danslarına devam ediyordu. Bir yandan içkilerini yudumlayan diğer yandan da çılgınca dans eden ikili arasındaki aşk kıvılcımı çoktan yanmaya başlamıştı.

Daha önce adı; eski manken, şimdi armatör Barbaros Baysal ile aşk dedikodularına karışan Şenay'ın Uygar Akdil ile olan bu yakınlaşması, kafalarda ‘‘Barbaros ne oldu’’ sorularını gündeme getirdi. (Bir hafta sonra Antalya'ya gelecek olan Barbaros'un akıbeti o zaman belirlenecek) Sabahın ilk ışıkları Antalya semalarına ulaştığında, Uygar Akdil, arkadaşı Emre, Şenay Çelik, Yüksel Çakıroğlu ve Erçin, son durak Paşa Sofrası'nda çorba içiyordu. Veysi'nin mekanını renklendiren gruba son katılan isim ise Sherlock's'un İşletme Müdürü Yıldıray Aybay oldu. Bakalım, 14 Şubat'a sayılı günler kala ortaya çıkan bu manzara, yılın sürpriz aşkı olacak mı?

Yazının devamı...

Enfraruj

12 Şubat 2001

Salih UÇAR

Antalyalı Donatella

GEÇEN günkü yazımda değinmiştim.

(...Bayındır Dış Hatlar Terminali'nin güzel Halkla İlişkiler Müdürü İlknur Fidan, evinde bekarlık parti veren İtalyan asıllı yazar Donatella Piatti'nin Antalya versiyonu olmaya aday. İlknur ve bir grup arkadaşı, 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü'nde ‘‘Bekarlar Partisi’’ düzenliyor.

Bistro Bee'de yapılacak partiye sadece davetli ve bekar olanlar girebilecek. Partinin bir diğer koşulu ise yanında hediye getirme zorunluluğu. Davetli, kime vereceğini içeride kendisi seçecek. Dışarıya çıkarken tek mi, yoksa iki kişi olarak mı çıkar, burası ona kalmış...)

İşte bu yazıyla ilk kez duyulan parti, müthiş dikkat çekti. Çok sayıda insan, partinin içeriği konusunda İlknur'u ve beni soru yağmuruna tuttu. Ancak en çok sorulan soru, ‘‘Evliyim ama partide yeralmak istiyorum’’ oldu. Bu konuda acayip baskı var.

Özellikle evliler, gözlerini bu partiye çevirdi. Şimdi Çarşamba günü yapılacak Bekarlar Partisi'ne hangi evlilerin katılacağı veya katılmaya çalışacağı merak konusu oldu.

GÜLLER DİYARINDA

Diğer yandan 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü nedeniyle bir çok etkinlik hazırlandı. Antalya'da eğlence dünyasının genç solisti Erçin, bu özel günde Isparta'da olacak. Flamingo Club'teki sahnesini Emre Altuğ'a bırakan Erçin, o gece Büyük Isparta Oteli'nde Baba'nın hemşehrileriyle buluşacak. İlk kez Antalya sahnelerinde yeralan bir sanatçı, böyle bir gecede bölgemizin bir diğer ili Isparta'da program yapacak. Gerçekten sevindirici bir gelişme. Ispartalılar'ın Erçin'e olan ilgisini de unutmamak gerekir.

Bu gecede orada olmayı çok isterdim ama Bekarlar Partisi'ne çok önceden sözüm var. Aksi halde kesinlikle ilk tercihim Sevgililer Günü'nü güller diyarı Isparta'da geçirmek olurdu. Hem de Erçin'i dinleyerek... Biliyorsunuz, Erçin'le çok özel dostluğumuz var. Aramıza zaman zaman Sibel Gül giriyor ama olsun, yine de bu dostluk yıkılmadı, ayakta.

YENİ MÜDÜR HEYECANLI

Ofo Oteli'nin yeni Halkla İlişkiler Müdürü Nilgün Başsezgin ile banket sorumlusu Serpil hanım, bu satırların kaleme alındığı saatlerde ziyaretime geldi. Halkla İlişkiler alanında epey tecrübesi olan Başsezgin, bu göreve kısa süre önce atanmış. Heyecanı ve planlarından etkilenmemek mümkün değil. İlk hamleyi de Sevgililer Günü için yapmış. Ofo'da bu özel gün için dopdolu bir program var. En ilginç olanı ise ‘‘Öpüşme’’ yarışması. Otelde yapılacak gecede; sevgilisini kim daha uzun süre öperse, ödül kazanacak. Çiftlere ‘‘Kolay gelsin’’ ve aramıza yeni katılan Nilgün Başsezgin'e de ‘‘Hoşgeldin’’ diyoruz.

e-mail: sucar@hurriyet.com.tr

Yazının devamı...

Enfraruj

10 Şubat 2001

Salih UÇAR

Personel geceleri

ANTALYA'nın şehir otelleri, son iki haftada peşpeşe personel gecesi düzenledi. İlk adımı Falez Oteli attı. Sema Ögel'in konuğu olduğumuz gece, Fatoş-Ümit Olgun çifti ve Yiyecek İçecek Müdürü Orhan Yılmaz ve eşi Yasemin hanım ile aynı masayı paylaştım.

Musti'nin şarkılarıyla renklendirdiği gecede yılın personeli seçilen Burcu Güz'ün resepsiyonda çalışması gecenin ilginç olayıydı. Diğer yandan başarılı Genel Müdür Emin Çelik ve güzeller güzeli eşi Nilgün hanım, gecede tüm dikkatleri çekti. Genç çiftin mutlulukları, yüzlerinden okunuyordu.

DEDEMAN VE SERA

Diğer gece Dedeman'daydı. Genel Müdür Koray Yetik'in personele servis yaptığı geceye Banu Baloğlu'nun daveti olmasına rağmen, yoğun işlerim nedeniyle katılamadım. Ama gecenin de Dedeman adına layık olduğunu arkadaşlardan öğrendim.

Sonraki durağımız Club Hotel Sera'nın 15'inci personel gecesiydi. Genel Müdür Özer Saraçoğlu'nun tüm personeli kucakladığı gecede Rus oryantal Natali, kıvrak dansıyla izleyenleri büyüledi.

Baküs'ün demirbaşları Murat ve Grup Detay'ın eşlik ettiği gecede, erotik dans şov nefesleri kesti. Özer Saraçoğlu'nun tüm personel ve konuklarla yakından ilgilendiği eğlencede Sera personeli, bir yılın yorgunluğunu attı. Yerine oturmayan personel, genel müdür ile birlikte bol bol göbek atıp oynadı.

SIRA ADONİS'TE

Son gecemiz ise Adonis'te yapıldı. Bana göre otellerin personel geceleri içinde en renkli olanıydı. Nedenine gelince...

Gecede tüm birim müdürleri, ilginç kıyafetler giymişti. Genel Müdür Değer Akın kendi koltuğunu korumuş ve padişah kıyafetini hemen kapmış. Başındaki kavuk biraz büyük olmuş ama yine de hoştu.

Güvenlik Müdürü İrfan Köse, aşçıbaşı Şeref Viran, Teknik Müdür Mustafa Taşkınsoy ve diğer birim müdürlerine ise ünlü çizgi film kahramanı Daltonlar düşmüştü. Bunun yanında çingene, kovboy, cariye kıyafetleri giyenleri de unutmamalı...

DEĞER'İ GÖRDÜN MÜ?

Gecenin en komik olayı Değer Erbora'nın başına gelenlerdi.

Masallardaki gibi 'cici kız' kıyafeti giyen ve saçına da perma yaptıran Değer, konukları kapıda karşılıyordu. Heyecanla salona yaklaşan annesi Güngör hanım, kapıda duran Değer'e, ‘‘Kızım Değer'i gördün mü’’ diye sormuş. Olacak şey değil. Annesi bile öz kızını bu halde tanıyamamış.

Neyse kıyafet muhabbeti bir yana, solist Banu Karaca ve eküri Tolga Ertan'ın şarkıları, Rus Revü Grubu'nun muhteşem gösterisi ve havada uçuşan peçeteler, o geceden aklımda kalanlar.

Bir de Dalton kardeşlerin en büyüğü İrfan Köse ile en küçükleri Mustafa Taşkınsoy'un sempatik tavırları...

Yazının devamı...

Enfraruj

6 Şubat 2001

Salih UÇAR

Çılgın parti

İLKNUR Fidan'ı yakından olmasa bile gazetelerden tanıyorsunuz. Şirin mi şirin, çıtı pıtı, sevimli, yüzünden gülücükler eksik olmayan birisi. Daha önce Dedeman Aquapark'ın Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nü yaptı. Sonra Azerbaycan'a gitti.

Bir süre orada yaşadıktan sonra tekrar Türkiye'ye döndü. Seçimlerde ANAP'tan belediye meclis üyeliğine aday oldu ancak seçilemedi. Sonra Denizli'de EGS'de çalıştı. Yaklaşık bir buçuk yıldır sürdürdüğü bu görevinden sonra hasret kaldığı Antalya'ya tekrar döndü. Şimdi Bayındır Dış Hatlar Terminali'nin Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nü yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde Ayar Meyhane'de 'Hoşbuldum Kokteyli' vardı. İlknur, basın dünyası ile halkla ilişkiler müdürlerini buluşturdu. Falez'den Sema Ögel, Adonis'ten Değer Erbora, Aden&İGS'den Hatice Hanoğlu gecenin gözdesiydi.

ESKİ DOSTLAR BULUŞTU

Halkla ilişkiler alanına yıllarını vermiş bir dost da oradaydı; Nevin Sapmaz. Yıllarca Talya'da çalıştıktan sonra emekli olan Nevin Hanım, eski dostlarıyla anılarını tazeledi o gece... Ayrıca şu anda İzmir'de olan magazin basınının gerçek dostu Yasemin Babaoğlu da gecenin sürpriz konuğuydu. Kokteylin ardından Firüzan Binbir ile bir süre sohbet edip, Cafe Break'a geçtik. Son durak ise Sherlock's oldu.

Bir kaç gece sonra CeCe'de iken ön masada oturan ve yerinde duramayan minyon tipli bir kadın dikkatimi çekti. Bu bizim İlknur'du... Her zamanki gibi gülücükleri yüzünden eksik olmuyordu. Bizi farkedince hemen masaya geldi, heyecanla anlatmaya başladı. Yine dedikodu kazanını kaynatacağımızı düşünürken, sözü bir partiden açtı. Siyasi değil, eğlence partisi.

EVLİ OLANLAR GİREMEZ

Tarihi 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü...

Mekanı ise eski Dedeman Yolu üzerindeki Bistro Bee.

Partinin adı, ‘‘Bekarlar Patisi’’.

Anlayacağız 14 Şubat'ta sevgilisi olmayan gençlerin çılgınca eğleneceği bir parti olacak. İlknur ve arkadaşları, bu işi organize ediyor. Partiye evlilerin girmesi kesinlikle yasak. Hekes bekar ve sevgilisiz olacak.

Diğer bir şart ise hediye getirme zorunluluğu. Bir erkek veya kadın, yalnız gelecek ve yanında da hediye paketini getirecek. Kime vereceğini ise içeride kendisi seçecek. Dışarıya çıkarken tek mi, yoksa iki kişi olarak mı çıkar, burası davetliye kalmış.

Yani anlayacağınız, bizim İlknur, hani evinde bekarlık partisi veren İtalyan asıllı yazar Donatella Piatti varya, onun Antalya versiyonu.

Şimdi sosyetede bu partinin heyecanı yaşanıyor.

Yazının devamı...

Enfraruj

5 Şubat 2001

Salih UÇAR

Ally açılıyor

OLYMPOS'un İşletme Müdürü Aynur Yüksel ile Halkla İlişkiler Müdürü Hilal Özaltuğ'un doğumgünü partisine davetliydim. Diskoda yapılan partiye yoğun işlerim nedeniyle katılamadım. Arkadaşlardan edindiğim bilgiye göre Aynur ve Hilal'in en mutlu gecesinde Mehtap Club sorumlusu Fatoş Olgun da onları yalnız bırakmamış.

Gecelerin iki güzel kadını, yaşlarını soranlara ‘‘18'e girdik’’ diye espri yapmışlar. Oysa Aynur'un 45 ve Hilal'in de 43 yaşına girdiğini kimse bilmiyor. İlk defa bu köşede açıklıyorum! Şaka bir yana sevgili Aynur ve sevgili Hilal, ‘‘Nice mutlu yıllara.’’

LA CAPELLA DEĞİŞTİ

Kaleiçi'nde bulunan La Capella Bar, el değiştirdi. M. Gürhan Bilgiç'in sahibi olduğu barın işletmesini Ömer Erdem aldı. Genç işadamı Erdem, beraberinde bazı yenilikleri de getirdi. Burada sahne alan Volkan ve Serpil ikilisinin yerine Yusuf ile Arzu geldi.

Serpil, Alanya'nın gözde barlarından Haluk Marangoz'un sahibi olduğu Boomerang'ta sahne almaya başlarken, Volkan da Şaziye'ye transfer oldu. Erdem ve ekibi, eğlence dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Kolay gelsin diyoruz.

MANSUR'LU GECELER

Ally Eğlence Merkezi bünyesindeki Club Angel'de Zeynep Mansur'lu geceler devam ediyor. Tarık Tarcan ve ünlü şovmen Beyaz ile yaşadığı aşklarla adını duyuran, ardından Maksim Gazinosu'ndaki programıyla şöhretini pekiştiren Zeynep Mansur, Antalya sahnelerine kısa sürede alıştı.

Sesiyle olduğu kadar güzelliğiyle de göz dolduran seksi solist, Angel'a ayrı bir renk getirdi. Ümit-Yeşim Doğan çifti, Mansur'lu gecelerin süreceğini ancak önümüzdeki günlerde araya başka solist alacaklarını söyledi. İlk ekstrada ise Doktor Bilal var. Antalyalı müdavimlerin yakından tanıdığı Doktor Bilal, önümüzdeki hafta Angel'da olacak.

MARTTA START VERECEK

Bu arada söz Ally'den açılmışken, bir de müjde vereyim.

Vatani görevini bedelli olarak yaptıktan sonra kendini işine veren Ally'nin patronu Murat Varol, aynı tarihlerde eşi Gülşen'den de boşanmıştı. Şu sıralarda Antalya-İstanbul arasında mekik dokuyan Varol, kompleksi bu yıl mayıs ayında değil de martın ilk haftalarında hizmete açmayı planlıyor. Bu yıl daha renkli ve dolu dolu bir sezon geçirmeyi hedefleyen Varol, açılış gecesine de her zaman olduğu gibi sürprizler hazırlıyor. Müdavimlere duyurulur.

e-mail: sucar@hurriyet.com.tr

Yazının devamı...

Enfraruj

3 Şubat 2001

Salih UÇAR

Dedikodu kazanı

ANTALYA'da eğlence dünyası, bir hayli canlandı. Yeni birliktelikler, ayrılıklar ve kaçamaklar baş göstermeye yeniden başladı. Hemen dedikodulara girelim... Sunucu Pınar Mater, tekstilci Muzaffer Balin'in oğlu fotoğraf sanatçısı Emin Balin ile birlikte.

Vali Ertuğrul Dokuzoğlu'nun oğlu Hakan, arkadaşları Aykut ve Taha ile Akdeniz gecelerinde zaman zaman boy gösteriyor. Üniversiteli Hakan ve arkadaşları, gece hayatında efendi tavırlarıyla beğeni topluyor. Bu arada Vali Dokuzoğlu'nun, derslerindeki başarısı nedeniyle oğluna son model bir araba aldığı dilden dile dolaşıyor.

Kaan Önal, hostes sevgilisi Ece'den ayrıldıktan sonra yakın arkadaşı Ayhan Kaytan ile gece turu atmaya devam ediyor.

FUTBOL TAKIMI KURDU

CeCe'nin solisti Korhan Saygıner'in Anastaisa ile olan aşkı sürüyor. Korhan, son günlerde Antalya-İstanbul arasında mekik dokuyor. Korhan'ın sahnedeki ekürisi Ebru Vurma'nın eski sevgilisi Eren ise İstanbul'a döndü. Eren'e olan aşkı sönmeyen Ebru, şu sıralarda ‘‘Küçüğüm’’ parçasını dinleyerek geçiriyor günlerini. Zaten geceleri de çalışıyor...

Diğer taraftan manken dünyasında üçüncü yılını dolduran F Ajans, takım kuruyor. Şaka yapmıyorum, çok ciddiyim. Nasıl mı? Tabii ki magazin dünyasının takımı. Ajansın sahibi Fevziye Çalışkan, teknik direktör.

Fevziye'nin güzel yeğeni ve manken Sevcan Kahvecioğlu, futbolcu Ruşen ile kampta yakalandı. Futbolcu Burak ise Sevcan'a aşık ve Astamanana'da başbaşa görüldüler. Diğer yandan ajansın başka bir mankeni Elif Ece Uzun da futbolcu İlker ile birlikte.

TAŞDEMİR'İN SON GÖZDESİ

Yani F Ajans'ın kızları, tercihlerini futbolcudan yana kullanıyor. Dolayısıyla Fevziye'ye de teknik direktör olmak kalıyor. Şimdi anladınız mı, nasıl takım kurdular? Ama henüz 11'i bulamadılar. Önümüzdeki günlerde olacak inşallah...

Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Murat Taşdemir, geçen akşam Sherlock's'ta ETV'nin haber spikeri Ebru Gül ile beraberdi. İkilinin arasındaki samimiyet dikkatlerden kaçmadı. Bu arada Taşdemir'in soz gözdesi Neşe Erberk'in mankeni Dilek ne oldu ?

Taşdemir dünyasından son bir dedikodu daha... Güzel manken Dilek, saçlarını Banu Alkan'ınki gibi yaptırabilmek için kuaföre gitmiş. Ancak acemi kuaför Dilek'in saçlarını yakınca kıyamet kopmuş. Uzun sarı saçlar hayal eden genç kız, kısa ve yanık saçlarla kalmış. Buna ne derler, ‘‘Midyad'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak.’’

Yazının devamı...