GeriKampüs Hürriyet İK Gazetesi’nde ‘Yeni Ekonomi’ ile büyük değişim!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hürriyet İK Gazetesi’nde ‘Yeni Ekonomi’ ile büyük değişim!

Hürriyet İK Gazetesi’nde ‘Yeni Ekonomi’ ile büyük değişim!

Gelişen yeni dünya düzeni ve ekonominin dijital yeniliklerle birlikte geçirdiği dönüşüm, Türkiye’nin tek insan kaynakları gazetesi Hürriyet İK’da da büyük bir değişimi beraberinde getirdi. “Hürriyet İK & Yeni Ekonomi” adıyla yenilenen gazete artık Pazar günleri insan kaynakları ve yeni ekonomiye dair önemli içerikleriyle gündemi belirleyecek.

21 yılı aşkın süredir Hürriyet ile Türkiye baskısı her Pazar günü dağıtılan Türkiye’nin tek insan kaynakları gazetesi Hürriyet İK, büyük girişimlerin konuşulduğu, teknolojinin ön plana taşındığı yeni dünya düzeninde değişimin adı oluyor. 1 Ekim 1995 tarihinde yayın hayatına başlayan Hürriyet İK, artık Pazar günleriyenilenen yüzü ve içeriğiyle okuyucularıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Yenilenen adı “Hürriyet İK & Yeni Ekonomi” ile okurlarının karşısına yepyeni bir içerikle çıkmaya hazırlanan gazetede “İnsan Kaynakları” bölümünün yanı sıra “Yeni Ekonomi”nin sırlarını, fırsatlarını ve ipuçları da yer alacak.

 

Güçlü Ekip ve Gündem Yaratacak İçerik

Sefer Levent yönetimde, deneyimli Hürriyet İK ekibi ve Ekonomi Servisi editörlüğünde hazırlanan “Hürriyet İK & Yeni Ekonomi” gazetesi haber içerikleriyle birlikte yazarlarıyla da dikkat çekecek. Her biri alanında uzman yeni yazarların yanı sıra Ertuğrul Özkök, her hafta dünyanın dev şirketlerinde kapalı kapılar ardında yaşananları “Şirket Sırları” köşesiyle “Hürriyet İK & Yeni Ekonomi” gazetesine taşıyacak. 

Gazetede, iş hayatına yön veren haberler, başarıya ulaşmış startup ve scaleup hikayeleri, girişimcilere tavsiyeler, patronlar ve CEO’lar ile özel röportajlar, teknoloji haberleri ve aynı zamanda öğrencilere kariyer yolunda yol gösteren eğitim sayfaları yer alacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle