İZMİR HABERLERİ

İşçi, esnaf ve çiftçilerle buluştu

DHA
31.03.2017 - 11:38Son Güncelleme :

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Gaziemir, Buca ve Menderes'te fabrikaları, sanayi sitelerini, oto pazarlarını, atölyeleri gezdi, işçilerden 'evet' istedi.

DHA

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Otokent'te yaptığı konuşmada, "Bizler esnafımıza büyük önem veriyoruz. Güçlü devlet, güçlü millet anlayışıyla çıktığımız bu yolda toplumumuzun her kesiminin refah içerisinde yaşamasını sağlamak, bizim en büyük görevlerimizden birisidir. Esnaflarımızın refahını artırmak, geleceğe daha bir güvenle bakmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Otokent esnafı ile her zaman iç içe olduk, birbirimize güç verdik. Bundan sonra da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Süreci hepiniz biliyorsunuz. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin çağrısından sonra biz MHP ile bir araya geldik. Sonrasında CHP'ye de gittik. Ancak CHP'nin yanıtı her zamanki gibi 'hayır' oldu. AK Parti ve MHP 'evet' için uzlaştı, birlikte bu işi milletimizin önüne getirdi. CHP ise HDP ile birlikte 'hayır' kampanyası yürütüyor. Şimdi milletimiz bunu değerlendirecek ve bir karar verecek. 16 Nisan'daki referandum ülkemiz için bir milattır. Geleceğe daha sağlam temellerle adım atmak için 'evet' diyoruz." 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İşçi, esnaf ve çiftçilerle buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 11 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İşçi, esnaf ve çiftçilerle buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı