Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Instagram'a internetsiz de girebileceksiniz!

  Hürriyet Haber
  20 Nisan 2017 - 07:26Son Güncelleme : 20 Nisan 2017 - 07:27

  F8 geliştirici konferansında konuşan Mark Zuckerberg, Instagram'a çevrimdışı modunun geleceğini duyurdu. Böylece kullanıcılar internet bağlantısı yokken de Instagram'ı kullanabilecek.

  F8'in ilk gününde açılış konuşması yapan Mark Zuckerberg, Instagram'a çevrimdışı modunun ekleneceğini duyurdu. Çevrimdışı mod sayesinde Instagram kullanıcıları internet bağlantıları kesildiğinde veya olmadığında işlem yapabilecek. Beğenme, takip etme ve yorum yapma gibi temel özellikler çevrimdışı modda kullanılabilecek. İnternet bağlantısı yokken yapılan tüm işlemler internete bağlanıldığında sisteme aktarılacak.

  Facebook, bu yeni özelliği Instagram'ın gelişmekte olan pazarlarda da yaygınlaşmasını isteyerek geliştirdi. Çevrimdışı mod, hızlı internetin pek yaygın olmadığı pazarlarda, kullanıcılara daha iyi ve kesintisiz bir sosyal medya deneyimi sunacak.

  600 milyondan fazla kullanıcısı olan Instagram yeni özelliği şimdilik sadece Android uygulamasındaki beta kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor. Çevrimdışı modun önümüzdeki aylarda herkes için kullanıma sunulacağı ifade ediliyor.

  Instagrama fotoğraf kaydetme özelliği
  Instagram'a fotoğraf kaydetme özelliği!
  Instagram'dan özel mesaj atıyorsanız dikkat!
  Instagram Snapchat'i öyle bir ezip geçti ki...
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı