MENÜ

Venlo Belediyesi

Venlo Belediyesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Venlo Belediyesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Venlo Belediyesi haberi bulunmuştur.

Venlo Belediyesi Haberleri

Sizi dağıtmaya talibiz

Sizi dağıtmaya talibiz

Hollanda’nın Venlo şehri belediye öncülüğündeki yatırımlarla kısa sürede Avrupa’nın ‘lojistik devi’ne dönüştü. Türk işadamlarıyla işbirliğine hazır olduklarını belirten Venlo Belediyesi Başkan Yardımcısı Stephan Satijn, “Türkiye’nin dış ticaret için ihtiyaç duyduğu depolama ve dağıtım imkânlarımızı sunmaya talibiz” dedi.

23.05.2016Ekonomi
Dünyaca ünlü 200 şirket İstanbul’a geliyor

Dünyaca ünlü 200 şirket İstanbul’a geliyor

Dünyanın en büyük firmalarının kurucuları ve üst düzey yöneticileri bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan ISCSI 2015 Uluslararası Tedarik Zinciri Zirvesi’nde, İstanbul’da bir araya gelecek. Ana teması “Tedarik Zinciri İşbirliği” olan zirveye, uluslararası başarılarıyla öne çıkan yaklaşık 200 şirket katılacak.

24.08.2015Ekonomi
Paris’teki aşk kilitlerine Hollanda’dan talip çıktı

Paris’teki "aşk kilitlerine" Hollanda’dan talip çıktı

Paris Belediyesinin kaldırılmasını kararlaştırdığı Pont Des Arts Köprüsü'ndeki yüz binlerce aşk kilidine Hollanda’nın Venlo Belediyesi talip oldu.

5.06.2015Avrupa
Paristeki aşk kilitlerine Hollandadan talip çıktı

Paris'teki "aşk kilitlerine" Hollanda'dan talip çıktı

Paris Belediyesinin kaldırılmasını kararlaştırdığı Pont Des Arts Köprüsü'ndeki yüz binlerce aşk kilidine Hollanda'nın Venlo Belediyesi talip oldu.

5.06.2015Dünya

Yazar Sonuçları

Alım garantisi devreye girdi, Türkiye 83 milyon laleyle dünyada öne çıktı

İSTANBUL’da 600 bin adetlik ithalatla başlayan lale akımı, alım garantili üretim merkezleri sayesinde yıllık 20 milyon liralık yeni bir pazar oluşturdu. Türkiye, yılda 83 milyon adetle dünyanın en büyük lale üreticisi ülkeleri arasına girdi. Firmalar ise daha şimdiden üretimlerinin yüzde 15’ini ihraç eder konuma geldi.

7.04.2012