MENÜ

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 178 Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü haberi bulunmuştur.

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Haberleri

Tarihi konak ya da dağ oteli

Tarihi konak ya da dağ oteli

Osmanlı Sarayı Otel & Restaurant Kastamonu’da konaklamayı oldukça cazip hale getiren, bu 1910’lardan kalma tarihi Belediye Konağı, kentin turizmdeki kararlılığının ilk somut örneği.

28.03.2004Seyahat
Binlerce köy yolu ulaşıma kapandı

Binlerce köy yolu ulaşıma kapandı

Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı ve tipi hayatı felç ediyor. Ekiplerin aralıksız çalışmalarına rağmen kar yağışı ve buzlanma nedeniyle bazı karayolları ulaşıma kapalı bulunuyor. Kar yağışı ve tipi nedeniyle 3 bin 774 köy yolu ulaşıma kapandı.

26.01.2004Gündem
Türkiye karda mahsur kaldı

Türkiye karda mahsur kaldı

Erzurum, Balıkesir ve Çanakkale'de 3 kişi donarak öldü, 2 kişi kayboldu. Binlerce araç ve yolcu yolda mahsur kaldı, donma tehlikesi geçirdi. İnsanlar işlerine gidemedi. Birçok işyeri açılamadı. Birçok kentte hala elektrik, su ve doğalgaz verilemiyor. İnsanlar evlerinde üşüyor. Yüzlerce yerleşim birimiyle karayolu bağlantısı kesildi, deniz ve hava ulaşımı aksadı.

23.01.2004Gündem
Tak sepeti koluna herkes piknik yoluna

Tak sepeti koluna herkes piknik yoluna

Türkiye'nin En İyileri'nde bu hafta piknik alanları var. Gezi sektöründen firma temsilcisi, turizmci, belediye ve Orman Bakanlığı yetkililerinden oluşan jürimize, Türkiye'nin piknik yapılabilecek en iyi mekanlarını sorduk.

22.05.2003Seyahat
3 bine yakın köy yolu kapandı

3 bine yakın köy yolu kapandı

İstanbul Ankara karayolunun Bolu Dağı bölümü buzlanma nedeniyle kontrolden çıkan iki TIR'ın birbirine girmesiyle trafiğe kapandı.

20.12.2002Gündem
Sağanak yağış hayatı felç etti

Sağanak yağış hayatı felç etti

Yurdun büyük bölümünde etkisini sürdüren şiddetli yağışlar nedeniyle hayat felç oldu. Ev ve işyerlerini su bastı. İstanbul'da Cendere taştı, Çanakkale'de metrekareye 40 kilogram yağış düştü, Balıkesir'de Şahindere köprüsü yıkıldı.

25.12.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Enflasyon cebimize ne zaman yansıyacak

İZMİR'de, 20 yıl içinde 20 bin konut yapan 'Ege-Koop'un hafta sonu düzenlediği ‘Seçim öncesi Türkiye’ konulu panellerde, ekonomi, yasal partiler ve kamu yönetim ve yerel yönetim tasarısı ve sorunları üzerinde ilginç tartışmalar oldu.

18.01.2004

‘Fırtına Vadisi’ni durduran Prof. Eruzun’u yediler

Kültür Bakanlığı Basın Müşaviri Şule Akhan dünkü ‘‘Kültür Bakanlığı böyle koru(mu)yor’’ yazısına bir açıklama gönderdi.

21.02.2003

Hayal görüyor

ŞEHİR Planlamacıları İstanbul Şubesi Genel Sekreteri Ali Rıza Nurhan, Melih Gökçek'in İstanbul'a ikinci 'Boğaziçi' projesini 'ütopya' olarak nitelendirerek şunları söylüyor:

11.06.2002