MENÜ

Tp Petrol Dağıtım

Tp Petrol Dağıtım ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tp Petrol Dağıtım haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tp Petrol Dağıtım haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6 Tp Petrol Dağıtım haberi bulunmuştur.

Tp Petrol Dağıtım Haberleri

Zülfikarlar’a  222 milyon dolar

Zülfikarlar’a 222 milyon dolar

ZÜLFİKARLAR Holding ile Türkiye İş Bankası, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’ndan oluşan konsorsiyum arasında 222 milyon dolarlık sendikasyon kredisi anlaşması imzalandı.

16.02.2018Ekonomi
Türkiye Petrollerinin satışına onay çıktı

Türkiye Petrolleri'nin satışına onay çıktı

Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK) yapılan ihale sonucunda TP Petrol Dağıtım AŞ'nin yüzde 100 hissesinin satışına onay verdi. İhalesi 20 Ekim'de gerçekleşmişti.

19.01.2017Ekonomi
400 istasyonu bulunan Türkiye Petrolleri için en yüksek teklifi Zülfikar Holding verdi

400 istasyonu bulunan Türkiye Petrolleri için en yüksek teklifi Zülfikar Holding verdi

Türkiye Petrolleri (TP) Petrol Dağıtım AŞ'nin yüzde 100 hissesinin özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesi başladı. İhalede en yüksek teklifi, 320 milyon TL olarak açıklandı. Kıran kırana geçen ihalede, SBK Holding 489 milyon TL, Zülfikar Holding ise 490 milyon TL teklif verdi. İhale, böylece Zülfikar Holding'de kaldı.

20.10.2016Ekonomi
Türkiye Petrolleri için bu firmalar teklif verdi

Türkiye Petrolleri için bu firmalar teklif verdi

400'e yakın akaryakıt istasyonu bulunan Türkiye Petrolleri (TP) Petrol Dağıtım AŞ'nin blok satış yöntemi ile özelleştirilmesi ihalesinde son teklifler geçtiğimiz cuma günü alındı. TP için, biri ortak girişim grubu toplam 4 firma teklif verdi. İhale kapsamında şirketin yüzde 100 hissesi satılacak.

3.10.2016Ekonomi
Başkentte elektrik kesintisi

Başkent'te elektrik kesintisi

Ankara'nın Keçiören, Ayaş, Haymana, Polatlı, Bala, Kazan, Çubuk, Sincan, Gölbaşı ve Etimesgut ilçelerindeki bazı yerleşim birimlerinde, 23-25 Mayıs tarihlerinde, bakım, onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.

20.05.2011Gündem
TPAO dağıtım şirketlerinin başına Mehmet Satır atandı

TPAO dağıtım şirketlerinin başına Mehmet Satır atandı

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nın (TPAO) alt kuruluşu TP Petrol Dağıtım Genel Müdürlüğü'ne Mehmet Satır atandı.

11.02.2008Ekonomi