MENÜ

Osman Rimer

Osman Rimer ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Osman Rimer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 39 Osman Rimer haberi bulunmuştur.

Osman Rimer Haberleri

14. yıl kutlaması

14. yıl kutlaması

Türkiye'nin tescilli güzellerinden Yüksel Ak, 20 Eylül 2005'te Osman Rimer ile nikah masasına oturmuş ve İzmir'e yerleşmişti.

20.09.2019Magazin
‘Kızımız olsun çok isterdim’

‘Kızımız olsun çok isterdim’

Eski Türkiye ve dünya güzeli Yüksel Ak, MAG dergisine kapak oldu.

5.02.2018Magazin
Hani 16 yıl önce bir Türkiye güzeli vardı

Hani 16 yıl önce bir Türkiye güzeli vardı

Takvimler 2003 yılını gösteriyordu. Herkes soluğunu tutmuş, Türkiye'nin en güzel kızının kim olacağını merakla bekliyordu. Sonunda isim açıklandı: Yüksel Ak.

13.12.2016Magazin
Yükselin prensleri

Yüksel'in prensleri

Bir zamanlar podyumların en popüler isimlerindendi. Ama ani bir kararla önce mankenliği, ardından İstanbul’u bıraktı, İzmir’e yerleşti. Üç ay önce ikinci oğlu Kaya’yı kucağına alan Yüksel Ak, sakin ve huzurlu hayatında neler olup bittiğini Parents dergisine anlattı.

30.07.2012Kelebek
Orucu Can’a da öğreteceğiz

Orucu Can’a da öğreteceğiz

En beğenilen mankenlerden biriydi ama aşk ağır bastı, Osman Rimer ile evlenip İzmir’e yerleşti, mesleği bıraktı. Artık neredeyse tüm zamanını eşine ve oğlu Can Ares’e ayıran Yüksel Ak, bu yıl ramazanı biraz yorgun karşıladığını söylüyor: “Her yıl oruç tutmaya çalışırım, ama bu yıl sanırım tamamını tutamayacağım. Çünkü Can Ares henüz bebek olduğu için oruçtan anlamıyor ve beni epey hırpalıyor.”

16.08.2010Kelebek
Bencillikten kurtuldum

Bencillikten kurtuldum

Podyumların aranan mankenlerinden biriyken işadamı Osman Rimer ile evlenip İzmir’e yerleşen Yüksel Ak, kendini tamamen minik oğlu Can Ares’e adadı. Ak, şimdi 18 aylık olan oğlunun hayatını nasıl değiştirdiğini Parents dergisine anlattı: “Can Ares’le bencilliklerimden kurtuldum, daha sevgi dolu, pozitif bir insan oldum.”

5.03.2010Kelebek
Çocuğumun sarışın olacağı aklıma bile gelmezdi

Çocuğumun sarışın olacağı aklıma bile gelmezdi

Yüksel Ak, birkaç yıl öncesine kadar podyumların aranan mankenlerinden biriydi. İşadamı Osman Rimer ile evlendi, hamile kaldıktan sonra da İzmir’e yerleşti. Kendini tamamen evine ve minik oğlu Can Ares’e adayan Ak, Bebeğimle dergisinin sorularını yanıtladı.

2.11.2009Kelebek
İşte Yükselin bebeği

İşte Yüksel'in bebeği

İşadamı Osman Rimer ile evlenen ve geçtiğimiz eylülde oğlu Can Ares’i dünyaya getiren Yüksel Ak, Hamileyiz.Biz’e röportaj verdi.

3.07.2009Gündem
Hamile Yükselin deniz keyfi

Hamile Yüksel'in deniz keyfi

Türkiye güzeli unvanına sahip Yüksel Ak, anne olmak için gün sayıyor.

25.07.2008Gündem
Bebeğiyle yüzüyor

Bebeğiyle yüzüyor

Eşiye Çeşme'de tatil yapan Yüksel Ak doğumdan birsüre sonra podyumlara döneceğini söyledi.

25.07.2008Spor Arena
Şimdilik çocuk düşünmüyoruz

Şimdilik çocuk düşünmüyoruz

<1>Foto <1>galeri Geçtiğimiz yıl bebeğini düşüren Yüksel Ak, "Her evli çift gibi biz de bebeğimizin olmasını istiyoruz. Zaten insanlar neden evleniyor ki? Ama şu anda bebek düşünmüyoruz. Hiçbir şeyi planlı programlı yapmıyoruz. Oluruna bıraktık" dedi.

18.03.2007Kelebek
Yüksel çatı katında

Yüksel çatı katında

Eşi Osman Rimer'le birlikte İzmir'de yaşayan Yüksel Ak, İstanbul'a geldiğinde Levent'teki üç katlı, bahçeli, lüks bir villanın çatı katında kalıyor. Evinin kapılarını InStyle dergisine açan Yüksel Ak, evde koyu renk sevmediğini belirtti.

31.08.2006Kelebek
Yüksele arkadaş desteği

Yüksel'e arkadaş desteği

Manken Yüksel Ak’ın eşi Osman Rimer, mimar Hüseyin Birman ve iç mimar Hüsnü Birman ile birlikte Etiler’de R&B adlı bahçe mobilyaları showroomu açtı. Açılışta Yüksel Ak, manken arkadaşları Tülin Şahin, Nefise Karatay ve Pınar Tezcan ile birlikte ithal bahçe mobilyalarını tanıttılar.

9.06.2006Kelebek
Roma’da evlenme modası

Roma’da evlenme modası

Yaklaşık bir yıldır Musa Aytun’la beraber olan Seren Serengil, önceki gün Roma’da evlendi. 4.5 aylık hamile olan Serengil, mutlu olduğunu söyledi. Serengil ile Musa Aytun’un evlendiği Roma Büyükelçiliği’nde daha önce de Tuğba-Mehmet Ali Erbil ile Yüksel Ak-Osman Rimer çifti nikah kıymıştı.

8.04.2006Spor Arena
Pes etmem

Pes etmem

Yedi aylık hamileyken bebeğini kaybeden Yüksel Ak, umudunu yitirmedi. Ünlü manken, önümüzdeki yıl anne olmak istediğini söyledi.

6.04.2006Kelebek
Seren 3. kez evet dedi

Seren 3. kez evet dedi

Yaklaşık bir yıldır Musa Aytun'la beraber olan Seren Serengil, önceki gün Roma'da evlendi. Evliliğini doğum günü olan 5 Nisan'a denk getiren Serengil, "Yaklaşık bir aydır düğün hazırlıklarıyla ilgileniyorduk. Çok mutluyum" dedi.

6.04.2006Gündem
Yüksel Aka bebek şoku

Yüksel Ak'a bebek şoku

Yedi aylık hamile olan manken Yüksel Ak, bebeğini kaybetti. Önceki gün aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan manken, bebeğinin kalbinin durması üzerine apar topar ameliyata alındı. Bir hafta önce de babasını vefat eden Ak'ın, üzüntüden dolayı bebeğini kaybettiği söyleniyor.

2.03.2006Gündem
İtalya’da evlendiler

İtalya’da evlendiler

İki yıldır İzmirli işadamı Osman Rimer’le birlikte olan Yüksel Ak, geçtiğimiz günlerde İtalya’da Türkiye’nin Roma Büyükelçiliği’nde evlendi. ‘Her şey rüya gibiydi’ diyen ve balayını da Roma’da geçirdiklerini belirten Yüksel Ak, ‘Bir süre gelinlik ve damatlıkla Roma sokaklarında dolaştık. Aşk Çeşmesi’ne para atıp, dileğimizi tuttuk. Sanırım, ikimiz de çocuk istedik’ diye konuştu.

27.09.2005Kelebek
Roma’da evlendiler

Roma’da evlendiler

Şenol İpek’ten olaylı bir şekilde boşanan manken Yüksel Ak, uzun zamandır birlikte olduğu Osman Rimer’le nikah masasına oturdu.

25.09.2005Kelebek
Anne olmak için mesleğimi bırakırım

Anne olmak için mesleğimi bırakırım

Uzun zamandır İzmirli Osman Rimer’le birlikte olan manken Yüksel Ak, ‘Sevgilisinin baskıları nedeniyle işini bırakıp İzmir’e yerleşiyor’ iddialarına, en çok satan magazin dergisi Haftasonu aracılığı ile yanıt verdi.

17.11.2004Kelebek
Yüksel’in Y’si Osman’ın O’su

Yüksel’in Y’si Osman’ın O’su

Manken Yüksel Ak, evliliğini noktaladıktan sonra İzmirli işadamı Osman Rimer’le büyük bir aşk yaşamaya başladı.

18.10.2004Kelebek
Ayak bileği ve çantadaki aşk

Ayak bileği ve çantadaki aşk

Manken Yüksel Ak, sevgilisinin adının ilk harfini ayak bileğine dövme yaptırdı. Manken eşi Şenol İpek’ten boşandıktan sonra adı aşk dedikodularına karışmayan Yüksel Ak, üç aydır gizlediği sevgilisinin adını açıkladı.

16.07.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

BAYRAMLIK EĞLENCE

İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, ramazan ayı biter bitmez bayram tatilini geçirmek üzere soluğu yurtiçi ve yurtdışındaki popüler adreslerde aldı. Bodrum ve Çeşme’deki birçok otel ile gece kulübü, tatilciler için özel programlar hazırladı.

28.07.2014

Türk kızının Roma sevdası

Nedense bu Roma düğünleri beni hep irrite etmiştir.

28.04.2014

Yılan dansı ricası

Çeşme’de sahne aldığı gece kulübünü tıka basa dolduran Fatih Ürek’in sosyete dünyasından da çok sayıda hayranı var.

21.07.2009

Konsolos eşi Yabancı Damat hayranı

Yunanistan Konsolosu Alexis Alexandris’in geleneksel olarak düzenlediği davetin konukları arasında Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Yabancı Damat’ın oyuncuları da vardı.

30.11.2005

Nerede o eski güzellik yarışmaları

Yandaki fotoğraf, Kanal D’nin düzenlediği 2000 yılı Miss Turkey Güzellik Yarışması finalinden.

20.09.2005

Sevil Sabancı’yı unutturan güzel

Milli binici Sencer Can ile yaşadığı ilişkiyi geçtiğimiz aylarda bitirmişti Sevil Sabancı. Türkan Sabancı’nın kızı Sevil Hanım geçen hafta İzmir’deydi. Cumhuriyet Kupası yarışlarına katıldı.

2.11.2004