MENÜ

Murat Akkoyunlu

Murat Akkoyunlu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Murat Akkoyunlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Murat Akkoyunlu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 244 Murat Akkoyunlu haberi bulunmuştur.

Murat Akkoyunlu Haberleri

5 avukatlı mücadele

5 avukatlı mücadele

İzmir’de bir sokak köpeğine eziyet ettikleri gerekçesiyle uyardığı grup tarafından darp edilen Şevket Çoruh, şahısların en ağır cezayı alması için hukuk savaşı başlatıyor.

22.09.2019Magazin
Oyuncu Şevket Çoruha saldırıda yeni görüntü

Oyuncu Şevket Çoruh'a saldırıda yeni görüntü

İzmir'de, oyuncular Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu ile organizatör Serhat Aydoğdu'nun gittikleri restoranda köpeğe eziyet ettikleri gerekçesiyle uyardıkları grup tarafından darp edildikleri saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Şevket Çoruh'un tekme ve tokatla darp edildiği ve Çoruh'un kalabalık grubu görünce koşarak kaçmaya çalıştığı kameralara yansıdı.

20.09.2019Magazin
Şevket Çoruha saldıran grubun, restoranı birbirine kattığı görüntüler ortaya çıktı

Şevket Çoruh'a saldıran grubun, restoranı birbirine kattığı görüntüler ortaya çıktı

İZMİR'de, oyuncu Şevket Çoruh ile meslektaşı Murat Akkoyunlu'nun birlikte sahnelediği tiyatro oyunundan sonra, organizatör Serhat Aydoğdu ile gittikleri restoranın önünde, köpeğe eziyet ettikleri iddiasıyla sözlü uyarıda bulundukları bir grup tarafından saldırıya uğramalarının ardından, saldırgan grubun restorana da zarar verdiği, sandalye ve servis takımlarını restoranın içine fırlattıkları ortaya çıktı.İzmir'de, oyuncu Şevket Çoruh ile meslektaşı Murat Akkoyunlu'nun birlikte geçen cumartesi sahnelediği tiyatro oyunundan sonra, organizatör Serhat Aydoğdu ile gittikleri restoranın önünde, köpeğe eziyet ettikleri iddiasıyla sözlü uyarıda bulundukları bir grup tarafından saldırıya uğramasının ardından, olayla ilgili yeni bir görüntü ortaya çıktı. Çoruh?ın darp edildiği yerdeki güvenlik kameraları tadilat olduğu için çekim yapmazken, restoranın içindeki güvenlik kameralarınca olayın bir kısmı görüntülenebildi. Görüntülerde, saldırgan grubun Çoruh, Akkoyunlu ve Aydoğdu?yu darp ettikten sonra, dış kısımda bulunan sandalye ve servis takımlarını restoranın içine fırlattıkları, Akkoyunlu?nun ise restoranın üst katına çıkarak, daha fazla darp edilmekten kaçtığı görülüyor.

20.09.2019Magazin
Saldırıdan yeni görüntüler ortaya çıktı Şevket Çoruhu böyle darp etmişler...

Saldırıdan yeni görüntüler ortaya çıktı! Şevket Çoruh'u böyle darp etmişler...

İZMİR’de, oyuncular Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu ile organizatör Serhat Aydoğdu’nun, köpeğe eziyet ettikleri gerekçesiyle uyardıkları grubun restoranda saldırısına uğradığı anların yeni görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde Şevket Çoruh’un, tekme tokat dövüldüğü ve gruptan kaçmaya çalıştığı anlar yer aldı.

20.09.2019Magazin
Çoruh’a saldıran grubun, restoranı birbirine kattığı görüntüler ortaya çıktı

Çoruh’a saldıran grubun, restoranı birbirine kattığı görüntüler ortaya çıktı

İzmir'de oyuncular Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu ile organizatör Serhat Aydoğdu'nun gittikleri restoranda köpeğe eziyet ettikleri gerekçesiyle uyardıkları grup tarafından darbedildikleri saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı.

18.09.2019Magazin
Şevket Çoruha saldırmışlardı Ortalığı böyle birbirine katmışlar

Şevket Çoruh'a saldırmışlardı! Ortalığı böyle birbirine katmışlar

İzmir'de oyuncular Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu ile organizatör Serhat Aydoğdu'nun gittikleri restoranda köpeğe eziyet ettikleri gerekçesiyle uyardıkları grup tarafından darbedildikleri saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı. 

18.09.2019Gündem
Şevket Çoruha saldırmışlardı Ortalığı böyle birbirine katmışlar

Şevket Çoruh'a saldırmışlardı! Ortalığı böyle birbirine katmışlar

İzmir'de oyuncular Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu ile organizatör Serhat Aydoğdu'nun gittikleri restoranda köpeğe eziyet ettikleri gerekçesiyle uyardıkları grup tarafından darbedildikleri saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı. 

18.09.2019Gündem
Şevket Çoruhu darp ettiği iddia edilen iki kişi serbest bırakıldı

Şevket Çoruh'u darp ettiği iddia edilen iki kişi serbest bırakıldı

İzmir’de, Şevket Çoruh’a saldıran iki kişi, ifadelerinin tamamlanmasının ardından serbest bırakıldı.

15.09.2019Magazin
Şevket Çoruh’a böyle saldırmışlar

Şevket Çoruh’a böyle saldırmışlar

Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu tiyatro oyunlarını sergilemek için gittikleri İzmir’de talihsiz bir olay yaşadı. Sokak hayvanlarına zarar veren bir grubu uyaran oyuncular, saldırıya uğradı. 'Servet’in içinde yirmiye yakını eli bıçaklı insan tarafından. Sokak hayvanlarını ezmeye çalışan bir taşıta müdahale ettiğimiz için linç edilmeye çalışıldık" diyen Çoruh, saldırının görüntülerini paylaştı. Görüntülerde bir kişinin sokak hayvanlarına duba fırlattığı da dikkat çekti.

15.09.2019Magazin
Şevket Çoruh saldırıya uğradığı gecenin görüntülerini paylaştı

Şevket Çoruh saldırıya uğradığı gecenin görüntülerini paylaştı

Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu tiyatro oyunlarını sergilemek için gittikleri İzmir’de talihsiz bir olay yaşadı. Sokak hayvanlarına zarar veren bir grubu uyaran oyuncular, saldırıya uğradı.

15.09.2019Magazin

Şevket Çoruh: İzmir'de saldırıya uğradık!

İZMİR’de oyuncu Şevket Çoruh, meslektaşı Murat Akkoyunlu ile birlikte sahnelediği tiyatro oyunundan sonra gittiği restoranın önünde köpeğe eziyet ettikleri iddiasıyla sözlü uyarıda bulunduğu bir gup tarafından saldırıya uğradı. Olayın ardından bir barın çalışanları olduğu öğrenilen 2 kişi gözaltına alındı, kavgaya karışan diğer kişilerin de arandığı belirtildi. Çoruh, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda "İzmir’in göbeğinde darp edildik. Sokak hayvanlarını ezmeye çalışan bir taşıta müdahale ettiğimiz için linç edilmeye çalışıldık" dedi.

14.09.2019Magazin
Çakallarla Dans 2 oyuncuları kimler İşte Çakallarla Dans 2 filmin konusu

Çakallarla Dans 2 oyuncuları kimler? İşte Çakallarla Dans 2 filmin konusu

Çakallarla Dans filminin devamı niteliğinde olan Çakallarla Dans 2 televizyonda izleyici karşısına çıkıyor. 2012 tarihinde vizyona giren filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Murat Şeker üstleniyor. İzleyenlere keyifli anlar yaşatmaya hazırlanan Çakallarla Dans 2 oyuncu kadrosu ve konusu merak konusu oldu. Peki, Çakallarla Dans 2 oyuncuları kimler? İşte Çakallarla Dans 2 filminin konusu.

12.09.2019Televizyon
Kızıyla geziyor

Kızıyla geziyor

Murat Akkoyunlu, geçtiğimiz gün Vadistanbul’daydı.

20.08.2019Keyif
Öğrenci İşleri filminin oyuncuları kimler

Öğrenci İşleri filminin oyuncuları kimler?

Öğrenci İşleri filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Talip Karamahmutoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği Öğrenci İşleri, iflastan kurulmaya çalışan Kısmet’in yaptığı türlü oyunları anlatıyor. Peki, Öğrenci İşleri filminin oyuncuları kimler?

16.07.2019Televizyon
Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede oyuncuları kimler

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede oyuncuları kimler?

Çakallarla Dans serisinin ikincisi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. 2012 yapımı Çakallarla Dans 2 filminin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi Murat Şeker yer alıyor. Peki, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede oyuncuları kimler?

8.07.2019Televizyon
Yok Artık filminin oyuncuları kimdir Yok Artık filminin konusu ne

Yok Artık filminin oyuncuları kimdir? Yok Artık filminin konusu ne?

2015 tarihinde vizyona giren ve yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu'nun oturduğu Yok Artık filmi beyaz perdenin ardından televizyonda izleyici ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken filmin yayınlanması ile izleyiciler de filmle ilgili araştırmalarına başladı. Peki, Yok Artık filminin oyuncuları kimdir? Yok Artık filminin konusu ne? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

27.06.2019Televizyon
Savaş Dinçel anısına

Savaş Dinçel anısına

12. Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri önceki akşam sahiplerini buldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi öğrencileri tarafından seçilen ünlü isimler gecede ödüllerini aldı.

3.04.2019Magazin
Çakallarla Dans 4 oyuncuları kimdir Çakallarla Dans nerede çekildi

Çakallarla Dans 4 oyuncuları kimdir? Çakallarla Dans nerede çekildi?

Çakallarla Dans 4 oyuncuları kimdir sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından sorgulanmaya başladı. İzleyicilere her serisiyle kahkaha tufanı yaşatan Çakallarla Dans filminin nerede çekildiği merak ediliyor. Peki, Çakallarla Dans 4 oyuncuları kimdir? Çakallarla Dans nerede çekildi?

28.02.2019Televizyon
Çakallarla Dans 2 filminin oyuncuları kimdir İşte Çakallarla Dans 2 filminin konusu ve oyuncu kadrosu

Çakallarla Dans 2 filminin oyuncuları kimdir? İşte Çakallarla Dans 2 filminin konusu ve oyuncu kadrosu

2010'da vizyona giren Çakallarla Dans'ın devam filmi; Çakallarla Dans 2, bir kez daha televizyon izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 7 Aralık 2012 tarihinde vizyona giren Murat Şeker'in kendi yazıp yönettiği Çakallarla Dans'ın devam filmi niteliğinde olan yapımın başrollerinde yine Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alıyor. İşte, Çakallarla Dans filminin oyuncu kadrosuna ilişkin bilgiler

22.11.2018Televizyon
Çakallarla Dans dizi mi oluyor

Çakallarla Dans dizi mi oluyor?

Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu 'Hadi Be' programına Murat Şeker ve Murat Akkoyunlu konuk oldu. İkili, son filmleri 'Çakallarla Dans 5' başta olmak üzere özel hayatlarına dair samimi açıklamalarda bulundu.

16.11.2018Televizyon
Önce gösterim sonra kebapçı

Önce gösterim sonra kebapçı

Başrollerini Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun paylaştığı, Murat Şeker’in yönetmenliğini üstlendiği “Çakallarla Dans 5”in özel gösterimi geçtiğimiz akşam yapıldı.

7.11.2018Magazin
Gürgen Öz kimdir

Gürgen Öz kimdir?

Oyuncu Gürgen Öz, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla gündeme geldi. Son günlere damgasını vuran Arda Turan-Berkay kavgasını tiye alan Gürgen Öz'ün hayatı da yeniden gündeme geldi. Peki, Gürgen Öz kimdir?

15.10.2018Magazin
Begüm Öner ve eşi Ceyhun Fersoy kimdir

Begüm Öner ve eşi Ceyhun Fersoy kimdir?

Seksenler dizisinde tanışıp hayatlarını birleştirme kararı alan Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy çifti projelerinin yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da gündeme geliyor. Eğlenceli videolar çeken ikili, sempatik tavırlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Begüm Öner ve eşi Ceyhun Fersoy kimdir?

31.08.2018Televizyon
‘Halk tiyatrosu’ dediğin tam da böyle olur

‘Halk tiyatrosu’ dediğin tam da böyle olur!

Sezon kapanmadan ‘Bir Baba Hamlet’i görün. Ola ki benim gibi ilk beş dakikada sahnedeki komedi anlayışına burun kıvıracak olursanız da az sabredin, gerçekten eğlenecek ve Murat Akkoyunlu ile Şevket Çoruh’u içtenlikle takdir edeceksiniz.

Afife Romeo ve Julietin

Afife 'Romeo ve Juliet'in!

Bu yıl 22’ncisi düzenlenen Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, pazartesi akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerine kavuştu. İstanbul Devlet Tiyatrosu yapımı 'Romeo ve Juliet'in 'Yılın En Başarılı Oyun'u ödülünü aldığı gecede, 'Bir Baba Hamlet'in yönetmeni Emrah Eren ise 'Yılın En Başarılı Yönetmeni' ödülünün sahibi oldu.

15.05.2018Kitap Sanat
Çakallarla Dans 5 geliyor

Çakallarla Dans 5 geliyor!

Murat Şeker, “Çakallarla Dans” serisinin 5’inci filmini çekmeye hazırlanıyor.

21.04.2018Magazin
Sinema ve tiyatro dünyasında ödül heyecanı... 23. Sadri Alışık Oyuncu Ödülleri adayları açıklandı

Sinema ve tiyatro dünyasında ödül heyecanı... 23. Sadri Alışık Oyuncu Ödülleri adayları açıklandı!

“Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri”nin adayları belli oldu.

16.04.2018Keyif
Bu hafta sahnede bizi bekleyenler

Bu hafta sahnede bizi bekleyenler

Ödüllüler, adaylar, çok konuşulanlar, Almanya-Türkiye arasında doğan işler...

Eleştirmenler seçti: Yılın oyunu Martı

Eleştirmenler seçti: Yılın oyunu 'Martı'

Tiyatro Eleştirmenleri Birliği tarafından verilen TEB Ödülleri'nde bu sene Pürtelaş Tiyatro yapımı 'Martı' 'yılın oyunu' seçilirken özel ödül Şevket Çoruh yönetimindeki Baba Sahne’ye gitti.

28.03.2018Kitap Sanat
Yarın vizyonda

Yarın vizyonda

Yarın vizyona girecek “Dört Köşe” adlı komedi filminin galası önceki akşam Kanyon’da yapıldı.

4.10.2017Magazin
Ozan Orhon verdiği kiloları geri aldı

Ozan Orhon verdiği kiloları geri aldı

Başrollerde Şinasi Yurtsever, Murat Akkoyunlu, Ayhan Taş, Burak Satıbol ve Ayça Erturan’ın oynadığı Ömer Faruk Yardımcı’nın yazıp yönettiği 'Dört Köşe' filmi görücüye çıktı. Bir çok ünlü simanın katıldığı filmin gala gösterimi Kanyon’da yapıldı.

4.10.2017Magazin
Baba Sahne, “Bir Baba Hamlet” ile sezonu açıyor

Baba Sahne, “Bir Baba Hamlet” ile sezonu açıyor!

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh’un geçtiğimiz yıl büyük emeklerle İstanbul’un kültür ve sanat hayatına kazandırdığı Baba Sahne, yeni sezona 6 Ekim Cuma günü kendi prodüksiyonu olan “Bir Baba Hamlet” ile başlıyor. Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu’yu, Emrah Eren’in yönetmenliğinde aynı sahne üzerinde buluşturan “Bir Baba Hamlet”, 6 Ekim Cuma ve 7 Ekim Cumartesi akşamları Baba Sahne’de!

25.09.2017Keyif
Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir İşte, karakterler hakkında detaylı bilgiler

Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir? İşte, karakterler hakkında detaylı bilgiler

Şevkat Yerimdar oyuncuları, dizinin yeni bölümünün ekrana gelmesiyle birlikte araştırılmaya başlandı. Fox TV ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar, oyuncuları ve konusu ile seyircilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Özgürcan Çevik ve Başak Parlak'ın baş rolde oynadığı dizide, her geçen dakika birbirinden komik olaylar gün yüzüne çıkıyor. Peki, takipçilerin merakla araştırdığı Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir, kaç yaşındadır?

28.07.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir Son bölümde neler yaşandı

Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir? Son bölümde neler yaşandı?

Şevkat Yerimdar oyuncuları, dizinin 6. bölümünün ardından sorgulanmaya devam ediyor. Sinema versiyonunun ardından televizyon ekranlarına uyarlanan ve Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Şevkat Yerimdar, oyuncuları ile de güldürü unsuru olmaya devam ediyor. Peki, değişik konusuyla ekranlara gelen Şevkat Yerimdar oyuncuları kimdir? İşte, oyuncular ve son bölüm hakkında detaylı bilgiler

30.06.2017Televizyon
Sağ Salim filminin oyuncuları kimlerdir

Sağ Salim filminin oyuncuları kimlerdir?

Sağ Salim filminin oyuncu kadrosu birçok izleyici tarafından merak konusu oldu. Türk sinema filmi olan Sağ Salim oldukça renkli oyuncu kadrosu ve neşeli konusuyla izleyicilerine kahkahaya boğuyor. Peki, Sağ Salim filminin oyuncuları kimlerdir?

13.06.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar dizisinin oyuncuları kimlerdir

Şevkat Yerimdar dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Şevkat Yerimdar dizisinin oyuncu kadrosu birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Sinema filminde diziye uyarlanan Şevkat Yerimdar dizisi, neşeli ve eğlenceli oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekmeyi başardı. Peki, Şevkat Yerimdar dizisinin oyuncuları kimlerdir? İşte detaylar.

9.06.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar dizisinin oyuncuları kimlerdir

Şevkat Yerimdar dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Şevkat Yerimdar dizisi oyuncularının kimler olduğu birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon ve Murat Akkoyunlu gibi isimlerin yer aldığı Şevkat Yerimdar dizisinde oldukça renkli isimler bulunuyor. Peki, Şevkat Yerimdar dizisinin oyuncuları kimlerdir?

2.06.2017Televizyon
Şevkat Yerimdar oyuncuları kimler İşte, yeni bölüm fragmanı

Şevkat Yerimdar oyuncuları kimler? İşte, yeni bölüm fragmanı

Şevkat Yerimdar 2. bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Ekran macerasına dün akşam başlayan Şevkat Yerimdar'ın ilk bölümünde oyuncuları ve karakterleri tanıma fırsatı bulan izleyiciler, yeni bölümde yaşanacakları şimdiden merak ediyor. İşte, ilk bölümü kaçıranlar için Şevkat Yerimdar oyuncuları ve yeni bölümden ilk kareler!

27.05.2017Televizyon
Pascal Nouma Şevkat Yerimdar ile ekranlara geri dönüyor

Pascal Nouma Şevkat Yerimdar ile ekranlara geri dönüyor

Başrollerini Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma’nın paylaştığı 'Şevkat Yerimdar' dizisi, FOX’ta izleyicisiyle buluşacak. Peki, sinemadan sonra beyazperde uyarlamasıyla izleyici karşısına çıkacak olan Şevkat Yerimdar ne zaman başlayacak?

23.05.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Sahnenin önlenemez yükselişi...

Son yılların en star’lı, en çok ve büyük salonlu, en kalabalık seyircili sezonunu yaşıyoruz belki de.

5.12.2018

Dr. Mengele’den ötesi...

Normandiya Çıkarması öncesi bir Fransız köyündeki vericiyi devre dışı bırakmaya çabalayan Amerikan paraşüt birliğine ait kimi askerlerin mücadelesini anlatan ‘Overlord Operasyonu’, melez bir yapım. ‘İkinci Dünya Savaşı’ filmlerinden ‘zombi külliyatı’na kayan filmde, öykünün ana ekseni Dr. Mengele’nin genetik deneylerini hatırlatıyor.

9.11.2018

Hatırasına ihanet etmiyor...

Denis Villeneuve imzalı ‘Blade Runner 2049’, Ridley Scott’ın 1982 tarihli orijinal yapıtına halel getirmemiş. Filmde genç kuşak ‘Replicant avcısı’ ‘K’, izini sürdüğü olayla birlikle varoluşsal sorunlar yaşarken süreç onu geçmişin tozlu sayfalarına taşıyor. Ryan Gosling’in başrolünü üstlendiği yapıma Harrison Ford da nostaljik bir tat katmış.

6.10.2017