MENÜ

Leyla Aydemir

Leyla Aydemir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Leyla Aydemir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 302 Leyla Aydemir haberi bulunmuştur.

Leyla Aydemir Haberleri

Leylanın annesinden Sedanurun annesine taziye ziyareti

Leyla'nın annesinden Sedanur'un annesine taziye ziyareti

Ağrı'da kaybolduktan 18 gün sonra ölü bulunan Leyla Aydemir'in annesi Aysel Aydemir, Kars'ta kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan Sedanur Güzel'in annesi Handan Güzel'i ziyaret ederek acısını paylaştı.

24.09.2018Haber
Minik Leylanın katil zanlısı hakkında flaş nakil kararı

Minik Leyla'nın katil zanlısı hakkında flaş nakil kararı

Ağrı'da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 3 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan zanlı, güvenlik gerekçesiyle Elazığ'daki cezaevine nakledildi.

6.08.2018Gündem
Minik Leylanın babasından kötü haber

Minik Leyla'nın babasından kötü haber

AĞRI'nın Bezirhane köyünde Ramazan Bayramı'nın birinci kaybolan, 18 gün sonra da dere kenarında cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in babası Nihat Aydemir, trafik kazasında yaralandı. Kızının aklından çıkmadığını, dalgın bir şekilde yolun karşısına geçerken otomobilin çarptığını söyleyen Aydemir, "Hatalı bendim" dedi.

31.07.2018Gündem
Leyla cinayetinde tutuklanan kuzenin tahliye talebine ret

Leyla cinayetinde tutuklanan kuzenin tahliye talebine ret

AĞRI'da Leyla Aydemir'in (4) kaybolduktan 18 gün sonra cansız bedeninin bulunmasının ardından, 'çocuğu kasten öldürme' suçundan tutuklanan baba Nihat Aydemir'in amcasının oğlu Mehmet Aydemir'in tutukluluk kararına itiraz, reddedildi.

25.07.2018Gündem
Küçük Leylanın ölümüyle ilgili Baro Başkanından son dakika açıklaması

Küçük Leyla'nın ölümüyle ilgili Baro Başkanı'ndan son dakika açıklaması

Ağrı Baro Başkanı Ali Artuk, 4 yaşındaki Leyla Aydemir cinayeti ile ilgili olarak, "Ben edindiğim tecrübe üzerinde değerlendirmemi yapıyorum.18 gün boyunca bir yerden bir yere kapatılıp o kızın alıkonulduğu, sonra açlıktan ve susuzluktan öldüğü, daha sonra o yerden alınıp, köyün 2-3 kilometre ötesine götürülüp bir dere kenarına bırakıldığı, 300 metre uzaklıkta kıyafetlerinin delilleri karartmak üzere çıkartıldığı hadisesi bir kişiye mal edilemez. Ortada organizasyon olduğu kanaatindeyim" dedi.

22.07.2018Gündem
Küçük Leylanın katil zanlısı tek kişilik hücrede

Küçük Leyla'nın katil zanlısı tek kişilik hücrede

Ağrı'da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 3 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan, babasının amcasının oğlu cezaevinde güvenlik gerekçesiyle tek kişilik hücreye konuldu.

20.07.2018Gündem
Minik Leylanın ölümünde şok gelişme... Kasten öldürme suçundan tutuklandı

Minik Leyla'nın ölümünde şok gelişme... Kasten öldürme suçundan tutuklandı

AĞRI'da kaybolduktan 18 gün sonra dere kenarında cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan babasının amcasının oğlu Mehmet Aydemir, çıkarıldığı mahkemece 'kasten öldürme' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ağrı Cumhuriyet Başsavcılığı da açıklama yaptı. Başsavcılık, gözaltına alınan 4 kişiden 3'ünün adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığını, bir kişinin ise kasten öldürme suçundan tutuklandığını vurguladı. Leyla Aydemir'in babası, "Dosyada gizlilik kararı var. Kimseyi suçlamamız yersiz olur" diye konuştu.

19.07.2018Gündem
Leyla cinayetinde flaş gelişme Muska ve toka ayrıntısı

Leyla cinayetinde flaş gelişme! Muska ve toka ayrıntısı

Ağrı’da Ramazan Bayramı’nın ilk günü kaybolan ve 18 gün sonra cesedi bulunan 3 buçuk yaşındaki minik Leyla Bezirhane Köyü’nde toprağa verilmişti. Jandarma ve AFAD ekipleri Leyla Aydemir’in elbiselerinin bulunduğu tarlada 4 gündür saç tokası ve muskayı arıyor.

19.07.2018Gündem
Minik Leylanın ölümünde yeni gelişme

Minik Leyla'nın ölümünde yeni gelişme

Ağrı’da bayramın ilk günü kaybolan ve 18 gün sonra cansız bedeni bulunan minik Leyla’nın atleti geçtiğimiz günlerde elbiselerinin bulunduğu tarlada bulundu.

15.07.2018Gündem
Gündem 24 Saat 05 07 2018

Gündem 24 Saat 05 07 2018

...

12.07.2018Özet
2 yaşındaki kayıp çocuktan acı haber

2 yaşındaki kayıp çocuktan acı haber

Bitlis'in Ahlat ilçesi Yuvadamı köyünde, dün evin önünde oynarken kaybolan Sami Yusuf Marangoz’un (2), bu sabah yaklaşık 4 kilometre uzaklıktaki ağaçlıkta cansız bedenine ulaşıldı.

8.07.2018Gündem
Baro: Leylanın ölümünde ihmal olabilir

Baro: Leyla'nın ölümünde ihmal olabilir

AĞRI'da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan Leyla Aydemir’in (4) ölümüyle ilgili ‘kasten adam öldürme’ ve ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’ suçlarından yürütülen soruşturmaya Ağrı Baro Başkanı Ali Artuk müdahillik talebinde bulundu.

6.07.2018Gündem
Erdoğan, Leyla Aydemir’in babası ile konuşup söz verdi

Erdoğan, Leyla Aydemir’in babası ile konuşup söz verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ağrı’da kaçırıldıktan sonra cesedi bulunan Leyla Aydemir’in babası Nihat Aydemir’i aradı. Cumhurbaşkanı’nın kendilerine söz verdiğini anlatan Aydemir: “Ona güveniyoruz. Bunu yapanlar ortaya çıkarılacak”

5.07.2018Gündem
Başsavcılıktan bir Leyla açıklaması daha...

Başsavcılıktan bir Leyla açıklaması daha...

Leyla Aydemir'in ölü bulunmasını ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Cumhuriyet Başsavcılığı yazılı açıklama yaptı. Ağrı Adliyesi'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, Leyla Aydemir'in ölüm olayı ile ilgili 5 kişinin gözaltına alındığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

4.07.2018Gündem
Leylanın amcası o iddialara cevap verdi

Leyla'nın amcası o iddialara cevap verdi

Ağrı'da, dedesine bayram ziyareti için gittiği köyde kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüyle ilgili suçlamalara maruz kalan küçük kızın kuzeni Mehmet Aydemir, iddiaların asılsız olduğunu belirterek, konuya ilişkin savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını bildirdi.

4.07.2018Haber

Yazar Sonuçları