EKSTRA
MENÜ

Leyla

Leyla haberleri sayfasında güncel ve son dakika Leyla hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 15.351 Leyla haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Leyla Haberleri

Güzellik merkezi kâbusu oldu: Psikolojim bozuldu

Güzellik merkezi kâbusu oldu: Psikolojim bozuldu

Diyarbakır'da gittiği güzellik merkezinde lazer işlemi yaptırdığı sırada kollarında ve sağ bacağında ikinci derece yanık oluşan Leyla Dalkıran (37) yaşadıklarını anlattı. Leyla Dalkıran, 'Beni çok ciddi şekilde etkiliyor, normal hayata dönemiyorum. Herkes kolumu soruyor ciddi şekilde psikolojim bozuldu.' dedi.

28.09.2021Haber
Diyarbakırda güzellik merkezi kâbusu oldu: Psikolojim bozuldu

Diyarbakır'da güzellik merkezi kâbusu oldu: Psikolojim bozuldu

Diyarbakır'da gittiği güzellik merkezinde lazer işlemi yaptırdığı sırada kollarında ve sağ bacağında ikinci derece yanık oluşan Leyla Dalkıran (37) yaşadıklarını anlattı. Leyla Dalkıran, 'Beni çok ciddi şekilde etkiliyor, normal hayata dönemiyorum. Herkes kolumu soruyor ciddi şekilde psikolojim bozuldu.' dedi.

28.09.2021Gündem
Kayıp Sally soruşturmasında yeni gelişme Şüphelinin ifadesi ortaya çıktı

Kayıp Sally soruşturmasında yeni gelişme! Şüphelinin ifadesi ortaya çıktı

Eskişehir’de, 25 gün önce kaybolan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’u (20) öldürerek, parçalara böldüğü iddia edilen tutuklu Amjed Mohsin Mohammed'in (28) emniyet ve savcılık ifadelerinde, evinde bulunan bıçakla testerenin yanı sıra hırdavatçıya geri verdiği balta için "Kurban Bayramı'ndan kalan etleri parçalamak için aldım" dediği ortaya çıktı. Öte yandan Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Sally’nin kaybolduğu 2 Eylül günü saat 15.30 sıralarında Amjed Mohsin Mohammed’in evine gittiği ve telefon sinyalinin ise aynı sokakta 3 Eylül günü saat 08.44'te kesildiğini belirledi. Polis, evde neler yaşandığına ilişkin 17 saatlik sır perdesini aralamak için çalışmalarını sürdürüyor.

27.09.2021Gündem
Neşet Ertaş Bozkırın Tezenesi ölüm yıl dönümünde unutulmadı

Neşet Ertaş 'Bozkırın Tezenesi' ölüm yıl dönümünde unutulmadı

Türküleriyle Kırşehir'den Türkiye'nin her köşesinde yüreklere dokunan Neşet Ertaş 9. ölüm yıl dönümünde geride miras bıraktığı sazları ve sözleriyle anılıyor. Abdal müziğinin son temsilcisi olarak anılan Neşet Ertaş, yaşamı boyunca çıkardığı 400 plak, kaset ve kayıtlarla bozlak türkülerini koruma altına almıştır. Müzisyen bir babanın oğlu olan Neşet Ertaş, UNESCO tarafından yaşayan insan hazinesi olarak kabul edilmiştir. İşte, Bozkırın Tezenesi, Abdal müziğinin son temsilcisi Neşet Ertaş'ın ölüm yıl dönümünde hakkında merak edilen bazı detaylar....

25.09.2021Keyif
Mezarlıkta, vücudu toprağa gömülü bebek bulundu

Mezarlıkta, vücudu toprağa gömülü bebek bulundu

Adıyaman'da şehit kabrini ziyaret eden lise öğrencileri, ağlama sesini duyunca mezarlıkta vücudu toprağa gömülü yeni doğan bebeği buldu. Korumaya alınan bebeği bırakan kişi veya kişilerin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

24.09.2021Haber
Ağlama sesini duyunca harekete geçtiler... Mezarlıkta toprağa gömülü bebek bulundu

Ağlama sesini duyunca harekete geçtiler... Mezarlıkta toprağa gömülü bebek bulundu

Adıyaman'da şehit kabrini ziyaret eden lise öğrencileri, ağlama sesini duyunca mezarlıkta vücudu toprağa gömülü yeni doğan bebeği buldu. Korumaya alınan bebeği bırakan kişi veya kişilerin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

24.09.2021Gündem
Kırık Hayatlar ne zaman, bugün neden yok Kırık Hayatlar 23. bölüm yayın tarihi ve fragmanı

Kırık Hayatlar ne zaman, bugün neden yok? Kırık Hayatlar 23. bölüm yayın tarihi ve fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Kırık Hayatlar, hafta içi her gün Kanal D ekranlarında saat 11.00’de yayınlanırken bugün olmaması, Kırık Hayatlar bitti mi, bugün neden yok sorularına neden oldu. Kanal D yayın akışında dizinin yer almama nedeni, izleyenler tarafından araştırılıyor. Peki, Kırık Hayatlar ne zaman, bugün neden yok? İşte, Kırık Hayatlar 23. bölüm yayın tarihi ve fragmanı...

23.09.2021Televizyon
6 Aralık hangi burç ve burcu ne 6 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

6 Aralık hangi burç ve burcu ne? 6 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların doğum tarihlerine göre belirlenen bazı burçlar bulunuyor. Özellikle 6 Aralık tarihinde doğan kişiler burçları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. 6 Aralık tarihinde doğan kişiler, yükseleni ve burçlarının özellikleri hakkında birçok araştırma yaparak bilgi edinmek isteyebiliyor. 6 Aralık hangi burç ve burcu ne? 6 Aralık tarihinde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri hakkında merak edilenleri derledik.

19.09.2021Burçlar
Okul sıralarını özleyenler için... En iyi 10 okul temalı yerli film

Okul sıralarını özleyenler için... En iyi 10 okul temalı yerli film

Öğrenciler okullarına kavuşma heyecanı yaşarken biz de jürimize yetişkinlere o günlerini hatırlatacak filmleri sorduk. Arkadaşlığın, yeni şeyler öğrenmenin, toplumsal meselelerin ve tabii ki ‘dozunda’ haylazlığın anlatıldığı filmler ilk 10’da yer aldı.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan 2023 vurgusu Ülkemiz için tarihi önemde

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 vurgusu! 'Ülkemiz için tarihi önemde'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi'nde AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sevgili gençler, cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023'te seçimleri de gerçekleştireceğiz. AK Parti ve  Cumhur İttifakı olarak 2023'te yeniden güven tazeleyerek millete hizmet yolculuğumuzu devam ettirmek istiyoruz. Bunun için şimdiden planlı, programlı, aktif bir şekilde çalışmaya başlamalı, önümüzdeki süreyi en iyi şekilde değerlendirmeliyiz" dedi.

17.09.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kırşehirde çok farklı bir AK Parti etkinliğini yaşayacağız

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kırşehir'de çok farklı bir AK Parti etkinliğini yaşayacağız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı Binası Açılış Töreni'nde açıklama yaptı. Erdoğan, "Yaklaşık 1000 metrekarelik bir hizmet binasıyla inşallah bundan sonra Kırşehir'de çok farklı bir AK Parti etkinliğini yaşayacağız. Yeni yönetimle AK Parti'nin bu döneminin çok farklı olacağına inanıyorum" dedi.

16.09.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan enflasyon mesajı Enflasyonu düşüreceğiz fahiş fiyatı durduracağız

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan enflasyon mesajı! 'Enflasyonu düşüreceğiz fahiş fiyatı durduracağız'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cacabey Meydanı'nda "2021 UNESCO Ahi Evran Anma Yılı-Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşması" programında vatandaşlara hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fırsatçılarla mücadele etmek suretiyle enflasyonu kontrol altına alarak fahiş fiyat artışlarını önüne geçeceğiz" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan şeker pancarı alım fiyatının bu yıl ton başına 420 TL olduğunu duyurdu.

16.09.2021Gündem
Öykü kitabı albüme dönüştü

Öykü kitabı albüme dönüştü

Dr. Evrim Şencan Gürtunca imzalı öykü kitabı ‘Siyah Giyen Kadınlar’ Toygar Şenelmiş’in bestesi ve sözleriyle albüme dönüştü.

15.09.2021Kitap Sanat
Tarık Akan beşinci ölüm yıl dönümünde anılıyor: Bir daha dünyaya gelsem yine sinemacı olurdum

Tarık Akan beşinci ölüm yıl dönümünde anılıyor: Bir daha dünyaya gelsem yine sinemacı olurdum

"Bir daha dünyaya gelsem, yine kesin sinemacı ve oyuncu olurdum..." İşte sanat yaşamını bu sözlerde anlatan usta oyuncu yönetmen ve yazar Tarık Akan, vefatının beşinci yılında anılıyor.

15.09.2021Magazin
Naz Çağla Irmak kimdir, kaç yaşında Sarp Levendoğlu’nun sevgilisi Naz Çağla Irmak’ın biyografisi

Naz Çağla Irmak kimdir, kaç yaşında? Sarp Levendoğlu’nun sevgilisi Naz Çağla Irmak’ın biyografisi

Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu aşklarını sosyal medya hesaplarından geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Çift bir film galasında ilk kez görüntülendi. Peki, Naz Çağla Irmak kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler

15.09.2021Magazin
Saddam’ın subayının kızı kayıp ‘Saplantılı âşık’ iddiası...

Saddam’ın subayının kızı kayıp! ‘Saplantılı âşık’ iddiası...

Irak’ta 2013 yılına kadar Saddam Hüseyin’in ordusunda binbaşı olarak görev yapan Ali Challab Al-Abbood (60) bomba patlamasıyla gazi olduktan sonra malulen emekli edildi. 2017’de, 2 kızı ve emekli öğretmen eşi Leyla Naim Al-Abbood’u (58) ile Eskişehir’e yerleşti.

15.09.2021Gündem
30 Eylül hangi burç ve burcu ne 30 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

30 Eylül hangi burç ve burcu ne? 30 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar kuşağı olarak da bilinen, zodyak bir gök bilimi terimi olarak ifade edilebilir. Burçlar kuşağında yer alan toplamda on iki tane burç bulunmaktadır. Burcunuz hakkında bilgi sahibi olmak için doğum tarihinizi bilmeniz gerekmektedir. 30 Eylül hangi burç ve burcu ne? 30 Eylül tarihin de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

15.09.2021Burçlar
25 Temmuz hangi burç ve burcu ne 25 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

25 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 25 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Bir insanın hangi gün doğduğu karakter özellikleri açısından çok önemlidir. 25 Temmuz hangi burç olmaktadır? 25 Temmuz yükseleni nedir? 25 Temmuz burcunun özellikleri nelerdir? 25 Temmuz günü tarihte bugün ne oldu? 25 Temmuz günü doğan Türk ünlüler ve futbolcular kimlerdir? 25 Temmuz günü dünyaya gelen yabancı ünlüler ve futbolcular kimlerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

15.09.2021Burçlar
Saddamın ordusundaki subayın kızından günlerdir haber alınamıyor

Saddam'ın ordusundaki subayın kızından günlerdir haber alınamıyor

Uzun yıllar Saddam Hüseyin'in ordusunda görev yapan Binbaşı Ali Challab Al-Abbood gazi olduktan sonra emekliye ayrılarak ailesiyle birlikte Eskişehir'e yerleşti. Ali Challab Al-Abbood'un 20 yaşındaki Sally Ali Challab Al-Abbood'dan 12 gündür haber alınamıyor. Kızının can güvenliğinden endişe ettiğini söyleyen Anne Leyla Naim Al-Abbood, "Şüphelendiğimiz bir kişi var. Muhammed adlı bir kişiden şüpheleniyoruz. 3 hafta önce bizden gelip evlenmek için kızımızı istedi ancak kızımız onu istemedi. Kızımı öldürmüş olabilir" dedi.

14.09.2021Haber
Saddamın ordusunda subaylık yapmıştı Kızı Eskişehirde kayboldu: 12 gündür haber alınamıyor

Saddam'ın ordusunda subaylık yapmıştı! Kızı Eskişehir'de kayboldu: 12 gündür haber alınamıyor

Uzun yıllar Saddam Hüseyin'in ordusunda görev yapan Binbaşı Ali Challab Al-Abbood gazi olduktan sonra emekliye ayrılarak ailesiyle birlikte Eskişehir'e yerleşti. Ali Challab Al-Abbood'un 20 yaşındaki Sally Ali Challab Al-Abbood'dan 12 gündür haber alınamıyor. Kızının can güvenliğinden endişe ettiğini söyleyen Anne Leyla Naim Al-Abbood, "Şüphelendiğimiz bir kişi var. Muhammed adlı bir kişiden şüpheleniyoruz. 3 hafta önce bizden gelip evlenmek için kızımızı istedi ancak kızımız onu istemedi. Kızımı öldürmüş olabilir" dedi.

14.09.2021Gündem
Saddamın ordusundaki subayın kızından günlerdir haber alınamıyor

Saddam'ın ordusundaki subayın kızından günlerdir haber alınamıyor

Uzun yıllar Saddam Hüseyin'in ordusunda görev yapan Binbaşı Ali Challab Al-Abbood'un kızı 20 yaşındaki Sally Ali Challab Al-Abbood'dan 12 gündür haber alınamıyor. Ailesi, 20 yaşındaki Sally'nin kaçırıldığını öne sürerek şikayetçi oldu.

14.09.2021Gündem
10 Ekim hangi burç ve burcu ne 10 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

10 Ekim hangi burç ve burcu ne? 10 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Doğum saatleri, burçlar, doğum haritaları gibi kavramları kapsayan Astroloji her devirde merak konusu olmuştur. İşte, 10 Ekim hangi burçtur, yükseleni, özelikleri ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

14.09.2021Burçlar
Kuruçeşmede Murat Dalkılıç coşkusu

Kuruçeşme'de Murat Dalkılıç coşkusu

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde önceki akşam Türk pop müziğinin başarılı ismi Murat Dalkılıç sevenleriyle buluştu.

13.09.2021Keyif
Saç ekiminde sır ölüm Operasyon sırasında hayatını kaybetti

Saç ekiminde sır ölüm! Operasyon sırasında hayatını kaybetti

İtalya'da kuaförlük yapan İbrahim Gül, İstanbul'da özel bir hastanede saç ekimi yaptırdığı sırada hayatını kaybetti. Hastane açıklama yapmadı. Doktor tutuklandı. Olay polis kayıtlarına 'şüpheli ölüm' olarak geçti

13.09.2021Gündem
Furkan Korkmaz kimdir, kaç yaşında İrem Sak ile aşk yaşadığı iddia edilen Furkan Korkmaz hakkında bilgiler

Furkan Korkmaz kimdir, kaç yaşında? İrem Sak ile aşk yaşadığı iddia edilen Furkan Korkmaz hakkında bilgiler

Ünlü oyuncu İrem Sak ile basketbolcu Furkan Korkmaz ile görüntülendi. Medyada çıkan haberler ardından Furkan Korkmaz'ın özel hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Peki, Furkan Korkmaz kimdir, kaç yaşında? İrem Sak ile aşk yaşadığı iddia edilen Furkan Korkmaz hakkında bilgiler

11.09.2021Magazin
36 kişi hayatını kaybetmişti Şoke eden savunma: İnşaatla ilgili bir eğitimim yok

36 kişi hayatını kaybetmişti! Şoke eden savunma: İnşaatla ilgili bir eğitimim yok

İzmir'deki depremde yıkılan binalardan Rıza Bey Apartmanı'ndaki ölüm ve yaralanmalara ilişkin haklarında "bilinçli taksirle birden fazla insanın ölümüne ve yaralanmasına neden olma" suçundan dava açılan 4'ü tutuklu 9 sanığın yargılanmasına, 5. Ağır Ceza Mahkemesinde öğleden sonraki oturumda devam edildi. Davada tutuklu sanık yapı müteahhidi H.H.Ö, bir soru üzerine, "İnşaatla ilgili bir eğitimim yok. İlkokul mezunuyum ama bu işlere çok emek verdim." ifadesini kullandı.

10.09.2021Gündem
Mehmet Erdem kimdir, nereli, kaç yaşında Mehmet Erdem şarkıları ve albümleri

Mehmet Erdem kimdir, nereli, kaç yaşında? Mehmet Erdem şarkıları ve albümleri

Mehmet Erdem, şarkıları ve albümleri ile pek çok kişinin yakından tanıdığı ünlüler arasında yer almaya devam ediyor. 9 Eylül tarihinde Vildan Atasever ile evlenen Mehmet Erdem, kariyeri boyunca pek çok albüm ve şarkıya imza attı. Leyla ile Mecnun, Çalgı Çengi gibi yapımların müzikleri de Mehmet Erdem imzasını taşıdı. Peki, Mehmet Erdem kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

10.09.2021Gündem
Pedro de Noronhadan Tülin Şahin ile ilgili çarpıcı iddialar: Onu terk ettiğim için canımı yakmak istiyor

Pedro de Noronha'dan Tülin Şahin ile ilgili çarpıcı iddialar: Onu terk ettiğim için canımı yakmak istiyor

Tülin Şahin ile Portekizli işadamı Pedro de Noronha arasında sular durulmuyor. 2019’da Siena Leyla adını verdikleri bir kız çocukları olan, ancak bir süre sonra yollarını ayıran Şahin ile Noronha şimdi mahkemelik. “Siena’yı kaçırmayı planlıyor” diyerek uzaklaştırma kararı aldıran Şahin’e itiraz eden işadamı kararı kaldırttı. Son olarak “Türkiye muz cumhuriyeti” dediği iddiasıyla gündeme gelen Noronha’ya olup bitenleri sordum.

9.09.2021Magazin
Teknofest 2021 ne zaman başlayacak ve ayın kaçına kadar devam edecek

Teknofest 2021 ne zaman başlayacak ve ayın kaçına kadar devam edecek?

Teknofest 2021, ne zaman başlayacağı ile pek çok kişinin gündemini oluşturuyor. Birbirinden özel etkinliklerle gerçekleşecek olan Teknofest 2021, jet motor tasarımı, robotaksi binek otonom araç, insansız hava aracı yarışması gibi gibi pek çok aşamayı ilgililer ile buluşturacak. Peki, Teknofest 2021 ne zaman başlayacak ve ne zamana kadar devam edecek? İşte, Teknofest 2021 hakkında detaylar

8.09.2021Gündem
Bakan Varank: Gençlere yatırım yapıyoruz

Bakan Varank: Gençlere yatırım yapıyoruz

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank "Biz artık eylül ayının teknolojiyle anılmasını istiyoruz. Türkiye'de eylül ayı teknoloji ayı diyoruz. İnşallah bu yarışmaları kendimizi de geliştirerek, her sene üzerine daha fazla katarak yapmaya devam edeceğiz. Çünkü biz şunun farkındayız; en önemli yatırım insana yatırımdır. Biz de burada gençlere yatırım yapıyoruz" dedi.

8.09.2021Ekonomi
Tayfa 35, Akaretler 35 numarada sanatseverleri bekliyor

Tayfa 35, Akaretler 35 numarada sanatseverleri bekliyor

8-19 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek Tayfa 35 başlıklı sergi Vision Art Platform’un yolculuğuna birlikte çıktığı 15 sanatçının lansmanı olma niteliği taşıyor.

7.09.2021Kitap Sanat
Oyuncu İncilay Şahin hayatını kaybetti

Oyuncu İncilay Şahin hayatını kaybetti

En son Yasak Elma dizisinde rol alan ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu İncilay Şahin hayatını kaybetti. Kariyeri boyunca pek çok dizi ve filmde rol alan İncilay Şahin'in oynadığı diziler arasında Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları gibi yapımlar yer alıyordu.

7.09.2021Magazin
Son Dakika: Beşiktaşta Sergen Yalçından futbolculara net mesaj İsimlere değil performansa bakarım

Son Dakika: Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'dan futbolculara net mesaj! "İsimlere değil performansa bakarım"

Sergen Yalçın, başta yeni transferler olmak üzere tüm futbolculara net mesajlar verdi. Ahmet Nur Çebi yönetiminin olağanüstü işler yaparak kimsenin tahmin edemeyeceği oyuncuları getirdiğini belirten Yalçın, “Her biri farklı özelliklere sahip, marka olmuş futbolcular transfer ettik. Ancak benim için isimler değil, performanslar önemlidir” diye konuştu.

6.09.2021Futbol
Avustralya’dan Aydın’a uzanan çiftlik

Avustralya’dan Aydın’a uzanan çiftlik

Aydın’ın Germencik ilçesinde kurdukları Efeler Çiftliği’ne en sağlıklı inekleri bulabilmek için dünyayı dolaştılar. Batı Avustralya’dan getirdikleri 3 bin baş düve ile yola çıktılar. Bugün 7 bin büyükbaş hayvana ulaşılırken yıllık 30 bin ton çiğ süt üretiliyor. Bu çiftlikte hayvanlar ağır metallerden, toksinlerden uzak yemlerle besleniyor, tüm atıklar da biyogaz tesisinde bertaraf ediliyor. Markanın en büyük hedefi ülkenin en sürdürülebilir ve inovatif çiftliği olmak.

6.09.2021Ekonomi
Azerbaycandan Rusyaya Dağlık Karabağ tepkisi

Azerbaycan'dan Rusya'ya 'Dağlık Karabağ' tepkisi

Azerbaycan, Rusya'nın devlete ait internet sitesinde "Dağlık Karabağ Cumhuriyeti" ifadesinin kullanılmasına itiraz ettiğini bildirdi.

4.09.2021Dünya
Delicelerin Havva

Delicelerin Havva

Türkan İldeniz şiirinde ise özgürlük felsefesinden çok, tenin isteği öndedir, ‘delice’dir: “Sakınmaklar gereksiz bunu yeni anladım” der. Bireysel de olsa toplumsal da, kadının başkaldırısı söz konusudur, “Bir kuralla yaşadıksa, öldük başka kuralla.”

3.09.2021Kitap Sanat
Leyla ile Mecnun yeni sezon yayınlandı mı, yeni sezon hangi kanalda İşte Leyla ile Mecnunun yeni Leylası

Leyla ile Mecnun yeni sezon yayınlandı mı, yeni sezon hangi kanalda? İşte Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı

Bir döneme damga vuran Leyla ile Mecnun yeniden ekran macerasına başlıyor. Bir süredir yeniden yayımlanacağı konuşulan Leyla ile Mecnun online platform üzerinden yeniden başlayacak. Başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan, Köksal Engür, ve Osman Sonant'ın yer aldığı dizide Leyla karakteri değişti. Peki, Leyla ile Mecnun yeni sezon yayınlandı mı? Dizinin yeni Leyla'sı kim oldu?

2.09.2021Televizyon
Tülin Şahin’e kötü haber

Tülin Şahin’e kötü haber

Portekizli işinsanı Pedro de Noronha, eski sevgilisi Tülin Şahin’in aldırdığı 3 ay uzaklaştırma kararına “İftira atıyor” diyerek itiraz etti. İtirazı haklı bulan mahkeme, Şahin’in iddialarının yetersiz olduğu gerekçesiyle tedbir kararını kaldırdı.

2.09.2021Magazin
3 Nisan hangi burç ve burcu ne 3 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

3 Nisan hangi burç ve burcu ne? 3 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar günümüzde büyük bir öneme sahip olmaktadır. Özellikle 3 Nisan tarihinin hangi burç olduğunu, özelliklerini, yükselenini, 3 Nisan tarihte bugün yaşanan olayları, yine bu tarih içerisinde doğan ünlüleri ve futbolcuları sizler için derledik.

1.09.2021Burçlar
Asya için yardım pikniği

Asya için yardım pikniği

İngiltere Kıbrıs Türk Dernekleri Konseyi’nin Londra’nın güneyindeki Greenwich bölgesinde düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamasında, SMA Tip-1 hastası Asya bebek için yardım etkinliği de gerçekleştirildi.

30.08.2021Avrupa
12 yaşında ve tam 10 yıldır sadece yoğurt ekmek yiyor

12 yaşında ve tam 10 yıldır sadece yoğurt ekmek yiyor!

10 yıl boyunca her gün yarım somun beyaz ekmek ve yoğurttan başka bir şey yemeyen 12 yaşındaki bir çocuk, nihayet hastalığına bir teşhis koyulduktan sonra yeni yiyecekler denemeye başladı.

30.08.2021Gündem
Okullarda dikkat çeken hazırlık Ders kitapları sıralara konulmaya başlandı

Okullarda dikkat çeken hazırlık! Ders kitapları sıralara konulmaya başlandı

Yeni eğitim ve öğretim yılı ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı tarafından temin edilen ders kitapları okullara ulaştırıldı. Koronavirüs nedeniyle uzun aradan sonra yüz yüze eğitim ile ilgili son hazırlıklar gözden geçirilirken öğrencilere dağıtılacak kitaplar da büyük ölçüde okullara teslim edildi.

30.08.2021Gündem
‘Aradan sekiz sene değil de sekiz hafta geçmiş gibiydi’  ‘Leyla ile Mecnun’ başlıyor

‘Aradan sekiz sene değil de sekiz hafta geçmiş gibiydi’ ‘Leyla ile Mecnun’ başlıyor

10 sene önce ekrana geldi iki sene yayımlandı ama rüzgârı artarak sürdü. Diyalogları, karakterleri kült oldu. ‘Leyla ile Mecnun’ sekiz sene aradan sonra tekrar başlıyor. Ali Atay, Serkan Keskin, ‘yeni Leyla’ Deniz Işın ve dizinin senaristi Burak Aksak’a işin sırrını sorduk.

29.08.2021Hürriyet Pazar
Emine Erdoğan, Aliya İzzetbegoviç Vakfını ziyaret etti

Emine Erdoğan, Aliya İzzetbegoviç Vakfı'nı ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Aliya İzzetbegoviç Vakfı’nı ziyaret etti, İzzetbegoviç'in kızlarından vakıf çalışmaları hakkında bilgi aldı.

27.08.2021Gündem
Yeni sezonun açılış sergileri arasında gezinti

Yeni sezonun açılış sergileri arasında gezinti

Zorunlu aralar dışında pandemi döneminde izleyiciyle buluşmaya devam eden sanat galerileri, büyük oranda yeni sezon hazırlıklarını tamamladı. Neş’e Erdok’tan Selçuk Demirel’e, Azade Köker’den Şakir Gökçebağ’a, Ahmet Öğüt’ten Burcu Erden’e sezonun açılış sergilerini derledik...

27.08.2021Kitap Sanat

Yazar Sonuçları

Usta ismin biyografisi geliyor

Turnanın Türküsü adlı ilk kitabında Türk halk müziğinin usta ismi Bedia Akartürk’ün biyografisini yazan Tolgahan Vurgun, ikinci kitabı için çalışmaya başladı.

8.09.2021

Tahir ile zührevi hastalıklar 

Erkeklerin yazdığı tarihin sonu çoktan geldi. Çırpınmamız boşuna!

3.09.2021

Ayşegül Sarıca’ya armağan

Sevda – Cenap And Vakfı’nın ‘2018 Yılı Onur Ödülü Altın Madalyası’ iyi piyanist Ayşegül Sarıca’ya verildi.

31.08.2021

Bahçeye de huzur gelsin

Bu fotoğraf, Altındağ’daki Gicik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin bahçesinde çekilmiş

30.08.2021