MENÜ

İlker Ayrık Kaç Yaşında

İlker Ayrık Kaç Yaşında ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İlker Ayrık Kaç Yaşında haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10 İlker Ayrık Kaç Yaşında haberi bulunmuştur.

İlker Ayrık, 16 Ekim 1979, Balıkesir doğumlu Türk oyuncu, sunucu ve yönetmen.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünden mezun oldu. 2005-2006 sezonunda, Aykut Taşkın ile birlikte Pervasız Tiyatro'yu kurdu. 2008 yılında Doa'nın Yallah klibinde oynamıştır. 2008-2009 sezonunda Cimri oyunu ile Kent Oyuncuları'na katıldı. Tiyatro aktörlüğünün yanı sıra, 2002'de beri birçok sinema, dizi ve reklam çalışması yaptı. Kıvanç Tatlıtuğ ile birkaç defa Akbank reklamında oynamıştır. 2014 yılında Çarkıfelek yarışmasını sunduSeksenler dizisinde Çağatay karakterini canlandırdı. Ben Bilmem Eşim Bilir isimli TV programında sunuculuk yaptı. Son olarak İlker Ayrık'la 1-0 isimli yarışma programında sunuculuk yapmaktadır.

 

 

İlker Ayrık Kaç Yaşında Haberleri

İlker Ayrık kimdir Kaç yaşında, nereli

İlker Ayrık kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Sunuculuğunu üstlendiği yarışma programları ve sevilen dizilerde canlandırdığı karakterlerle hafızalarda yer eden bir isim olan İlker Ayrık, katıldığı televizyon programları ve bazı dönemlerde basında çıkan haberler sonrası gündem olmaya ve konuşulmaya devam ediyor. Peki, İlker Ayrık kimdir? İlker Ayrık kaç yaşında ve nereli?

6.04.2018Televizyon
Kalp Atışı dizisi ne zaman başlayacak İşte yeni bölüm fragmanı ve Kalp Atışı oyuncuları

Kalp Atışı dizisi ne zaman başlayacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve Kalp Atışı oyuncuları

Show TV'nin yeni dizisi Kalp Atışı bu hafta izleyicilere merhaba diyor. İlk bölümü için iki farklı fragman ile ekranlara gelen Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosu ve yayınlanacağı ilk bölüm tarihi belli oldu. Peki Kalp Atışı dizisinin konusu ne? İşte Kalp Atışı dizisi hakkında tüm detaylar.

25.06.2017Televizyon
Müjdat Gezen:Türkiye şekersiz aşureye benziyor

Müjdat Gezen:Türkiye şekersiz aşureye benziyor

Gülben Ergen geçtiğimiz günlerde sanat merkezi kundaklanan usta sanatçı Müjdat Gezen ile okulunda buluştu ve o gecenin perde arkasını dinledi...

28.02.2017Magazin

Ünlüler takımı yarışmacısı Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu) kimdir? Sedat Kapurtu elenecek mi?

Ünlüler takımı yarışmacısı olan Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu), son zamanlarda yarışmalarda gösterdiği performans ve arkadaşlarıyla yaşadığı polemiklerle ön plana çıkmayı başardı. Son derece özgüvenli ve karakteristik duruşuyla ada hayatında tavrını ortaya koyan Çılgın Sedat, bu hafta eleme potasına girmesiyle ilgili de oldukça çarpıcı ifadelerde bulunmuştu. İzleyiciler tarafından oldukça göz önünde tutulan Sedat Kapurtu'nun adaya veda edip etmeyeceği merak konusu oldu. Peki, ünlüler takımı yarışmacısı Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu) kimdir? Sedat Kapurtu elenecek mi?

21.02.2017Televizyon
Survivor 2017 yarışmacıları Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) ve Tarık Mengüç kimdir Kaç yaşındadır

Survivor 2017 yarışmacıları Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) ve Tarık Mengüç kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 yarışmacıları Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) ve Tarık Mengüç izleyenler tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Ünlüler takımının yaşça en büyük yarışmacıları olan Sedat Kapurtu ve Tarık Mengüç'ün nasıl bir performans sergileyecekleri merak ediliyordu. Parkurlarda yaşlarının fazla olması sebebiyle izleyicileri şaşırtarak oldukça iyi bir performans sergileyen Sedat Kapurtu ve Tarık Mengüç hırslı yapılarıyla tanınıyorlar. Peki, Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacıları Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) ve Tarık Mengüç kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

24.01.2017Televizyon
Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu) kimdir Sedat Kapurtu kaç yaşında

Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu) kimdir? Sedat Kapurtu kaç yaşında?

Çılgın Sedat, Survivor 2017 yarışmasında günlük hayatta yaptığı sportif faaliyetlerin meyvelerini almak istiyor. Bir dönemin unutulmaz şarkıcısı Çılgın Sedat (Sedat Kapurtu), küçük yaşlarından bu yana futbola hep gönül vermiş, nihayetinde 35 yaşında profesyonel futbolculuğa adım atmıştır. Yaşına rağmen olağanüstü bir efor sarf eden Survivor Sedat, ünlüler takımında liderlik anlamındaki en önemli isimler arasında yer alıyor. Peki, Survivor Sedat kimdir?

22.01.2017Televizyon
ÖKÜZ GİBİ EVLENME TEKLİFİ

ÖKÜZ GİBİ EVLENME TEKLİFİ

Şeytan tüyünün hası onda!
Görür görmez seviyorsunuz.
‘İyi insan yüzü’ var. Sağlam adam, güvenilir adam duruşu var.
Okuyunca siz de göreceksiniz. Çünkü o gerçek anlamda bir mahalle çocuğu. Bir yanıyla efendi bir tarafıyla acayip fırlama. O kadar sevimli ki beş dakikada yakın akraba gibi hissediyorsunuz.
İlker Ayrık başarılı bir tiyatro oyuncusu ve hocasıyken önce dizilerle sonra ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ yarışmasıyla neredeyse bütün Türkiye’nin en sevilen isimlerinden birisi oldu.
Ama sempatik olan sadece kendisi değil, yarışmada onlar son derece sıkı bir ekip.
Yarışmayı birlikte hazırlıyorlar ve arada o kadar eğleniyorlar ki, bize de seyrederken, gülmekten ve hoş vakit geçirmekten başka yapacak bir şey kalmıyor.
İlker Ayrık her ne kadar “Sıradanım” diye bas bas bağırsa da aslında hiç de öyle biri değil. Tam tersine bence sağlam değerlere sahip bir sanatçı.
İyisi mi okuyup kendiniz karar verin!

19.05.2013Kelebek

Yazar Sonuçları

Uçak düşerken biz kaç bin feet’te olduğumuzu tartışıyoruz

Murat Başoğlu ve yeğeninin ilişkisinden sonra ensest meselesini konuşup duruyoruz, “Toplumda ensestin oranı yüzde 40 mı, daha mı az?” diye tartışıyoruz ama bunların hiçbiri ensest gerçeğinin üzerini örtmez...

7.09.2017

Kıvanç çok iyi herif ama ekranda göründüğü kadar yakışıklı değil!

Hayatının ilk yılları, Yeşilçam filmleri atmosferindeki gibi herkesin birbiriyle yardımlaştığı, tüm çocukların mahallenin öz evladı sayıldığı sıcacık bir ortamda geçmiş.

7.11.2015

Zurna gibi mahalle çocuğuyum

Şeytan tüyünün hası onda!
Görür görmez seviyorsunuz.

18.05.2013