MENÜ

Guncel Altin Fiyatlari

Guncel Altin Fiyatlari ile ilgili tüm haberleri, son dakika Guncel Altin Fiyatlari haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Guncel Altin Fiyatlari haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 585 Guncel Altin Fiyatlari haberi bulunmuştur.

Guncel Altin Fiyatlari Haberleri

Altın fiyatları haftanın son gününde ne kadar oldu Anlık 17 Ocak gram, çeyrek, tam ve yarım altın fiyatları

Altın fiyatları haftanın son gününde ne kadar oldu? Anlık 17 Ocak gram, çeyrek, tam ve yarım altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın fiyatları yüzde 0,1 yükselişle piyasalara giriş yaptı. Canlı gram ve altın fiyatlarını ekonomi grafiklerinde gün boyu takip eden yatırımcılar ve hediyelik altın almayı planlayanlar, cuma akşamı altın fiyatlarının ne kadar olduğunu sorguluyor. Peki, altın fiyatları haftanın son günü ne kadar oldu? Güncel çeyrek ve gram altın ne kadara satılıyor? İşte, anlık 17 Ocak gram, çeyrek, tam ve yarım altın fiyatlarına yönelik detaylar.

17.01.2020Ekonomi
Altın fiyatları 17 Ocak Cuma günü haftanın kapanışında ne kadar oldu

Altın fiyatları 17 Ocak Cuma günü haftanın kapanışında ne kadar oldu?

Haftanın kapanış gününde altın fiyatları, gram ve çeyrek altın bazında canlı olarak takip edilmeye devam ediyor. Son bir kaç gündür düşüş eğilimini sürdüren altın fiyatları, 17 Ocak Cuma günü de bu seviyelerde başladı. Peki, 17 Ocak Cuma günü altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, anlık ve canlı altın fiyatları hakkında merak edilen bazı bilgiler

17.01.2020Ekonomi
Canlı: Altın fiyatları gram ve çeyrek bazında ne kadar oldu

Canlı: Altın fiyatları gram ve çeyrek bazında ne kadar oldu?

Altın fiyatları, gram ve çeyrek bazında 16 Ocak Perşembe günü canlı fiyat akış ile merak ediliyor. 300 lira bandından 293 liraya kadar gerileyen gram ve çeyrek altın, internet üzerinden güncel fiyatları ile araştırılmaya devam ediliyor. Peki, 16 Ocak Perşembe günü güncel ve canlı altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, gram ve çeyrek altın ne kadar sorusunun cevabı

16.01.2020Ekonomi
Altın fiyatları güne düşüşle başladı 15 Ocak gram ve çeyrek altın ne kadar oldu

Altın fiyatları güne düşüşle başladı! 15 Ocak gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

Altın fiyatları, 15 Ocak Çarşamba gününe düşüş eğiliminde başlangıç gösterdi. Geçtiğimiz günlerde 300 lira civarına kadar yükselen, bugün ise 293 lira seviyeleri ile güne başlayan altın fiyatları, son 7 günde 10 liraya yakın bir düşüş eğilimi gösterdi. Peki, gram, çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 15 Ocak Çarşamba gününün altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler

15.01.2020Ekonomi
Gram altın ne kadar oldu Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor

Gram altın ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor?

ABD ile Çin arasında bu hafta imzalanması beklenen anlaşma öncesinde düşen altın fiyatları, yatay hareket ediyor. Akşam saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte araştırmalarına hız veren vatandaşlar, çeyrek altının ne kadardan işlem gördüğünü araştırıyor. Peki, gram altın ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor?

14.01.2020Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 10 Ocak çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 10 Ocak çeyrek altın fiyatı

Haftanın son işlem gününde piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatlarının günü ve haftayı nasıl tamamlandığı merak konusu oldu. Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 4,38 yükselirken, altının gram fiyatı yüzde 1,38 düşüş kaydetti. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gramı ne kadardan işlem görüyor?

10.01.2020Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 8 Ocak anlık yarım, tam, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 8 Ocak anlık yarım, tam, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatlarında son günlerde yaşanan yükselişin ardından haftanın üçüncü işlem gününde altının gram fiyatı yüzde 1 artışla 305 lira seviyesinde işlem gördü. Sabah saatlerinde grafiklerde artış gösteren gram altının akşam saatlerinde ne kadar olduğu en fazla merak edilen konulardan oldu. Altın yükseldi mi sorusunun cevabının merak eden yatırımcılar, güncel gram ve çeyrek altın fiyatlarını sorguluyor. Peki, bugün altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 8 Ocak güncel yarım, tam, çeyrek ve gram altın fiyatları.

8.01.2020Ekonomi
Perşembe günü kapanışta tam, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu Anlık altın fiyatları (19 Aralık 2019)

Perşembe günü kapanışta tam, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Anlık altın fiyatları (19 Aralık 2019)

Altın piyasalarında çeyrek ve tam altın fiyatlarının ne kadar olduğu haftanın dördüncü işlem gününde en fazla merak edilen konulardan oldu. Özellikle hafta sonu öncesi altın alacak olan yatırımcılar gram altının alış ve satış fiyatını yoğun şekilde sorgulamaya başladı. Peki, perşembe günü kapanışta tam, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Yarım altın ne kadara satılıyor? İşte, 19 Aralık anlık altın fiyatlarını derledik.

19.12.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu İşte canlı ve güncel altın fiyatları (çeyrek altın, gram altın, yarım altın)

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte canlı ve güncel altın fiyatları (çeyrek altın, gram altın, yarım altın)

Altın fiyatları geçtiğimiz günü yükselişle geçirmesinin ardından günün fiyatları merakla takip ediliyor. Altın fiyatları sayfamızdan günün altın değerini canlı ve güncel olarak öğrenebilirsiniz. Peki Altın fiyatlarında son değerlerin ardından gram altın ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte altın piyasasındaki son durum ve detaylar

19.12.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 16 Aralık güncel çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 16 Aralık güncel çeyrek altın fiyatı

Haftanın ilk işlem gününde mesainin bitmesi ve piyasaların kapanmasıyla birlikte araştırmalar hız kazandı. Yatırımcılar özellikle çeyrek altının son durumu ve gram altının en son ne kadardan işlem gördüğünü merak ediyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı?

16.12.2019Ekonomi
Altın fiyatları 15 Aralık Pazar günü ne kadardan satışta 15 Aralık gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları 15 Aralık Pazar günü ne kadardan satışta? 15 Aralık gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları çeyrek ve yarım seçenekleri ile 15 Aralık Pazar günü araştırılmaya başlandı. Altın fiyatları 15 Aralık Pazar günü ne kadar oldu sorusuna cevap arayan binlerce vatandaş, internet üzerinden detayları sorgulamaya başladı. Peki, 15 Aralık Pazar günü gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, altın fiyatları hakkında güncel bilgiler

15.12.2019Ekonomi
14 Aralık Cumartesi gram altın ne kadar oldu Serbest piyasada güncel altın fiyatları

14 Aralık Cumartesi gram altın ne kadar oldu? Serbest piyasada güncel altın fiyatları

Hafta sonunda serbest piyasada işlemine devam eden altın fiyatları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Özellikle yatırım altında yaşanan değişim 14 Aralık Cumartesi günü grafiklerde takip edildi. Haftayı düşüşle tamamlayan gram altın sabah saatlerinde 275 liradan satıcı buldu. Peki, yarım altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadara alınıyor? İşte, 14 Aralık güncel altın fiyatları.

14.12.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadar oldu 13 Aralık güncel altın fiyatları

Çeyrek altın ne kadar oldu? 13 Aralık güncel altın fiyatları

Haftanın son işlem gününün başlamasıyla birlikte en çok merak edilenlerden biri de altın fiyatları oldu. Yatırımcılar özellikle altının gram fiyatını ve çeyrek altındaki son durumu sorguluyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın ne kadar?

13.12.2019Ekonomi
Perşembe günü gram altın günü ne kadardan kapattı İşte 12 Aralık altın piyasasında güncel fiyatlar

Perşembe günü gram altın günü ne kadardan kapattı? İşte 12 Aralık altın piyasasında güncel fiyatlar

Hafta başında piyasalara değer kazancıyla başlayan altın fiyatları haftanın dördüncü işlem gününde düşüş yaşadı. Sabah saatlerinde altının gram fiyatı 274,5 lira seviyesinde hareket ederken, Kapalıçarşı'da çeyrek altın 447 liradan işlem gördü. Peki, altın fiyatları perşembe günü kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek ve gram altın ne kadara satılıyor? İşte, 12 Aralık altın piyasasında güncel fiyatlar.

12.12.2019Gündem
Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar 12 Aralık güncel altın fiyatları

Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar? 12 Aralık güncel altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusu altın piyasasını takip edenler tarafından merakla takip ediliyor. Altının gramı bu sabah 274 lira seviyesinde işlem görüyor. Bu değerin ardından yatırım altınlarında da fiyatlar değişti. Peki çeyrek altın ve diğer yatırım altınlarındaki son durum nedir?

12.12.2019Ekonomi
11 Aralık Çarşamba günü kapanışta altın fiyatları ne kadar oldu Güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

11 Aralık Çarşamba günü kapanışta altın fiyatları ne kadar oldu? Güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatlarına yönelik araştırmalar yatırımcıların gündeminde yer aldı. Ekonomi grafiklerini gün boyu takip eden vatandaşlar, çarşamba akşamı gram ve çeyrek altının kapanışta ne kadar olduğunu sorgulamaya başladı. Peki, 11 Aralık Çarşamba günü kapanışta altın fiyatları ne kadar oldu? Tam altın ne kadara satılıyor? İşte, güncel çeyrek ve gram altın fiyatları.

11.12.2019Gündem
Çeyrek ve gram altın kapanışta ne kadar oldu 10 Aralık Kapalıçarşı anlık altın fiyatları

Çeyrek ve gram altın kapanışta ne kadar oldu? 10 Aralık Kapalıçarşı anlık altın fiyatları

Haftanın ikinci işlem gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğu günün en fazla araştırılan konuları arasında yer aldı. Piyasalara yükselişle başlayan altının gram fiyatı sabah saatlerinde 273,4 lira seviyesinde hareket etti. Peki, çeyrek ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Altın fiyatları gün sonunda ne kadara ulaştı? İşte, 10 Aralık Salı Kapalıçarşı anlık altın fiyatları.

10.12.2019Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonu öncesi ne kadar oldu 6 Aralık güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Altın fiyatları hafta sonu öncesi ne kadar oldu? 6 Aralık güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı, sabah saatlerinde 272,6 lira seviyesinde dengelendi. Hafta sonu öncesi yatırım ve hediyelik altın almak isteyen vatandaşlar altın fiyatlarının gün sonunda ne kadar olduğunu araştırıyor. Peki, altın fiyatları hafta sonu öncesi ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadara satılıyor? İşte, 6 Aralık güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları.

6.12.2019Ekonomi
Gün sonunda gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 2 Aralık Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Gün sonunda gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 2 Aralık Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları haftanın ilk iş gününde piyasalara düşüşle giriş yaptı. Ekonomi grafiklerinde hareketine devam eden altının gram fiyatı sabah saatlerinde 269,2 lira seviyesinde dengelendi. Piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatlarında yaşanan son durum vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki, gün sonunda gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Yarım altın ne kadardan işlem gördü? İşte, 2 Aralık Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

2.12.2019Ekonomi
Çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı 29 Kasım gram, yarım ve çeyrek altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? 29 Kasım gram, yarım ve çeyrek altın fiyatlarında son durum

Haftanın son işlem gününde altın fiyatları yatırımcıların takibinde yer aldı. Özellikle hediyelik ve yatırım amaçlı kullanılan gram ve çeyrek altının cuma günü piyasaları ne kadardan kapattığı akşam saatlerinde yoğunlukla araştırıldı. Peki, çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? Gram altın ne kadardan işlem görüyor? İşte, Kapalıçarşı'da 29 Kasım Cuma gram, yarım ve çeyrek altın fiyatlarında son durum.

29.11.2019Ekonomi
26 Kasım güncel altın fiyatları | Çeyrek altın ve gram altın anlık fiyatları ne kadar 1 Gram kaç TL

26 Kasım güncel altın fiyatları | Çeyrek altın ve gram altın anlık fiyatları ne kadar? 1 Gram kaç TL?

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusu oldu piyasaların açılmasıyla birlikte vatandaşların internette cevap aradığı sorular arasında yer alıyor. Düne göre yükseliş gösteren altın fiyatlarının ardından vatandaşlar yatırım altınlarında ki son durumu merak ediyorlar. Peki Çeyrek altın ve gram altın anlık fiyatları ne kadar? 1 Gram kaç TL? İşte 26 Kasım güncel altın fiyatları

26.11.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı 22 Kasım güncel yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? 22 Kasım güncel yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar haftanın son işlem gününde en fazla merak edilen konulardan oldu. Özellikle hafta sonu davetlere katılacak olan vatandaşlar, piyasalarda gün boyu işlemine devam eden gram ve çeyrek altının, Kapalıçarşı'da ne kadar olduğunu yoğunlukla araştırıyor. Peki, altın fiyatları cuma günü haftayı ne kadardan kapattı? Gram altın ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı 22 Kasım güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları.

22.11.2019Ekonomi
Gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 21 Kasım Perşembe anlık altın fiyatları

Gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 21 Kasım Perşembe anlık altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde altın fiyatları piyasalara yatay seyirle giriş yaptı. Sabah saatlerinde hareketine devam eden altının gram fiyatı, 269,7 lira seviyesinde işlem gördü. Altın fiyatlarında yaşanan değişim piyasaların kapanmasının ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Özellikle perşembe günü çeyrek altının alış fiyatı yoğunlukla araştırıldı. Peki, gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan satılıyor? İşte, 21 Kasım güncel altın fiyatları.

21.11.2019Ekonomi
Kapalıçarşı ve kuyumcularda 21 Kasım gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar

Kapalıçarşı ve kuyumcularda 21 Kasım gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar?

Kapalıçarşı'da 21 Kasım Perşembe günü altın fiyatları ne kadar oldu sorusu, alım ya da satım yapmak isteyen pek çok kişinin gündeminde yer alıyor. 21 Kasım Perşembe gününün ilk saatlerinde güncel altın fiyatları hakkında bilgi almak isteyen binlerce kişi, İnternet üzerinden güncel fiyatları araştırmaya başladı. Peki, Kapalıçarşı ve kuyumcularda altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

21.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu 20 Kasım Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Çeyrek altın çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu? 20 Kasım Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatları piyasalara değer kazancı ile giriş yaptı. Gün boyu hareketine devam eden altın fiyatlarının, akşam saatlerinde ne kadar olduğu, gram ve çeyrek altın yatırımcıları tarafından merak konusu oldu. Peki, çeyrek altın çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu? Gram altın ne kadardan alınıyor? İşte, 20 Kasım Kapalıçarşı güncel yarım, tam ve çeyrek altın fiyatları.

20.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın pazartesi günü kapanışta ne kadar oldu Güncel yarım, gram ve tam altın fiyatları (18 Kasım)

Çeyrek altın pazartesi günü kapanışta ne kadar oldu? Güncel yarım, gram ve tam altın fiyatları (18 Kasım)

Haftanın ilk işlem gününde altın fiyatlarına yönelik araştırmalar internette en fazla merak edilen konulardan oldu. Özellikle altın yatırımcılarının rağbet gösterdiği çeyrek ve gram altının akşam saatlerinde piyasaları ne kadardan kapattığı yoğunlukla sorgulanmaya başlandı. Peki, çeyrek altın pazartesi günü kapanışta ne kadar oldu? Gram altının alış fiyatı ne kadar? İşte, 18 Kasım güncel yarım, gram ve tam altın fiyatları.

18.11.2019Ekonomi
Altının gramı kaç lira 17 Kasım altın fiyatları ne kadar

Altının gramı kaç lira? 17 Kasım altın fiyatları ne kadar?

Altın fiyatları, 17 Kasım Pazar günü çeyrek altın fiyatları ile gündemde yer almaya devam ediyor. Alım ve satım yapmak isteyen binlerce kişi, gram, çeyrek ve yarım altın fiyatlarındaki canlı değişikliği merak ediyor. Peki, kapalıçarşı fiyatlarına göre altının gramı ne kadar? İşte, 17 Kasım canlı ve güncel altın fiyatları bilgisi

17.11.2019Ekonomi
Haftanın dördüncü günü gram altın kapanışta ne kadar oldu 14 Kasım güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Haftanın dördüncü günü gram altın kapanışta ne kadar oldu? 14 Kasım güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Perşembe sabahı piyasalarda işlemine başlayan altın fiyatları, gün boyu altın yatırımcıları ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Özellikle akşam saatlerinde altın piyasasında yaşanan son durum Kapalıçarşı'da takip edildi. Peki, haftanın dördüncü günü gram altın kapanışta ne kadar oldu? Cumhuriyet altını ne kadara satılıyor? İşte, 14 Kasım güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları.

14.11.2019Ekonomi
Piyasaların kapanışında çeyrek altın ne kadar oldu 13 Kasım güncel gram, yarım ve tam altın fiyatları

Piyasaların kapanışında çeyrek altın ne kadar oldu? 13 Kasım güncel gram, yarım ve tam altın fiyatları

Çarşamba günü ekonomi grafiklerini takip eden vatandaşlar, altın fiyatlarına yönelik araştırmalarını akşam saatlerinde de sürdürdü. Yatırımcıların tercih ettiği çeyrek yaşanan değişimleri merak eden vatandaşlar, "çeyrek altın ne kadar oldu?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, gram altın gün sonunda ne kadar oldu? Kapalıçarşı'da altın fiyatları ne kadara ulaştı? İşte, 13 Kasım güncel gram, yarım ve tam altın fiyatları.

13.11.2019Ekonomi
Gram altın fiyatları günü nasıl kapattı 12 Kasım yarım, çeyrek ve tam altın fiyatlarında son durum

Gram altın fiyatları günü nasıl kapattı? 12 Kasım yarım, çeyrek ve tam altın fiyatlarında son durum

Piyasalarda sabah saatlerinde işlemine başlayan altın fiyatları, haftanın ikinci gününde vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Altının gram fiyatında yaşanan değişimleri ekonomi grafiklerinden gün boyu takip edenler, akşam saatlerinde Kapalıçarşı'ya yansıyan en son altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Peki, çeyrek altın bugün ne kadar oldu? Gram altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 12 Kasım yarım, çeyrek ve tam altın fiyatlarında son durum.

12.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor 12 Kasım güncel altın fiyatları

Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor? 12 Kasım güncel altın fiyatları

Altın fiyatları, öğle saatleri itibariyle yoğun şekilde sorgulanmaya devam ediyor. Piyasaların kapanmasına kısa bir süre kala altın fiyatlarının son durumunu merak eden yatırımcılar, özellikle çeyrek altının anlık durumunu takip ediyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın ne kadar?

12.11.2019Ekonomi
Altın fiyatları pazar günü ne kadardan seyrediyor Gram altın fiyatı

Altın fiyatları pazar günü ne kadardan seyrediyor? Gram altın fiyatı

Altın fiyatları, gram ve çeyrek seçenekleri ile pazar günü pek çok vatandaşın gündeminde yer alıyor. Gram ya da çeyrek altın satın almak isteyen vatandaşlar, internet üzerinden güncel fiyatları sorguluyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, günün altın fiyatları bilgileri

10.11.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 9 Kasım güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 9 Kasım güncel altın fiyatları

Hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, özellikle hafta sonu altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ederek araştırdı. Piyasaların kapalı olduğu cumartesi günü gram ve çeyrek altının ne kadardan alıcı bulduğunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, serbest piyasaları takip etti. Peki, 9 Kasım Cumartesi günü çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın ne kadardan satılıyor? İşte, güncel altın fiyatları.

9.11.2019Ekonomi
Gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 7 Kasım Kapalıçarşı güncel çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları

Gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 7 Kasım Kapalıçarşı güncel çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar, haftanın dördüncü iş gününde yatırımcılar ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Özellikle, hafta sonunun yaklaşmasıyla beraber, hediyelik altın için en fazla rağbet gören gram altın fiyatının, gün sonunda nasıl dengelendiği sorgulanmaya başlandı. Peki, gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? İşte, 7 Kasım Kapalıçarşı güncel çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları.

7.11.2019Ekonomi
Gram altın ve çeyrek altın fiyatları ne kadar 7 Kasım altın fiyatları

Gram altın ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? 7 Kasım altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın satın almak ya da elindekileri satmak isteyen vatandaşların araştırdığı konu oldu. Son günlerde artış ve azalış rakamları merak edilen gram ve çeyrek altın, son 1 haftanın en düşük seviyelerinde yer alıyor. Peki, altın fiyatları şu an ne kadar oldu? İşte, günün altın fiyatları hakkında merak edilen bazı bilgiler

7.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın fiyatları çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu 6 Kasım güncel gram, yarım ve tam altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu? 6 Kasım güncel gram, yarım ve tam altın fiyatları

Hafta ortasında, sabah saatlerinde piyasalara değer kazancıyla başlayan altının gram fiyatı, akşam saatlerinde işlemini sonlandırdı. Çeyrek ve gram altında yaşanan anlık değişimler, gün sonunda vatandaşların yoğunlaştığı konular arasında yer aldı. Özellikle altını yatırım aracı kullananlar, altın fiyatlarını Kapalıçarşı'da sorgulamaya başladı. Peki, çeyrek altın fiyatları çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu?

6.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın haftanın ikinci günü ne kadar oldu 5 Kasım güncel altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın haftanın ikinci günü ne kadar oldu? 5 Kasım güncel altın fiyatlarında son durum

Piyasalarda haftanın ikinci işlem günü, çeyrek ve gram altının fiyatı, yatırımcılar tarafından en fazla merak edilen konular arasında yer aldı. Özellikle akşam saatlerinde piyasaların kapanması sonrası, vatandaşlar çeyrek altının alış fiyatına yoğunlaştı. Peki, çeyrek altın haftanın ikinci günü kapanışta ne kadar oldu? Gram altın ne kadar? İşte, 5 Kasım güncel altın fiyatlarında son durum.

5.11.2019Ekonomi
2 Kasım Cumartesi günü altın fiyatları ne kadar Çeyrek altın ne kadar

2 Kasım Cumartesi günü altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar?

2 Kasım Cumartesi günü anlık altın fiyatları birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Gram ve çeyrek altın satın almak isteyen ya da ellerindeki altınları satmak isteyenlerin merakla araştırdığı 2 Kasım altın fiyatları, güncel fiyatlar ile merak ediliyor. Peki, hafta sonu gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

2.11.2019Ekonomi
Gram altın cuma günü haftayı ne kadardan tamamladı 1 Kasım güncel çeyrek ve yarım altın fiyatları

Gram altın cuma günü haftayı ne kadardan tamamladı? 1 Kasım güncel çeyrek ve yarım altın fiyatları

Sabah saatlerinde piyasaların açılmasının ardından, haftanın son işlem gününde altın fiyatlarına yönelik araştırmalar hız kazandı. Yatırım amaçlı ya da hediyelik altın alacak olan vatandaşların en fazla ilgi gösterdiği gram altının alış fiyatı, akşam saatlerinde yoğun şekilde araştırılmaya başlandı. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın cuma günü haftayı ne kadardan tamamladı? İşte, Kapalıçarşı'da altın fiyatlarında son durum.

1.11.2019Ekonomi
Çeyrek altının alış fiyatı kapanışta ne kadar oldu 31 Ekim yarım, gram ve tam altın fiyatları

Çeyrek altının alış fiyatı kapanışta ne kadar oldu? 31 Ekim yarım, gram ve tam altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatlarına yönelik araştırmalar sabah saatlerinden itibaren ekonomi grafiklerinde takip edildi. Özellikle altın yatırımcılarının en fazla rağbet gösterdiği çeyrek altının alış fiyatı akşam saatlerinde merak konusu oldu. Gün boyu dalgalanmaya yaşayan altın fiyatları, piyasaların kapanmasının ardından Kapalıçarşı'da dengelendi. Peki, çeyrek altının alış fiyatı kapanışta ne kadar oldu? İşte, 31 Ekim yarım, gram ve tam altın fiyatları.

31.10.2019Ekonomi
Gram altın haftanın son günü kapanışta ne kadar oldu 25 Ekim güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Gram altın haftanın son günü kapanışta ne kadar oldu? 25 Ekim güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğu altın yatırımcıları tarafından merak konusu oldu. Özellikle davetlerin yoğunlaştığı hafta sonu öncesi, gram altının alış fiyatı, hediyelik altın alacak olanlar tarafından akşam saatlerinde yoğun şekilde araştırılmaya başlandı. Peki, gram altın haftanın son günü kapanışta ne kadar oldu? İşte, 25 Ekim güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları.

25.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 24 Ekim güncel çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 24 Ekim güncel çeyrek altın fiyatı

Ülkemizdeki yatırımcıların en gözde tercihlerinden altının piyasalardaki son durumu, akşam saatlerinin gelmesi ile birlikte hız kazandı. Başta çeyrek altın olmak üzere altın fiyatlarının günü ne kadardan kapattığı merak ediliyor. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

24.10.2019Ekonomi
Gram altın çarşamba gününü ne kadardan tamamladı 23 Ekim çeyrek, yarım ve gram altın fiyatlarında son durum

Gram altın çarşamba gününü ne kadardan tamamladı? 23 Ekim çeyrek, yarım ve gram altın fiyatlarında son durum

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatlarıyla ilgili detaylar sabah saatlerinden itibaren internette en fazla araştırılan konular arasında yer aldı. Ekonomi grafiklerinde altın fiyatlarına yönelik dalgalanmaları takip eden yatırımcılar, gün sonunda gram ve çeyrek altının Kapalıçarşı'da ne kadar olduğunu sorgulamaya başladı. Peki, gram altın çarşamba gününü ne kadardan tamamladı? İşte, 23 Ekim çeyrek, yarım ve gram altın fiyatlarında son durum.

23.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın haftanın ikinci gününü ne kadardan tamamladı 22 Ekim Kapalıçarşı yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları

Çeyrek altın haftanın ikinci gününü ne kadardan tamamladı? 22 Ekim Kapalıçarşı yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın ikinci işlem gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından en fazla araştırılan konular arasında yer aldı. Özellikle gram ve çeyrek altın almayı planlayanlar, mesai bitimi sonrası piyasalarda altın fiyatlarında yaşanan son gelişmeleri merak etmeye başladı. Peki, çeyrek altın haftanın ikinci gününü ne kadardan tamamladı? İşte, 22 Ekim Kapalıçarşı yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları.

22.10.2019Ekonomi
22 Ekim güncel altın fiyatları nasıl seyrediyor Gram altın ne kadar

22 Ekim güncel altın fiyatları nasıl seyrediyor? Gram altın ne kadar?

Günlük ve anlık olarak takip edilen güncel altın fiyatları, 22 Ekim Salı günü de pek çok vatandaşın gündeminde yer almaya başladı. Anlık olarak takip edilen altın fiyatlarında birkaç gündür gözlenen düşüş grafiği, bugün yerini artışa bıraktı. Peki, 22 Ekim güncel altın fiyatları nasıl seyrediyor? İşte, gram ve çeyrek altın hakkında bazı bilgiler

22.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu 17 Ekim altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu? 17 Ekim altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarında yaşanan değişimler sabah saatlerinde olduğu gibi, gün sonunda da en fazla araştırılan konulardan oldu. Kapalıçarşı'da altın fiyatlarında yaşanan son durumu öğrenmek isteyen yatırımcılar, "Çeyrek altın ne kadar oldu?" sorusunun cevabını merak ediyor. Peki, yarım ve gram altın kapanışta ne kadar oldu? Altın fiyatları serbest piyasada ne kadardan işlem görüyor? İşte, 17 Ekim güncel altın fiyatları...

17.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarınında yaşanan son durum hem altın birikimi yapan hem de ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar tarafından günün en fazla merak edilen konuları arasında yer aldı. Pazartesi günü piyasaların açılmasıyla işlemine başlayan altın, haftanın ikinci gününde önceki kapanışa göre yüzde 0,7 değer kaybıyla 282,4 lira seviyesinde hareket etti. Peki, altın fiyatları salı günü kapanışta ne kadar oldu? İşte, 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları.

15.10.2019Ekonomi
Gram altın gün sonunda ne kadar oldu Kapalıçarşı 14 Ekim güncel yarım ve çeyrek altın fiyatları

Gram altın gün sonunda ne kadar oldu? Kapalıçarşı 14 Ekim güncel yarım ve çeyrek altın fiyatları

Piyasaların kapalı olduğu hafta sonunun ardından, sabah saatlerinde işlemine başlayan altın fiyatları, pazartesi gününe değer kazancıyla başladı. Haftanın ilk işlem günüde gram altın 283,1 lira, çeyrek altın ise 461 lira oldu. Mesai bitimi sonrası, altın fiyatlarının ne kadar olduğu yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram altın gün sonunda ne kadar oldu?İşte, Kapalıçarşı 14 Ekim güncel yarım ve çeyrek altın fiyatları.

14.10.2019Ekonomi
Pazar günü altın, dolar ve Euro ne kadar 13 Ekim güncel altın fiyatları

Pazar günü altın, dolar ve Euro ne kadar? 13 Ekim güncel altın fiyatları

Günün altın, dolar ve Euro fiyatları yatırımlarına yön vermek isteyen pek çok vatandaşın araştırdığı hususlar arasında yer almaya başladı. Dolar ve altın fiyatları ne kadar sorusuna alacakları cevaba göre alım ya da satım yapacak olan vatandaşlar, konuyla ilgili araştırmalarına başladı. Peki, günün ilk saatlerinde altın, dolar ve Euro ne kadar? İşte, güncel altın fiyatları hakkında bazı bilgiler

13.10.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı 11 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? 11 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altının gram fiyatı, 282 lira seviyesinde hareket etti. Piyasalarda cuma günü hareketini akşam saatlerine kadar sürdüren altın fiyatları, özellikle yatırımcılar ve hediyelik altın almayı planlayan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? Yarım altın ne kadar oldu? İşte, 11 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

11.10.2019Ekonomi